Serialesitelenovelet
16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+27
iulia1965
florica
mitzymeu
vivi
anuta1971
GUMUS-NOOR
sasa
ivcheto83
alimar
michiper68
mirabel
prytymeu
Gloxinia2010
asi demir
dlacatus65
kh69
dana17
andradamaria
pufy2010
teodora_roman
lexia
lica54
rodica
Admin_dea05
iulia80
Motzişor
DENISA
31 participanți

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Mar 21 Dec 2010, 12:32 pm

Iaca stiu habar n-ai tu cate lucruri ascunse stiu eu Smile
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 21 Dec 2010, 12:51 pm

DENISA a scris:
...cred că divorţează duduia

Salut fetelor,

...cred că a auzit de mine Smile Smile Smile


gata pauza 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 155656
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 21 Dec 2010, 2:44 pm

[Denisa daca stirea e adevarata ca Nurgul divorteaza sper sa nu il corupa pe Murat. Smile Smile
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 21 Dec 2010, 3:08 pm

lica54 a scris:Denisa daca stirea e adevarata ca Nurgul divorteaza sper sa nu il corupa pe Murat. Smile Smile
Salut, Lica, n-are Murat nicio şansă, Nurgula e topită după Pufy 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 131747
Pufy, dacă nu salvezi situaţia ai discuţii cu mine!
Copii, mă retrag strategic între ceaiuri.
Azi e ma-a-rţi 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 517793
Tare-aş vrea să o revedem pe Windy 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 229917 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 229917 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 229917
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mar 21 Dec 2010, 4:34 pm

Of, gata m-am liniştit am văzut promo filmului la kanald
Da Motzişor Windy şi Demiruţa lipsesc de o bună bucată de vreme.
kiss
Ne vedem mai târziu
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 21 Dec 2010, 4:43 pm

lexia a scris:Of, gata m-am liniştit am văzut promo filmului la kanald
Da Motzişor Windy şi Demiruţa lipsesc de o bună bucată de vreme.
kiss
Ne vedem mai târziu
Salut, dragă surioară, amu ni ţi-am scris un raport că m-am învrednicit şi eu un pic la fragm. 2!
No, dau şi eu drumul la TeVeu să vedem minunea 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 242329
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 21 Dec 2010, 6:00 pm

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 648483

salut fetelor,

să analizăm situația:
Nurgula e free, este obișnuită să doarmă noaptea și să se culce ziua Smile , este sătulă de turci (se impune un schimb cultural) și probabil caută o țară mult mai permisivă în privința consumului de alcool de către femei - cum e Romania. Mai mult, din ianuarie 2011 devine cunoscută în Romania - în principal datorită mie, pentru că, după ce aprecieri aveți voi la adresa ei, nu mai era nimeni interesat de ea -

Concluzie - nu e interesată de MY Smile


ps - Motzule și eu mă tratez de răceală, în mod naturist, cu muuuult vin fiert Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 21 Dec 2010, 6:27 pm

pufy2010 a scris: :...
să analizăm situația:
... Mai mult, din ianuarie 2011 devine cunoscută în Romania - în principal datorită mie, pentru că, după ce aprecieri aveți voi la adresa ei, nu mai era nimeni interesat de ea -

Concluzie - nu e interesată de MY Smile


ps - Motzule și eu mă tratez de răceală, în mod naturist, cu muuuult vin fiert Smile
Salut, frumosule, minunată analiză cupidon Maşallah!
Iar cu vinul, da, AZI E DEZLEGARE LA VIN, dar parcă... n-am curajul
(în Ardeal îi zice kalap-kura = remediul-pălărie) 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 517793
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 21 Dec 2010, 6:42 pm

Bună seara !! 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2772416f

Pufy nu ştiu dacă e bine să spun dar să o " stâpâneşti " sănătos pe Nurgul , te rugăm să îi pui o lesă să nu atenteze la bunăciunea de Fulgerică.

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 21 Dec 2010, 6:48 pm

[quote="DENISA"]
Denisa, copii!
De ceva minute e forfotă mare pe Hunili la topicul Aşk ve Ceza, Arzu aruncă o bombă cu explozie lentă:
Bonus tip from me....

SAVAS -
16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Img-cray16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Img-cray
Cineva se pare că va muri în acest episod.
Arzu îşi dă cuvântul că episodul va fi mult mai dramatic decât ne putem închipui!
Ha? Mor toţi? Sunt sarcastică!
Savaş e cheia, no gândiţi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Apropos!
Kudret bey are o recidivă, la fel a procedat şi la sfârşitul nu ştiu cărui sezon când a lăsat-o pe Şehrazat în rochie de mireasă scăldată în sânge, ce film ,,drăguţ"...


Ultima editare efectuata de catre Motzişor in Mar 21 Dec 2010, 7:03 pm, editata de 1 ori
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 21 Dec 2010, 6:51 pm

[quote="Motzişor"]

wow , eu abia acum am intrat pe hunili , sper ca Savaş să scape nevătămat , de murit sigur nu moare că asta ar însemna să se termine serialul , probabil va zace rănit câţiva ani pe undeva .

refuz să cred că pot fi atât de cruzi încât să omoare personajul principal , ar fi culmea

Reacţii la comentul lui ARZU


My guess is that Savas will find himself trapped by Besir and the detective may be on the other side. so he will no die but they will hold him at ransom and may be torture him a little. I do not believe in the detective , I think he is double edged.


maybe omer will die!!!



maybe yasmine and omer will be kidnapped by yavuz


no i think no one will know what happen as i yhink savas will disappear and no one will know wether he is dead or alive


It is still early if the writers wants savas to be killed, there is still part 3 from the series. so what is going to happen, he will cry for omer or we will cry for him!!!! arzu seems will not tell us, so we have to wait almost 2 more hours and we will know.

or maybe savas will cry for yasmine she will got hurt by beshir and loose her baby.


Maybe Savas will get killed ... maybe Murat Yildrim has a new offer in another series and he is leaving AVC ... actually it is strange that they brought in a number of new characters into the series ... Sinan is a big enough actor to take the lead of the series ... just a thought ... could be mistaken ...


Să aibă oare Murat o altă ofertă mai bună ??16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 359517 dar asta ar presupune o rupere de contract , Murat ar fi obligat să plătească nişte bani dacă nu se desface contractul de comun acord şi presupun că e o sumă considerabilă .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 21 Dec 2010, 7:11 pm

dacă moare Murat se termină filmul!

Eșref - de glonte sau Pala de inimă
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 21 Dec 2010, 7:12 pm

Pufy dacă mor cei doi nu ar fi tragedia prea mare , Savaş să rămână întreg şi nevătămat dar şi Ömer e un copil nevinovat .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 21 Dec 2010, 7:15 pm

DENISA a scris:

Omer??????????? Nuuuuuuuuu, este personajul principal din film, motivația pentru care pleacă Savaș în Iraq
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 21 Dec 2010, 7:17 pm

DENISA a scris:Pufy dacă mor cei doi nu ar fi tragedia prea mare , Savaş să rămână întreg şi nevătămat dar şi Ömer e un copil nevinovat .
Vă aduc previziunea lui Michi de pe Port, sinistrăăăăăăă:

,,nu-l omoara ca le-a promis egiptenilor si sezonul 3. dar il vor impusca. va fi acel singur glontz cerut de cracanat, si la cat de sadici sunt scenaristii probabil va fi amnezic dupa si va crede ca sotia lui e cicek, in timp ce yaso fuge cu yavuz ."
Orice, numai asta nu! 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 3176764736 Nuuuuu, că-mi iau livretul şi 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 44419
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 21 Dec 2010, 7:19 pm

așa mai da, că doar e tradiție vizita la spital Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 21 Dec 2010, 7:25 pm

Motzi e posibil să fie amnezic câţiva ani .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 21 Dec 2010, 7:27 pm

DENISA a scris:Motzi e posibil să fie amnezic câţiva ani .
Exlclus, Denisa dragă, că atunci sunt ratate reclamele la maşini şi telefoane!
Doar nu-i ţin pe toţi pe cal până la vară!
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 21 Dec 2010, 7:31 pm

DENISA a scris:Motzi e posibil să fie amnezic câţiva ani .

se tratează, dacă e parțială, cu șocuri emoționale
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 21 Dec 2010, 7:35 pm

pufy2010 a scris:...

se tratează, dacă e parțială, cu șocuri emoționale
Da, vede lănţişorul şi i se zdruncină simţămintele.
După care vinde cârnaţi încă 2 sezoane, puşchea pe limbă Smile
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 21 Dec 2010, 7:36 pm

eu nu cred că va avea 3 sezoane , nu ar avea cu ce umple .


16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2777073Q
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 21 Dec 2010, 7:48 pm

OAUU ce miar placea sa se adevereasca previziunile lui MICHI Smile Smile
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mar 21 Dec 2010, 8:28 pm

Motzişor a scris:[
,,nu-l omoara ca le-a promis egiptenilor si sezonul 3. dar il vor impusca. va fi acel singur glontz cerut de cracanat, si la cat de sadici sunt scenaristii probabil va fi amnezic dupa si va crede ca sotia lui e cicek, in timp ce yaso fuge cu yavuz ."
Orice, numai asta nu! 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 3176764736 Nuuuuu, că-mi iau livretul şi 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 44419

Poate îl atacă Ceyda,, asta e periculoasă Smile
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 21 Dec 2010, 8:41 pm

lexia a scris:...

Poate îl atacă Ceyda,, asta e periculoasă Smile
Da' nu-ş' ce are şi Ceyda asta, kardeşim benim, ar fi ceva trăsături frumoase la ea, dar e... nesărată 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 819220
Pufyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!! Tu ce zici???

PS - Ah, da, Lexia, rolul e de periculoasă. 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 21 Dec 2010, 8:43 pm

Motzişor a scris:...Pufyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!! Tu ce zici???

concurență serioasă pentru Yaso
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum