Serialesitelenovelet
38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+32
maia***
rina-rina
prytymeu
Gloxinia2010
dlacatus65
scumpica22
Theo_1
rodica
nutzi
mihaela99
lexia
Luana
iulia80
tiberici
annadanna
teodora_roman
Garo
denta
DENISA
florina1989
nicos66
vivi
alitheea
narcisa
elena
lica54
axxa246
iulianagl
florica
Admin_dea05
anuta1971
dana17
36 participanți

Pagina 4 din 42 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Urmatorul

In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 19 Dec 2010, 10:08 pm

anuta1971 a scris:
la mine e nebunie pana pe 31 dec dupa este un pic mai bine
asta inseamna ca nici liber prea mult nu ai kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 19 Dec 2010, 10:10 pm

iulianagl a scris:


38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 100285
ce dragalas este... multumesc cheers
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 19 Dec 2010, 10:11 pm

anuta1971 a scris:am sa incerc ... nu stiam, multumesc cheers
e simplu , pui la caramelizat 2-3 lingurite de zahar , cu cat e mai mult e mai catifelat si are efect mai bun , il pui pe foc si stai langa el ca altfel faci fum si vin cei de la protectia mediului. Smile Smile Smile , cand e roscat mai deschis il stingi cu o cana de apa si il lasi sa fiarba pana se topeste caramelul intarit , si gata... kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 19 Dec 2010, 10:12 pm

alitheea a scris:asta inseamna ca nici liber prea mult nu ai kiss
da nu pot pleca nicaieri.. daca aveam mai multe zile libere ca in alti ani, mergeam undeva.. dar anul asta ce sa faci in doua zile libere.. in loc sa te relaxezi te intorci mai obosit de pe drumuri... chiar nu am chef de vanzoleala
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 19 Dec 2010, 10:14 pm

alitheea a scris:e simplu , pui la caramelizat 2-3 lingurite de zahar , cu cat e mai mult e mai catifelat si are efect mai bun , il pui pe foc si stai langa el ca altfel faci fum si vin cei de la protectia mediului. Smile Smile Smile , cand e roscat mai deschis il stingi cu o cana de apa si il lasi sa fiarba pana se topeste caramelul intarit , si gata... kiss kiss kiss
Multumesc.. o sa fac cum ai zis kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 19 Dec 2010, 10:21 pm

anuta1971 a scris:
Multumesc.. o sa fac cum ai zis kiss
sa te faci repede bine cheers cheers cheers :qw3: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 19 Dec 2010, 10:23 pm

anuta1971 a scris:
da nu pot pleca nicaieri.. daca aveam mai multe zile libere ca in alti ani, mergeam undeva.. dar anul asta ce sa faci in doua zile libere.. in loc sa te relaxezi te intorci mai obosit de pe drumuri... chiar nu am chef de vanzoleala
sa stii ca si eu imi doresc doar sa stau acasa , sa fim doar noi , fara musafiri sa lenevim si sa faca fiecare ce doreste
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 19 Dec 2010, 10:33 pm

alitheea a scris:sa stii ca si eu imi doresc doar sa stau acasa , sa fim doar noi , fara musafiri sa lenevim si sa faca fiecare ce doreste
e mai bine sa pleci, dar sa fie si timp... oricum daca te duci la soacra o sa fii rasfatata, eu n-am avut niciodata soacra... nu stiu cum e stupid
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 19 Dec 2010, 10:46 pm

anuta1971 a scris:
e mai bine sa pleci, dar sa fie si timp... oricum daca te duci la soacra o sa fii rasfatata, eu n-am avut niciodata soacra... nu stiu cum e stupid
ai pus cumva ghilimele la rasfatata? Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 19 Dec 2010, 10:49 pm

alitheea a scris:ai pus cumva ghilimele la rasfatata? Smile Smile Smile
n-am pus... hai ca nu-i dracul atat de negru Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 19 Dec 2010, 10:50 pm

vad ca arzu e online , am pandit si eu traducerea ca sa ajut la spartul targului macar , dar cvad ca nu mi se arata stupid .
Eu va spun noapte buna si o saptamana minunata , va imbratisez si va trimit multi 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 kiss kiss kiss


Ultima editare efectuata de catre alitheea in Dum 19 Dec 2010, 10:55 pm, editata de 1 ori
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 19 Dec 2010, 10:52 pm

anuta1971 a scris:
n-am pus... hai ca nu-i dracul atat de negru Smile Smile Smile
pai , face si ea eforturi ca s-a lamurit ca eu iti dau si sufletul pana m-ai calcat pe coada Smile Smile Smile ca dupa aia nu te spala de pacate in fata mea nici toata apa din Dunare Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 19 Dec 2010, 10:53 pm

inca o data 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 muuuuuuuuuuuuuuuuuulti
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 19 Dec 2010, 11:04 pm

Bună seara din nou. Am revenit și mă duc la pândă la Arzu.
Noapte bună și somn ușor Ali. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 19 Dec 2010, 11:10 pm

alitheea a scris:inca o data 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 muuuuuuuuuuuuuuuuuulti
Noapte bună, somn uşor, vise frumoase 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 19 Dec 2010, 11:11 pm

alitheea a scris:pai , face si ea eforturi ca s-a lamurit ca eu iti dau si sufletul pana m-ai calcat pe coada Smile Smile Smile ca dupa aia nu te spala de pacate in fata mea nici toata apa din Dunare Smile Smile Smile
bine că face eforturi totuşi... kiss kiss kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 19 Dec 2010, 11:46 pm

Noapte buna fetelor!!!

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Th_dea16a I love you
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 19 Dec 2010, 11:53 pm

Toata lumea pleaca la culcare?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 20 Dec 2010, 12:00 am

iulianagl a scris:Toata lumea pleaca la culcare?
Am intrat doar un pic , sa vad ce faceti..Acum ma duc la somnic. 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656
38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Th_dea15a
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 20 Dec 2010, 12:15 am

Admin_dea05 a scris: Am intrat doar un pic , sa vad ce faceti..Acum ma duc la somnic. 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656
38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Th_dea15a


Ok noapte buna, vise placute.
Eu m-am distrat un pic cu Balcicek si Cafer de la Fadia si in acelasi timp am mai si completat ce a mai adaugat ea.Asa ca acum si eu va spun noapte buna. :rf<: :rf<: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 770964 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 693889 :tyrt: Asta de la urma e caraghios rau zici ca e "the cave man."
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 20 Dec 2010, 12:19 am

EPISODE 32 PART 9
Quote
https://www.youtube.com/watch?v=4Z6yVs9L8OA

LEVENT: Hasret are you ready?
Hasret: yes.
**
Murat: come with me a little.
What the hell do you think you are doing?
Levent: what am I doing?
Murat: you are too relaxed.
Levent: so what?
I think you should be relaxed too.
**
Levent: You know what bothers you?
Murat: If you act like this she will learn about our deal.
(hasret listens in)
Levent: don’t worry she is not aware of anything.
We are acting this out very well. But of course if you get angry and cross.
Murat: I am not angry
Levent: are you sure you are calm now?
Murat: cut it out levent. Just comply with the agreement and that will be enough.
We will support Hasret until her album is out..
We have to make sure she succeeds. The do whatever you want.
And this was your idea in the first place.
Levent: yes it was and you agreed to comply.
Murat: I agreed because I want her to be successful so she can have a better future.
Let’s go.. she must have finished her recording.

Hasret: oh there you are.. I was looking for both of you.
**
Levent: has the recording finished?
Hasret: yes. Finished.
Levent: so lets go listen to it. Right murat?
Murat: yes lets..
**
Murat: what happened. why do you look so upset?
Nesrin: tell him ethem.
Ethem: Son I made a huge mistake.
Murat: what mistake.
Ethem: this house in which you were born, in which you have a different memory in every corner is no longer ours.
Murat: what is going on?
Ethem: I went bankrupt with the last textile business. There was a flaw in the production. I could not pay off the bank credit and so I failed big time.
Murat: dad?
Nesrin: we are aware you are having rough days but we still wanted you to know.
Don’t be upset ok?
Murat: What’s going on in my life is not important. I don’t want you guys to be upset.
Ethem: How could I make such a huge mistake.Who are you to go and do textile business in Singapore.?
Murat: don’t blame yourself dad. You always said we are a family.. so we will pull through this one together. All three of us.
Ethem: my son! See nesrin at least we did one thing right.. we have raised a great child.
**
Levent: we have come a long way today.If we work like this we will have the album sooner than I have predicted.
Hasret: we’ll see. See you.
Levent: see you..
**
Saime: you don’t look well. Did something happen in the studio.
Hasret: no.
Saime: did you not sing well
Hasret: I did and Murat hoca liked it too.
Saime: then what? Come on tell me..
**
Murat: how bad in a situation are we?
Ethem: I have lost every single penny nearly..
Just cause I thought I was great. I should have known my place.
Murat: dad please stop blaming yourself.
Let’s try to figure out what we will do from now on.
Ethem: can we talk about all this tomorrow? I really am tired.
Murat: of course dad. But don’t go upsetting yourself. We will find a way out together.
Tomorrow is another day.
**
Levent: hello.
Hasret: Levent hello. Do you have plans for tonight?
**
Nesrin: what’s your dad doing?
Murat: he wants to be alone and rest tonight. Lets leave him alone for a while.
Nesrin: I am so worried. What will we do?
Murat: we will come over it don’t worry mom.
You should go and rest too.
Nesrin: ok.

**
Murat: hello hasret?
Hasret: Murat hoca hello. Can we meet if you are free?
Murat:now?
Hasret: yes if you are free.
Murat: Is everything ok?
Hasret: yes. I just want to talk a little.
Murat: ok. Where shall we meet. I will be there.
**
Murat: what are you doing here?
Levent: waiting for hasret, you?
Murat: me too.
Hasret: welcome.
Murat & levent: hello.
Hasret: I called you both here because I want to thank you.. you did so many nice things for me. You even made my dreams come true.
(to Murat) Your belief in me was so great that I just had to be successful. No one would have patience on me. But you were very patient. You created a singer out of a flower seller in the streets. Thank you very much.

Waiter: what would you like to drink?
Hasret: I will have a coffee with milk please
Levent: white wine.
Murat: I will have coffee too, without milk.
Hasret: Levent.. I want to thank you too. Just when I thought everything had finished.you held my hand. You always told me I would succeed and maybe worked harder than me for me to be successful. You are very patient too.
Levent: Hasret!!!
Hasret: It is getting quite cold out there huh? When I see people walking outside huddled up in their coats, I always remember the same moment.. when I was in secondary school. The weather was very cold. I guess it was one of the coldest winters in Istanbul. There was snow up to your ankles… we were in a maths lesson. I was never good at maths. I was sweating with fear because I was scared the teacher would call me up to the board for a quiz.
Waiter: your coffee madame..
Hasret: thanks.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 20 Dec 2010, 12:21 am

EPISODE 32 PART 10

Quote
https://www.youtube.com/watch?v=HSdVwv7LbKc


Levent: thanks..
Hasret: I was already sweating with fear and then the door opened and the assistant principal came in. and there was a woman next to him. He called me and another 2 of my friends up to the board.
And I said, there you have it hasret. He is going to asks you maths questions.
My heart was beating so fast.. anyway he said that the school family union was going to help poor kids and give them coats for the winter.
I was so ashamed. My face went red. The whole class was staring at us.. when they handed over to us each a plastic bag. They gave us the coats and went. I thought I wanted the ground to break open and swallow me in.. so I could just vanish. I went home that night and told my father about all this.
He said if you are so ashamed take the coat back. Say you don’t want it. Tell them my dad will buy me a coat.
I was so proud of this idea. I took the coat back the next day and gave it back to the principal.
My dad could not buy me a coat that winter. But I did not feel the cold.. I went to school in a cardigan all winter. And I did not even get sick.. Now you two want to hand me over a plastic bag too like charity. You are only trying to help me I understand.
Murat: Hasret. Hold on for a second.
Hasret: I heard everything when you were discussing it today.
I know you do have good intentions. You want to make a poor girl’s dream come true. But I am the Hasret who took that coat back. And I want to stay that way. I do not need the album, the money or the fame. Don’t worry. I won’t feel cold even if you are not around. I am taking both of you out of my life from now on..
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 20 Dec 2010, 12:42 am

Noapte bună vă spun şi eu fetelor, să visaţi frumos 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 79551












anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Lun 20 Dec 2010, 12:45 am

Noapte bună dragele mele. kiss Vise plăcute.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 20 Dec 2010, 2:12 am

Eu am dat gata partea 9.Noapte buna tuturor. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 42 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum