Serialesitelenovelet
16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+27
iulia1965
florica
mitzymeu
vivi
anuta1971
GUMUS-NOOR
sasa
ivcheto83
alimar
michiper68
mirabel
prytymeu
Gloxinia2010
asi demir
dlacatus65
kh69
dana17
andradamaria
pufy2010
teodora_roman
lexia
lica54
rodica
Admin_dea05
iulia80
Motzişor
DENISA
31 participanți

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mar 11 Ian 2011, 10:34 am

Ha ha ha , în ultimul timp nu am mai vazut răşniţa. Aproape că îmi e dor de ea pentru secundele în care o ţinea pe 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 885862 baba teroristă ocupată Smile
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mar 11 Ian 2011, 10:38 am

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 813541 Iulia, tot fără centrală? 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 813541 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 813541 Îţi trimit :qw3: ceva fierbinte. Am un remediu mai bun: vin fiert sau un pahar de ţuică tare de Sălaj şi apoi să vezi că dai textila jos de nu ştie 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 925958 cum să ajungă mai repede la tine 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 539466
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 11 Ian 2011, 12:45 pm

Salut fetelor

Lexia, cum stai cu flotările și genoflexiunile?
Deseară avem de butonat Smile
Cu stocul de batiste cum stați?
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 11 Ian 2011, 12:54 pm

Admin_dea05 a scris:...sau si-a gasit alt mod de asi calma nervii? Smile

ai văzut ce american plin de lovele a apărut la orizont. Să vezi ce sprintenă va fi baba. O să schimbe și culoarea la haine. Probabil va purta doar roz Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 11 Ian 2011, 1:18 pm

pufy2010 a scris:

ai văzut ce american plin de lovele a apărut la orizont. Să vezi ce sprintenă va fi baba. O să schimbe și culoarea la haine. Probabil va purta doar roz Smile
Servus la toată lumea!
Pufy, ,,americanul" nu e cumva tatăl grec din ,,Ginere de import"?
Eu am văzut filmuleţul pe sărite, dar uneori m-am strâmbat de rîs, i-am admirat pentru subiect.
kiss kiss kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mar 11 Ian 2011, 1:30 pm

buna ziua natiune..hop si eu in ograda..
teo draga tot fara centrala..astazi s-ar parea ca s-ar da ultima batalie cu montarea ei..dar daca nici azi nu e gata ma mut de acasa ca nu se mai poate de frig!
va doresc amiaza placuta..sper sa intru deseara sa prind si eu ceva din film! 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 11 Ian 2011, 5:58 pm

Salut fetelor,

Motzisor, nu am fost atent dacă este același actor și nici nu am găsit pe YT fragmentul. Promit să mă uit

Iulia, cum este? Ai căldură?16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Centrala
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 11 Ian 2011, 6:14 pm

Bună seara drăgălaşilor !!!!!!!

'Pala Dayı' karakterinden bahsedebilir misiniz?
Hayatının bir tarafında hiç ayrılmadığı ablası, bir yandan doğrunun peşinden giden yeğeni Savaş, bir tarafta da bugüne kadar yaşadığı hayat. Bana "Pala kim?" diye sorsanız, cevabım "Kız babası" olur. Ben Pala'yı; karısını ve çocuklarını seven, etrafındaki kadınlara da kız babası gözüyle bakan bir karakter olarak tarif ederdim.

'Pala Dayı' biraz zor bir karakter. Canlandırırken sizi düşündüren hareketleri oluyor mu?
Oyuncu kendinden memnun olmayan bir mahluktur ve memnun olanın da işi o gün bitmiştir. Yurtta ve dünyadaki tüm kardeşlerim ve ben eminim eve gittiğimizde "Bu sahneyi ben daha iyi oynayabilirdim" diye kafamızı duvara vuruyoruz. Oyuncu olarak özellikle tiyatroda hep daha iyisini yapmaya çalışırsınız.


Nurgül Yeşilçay ve Murat Yıldırım'la çalışmak nasıl?
Milyonların sevgilisi olmuş iki oyuncudan bahsediyoruz. Her iki meslektaşım da işlerini titizlikle daha iyi yapmaya çalışıyor. Her ikisiyle de çalışmak çok büyük bir zevk. Hiçbir arkadaşımı birbirinden ayıramam ama bir tane ayırma lüksüm varsa; bu karakteri oynamaya çalışmanın en güzel yanı, Tomris İncer'i daha yakından seyretmek, onun ustalığından ve adabından örnek almak diyebilirim.

Baldar Ailesi'nde neler olacak?
Dramanın özelliği, karakterin değişimidir. Karakter olduğu gibi kalamaz. Dolayısıyla bu dizide de karakterler şüphesiz değişecek ve başkalaşacaklardır.

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/01/11/ekipteki_herkes_harika_oyuncu

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 11 Ian 2011, 6:27 pm

buna seara,
ce faceti dragilor? eu il astept pe Savas si drept sa spun n-am stoc de batiste Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 11 Ian 2011, 6:30 pm

bună Andrada !! şi eu vreau să-l văd pe Savaş deşi sunt foarte obosită, dar cred că prea mult nu îl vom vedea în ep din seara asta , sigur va fi scump la vedere , ne mai fierb turcaleţii.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 11 Ian 2011, 6:33 pm

DENISA a scris:bună ...
Denisa, mulţam fain de noutăţi:

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Poze-flori-desktop-flori-imagini-flori-si-trandafiri
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 11 Ian 2011, 6:35 pm

pufy2010 a scris:Salut fetelor,

Motzisor, nu am fost atent dacă este același actor și nici nu am găsit pe YT fragmentul...

Măi să fie, nu ştiţi să căutaţi. Uite aici ep. 39 întreg.

Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 11 Ian 2011, 6:39 pm

sad sad CamTurk nu prea vrea... sad sad
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 11 Ian 2011, 6:40 pm

bună Motzi !!!! ce mai faci ???? vreun semn ceva de la Windy ????
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 11 Ian 2011, 6:40 pm

[quote="Motzişor"]
Măi să fie, nu ştiţi să căutaţi. Uite aici ep. 39 întreg.

la mine este restrictionattttttttttttttttttt sad

-------

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=278
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum