Serialesitelenovelet
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
vania_e
pufy2010
Geta
Garo
axxa246
vivi
DENISA
dana17
Admin_dea05
Luana
narcisa
florica
lica54
anuta1971
annadanna
alitheea
iulianagl
21 participanți

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 20 Feb 2011, 9:41 am

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Trandafir_roz_1232629596Buna dimineata tuturor ,o zi frumoasa ca un trandafir va doresc cu caldura-n inima si soare-n suflet,ieri era primavara si de aseara s-a intors iarna 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 20 Feb 2011, 9:49 am

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 20 Feb 2011, 9:55 am

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Tort-cu-trandafiri-verzicu multumiri pt. Iuliana,ALI,Narcisa 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 20 Feb 2011, 9:59 am

Buna dimineata la amiaza dar inca nu e asa ca tot buna e.
Saru'mana Nico, Narci si Florica.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 20 Feb 2011, 10:00 am

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 20 Feb 2011, 11:11 am

Buna dimineata la toata lumea kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 20 Feb 2011, 1:42 pm

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Ac771201 O duminica placuta la toata lumea ....44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 L_4738e8b8e87f4e7487d63d0b2d4c09f4


44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 36446920584673975703
Multumiri pt traduceri fetelor ... I love you
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 20 Feb 2011, 1:46 pm

Luana a scris:Dana, se pare ca avem cam aceleasi pareri , doar ca tu le exprimi mai poetic, mai plastic...
Rasuflu usurata...

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Gimme-5-logo
Luana , ti-am zis sa ai incredere ca nu esti singura ...
Ieri eram asa grabita si nu am vazut ca am dat practic acelasi raspuns , doar cuvintele difereau , ideea era aceeasi ...44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 562937 Plastic , poetic ... Important e logica ... Merci ...
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 L_4738e8b8e87f4e7487d63d0b2d4c09f4
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 20 Feb 2011, 1:56 pm

anuta1971 a scris:
Bine Danuta, poate o sa vorbim alta data ca nu m-ai convins. Levent omul de afaceri nu poate fi separat de omul Levent, pentru ca Levent investeste in Hasret si pentru a-i castiga afectiunea pentru a o putea face dependenta de el. A mizat pe faptul ca asa ea o sa se simta obligata fata de el si nu va avea puterea sa rupa logodna. A reactionat urat in particular atunci cand i-a daruit prima data casa si ea l-a refuzat, atunci am vazut prima data ce fel de om e... Nu a reactionat urat in ceea ce priveste mahalaua dar niciodata nu s-a simtit confortabil in mijlocul lor.. pot sa spun ca evita mahalaua. Si daca spui ca nu se poate sa devii vedeta pentru ca provii dintr-o mahala, pentru ca esti tigan asta este o poveste deloc adevarata. Edith Piaf a practicat cea mai veche meserie si asta nu a impiedicat-o sa devina vedeta mondiala... cine nu o cunoaste astazi.. sunt foarte multe exemple, asta mi-a venit acum in minte. Nu mai vorbim de rolul pe care il are in ziua de azi publicitatea negativa... Eu am intrebat de Levent si voi imi spuneti de Murat. Voi ati spus ca Levent este mult mai bun ca Murat si eu doar am intrebat de ce? Danuta sper ca nu o iei ca pe o polemica.. doar am spus un alt punct de vedere ca altfel ajunge Levent canonizat Smile Smile O seara frumoasa sa ai 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 182795_10150139884813436_581943435_8091476_3415660_n Anuta , nici eu nu vreau polemica , as fi vrut sa faci , ca alta data , un comentariu mai amplu cu argumente , sa vad cum si ce gandesti si daca tu il canonizezi pe Murat , ca noi pe Levent nici poveste ... Nu e perfect , dar cine e ? E prea din lumea reala , nu merge ...
Eu nu am spus niciodata ca nu poti sa devii vedeta fiindca provii dintr-o mahala , sau pt esti tigan ... Te rog , nu-mi pune in gura cuvinte pe care nu l-am spus , am propietatea termenilor , stiu bine ce scriu ... Iar raspuns ai la toate intrebarile , daca citesti atent ce am scris ...
Nu , nu vreau sa te conving , citatul lui Buddha pus de mine saptamana trecuta , e valabil si saptamana asta ... Dar poate nu l-ai vazut sau nu i-ai dat importanta , asa ca-l pun din nou ...

“ Sa nu crezi nimic din ce ai citit sau auzit aici , chiar daca daca am spus-o chiar eu , daca nu este in acord cu propria ta gandire cu propriul tau bun simt “ Buddha

In rest , noi sa fim sanatoase ca timpul le rezolva pe toate ... Te pup , o zi buna ...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 20 Feb 2011, 2:01 pm

pufy2010 a scris:

uite o linie muzicală bine pusă la punct - de la casa de producție Pufy



visați frumos
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Hsqsqk6h
Multumim Pufy ....Daca tot ai facut un clip , poti sa pui , te rog si doua fraze referitoare la film sau la personajele principale , sincer tare as vrea sa vad si parerea unui barbat ... O zi buna Pufy ...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 20 Feb 2011, 2:12 pm

axxa246 a scris:salut, ladies
ah, levent draga, nu esti singur pe lume!!!
desi, daca nu esti cu hasret, nu stiu cat conteaza pentru tine

Levent reactioneaza ca un barbat, desi atipic pentru un turc inamorat, ca aia-s mai explozivi.
Dar bag seama ca nu e expoziv (cearta aia e minora si e normala. Pe H. o durea undeva de el si de telef lui si de munca lui) pentru ca stie ca ea nu-l iubeste de-adevaratelea.

Nu e frumos ce face H.
Fetili lu` mama, dar daca acum o lasa Levent balta pe H, cum ar fi?
credeti ca hogea devine acest barbat adevarat si responsabil si bla bla bla, care sa o ia mintenas de nevasta sau continua sa se joace cu ea, neelegant (cum a facut si aseara cand i-a pus cartea motz in brate, peste vraful alalalt)?

Aci, in filmul asta, nu e nicio Hasret corecta (nici ea nu-l lasă pe Levent pana nu va fi sigura de murat, deci nu vrea sa rămână pe afara...Dupa ce se va vedea cu sacii în căruță, ii va zice pas lui levent.
Nici hogea nu se poarta la măsura celor 35 de ani pe care ii pretinde (și ii arata) în film.
nici ceren nu e cu toate acasă, daca se pretează la jocul lui hogea.
bahar a scapar de obsesie ca prin minune.

Acest pretin desavarsit care ar fi hogea pentru levent, ravneste la bunul prietenului (la hasret).
dar cand a facut levent asa, desi H nu era logodita cu hogea, mi l-ati impuscat pe levent.

eee, lasa ca pe multi o sa popeasca el! Smile
(da` de unde, parca vaz ca-l baga scenaristii la apa fara vrea reactie)

film cu scenaristi ciudati si cu personaje aidoma.
bine ca ne place Tuba si, ma rog, cred ca va place si levent, dar nu vreti sa recunoasteti Smile Smile
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Gimme5-e1296441906469 Subscriu Luanei ... Superb ... un pic de zeflemea , o usoara ironie si umor cat cuprinde ... Bravo !!!
Ce mi-ar placea sa ne intalnim toate , de-adevaratelea , nu pe net , asa la o cafea si sa tragem o mica barfa , asa ca-ntre fete ... Praf i-am face pe scenaristi ... Si tu Axxa cu vorba ta olteneasca si eu cu a mea moldoveneasca , dar romance cu umorul in sange si ironia pe buze ... Muica , ce-ar iesi ...

Mi-ai placut ... Si findca iti cunosc slabiciunile , nu-ti trimit flori , iti trimit un flacau de pe la noi ... 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 539466 Cred ca cei pe care i-am trimis de la sarbatori sant varza .... 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 539466 Uite o prospatura ... 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Barbat
Il dosisem , ca daca dau turcii si ne iau barbatii la oaste sa am si eu ceva la rezerva ... Dar ti-l cedez , il meriti ... Ceilalti , daca mai au baterii , trimite-i la munca de jos .... 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 539466 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 539466
O zi faina , Axxa...
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 L_4738e8b8e87f4e7487d63d0b2d4c09f4
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 20 Feb 2011, 2:21 pm

Mi-au venit musafirii la masa ... Va las si voua ceva ...Pofta buna ...44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Turkey44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 116261-fadel-037

Jumatate o pot manca , dar restul ... Ajutor !!! Si un vin de Bordeaux bun , pe alese ......
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Vin-bordeaux-rose-ballarin 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 ChateauBordeauxBerard44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 10292744. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 L_4738e8b8e87f4e7487d63d0b2d4c09f4
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Dum 20 Feb 2011, 2:37 pm

dana17 a scris:... poti sa pui , te rog si doua fraze referitoare la film sau la personajele principale , sincer tare as vrea sa vad si parerea unui barbat ...[/color]

ok
1. părerea nu cred că are ceva în comun cu genul celui/celei care își dă cu părerea
2. probabil este primul film în care Tuba este personajul principal - dacă în Asi sau în Sonbahar era personajul secundar- în Gonulcelen este personajul nr. 1, deși nu cred că asta a fost intenția regizorului. Practic jocul bun al lui Cansel nu face față însă notorietății și profesionalismului Tubei
3. din ce am mai citit și pe alte forumuri, există o puternică tendință de a o "judeca" pe Tuba pe 2 planuri
- profesional - prin prisma rolului foarte bun făcut în Asi
- personal - prin mult trâmbițata și potențiala relație personală cu Murat Y. (și eu cred că a fost ceva, dar s-a terminat odată cu serialul)

De aici, este foarte ușor să-i judecăm pe partenerii Tubei prin prisma jocului făcut de Murat Yildirim (e valabil și pentru partenera lui Murat Y. din Așc ve Ceza)

Despre Gonulcelen
- denotă o maturizare profesională a Tubei (mimica, gesturi, atitudine - toate sunt conform rolului). Păstrează totuși o distanță personală față de actorul Cansel E.
- filmul este doar o poveste comercială , vinde un vis( vezi aici ținta filmului - populația pauperizată din Turcia- și necesitatea de a da o speranță, fie și pentru câteva minute, înainte de somn)
- cum joacă fiecare personaj? - aici e o problemă de percepție a fiecăruia/fiecăreia dintre noi. Ne place, ne uităm chiar dacă începe la ora 23,00. Nu ne place, click și găsim altceva

cred că bat câmpii Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 20 Feb 2011, 3:27 pm

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Tubabykstn
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 20 Feb 2011, 3:31 pm

dana17 a scris: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 182795_10150139884813436_581943435_8091476_3415660_n Anuta , nici eu nu vreau polemica , as fi vrut sa faci , ca alta data , un comentariu mai amplu cu argumente , sa vad cum si ce gandesti si daca tu il canonizezi pe Murat , ca noi pe Levent nici poveste ... Nu e perfect , dar cine e ? E prea din lumea reala , nu merge ...
Eu nu am spus niciodata ca nu poti sa devii vedeta fiindca provii dintr-o mahala , sau pt esti tigan ... Te rog , nu-mi pune in gura cuvinte pe care nu l-am spus , am propietatea termenilor , stiu bine ce scriu ... Iar raspuns ai la toate intrebarile , daca citesti atent ce am scris ...
Nu , nu vreau sa te conving , citatul lui Buddha pus de mine saptamana trecuta , e valabil si saptamana asta ... Dar poate nu l-ai vazut sau nu i-ai dat importanta , asa ca-l pun din nou ...

“ Sa nu crezi nimic din ce ai citit sau auzit aici , chiar daca daca am spus-o chiar eu , daca nu este in acord cu propria ta gandire cu propriul tau bun simt “ Buddha

In rest , noi sa fim sanatoase ca timpul le rezolva pe toate ... Te pup , o zi buna ...
Eu nu vreau sa il canonizez pe Murat, dar Murat si Hasret nu au fost niciodata logodnici ca sa pot pune problema asa, nu au fost nici macar iubiti. Murat doar i-a fost profesor... atitudinea lui fata de Hasret nu e justificata dar ei deocamdata au un alt tip de relatie profesor-elev. Eu nu am vrut sa vorbesc despre comportamentul lui Murat, si repet am vrut doar sa inteleg de ce voi ii puneti pe cap o aureola lui Levent, ca eu ca femeie chiar nu inteleg. Danuta nu te supara dar de foarte multe ori mi-am spus si eu parerea despre Levent.. asta vorba ta .. daca ai citit atent (sunt cuvintele tale, eu nu mi-as fi permis niciodata sa ma exprim asa, nu e obligat nimeni sa ma citeasca). Eu nu vreau sa-ti pun in gura cuvinte care nu sunt ale tale.. tu ai scris "Niciodata Levent nu a reactionat urat in particular, in ceea ce priveste mahalaua … Doar cand a fost vorba de cariera ei … Nu cadreaza si are dreptate" . Inchei aici, am spus ca nu vreau sa intru in polemica cu nimeni... m-am gandit mult daca sa raspund la comentariul tau, am vrut sa o las balta, dar in final nu m-am putut abtine... impresia mea este ca mi-ai vorbit ca unui copil cretin si crede-ma chiar nu sunt. Promit ca o sa evit sa mai fac comentarii pentru ca nu vreau sa deranjez... stiu ce o sa spui ca fiecare e liber sa scrie ce vrea.. este adevarat.. dar numai atat timp cat nu deranjeaza pe cei din jur. Va doresc tuturor o duminica placuta kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 20 Feb 2011, 4:29 pm

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Biscuitilamaie+032+copyo zi buna si-un ceai cald va ofer cu placere 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 20 Feb 2011, 4:34 pm

Luana a scris:

Buna dimineata damnelor!
Buna dimineata Pufy!
Florica, cre ca a ajuns la Murat ceva din blestemele Gulnazei, au gresit cumva adresa , de l-au speriat pe marele Hoca. Poate se apuca sa faca ce trebuie de acum, ca ne-a zapacit cu jocurile lui de doi lei...

Buna ziua Luana,nu stiu daca blestemele Gulnazei l-au ajuns,dar stiu ca a tras o sperietura zdravana ,cred ca nu degraba se v-a mai urca in lift,
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 20 Feb 2011, 4:53 pm

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 185665_10150100363850629_718055628_6139606_4129121_n
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 20 Feb 2011, 4:58 pm

https://www.facebook.com/pages/Gonulcelen-FAN-CLUP/121114157938952 un clip tare fain
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 20 Feb 2011, 5:23 pm

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 154850_112464225489000_102711289797627_75242_6582301_n
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Dum 20 Feb 2011, 7:23 pm

buna seara,doamnelor+1!; o seara placuta va doresc, iar de miine o saptamina cit mai usoara si cu sanatate, Doamne Ajuta!
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 182789_1867193648036_1486906006_2095091_2900845_n
pa kiss kiss
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 20 Feb 2011, 7:55 pm

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 180111_166812320033966_157708174277714_356529_3494448_nseara buna tuturor,buna Garo sau trebuie sa-tispun noapte buna,si maine sa incepi saptamana cu bine 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 20 Feb 2011, 7:57 pm

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 185665_10150100363850629_718055628_6139606_4129121_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Dum 20 Feb 2011, 8:01 pm

Buna seara fetele!!! kiss kiss
o seara frumoasa va doresc
nu am venit cu mana goala va dedic un clip nou nout kiss kiss sper sa va placa
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 281600
Ana unde esti???? 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 242329
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Dum 20 Feb 2011, 8:09 pm

dana17 a scris:
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Barbat

îîîîîîîîîuliu, Dana!!!!!!!!
ptiu, ptiu, ptiu!
Dă-l încoace!!!!!! Smile
unu mai copt nu ai pus deoparte?
nu de alta, dar asta e tinerel, nu rezita la muncile (casnice) Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum