Serialesitelenovelet
25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+22
andradamaria
dana4699
dubaisport
teodora_roman
sasa
iulia80
Lucica10
Motzişor
andreea90
Admin_dea05
pufy2010
Nicky
simi
savas1979
alimar
lexia
ninnet
lavy612
victorelalove
lica54
DENISA
nety
26 participanți

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mar 10 Mai 2011, 10:58 pm

Da.. vedeti fetelor , turcii , ,,baietii rai'' , teribilistii care savarseau atatea ravagii pe la noi , au reusit sa ne schimbe prejudecatile Smile .... , la capitolul filme ne dam batute clar.
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 11:08 pm

lavy612 a scris:
Daaaaa, vezi tot nunta vrem
25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 . Niciodata nu ne saturam , de privirile alea , de momentele romantice de aspectul lor impecabil , de talentul deosebit. Nunta religioasa sa fie de data asta. Iti dai seama , daca acea cununie pe vapor ne -a impresionat teribil , sa-i mai vedem si pe micuti alaturi de ei.... tinand trena miresei ... Offf filmul e boala curata...
25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516

Asa este lavy...boala curata. Si daca mai ai si cu cine sa impartasesti opinii in legatura cu serialul favorit...boala se cronicizeaza.
Am intalnit oameni grozavi pe acest forum, oameni de caracter si plini de bun simt. Spontani si plini de viata. Cu un simt al umorului dezvoltat...asta imi place mult de tot!!!!!!!!!!!
Intr-un final crezi ca "te vei vindeca"....ca va trece...dar din cate se pare , nu este deloc asa. Si staaaaaaaaaaaaai cateodata intr-o visare...si iti spui :"DAR CE FRUMOS ESTE!"
CEI CE SEAMANA SE ADUNA...De cate ori nu am auzit asta si de cate ori nu m-am gandit la asta... Am stat si am analizat in diverse momente...daca este adevarat... ESTE FOARTE ADEVARAT!


victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mar 10 Mai 2011, 11:22 pm

victorelalove a scris:
Asa este lavy...boala curata. Si daca mai ai si cu cine sa impartasesti opinii in legatura cu serialul favorit...boala se cronicizeaza.
Am intalnit oameni grozavi pe acest forum, oameni de caracter si plini de bun simt. Spontani si plini de viata. Cu un simt al umorului dezvoltat...asta imi place mult de tot!!!!!!!!!!!
Intr-un final crezi ca "te vei vindeca"....ca va trece...dar din cate se pare , nu este deloc asa. Si staaaaaaaaaaaaai cateodata intr-o visare...si iti spui :"DAR CE FRUMOS ESTE!"
CEI CE SEAMANA SE ADUNA...De cate ori nu am auzit asta si de cate ori nu m-am gandit la asta... Am stat si am analizat in diverse momente...daca este adevarat... ESTE FOARTE ADEVARAT!
Exact , cred ca daca nu aveam cu cine dezbate , nu mai eram atat de ,,afectate''poate , insa cand te pasioneaza atat de tare , iti plac actorii , actiunea , parca esti impulsionat si mai mult sa comentezi despre ei si sa-ti dai cu parerea ,sa cercetezi fiecare detaliu, sa cauti date despre ei , despre viata personala mai ales sa ,,crostezi ''scenarii
Smile , talentul nostru.. Nici eu nu credeam ca cine se aseamana se aduna chiar si in lumea aceasta virtuala. E f greu sa te desparti de acest forum , chiar imposibil . E ca si cum ai pleca departe de familia ta .. acea virtuala. kiss
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 11:23 pm

Lavy...sa-mi spui ce parere ai despre melodiile acestea.

Fac parte din coloana muzicala a unui film ce se numeste "The Mission".
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mar 10 Mai 2011, 11:23 pm

Opps am gresit , nu am citat cum trebuie , se mai intampla Smile
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 11:28 pm

lavy612 a scris:Opps am gresit , nu am citat cum trebuie , se mai intampla Smile
Cred ca asa isi spune si Murat ...cand isi aminteste cu cine s-a casatorit!!!!!!!!!! Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mar 10 Mai 2011, 11:34 pm

Daaa, oops am gresit , nu am luat de nevasta pe cine trbuia Smile
Am ascultat , se combina cumva ritmul alert de lupta ,( aveam impresia ca e ceva religios), de atac probabil cu unul sensibil , sentimental pot sa zic. Ce gen este ? Drama sau?
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 11:42 pm

lavy612 a scris:Daaa, oops am gresit , nu am luat de nevasta pe cine trbuia Smile
Am ascultat , se combina cumva ritmul alert de lupta ,( aveam impresia ca e ceva religios), de atac probabil cu unul sensibil , sentimental pot sa zic. Ce gen este ? Drama sau?

Este o drama.... Superb film!! Este vorba despre niste preoti care duc in Brazilia... bastinasilor de acolo cuvantul lui Dumnezeu...Actiunea se desfasoara in secolul 18. Este un film care merita vazut.

Mie imi place mult sa ascult muzica filmelor. kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mar 10 Mai 2011, 11:52 pm

Da ,adevarul e ca unele melodii sunt si unguent pt mintea si sufletelul nostru... kiss
Noapte buna kiss kiss kiss 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mar 10 Mai 2011, 11:53 pm

Aaaa , presupun ca si melodiile lui Kirac sunt printre favoritele tale. De fapt e mai mult ca sigur kiss
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 11:55 pm

Noapte buna, draga lavy. kiss kiss kiss
Uite o melodie ca sa dormi linistit! kiss

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 523120 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 523120 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 523120
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 11:56 pm

lavy612 a scris:Aaaa , presupun ca si melodiile lui Kirac sunt printre favoritele tale. De fapt e mai mult ca sigur kiss
Bineinteles....Muzica este unul dintre motivele pentru care imi place asa de mult Ask. kiss kiss kiss

Noapte buna tuturor. kiss kiss kiss


:fret: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 79551
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mier 11 Mai 2011, 12:29 am

Thanks Vic kiss 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 770964 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 720534
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mier 11 Mai 2011, 12:55 am

victorelalove a scris:[

Visul meu de cand am descoperit serialul... 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516
Ar fi... ca o cununa asezata peste noptile mele nedormite si pline de suspine... Smile Smile Smile Ca o incununare a tuturor visurilor mele de a triunfa DRAGOSTEA. Filmul acesta(asa cum este el cateodata...cu neajunsurile lui) m-a captivat teribil... Si...DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! Vreau un final de vis CU O NUNTA DE VIS! 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516
Wauu! fetelor aveți un spor la vorbit că nu mai apuc să traduc nimic dacă mă pun la curent cu ce ați mai postat pe aici. Oricum bravo, se vede că sunteți îndrăgostite de film că de dumnealui 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 255789 este clar.
Vic păi ce ar fi că tot a început filmul cu nunta lui Cicek să se termine tot cu nunta ei Smile Smile Smile Smile Smile
25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty denisa mereu amabila multumesc

Mesaj Scris de alimar Mier 11 Mai 2011, 3:38 am

buna dimineata! denisa multumesc mult pentru precizarea ca parintii au fost la nunta . nu a fost comentat evenimentul despre familia lui ,parinti surori parca era orfan alimar

alimar
membru senior
membru senior

Mesaje : 215
Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 64
Localizare : romania

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty unde pot sa vizionez filmul tradus romineste.

Mesaj Scris de savas1979 Mier 11 Mai 2011, 6:34 am

va rog puteti sami dati linkul de unde pot sa vad tradus in romineste ep 42,43,44,45....etc.Sint din NY si de cind s-a blocat numai stiu unde sa le vad.Multumesc mult apreciez mult efortul vostru.XOXOXOX

savas1979
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 12
Data de inscriere : 15/04/2011

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 11 Mai 2011, 7:56 am

Dragalaselor buna dimineata poftiti la cafea25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Upaniireny
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 11 Mai 2011, 8:57 am

Poftiti la micul dejun25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Allezmybeautifulangel1p
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mier 11 Mai 2011, 10:17 am

Buna dimineta kiss kiss 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Mic%20dejun%20sanatos%20beautipsinfo.260x500x0resized
25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Search%3Fq%3Dprimavara%26hl%3Dro%26biw%3D1273%26bih%3D473%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=hc&vpx=608&vpy=183&dur=670&hovh=182&hovw=277&tx=149&ty=87&page=1&ndsp=12&ved=1t:429,r:9,s:0
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mier 11 Mai 2011, 10:43 am

savas1979 a scris:va rog puteti sami dati linkul de unde pot sa vad tradus in romineste ep 42,43,44,45....etc.Sint din NY si de cind s-a blocat numai stiu unde sa le vad.Multumesc mult apreciez mult efortul vostru.XOXOXOX

Deci intri aici https://sites.google.com/site/askvecezaro/home apoi Link Download si gasesti ep pana la 45 . Va trebui sa le descarci de acolo , ai si indicatii pt dezarhivarea pachetelor RAR. kiss

Intra pe topicul
https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t327-24-ask-ve-ceza-dragoste-i-pedeaps-love-punishment-general-discussions-comentarii. Aici ne gasesti pe noi.
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Mai 2011, 11:00 am

Buna dimineta. kiss kiss kiss
O zi superba tuturor! cafea
25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 165638 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 165638 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 165638
25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 3008458866

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de nety Mier 11 Mai 2011, 11:03 am

Buna ziua..
un clip frumos Murat Yildirim - clip
nety
nety
membru activ
membru activ

Mesaje : 138
Data de inscriere : 14/09/2009

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de nety Mier 11 Mai 2011, 11:05 am

pt voi cu drag ...o zi minunata tuturor
25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 654347-bigthumbnail 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 529903-bigthumbnail
nety
nety
membru activ
membru activ

Mesaje : 138
Data de inscriere : 14/09/2009

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Mai 2011, 11:18 am

Buna nety. kiss kiss kiss
Multumim pentru clip. 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516
O zi buna si tie.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mier 11 Mai 2011, 11:18 am

Super clip ,de fapt nici nu avea cum sa fie altfel doar il prezinta pe 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 60243 .
Vai , cu ce ma ,,delectam'' mai devreme. O vazusem pe 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 756436 intr-un clip de youtube in Ezel. Se chinuia sa conceapa o scena lacrimogena...Doamne , era atat de ,,tras de par '' momentul. Si iar o pomenim pe ,,talentoasa ''noastra stupid
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum