Serialesitelenovelet
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
vania_e
pufy2010
Geta
Garo
axxa246
vivi
DENISA
dana17
Admin_dea05
Luana
narcisa
florica
lica54
anuta1971
annadanna
alitheea
iulianagl
21 participanți

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Feb 2011, 6:30 pm

dana17 a scris:44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 39-trandafiri-poza-t-p-n-33-trand-mareAnuta draga , sant intr-o criza de timp teribila , dar totusi ca sa nu te fac sa astepti , am sa-ti raspund , clar , in doua vorbe … Voi nu faceti diferenta intre omul de afaceri Levent , cel care a investit in ea si barbatul Levent … Niciodata Levent nu a reactionat urat in particular, in ceea ce priveste mahalaua … Doar cand a fost vorba de cariera ei … Nu cadreaza si are dreptate … Iesirile nervoase a profesorului Murat le intelegeai ? Era aceeasi treaba … Nu le facea in public ? Erau normale , nu erau ...??? Mai vorbim , ca tare ma grabesc ... Parca am pus mai multe explicatii in comentariu ...
Te pup , o seara frumoasa ...44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 L_4738e8b8e87f4e7487d63d0b2d4c09f444. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 HeartBox
Bine Danuta, poate o sa vorbim alta data ca nu m-ai convins. Levent omul de afaceri nu poate fi separat de omul Levent, pentru ca Levent investeste in Hasret si pentru a-i castiga afectiunea pentru a o putea face dependenta de el. A mizat pe faptul ca asa ea o sa se simta obligata fata de el si nu va avea puterea sa rupa logodna. A reactionat urat in particular atunci cand i-a daruit prima data casa si ea l-a refuzat, atunci am vazut prima data ce fel de om e... Nu a reactionat urat in ceea ce priveste mahalaua dar niciodata nu s-a simtit confortabil in mijlocul lor.. pot sa spun ca evita mahalaua. Si daca spui ca nu se poate sa devii vedeta pentru ca provii dintr-o mahala, pentru ca esti tigan asta este o poveste deloc adevarata. Edith Piaf a practicat cea mai veche meserie si asta nu a impiedicat-o sa devina vedeta mondiala... cine nu o cunoaste astazi.. sunt foarte multe exemple, asta mi-a venit acum in minte. Nu mai vorbim de rolul pe care il are in ziua de azi publicitatea negativa... Eu am intrebat de Levent si voi imi spuneti de Murat. Voi ati spus ca Levent este mult mai bun ca Murat si eu doar am intrebat de ce? Danuta sper ca nu o iei ca pe o polemica.. doar am spus un alt punct de vedere ca altfel ajunge Levent canonizat Smile Smile O seara frumoasa sa ai 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 19 Feb 2011, 6:42 pm

salut, ladies
ah, levent draga, nu esti singur pe lume!!!
desi, daca nu esti cu hasret, nu stiu cat conteaza pentru tine

Levent reactioneaza ca un barbat, desi atipic pentru un turc inamorat, ca aia-s mai explozivi.
Dar bag seama ca nu e expoziv (cearta aia e minora si e normala. Pe H. o durea undeva de el si de telef lui si de munca lui) pentru ca stie ca ea nu-l iubeste de-adevaratelea.

Nu e frumos ce face H.
Fetili lu` mama, dar daca acum o lasa Levent balta pe H, cum ar fi?
credeti ca hogea devine acest barbat adevarat si responsabil si bla bla bla, care sa o ia mintenas de nevasta sau continua sa se joace cu ea, neelegant (cum a facut si aseara cand i-a pus cartea motz in brate, peste vraful alalalt)?

Aci, in filmul asta, nu e nicio Hasret corecta (nici ea nu-l lasă pe Levent pana nu va fi sigura de murat, deci nu vrea sa rămână pe afara...Dupa ce se va vedea cu sacii în căruță, ii va zice pas lui levent.
Nici hogea nu se poarta la măsura celor 35 de ani pe care ii pretinde (și ii arata) în film.
nici ceren nu e cu toate acasă, daca se pretează la jocul lui hogea.
bahar a scapar de obsesie ca prin minune.

Acest pretin desavarsit care ar fi hogea pentru levent, ravneste la bunul prietenului (la hasret).
dar cand a facut levent asa, desi H nu era logodita cu hogea, mi l-ati impuscat pe levent.

eee, lasa ca pe multi o sa popeasca el! Smile
(da` de unde, parca vaz ca-l baga scenaristii la apa fara vrea reactie)

film cu scenaristi ciudati si cu personaje aidoma.
bine ca ne place Tuba si, ma rog, cred ca va place si levent, dar nu vreti sa recunoasteti Smile Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Feb 2011, 6:51 pm

axxa246 a scris:salut, ladies
ah, levent draga, nu esti singur pe lume!!!
Buna seara iubita 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 517793

Ma incarc cu energie negativa citindu-te Smile Smile Smile
Te pup cheers Ce mai faci?

anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Sam 19 Feb 2011, 6:58 pm

buna seara,doamnelor!e frumoasa nu-i asa?
Levent... 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 3001644R


Ultima editare efectuata de catre Garo in Sam 19 Feb 2011, 7:00 pm, editata de 1 ori
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Feb 2011, 6:59 pm

Iuli multumesc mult pentru traducere multi 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 517793

Buna seara Garo 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 517793
Sunt cei mai frumosi confused

anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 19 Feb 2011, 7:37 pm

anuta1971 a scris:
Buna seara iubita 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 517793

Ma incarc cu energie negativa citindu-te Smile Smile Smile
Te pup cheers Ce mai faci?
nu ma mai citi...
stii ce parari am eu, asa ca e normal sa te incarci asa....

ca sa fac... ? am terminat cu ale casei, mi-am pus oleaca de vopsea la radacini si astept sa ma spal...
te pup, sa ai seara frumoasa si linistita.

frumoasa vioara aceia...
dar tre sa fii in stare romantica, ca daca nu te baga in depresie.
foarte frumoasa!


Ultima editare efectuata de catre axxa246 in Sam 19 Feb 2011, 7:39 pm, editata de 1 ori
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Sam 19 Feb 2011, 7:39 pm

axxa246 a scris:salut, ladies
ah, levent draga, nu esti singur pe lume!!!
desi, daca nu esti cu hasret, nu stiu cat conteaza pentru tine

Levent reactioneaza ca un barbat, desi atipic pentru un turc inamorat, ca aia-s mai explozivi.
Dar bag seama ca nu e expoziv (cearta aia e minora si e normala. Pe H. o durea undeva de el si de telef lui si de munca lui) pentru ca stie ca ea nu-l iubeste de-adevaratelea.

Nu e frumos ce face H.
Fetili lu` mama, dar daca acum o lasa Levent balta pe H, cum ar fi?
credeti ca hogea devine acest barbat adevarat si responsabil si bla bla bla, care sa o ia mintenas de nevasta sau continua sa se joace cu ea, neelegant (cum a facut si aseara cand i-a pus cartea motz in brate, peste vraful alalalt)?

Aci, in filmul asta, nu e nicio Hasret corecta (nici ea nu-l lasă pe Levent pana nu va fi sigura de murat, deci nu vrea sa rămână pe afara...Dupa ce se va vedea cu sacii în căruță, ii va zice pas lui levent.
Nici hogea nu se poarta la măsura celor 35 de ani pe care ii pretinde (și ii arata) în film.
nici ceren nu e cu toate acasă, daca se pretează la jocul lui hogea.
bahar a scapar de obsesie ca prin minune.

Acest pretin desavarsit care ar fi hogea pentru levent, ravneste la bunul prietenului (la hasret).
dar cand a facut levent asa, desi H nu era logodita cu hogea, mi l-ati impuscat pe levent.

eee, lasa ca pe multi o sa popeasca el! Smile
(da` de unde, parca vaz ca-l baga scenaristii la apa fara vrea reactie)

film cu scenaristi ciudati si cu personaje aidoma.
bine ca ne place Tuba si, ma rog, cred ca va place si levent, dar nu vreti sa recunoasteti Smile Smile

Superb!
Imi place grozav!

Va mai pun ceva sa va inveseliti (dar bag de seama ca muncesc degeaba, tot triste sunteti...unele).
Sper ca nu am mai pus asta. Am scormonit in cutia mea de scrisori sa mai sterg unele si am dat peste acest banc:
Dupa cativa ani de casnicie, saturandu-se sa se tot certe, un cuplu se hotaraste sa apeleze la un consilier. Cand ajung la cabinetul consilierului, acesta ii intreaba direct:
- Care este problema?
Imediat, sotul face o fata lunga si se aseaza pe scaun fara a spune nimic. Sotia incepe sa vorbeasca non stop, descriind problemele casatoriei. Dupa ce o asculta 5, 10, 15 minute, consilierul se apleaca peste ea, o ia de umeri, o saruta pasional si o lasa inapoi pe scaun. Dupa aceasta, sotia statea intr-un colt, muta de placere. Consilierul se uita la sot, care se uita si el la ei, fara sa-i vina a crede. Consilierul ii spune:
- Sotia dvs. are NEVOIE de asta de cel putin doua ori pe saptamana!
Sotul se scarpina si raspunde:
- Pai as putea sa o aduc aici in fiecare marti si joi

Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Feb 2011, 7:41 pm

EPISODE 40 PART 3& 4
http://www.tividizi.com/gonulcelen-40-bolum-kisim-3.html
Gülnaz acts like she fainted, Cobra jumps off when Nizam walks towards him. Injures his back and his arm.
Cobra says Nizam pushed him down etc.
Gülnaz says she was really scared for him.
**
Hasret comes to her neighborhood.
Ayse: oh Hasret.
Hasret: oh Ayse you have grown up
Ayse: I did but you were not here to see
Hasret: yes I could not come often. So how are your lesson
Ayse: all my lessons are excellent.
Hasret: cever girl. So what will you be when you grow up.
Ayse: I want to be a singer like you. Shall I sing to you? Please.
Hasret:ok then..
ayse sings Florist girl and she dances like hasret did at the first wedding.
Hasret: very good.
Ayse: do you think I can become famous like you
Hasret: I am not that famous
Ayse: don’t fool around with me. Everyone talks about you in this neighborhood. Everyone wants to be like you even my mom.
And I plan to be a singer like you
Hasret: first you should finish school and then you can decide what you want to do.
Ayse: why are you upset? Why don’t you smile?
Hasret: do you still like mirrors
Ayse: yes
Hasret: look what I have got for you
Ayse: very pretty
Hasret: Ok whenever you look into the mirror I hope you see a smiling face.
Ayse: thanks. I have to go my mom will be worried.
Hasret: ok. Bye
**
Ceren: everywhere has changed so much
Murat:there are places that never change too
Ceren: Like hasret’s neighborhood
Murat: yes.
Ceren: take me there. I really want to see that place
Murat: what now?
Ceren: yes. Maybe you will see hasret too
Murat: and if she asks why we are there?
Ceren: you will tell her you were showing me round Istanbul
Come on!
Murat: maybe some other time. Maybe she is still with levent after that interview.
**
Gülnaz tells cobra they should both pull out of the village headman elections at the same time.
Cobra accepts.
Balçiçek and cafer use the sleeping man to talk to each other he says you make too much noise and leaves the coffeeshop.
**
Gülnaz: thank god he only dislocated his shoulder and they put it back in.
Hasret: I hope he gets well soon
Gülnaz: thanks, so how are you?
Hasret: fine
Gülnaz: no no there is something wrong.
Hasret: no I am fine
Gülnaz: so boiling the lead was not enough?
Maybe we should do it again. Let me tell kadriye
Hasret: no no. please sit with me for 5 minutes and I will be fine.
Gülnaz: ok.
Hasret: so tell me.
Gülnaz: we both decided to pull out the elections so we will be fine
Hasret: how is kadir? How is aunty kadriye
Gülnaz: they are both ok. We went to the hill top the other night. Kadriye sang and she danced she was hilarious.
Hasret: I missed everyone
Gülnaz: you should come more often. Stay with us from time to time.
Hasret: I will come some time.
Cobra talks in his sleep: I will help everyone.. service will come out my hat. I will be close to everyone.. RABBIT..
Gülnaz: he said rabbit
**
Hasret: I cannot find my notes. Murat hoca gave a homework. It was about the modes of music.
Saime:I haven’t seen them and I don’t know anything about modes
Hasret: what will I do?
Saime: you can ask him tomorrow
Hasret: no I have to do my homework. I cannot go there without the homework?
Saime: then call him and ask him about the modes.
**
Levent arranges a live Tv interview for hasret and asks for the sales reports..he wants to call hasret but he can’t .
**
Saime: did you call?
Hasret:no I won’t understand anything on the phone I have to go and ask.
Saime: you should not go without phoning first.
Maybe he is not even at home
Hasret: so what if he is not home I will come back. And I have to do this homework. What will I tell him tomorrow if I have not completed my homework.
Anyway don’t worry I will be back right away.
**
Ceren: take your time to think.
Murat: I think better with music you know
Ceren: who cares
Do you remember. We went to a bar and this song was on.
Murat: and you danced with a boy who was still in high school
Ceren: I did not know he was so young
So look at yourself. At least I had a date. You talked about music and samba etc.
Murat: so you still remember I must have taught you something.
Ceren: of course..what would I ever do without you
Murat: oh thank you
**
Nakish: hasret? Why are you up here?
Ceren: I will get a coffee.
Murat: I will have one too. With milk please
Ceren: hasret?
Hasret: hello..
Ceren: hello.
Nakish: sorry I told her to wait downstairs but she came up here.
Murat: Its ok.
Ceren: come in.
Hasret: no. I came to ask a question about the lesson.
Ceren: ask away
Hasret: not French the music lesson
Ceren: oh ok. You two go on ahead. I needed to have a shower anyway
Murat: come on in.
Hasret: can we talk downstairs?
(she looks at ceren’s stuff in murat’s room.. she thinks they sleep in the same bed )
Murat: ok.
So what was the question you wanted to ask?
Hasret: about modern music. Do we use the same notes in all 7 modes?
I mean. Is Do major and La minor the same?
Murat: there is only one different note. And you should know because such songs you sing in your album anyway.. and “two halves of an apple” have the same different note.
The Frigya note. This note is established by the Frigya people in Anatolia.
(murat starts to play the piano)
Nesrin: I hope he always plays the piano.
(hasret sings)
***
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Feb 2011, 7:41 pm

Incep partea 3.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 19 Feb 2011, 7:41 pm

Smile Smile Smile
Luana, da-mi si mie adresa consilierului aluia!!!!!!! Smile Smile Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Sam 19 Feb 2011, 7:43 pm

Va spun noapte buna si va las un paznic pt la noapte. Nu e el prea istet, dar de acolo de sus vede tot ce misca..44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Securedownloadcayclnev
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 19 Feb 2011, 7:44 pm

noapte buna, Luana. 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 155656
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Sam 19 Feb 2011, 7:44 pm

axxa246 a scris: Smile Smile Smile
Luana, da-mi si mie adresa consilierului aluia!!!!!!! Smile Smile Smile

Daca as sti-o , m-as duce eu mai intai!
Sleep
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Sam 19 Feb 2011, 7:45 pm

iulianagl a scris:Incep partea 3.

Mii de multumiri Iuliana!
Scuze ca nu am spus mai inainte, dar am umblat zapacita pe net....
Muah, muah! kiss kiss
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Feb 2011, 7:52 pm

axxa246 a scris:
nu ma mai citi...
stii ce parari am eu, asa ca e normal sa te incarci asa....

ca sa fac... ? am terminat cu ale casei, mi-am pus oleaca de vopsea la radacini si astept sa ma spal...
te pup, sa ai seara frumoasa si linistita.

frumoasa vioara aceia...
dar tre sa fii in stare romantica, ca daca nu te baga in depresie.
foarte frumoasa!
Ba imi place sa te citesc.. ce e cu umor si fara indarjire imi place sa citesc chiar daca am alte pareri. Si mie imi place mult de asta am postat-o sa ai si tu o seara frumoasa, te pup si eu cheers
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Feb 2011, 7:54 pm

Luana a scris:Va spun noapte buna si va las un paznic pt la noapte. Nu e el prea istet, dar de acolo de sus vede tot ce misca..https://2img.net/r/ihimizer/img607/7609/securedownloadcayclnev.jpg

Noapte buna Luana kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Feb 2011, 7:57 pm

iulianagl a scris:Incep partea 3.

Multumesc mult Iuli :love3:
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 19 Feb 2011, 8:00 pm

anuta1971 a scris:
Ba imi place sa te citesc.. ce e cu umor si fara indarjire imi place sa citesc chiar daca am alte pareri. Si mie imi place mult de asta am postat-o sa ai si tu o seara frumoasa, te pup si eu cheers
bine, pui, tu stii...
intr-o seara, dupa ce il lasa hasret pe levent pt hogea, il chem pe la mine (cand oi fi solo) si te chem si pe tine
si-l punem sa ne cante ceva de pe albumul hasretei Smile

auzi, stai sa intre Florica, sa vezi ce ma huiduie Smile Smile Smile Smile
si Ali! nici nu o sa ma mai bage in seama!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Feb 2011, 8:09 pm

axxa246 a scris:
bine, pui, tu stii...
intr-o seara, dupa ce il lasa hasret pe levent pt hogea, il chem pe la mine (cand oi fi solo) si te chem si pe tine
si-l punem sa ne cante ceva de pe albumul hasretei Smile

auzi, stai sa intre Florica, sa vezi ce ma huiduie Smile Smile Smile Smile
si Ali! nici nu o sa ma mai bage in seama!
nu vreau sa cante ca nu le are cu cantatul.. mai bine sa danseze ce zici? Smile Smile pe o vreme de seceta o fi bun si el ... la ceva Smile Smile Lasa ca Flori nu ne face nimic.. e mai indulgenta cu noi Smile cu Ali nu stim cum o scoatem la capat .. Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Sam 19 Feb 2011, 8:34 pm

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 79638887
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 76868436
orice am spune Murat si Levent nu se pot compara...Murat a fost mereu profesorul Hasretei, dar Levent este logodnicul ei, deci comportamentul lui in public lasa de dorit(a intervenit de atitea ori intre cei doi si acum ii cere ajutor tot lui Murat;probabil va reface si orchestratia cintecelor din album); deabia astept vizita lui Ceren in cartier(la cafenea,acasa la Hasret, la depozit)-cred ca o sa-i placa si sper ca ea sa devina prietena Hasretei(o va ajuta mult)...nu cred in sinceritatea Baharei...
multumesc mult pt.traduceri
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 19 Feb 2011, 8:46 pm

anuta1971 a scris:
pe o vreme de seceta o fi bun si el ... la ceva
daaaa, e bun
stii cum se zice, daca nu ploua, pica Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Feb 2011, 9:00 pm

axxa246 a scris:
daaaa, e bun
stii cum se zice, daca nu ploua, pica Smile
Smile Smile Smile
L-as prefera pe Hoca, dar il las pentru Hasret... ma sacrific si eu de dragul artei Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Feb 2011, 9:06 pm

Am terminat si 3 si 4 asa spune maestra Arzu.
Cu placere dragutelor stiti doar ca noua ne face placere asta.Lu somn usor si vise placute. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 19 Feb 2011, 9:09 pm

Seara buna dragile mele,Dumnezeu sa va dea multa sanatate ,putere si multi ani ca tare minunate a-ti fost ,nu ma mai satur sa va citesc,va multumesc pt.ca v-am intalnit si pot sa fiu cu voi,fiecare are dreptate in felul sau,ce fain ar fii adunate toate comentariile aste la un loc si trimise la scenaristi.
CANSEL DÜN ASANSÖRDE KALDI...10 VEYA 20 DK HAVASIZ KALDI PANİK ATAK OLMUŞ CANSEL..AMA ŞİMDİ COK İYİ...


de Gönülçelen Fan Clup la 19 februarie 2011 la 02:07



size canselle ilgili panik bir haber vericem ama korkmayaın bişi olamdı canselinize gayet iyi..bugun zaten aklımı kacırcaktım gülmekten..ama korkudan tabi:):) söylüyorum..:) dün cansel asansörde kalmış bir arza varmış cansel panikatak olmus 10 veya 20 dk havasız kalmışş..:) gayet iyi suan canseliniz..:)son anda kuratrıldı..:) herekeze geçmiş olsun ve gözünüz aydın...ALLAH canselimizi bizlere bağışladı...:)
İKONCAN MEDİNE....BU GERÇEKTİR....eu va aduc o stire de la fete de pe port,Cansel a avut un mic ghinion c-un lift,poate de ce l-ati certat prea tare a fost scuturat un pic de Alah.
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Feb 2011, 9:11 pm

iulianagl a scris:Am terminat si 3 si 4 asa spune maestra Arzu.
Cu placere dragutelor stiti doar ca noua ne face placere asta.Lu somn usor si vise placute. kiss kiss kiss
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 155520 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 155520 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 155520

anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum