Serialesitelenovelet
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+22
iulianagl
pufy2010
razbunator
tiberici
Nicky
Geta
Lucica10
alitheea
vania_e
florina1989
annadanna
axxa246
costina
Garo
vivi
DENISA
simi
lica54
dana17
andreea90
Admin_dea05
florica
26 participanți

Pagina 14 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Urmatorul

In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Dum 29 Mai 2011, 10:08 pm

Garo a scris:buna seara,doamnelor!...este liniste peste tot si nu doar ca nu avem episod...poate nu trebuia sa vedem pozele si nici interviul cu Onur...of..hai sa fac haz de necaz: stiti de ce nu avem episod?- pt.ca nu au terminat filmarile; de ce?- pt.ca sarutul din parcare nu s-a terminat si echipa tehnica s-a gindit ca e mai bine sa revina saptamina viitoare!!!!! Smile sad sad


Smile Smile Smile buna asta ..

Buna seara Garo kiss 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 155520 .. e foarte posibil sa nu fii terminat filmarile la ep. si montarea lui si etc .. si sa amane pana sapt viitoare .
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de tiberici Dum 29 Mai 2011, 10:15 pm

Buna seara!
Nu avem film asta seara??
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Dum 29 Mai 2011, 10:16 pm

tiberici a scris: Buna seara!
Nu avem film asta seara??

Buna seara Tiberici .. nu .. in seara asta vor da reluare ep.52 kiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de tiberici Dum 29 Mai 2011, 10:17 pm

andreea90 a scris:

Buna seara Tiberici .. nu .. in seara asta vor da reluare ep.52 kiss

Multumesc!
Sunt neseriosi.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 29 Mai 2011, 10:18 pm

andreea90 a scris:

Da .. bine zis .. daca va accepta Cansel .. si mie mi-ar placea ..sunt tare curioasa ce vor face in vara asta ..chiar am sa urmaresc ziarele 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 131747 kisskiss
eu cred ca daca nu va avea proiecte , Cansel va fugi putin de Turcia sa isi reinoiasca fortele in Franta 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 283516
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Dum 29 Mai 2011, 10:20 pm

alitheea a scris:eu cred ca daca nu va avea proiecte , Cansel va fugi putin de Turcia sa isi reinoiasca fortele in Franta 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 283516

Cu siguranta va merge in Franta .. ca ii e dor de familia lui , o iubeste atat de mult 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 283516 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 283516 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 283516
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Dum 29 Mai 2011, 10:23 pm

Lica , fetelor , uitatzi un lucru esentzial. Cansel este indragostit de Pinar . Niciodata intre Tuba si Cansel nu a fost o relatzie de dragoste. Noi "i-am indragostit" pentru ca asa ne-a placut. Asa ca Tuba nu se poate intoarce la alt barbat care a fost inaintea lui Onur , decat la Sami ( daca a fost ceva si cu asta). Deci nu mai doritzi sa se intoarca la Cansel , pentru ca n-a fost niciodata cu el. Daca vretzi voi sa visatzi , asta e altceva. Andreea , iubito , rac sunt si eu. Aici nu e vorba de orgoliu , ci de ceva ce n-a existat. Noapte buna.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de costina Dum 29 Mai 2011, 10:27 pm

Geta a scris:Lica , fetelor , uitatzi un lucru esentzial. Cansel este indragostit de Pinar . Niciodata intre Tuba si Cansel nu a fost o relatzie de dragoste. Noi "i-am indragostit" pentru ca asa ne-a placut. Asa ca Tuba nu se poate intoarce la alt barbat care a fost inaintea lui Onur , decat la Sami ( daca a fost ceva si cu asta). Deci nu mai doritzi sa se intoarca la Cansel , pentru ca n-a fost niciodata cu el. Daca vretzi voi sa visatzi , asta e altceva. Andreea , iubito , rac sunt si eu. Aici nu e vorba de orgoliu , ci de ceva ce n-a existat. Noapte buna.
buna seara visam,visam si iar visam si speram sa nu ramanem cu atat 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 229917
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Dum 29 Mai 2011, 10:33 pm

Geta a scris:Lica , fetelor , uitatzi un lucru esentzial. Cansel este indragostit de Pinar . Niciodata intre Tuba si Cansel nu a fost o relatzie de dragoste. Noi "i-am indragostit" pentru ca asa ne-a placut. Asa ca Tuba nu se poate intoarce la alt barbat care a fost inaintea lui Onur , decat la Sami ( daca a fost ceva si cu asta). Deci nu mai doritzi sa se intoarca la Cansel , pentru ca n-a fost niciodata cu el. Daca vretzi voi sa visatzi , asta e altceva. Andreea , iubito , rac sunt si eu. Aici nu e vorba de orgoliu , ci de ceva ce n-a existat. Noapte buna.

Cansel nu stim si nu se vede ca e indragostit de Pinar .. inca nu avem declaratia lui si nici poze care sa arate asta .. doar speculatii ! cum au fost si cu Tuba si Tolga .. deci .. si nu cred ca doar i-am indragostit noi pe Cansel si Tuba .. nu cred ca mergi cu un prieten in miez de noapte prin ploaie la brat doar din simpatie .. sa fim seriosi . Fiecare are pareri impartite , unii o vad doar pe Tuba buna , altii doar pe Cansel , altii pe Onur doar pt ca e cu Tuba acum Smile ..dar niciodata nu pun in balanta sa vada lucrurile adevarate care s-au intamplat .. problema fiecaruia .. macar cei care au vazut realitate pot spera la ceva mai bun ! Noapte buna
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 29 Mai 2011, 10:34 pm

Geta nu te supara dar in ceaia ce am vazut noi in poze inafara platoului de filmare interviuri pela premiere pe la acte de caritate pe unde au fost pareau mult mai indragostiti Tuba&Cansel decat in pozele pe care leam vazut Cansel&Pinar.Si daca e adevarat ce sa spus ca Tuba sa despartit de Sami din cauza lu Cansel?Daca am fost duse in eruare asta e ne resemnam! kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Dum 29 Mai 2011, 10:39 pm

bine Geta asa sa fie...dar daca au fost prieteni acum nu mai sunt? de ce se comporta total diferit...de ce nu mai merge cu Cansel la nici o festivitate(sa nu spui ca nu este invitata ca nu te cred), de ce nu mai apar filmulete cu ei...prin comportamentul ei ne face sa ne intrebam si sa facem speculatii...si de unde ai scos dragostea lui Cansel cu Pinar?????...treaba ei daca este indragostita recent, cu colegii si prietenii comportate la fel ca inainte
fetelor, va dati seama ca Ayda a fost mama lui Cansel in trei filme?; cred ca se cunosc f.bine, iar probabil Cansel o numeste mama in mod obisnuit - poate din cauza asta a lacrimat in interviu
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Dum 29 Mai 2011, 10:45 pm

Garo a scris:bine Geta asa sa fie...dar daca au fost prieteni acum nu mai sunt? de ce se comporta total diferit...de ce nu mai merge cu Cansel la nici o festivitate(sa nu spui ca nu este invitata ca nu te cred), de ce nu mai apar filmulete cu ei...prin comportamentul ei ne face sa ne intrebam si sa facem speculatii...si de unde ai scos dragostea lui Cansel cu Pinar?????...treaba ei daca este indragostita recent, cu colegii si prietenii comportate la fel ca inainte
fetelor, va dati seama ca Ayda a fost mama lui Cansel in trei filme?; cred ca se cunosc f.bine, iar probabil Cansel o numeste mama in mod obisnuit - poate din cauza asta a lacrimat in interviu

Da Garo si Cansel a spuns ca Ayda e mama lui din Turcia .. pentru ca ii este o foarte buna prietena si i-a fost alaturi mereu .. e o relatie speciala intre ei doi, cred ca el a facuto sa isi revina asa repede dupa moartea sotului ei . Oricum Cansel merita tot ce e mai bun si se vede ca in continuare el este sustinut de colegii de platou ..toata lumea e in jurul lui in ultimele poze, daca ati vazut ! si el are un zambet trist ,dar am preferat sa nu mai zic si Dana a vazut asta .. Tuba de ce nu mai e la fel ? Ai dreptate ! Pupici kiss 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 155520
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 29 Mai 2011, 10:46 pm

Dragalasele lu bunicuta va pupacesc kiss kiss kiss kiss dulce de noapte buna pe obrajori
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 00099
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Dum 29 Mai 2011, 10:49 pm

lica54 a scris:Dragalasele lu bunicuta va pupacesc kiss kiss kiss kiss dulce de noapte buna pe obrajori
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 00099

Noapte buna Lica kiss54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 155520 Vise placute kiss
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Sweetdreamsv


andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 29 Mai 2011, 11:12 pm

avem ep vineri la 20.00
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Dum 29 Mai 2011, 11:14 pm

alitheea a scris:avem ep vineri la 20.00
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 283516 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 918686 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 918686
au terminat sarutul??!!! cupidon cupidon


Ultima editare efectuata de catre Garo in Dum 29 Mai 2011, 11:18 pm, editata de 1 ori
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Dum 29 Mai 2011, 11:17 pm

alitheea a scris:avem ep vineri la 20.00

Iar i-au schimbat ziua 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2743637754 Evil or Very Mad ..dar e bine si atunci 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 283516 .. il vedem mai repede 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 352762 Multumim Nico kiss kiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 29 Mai 2011, 11:22 pm

lica54 a scris:Dragalasele lu bunicuta va pupacesc kiss kiss kiss kiss dulce de noapte buna pe obrajori
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 00099
Noapte buna iubita kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Dum 29 Mai 2011, 11:24 pm

Dana va saluta pe toate kiss si aici e parerea ei

Dana Mariadona
Ce parere sa am .... Stiu doar ca la Sapanca , Cansel a fost f trist ... Murat a fost un mire fericit , jucat de un actor minunat de bun si de destept , dar f trist ... Dar care a stiut sa joace cu brio fericirea personajului care i-a fost atat de drag , ascunzand in suflet tristetea , dezamagirea si de ce nu ... dar cred ca in ultimul rand orgoliul ranit ... De aceea toata lumea a fost langa el ... Se vede din toate pozele ... El inconjurat de atatea femei , toate zambind , iar el trist fara zambet ... Una era deajuns ... Dar nu era acolo ... Nu merita asta , merita ceva mai bun ... Tot raul spre bine ... Sper ...
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Dum 29 Mai 2011, 11:24 pm

noapte buna,Lica ne intilnim miine la cafeluta...somn usor kiss kiss
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Dum 29 Mai 2011, 11:28 pm

multumim Andreea, salut-o pe Dana si din partea mea
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 29 Mai 2011, 11:30 pm

andreea90 a scris:Dana va saluta pe toate kiss si aici e parerea ei

Dana Mariadona
Ce parere sa am .... Stiu doar ca la Sapanca , Cansel a fost f trist ... Murat a fost un mire fericit , jucat de un actor minunat de bun si de destept , dar f trist ... Dar care a stiut sa joace cu brio fericirea personajului care i-a fost atat de drag , ascunzand in suflet tristetea , dezamagirea si de ce nu ... dar cred ca in ultimul rand orgoliul ranit ... De aceea toata lumea a fost langa el ... Se vede din toate pozele ... El inconjurat de atatea femei , toate zambind , iar el trist fara zambet ... Una era deajuns ... Dar nu era acolo ... Nu merita asta , merita ceva mai bun ... Tot raul spre bine ... Sper ...
imi pare rau sa aud asta , se vede si din poze ca rasul nu e rasul lui , macar de ar putea sa mascheze sa nu dea satisfactie... offffffffff...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Dum 29 Mai 2011, 11:36 pm

I-am transmis dragelor ca o salutati si voi .. si va pupa si ea pe toate kiss 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 155520
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Dum 29 Mai 2011, 11:57 pm

Impartasesc aceeasi idee cu Mia Smile .. ma omoara omu asta .. iar a castiga .. iar zambetul lui e 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 283516

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 25505712695037405139910

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 24794312694582738518710



54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 25050312694576405186010


54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 24946012694563405187310


54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 25482812694887405154910


Ultima editare efectuata de catre andreea90 in Lun 30 Mai 2011, 12:58 am, editata de 3 ori
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 30 Mai 2011, 12:00 am

andreea90 a scris:Impartasesc aceeasi idee cu Mia Smile .. ma omoara omu asta .. iar a castiga .. iar zambetul lui e 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 283516

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 25505712695037405139910

Nu pot sa cred ca se va lasa doborat Cansel , nu se poate , daca e atat de afectat sper sa aiba alaturi prieteni care sa il ridice ...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum