Serialesitelenovelet
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+22
iulianagl
pufy2010
razbunator
tiberici
Nicky
Geta
Lucica10
alitheea
vania_e
florina1989
annadanna
axxa246
costina
Garo
vivi
DENISA
simi
lica54
dana17
andreea90
Admin_dea05
florica
26 participanți

Pagina 15 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Urmatorul

In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 30 Mai 2011, 12:01 am

andreea90 a scris:Impartasesc aceeasi idee cu Mia Smile .. ma omoara omu asta .. iar a castiga .. iar zambetul lui e 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 283516

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 25505712695037405139910

Andreiuta , mie mi se pare ca aare o tristete in priviri...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 30 Mai 2011, 12:03 am

alitheea a scris:Nu pot sa cred ca se va lasa doborat Cansel , nu se poate , daca e atat de afectat sper sa aiba alaturi prieteni care sa il ridice ...

Adevarul e ca ..se vede pe fatza lui ..ca nu prea e zambetul lui .. stiu si sper ca prietenii ca ii are il vor sustine si ii vor fii alaturi 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 283516 cheers
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 30 Mai 2011, 12:06 am

Noul promo in care zice ca va fii ep.53 vineri la ora 20:00 kiss

andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 30 Mai 2011, 12:08 am

andreea90 a scris:Noul promo in care zice ca va fii ep.53 vineri la ora 20:00 kiss

Iubita , eu iti spun noapte buna, sper ca saptamana asta sa aduca vesti mai bune ca in seara asta m-am necajit destul kiss kiss kiss Pupici.
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 30 Mai 2011, 12:13 am

Tuba ..

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 24976822015760133602718

andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 30 Mai 2011, 12:15 am

alitheea a scris:Iubita , eu iti spun noapte buna, sper ca saptamana asta sa aduca vesti mai bune ca in seara asta m-am necajit destul kiss kiss kiss Pupici.

Noapte buna draga mea kiss 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 155520 .. sa speram .. Vise placute kiss si o saptamana cat mai usoara 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 155520 Pupici kiss kiss kiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Lun 30 Mai 2011, 12:46 am

noapte buna va spun si eu si o saptamina cit mai usoara...pa, kiss
o sa-i apara din nou caldura in priviri, vara e un sfetnic bun 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 155656
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 30 Mai 2011, 12:54 am

Ii da autograf pe geaca Smile .. cred ca a ramas si el surprins Smile
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 25482812694887405154910


Noapte buna dragelor kiss 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 155520 .. Noapte buna Garo kiss .. vise placute 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 155520 si o saptamana cat mai usoara cheers 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 523120 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 523120 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 523120 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 720534 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 155656

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 24764319696818368268012

andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Lun 30 Mai 2011, 5:40 am

Buna dimineatza tuturor. Daca Cansel e indragostit de Tuba , iar ea "l-a ranit " atat de tare cum spunetzi voi, o sa-si gaseasca alta femeie mai buna decat Tuba. iar pe ea s-o lasam in pace. Daca mai avetzi un fir de rabdare . Mai sunt trei episoade si apoi putetzi uita de existentza ei . Sau putetzi uita de acum. De tocat , vad ca atzi tocat-o marunt , marunt. Imi pare rau , tare rau.Cu o fraza , atzi sters toate momentele frumoase pe care Tuba vi le-a oferit ca actritza. Nici Cansel nu a participat la toate evenimentele la care a fost Tuba prezenta. Si n-am auzit nici un repros. De unde stim noi ce se petrece in timpul ei liber?? Numai pentru ca n-a aparut in poze , inseamna ca nu mai este o colega buna??? Dar fiecare are parerea lui. Eu raman in continuare admiratoarea fidela a Tubei. Cu viatza ei nu ma intereseaza ce face. N-ar trebui sa intereseze pe nimeni. Asa este cand te nasti femeie. N-ai dreptul la viatza decat daca te luptzi cu toata lumea. Pentru ca " gura lumii n-o astupa nici pamantul". Va doresc o zi frumoasa.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Lun 30 Mai 2011, 6:41 am

Pentru voi toate . Pentru cele care au copii si pentru cele care nu au inca.
" Într-o zi, *Platon* l-a întrebat pe *Socrate* ce este dragostea.

Socrate i-a răspuns: Du-te pe câmpul din apropiere şi adu-mi cel
mai frumos spic de grâu pe care îl vei găsi, dar ţine cont că nu
ai voie să faci decât o singură încercare. Platon l-a ascultat
fără să crâcnească, şi *s-a întors după o vreme fără a aduce
nimic cu el.*

Socrate l-a întrebat ce se întâmplase, iar Platon l-a lămurit:
Atunci când am intrat în lanuri am zărit un spic înalt şi
frumos, dar *m-am gândit că poate voi găsi un altul şi mai
maiestos*, aşa că am mers mai departe. Am căutat în zadar după
aceea, căci nu am aflat nici un alt spic asemenea celui dintâi,
aşa că nu ţi-am mai adus vreunul.

Socrate i-a spus: *Aceasta este dragostea*.


...............................................................................................................................................................................

Într-o altă zi, Platon l-a întrebat pe Socrate ce este căsătoria.

Socrate i-a zis: Mergi până la pădure şi taie-mi cel mai mândru
şi mai chipeş brad, dar adu-ţi aminte că nu ai voie să faci
decât un singur drum pentru asta. Platon a făcut întocmai şi *a
revenit după un timp cu un brad nu tocmai înalt şi nu foarte
frumos, dar îndeajuns de arătos.***

Socrate l-a întrebat de ce a ales tocmai acel pom, iar Platon
i-a răspuns:

Am văzut nişte brazi foarte falnici în drumul meu prin pădure, dar
mi-am amintit ce s-a întâmplat ultima dată, cu spicul de grâu, aşa
că l-am ales pe acesta. *Mi-a fost teamă că dacă nu îl iau cu mine
mă voi întoarce din nou cu mâinile goale,* deşi nu a fost chiar cel
mai frumos brad pe care l-am zărit.

Socrate i-a spus: *Aceasta este căsătoria*.


.................................................................................................................................................................................


Cu o altă ocazie, Platon l-a întrebat pe Socrate ce este fericirea.

De această dată, Socrate l-a îndrumat: Du-te pe malul râului şi
culege cea mai frumoasă floare pe care o vei găsi, dar ţine seama că
nu poţi să alegi decât o singură dată. Platon a făcut aşa cum i s-a
cerut şi, la întoarcere, a povestit: Am văzut această floare lângă
râu, am cules-o şi m-am gândit că este cea mai frumoasă dintre
suratele ei. *Deşi am zărit şi alte flori minunate, continui să cred
că aceasta este fără egal.***

Socrate i-a zis: *Aceasta este fericirea*.


.............................................................................................................................................................................


Cu un alt prilej, Platon şi-a întrebat învăţătorul ce este viaţa.

Socrate i-a cerut să facă un nou drum în pădure şi să aducă de acolo
cea mai frumoasă floare care îi va ieşi în cale. Platon a plecat de
îndată, gata să îşi ducă la îndeplinire sarcina.

Au trecut trei zile, dar *el nu şi-a mai făcut apariţia.*

Socrate a mers şi el în pădure, să îşi caute ucenicul. În cele din
urmă, l-a descoperit în mijlocul unei poiene. Socrate l-a întrebat
dacă a descoperit preafrumoasa floare, iar Platon i-a arătat-o,
răsărind din pământ chiar lângă el. Învăţătorul l-a întrebat de ce
nu adusese floarea la casa sa, iar Platon i-a spus: Dacă făceam
asta, s-ar fi veştejit curând. Chiar dacă nu o rup, ea va muri, mai
devreme sau mai târziu. *Aşa că am stat în preajma ei atunci când a
înflorit, iar atunci când se va ofili voi căuta o alta, la fel de
frumoasă.* De fapt, acesta este a doua floare pe care am descoperit-o.

Socrate i-a spus: Ei bine, se pare că ştii deja *adevărul despre
viaţă. *

*Concluzii: *

**dragostea nu înseamnă perfecţiune; *

** căsătoria nu trebuie să fie o alegere perfectă, ci să devină una; *

** fericirea este o stare de spirit autocâştigată de alegereafăcută; *

** viaţa este bucuria de a fi împreună.* "
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de razbunator Lun 30 Mai 2011, 6:47 am

andreea90 a scris:

Cu siguranta va merge in Franta .. ca ii e dor de familia lui , o iubeste atat de mult 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 283516 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 283516 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 283516

si... poate fuge si Tuba in Franta, este posibil sa vedem si asa ceva.
Va trece mult timp pana ma voi obisnui cu scimbarea facuta de Tuba. Ce frumosi sunt impreuna, Tuba cu Cansel. Poate nici n-o sa aflam ce s-a intamplat intre ei, de au ajuns sa se desparta. Ne raman amintirile frumoase cu ei, avem suficiente ca sa ne mai alinam tristetea.

razbunator
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 21
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 30 Mai 2011, 6:56 am

alitheea a scris:Nu pot sa cred ca se va lasa doborat Cansel , nu se poate , daca e atat de afectat sper sa aiba alaturi prieteni care sa il ridice ...
Eu nu cred ca este doborat....ma gandesc acum daca el seamana si in realitate cu personajul murat ?(deja bat campii stupid )..si-au ascuns relatia pana ce tuba nu a mai suportat si s-a aruncat in bratele prietenului Onur..deja ma chinuie talentul in scenarii.....
Concluzia mea este urmatoarea daca intradevar se iubesc vor fii pana la urma impreuna
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Lun 30 Mai 2011, 7:27 am

Dragalaselor buna dimineata o zi frumoasa si un inceput de saptamana mai promitator si cu multe impliniri!!!Va kiss kiss kiss kiss dulce poftiti la cafeluta.54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 20s
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 0426c86ae27f3dxl
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 27942142
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Lun 30 Mai 2011, 8:03 am

Cansel va avea o alta partenera. Deja stia si a semnat contractul. Asa scrie in gazeta. Iubita ( sau fosta) a lui Ozcan deniz : Fahrie

http://magazin.milliyet.com.tr/fahriye-nin-yeni-partneri-cansel/magazin/magazindetay/30.05.2011/1396288/default.htm

Poate Fahrie va juca mai bine decat Tuba si o vetzi urmari cu mai multa placere. Pe Cansel il voi urmari , pe Fahrie NU!! nu mi-a placut in " Poveste de familie".
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Lun 30 Mai 2011, 8:10 am

Aceeasi stire
http://televizyongazetesi.com/fahriyenin-yeni-partneri-cansel_6_38570
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Lun 30 Mai 2011, 10:19 am

lica54 a scris:Dragalaselor buna dimineata o zi frumoasa si un inceput de saptamana mai promitator si cu multe impliniri!!!Va kiss kiss kiss kiss dulce poftiti la cafeluta.54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 20s
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 0426c86ae27f3dxl
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 27942142
buna dimineata, multumesc, o zi buna si pt.tine...sunt departe asa ca am program scurt la calculator...asteptam vesti, pa 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 155656 Smile
P.S.liliacul sa fie pt.Dana, sa-i insenineze ziua...
daca vorbesti cu Flori transmite-i toate cele bune din partea mea...multumesc!


Ultima editare efectuata de catre Garo in Lun 30 Mai 2011, 10:22 am, editata de 1 ori (Motiv : completare)
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 30 Mai 2011, 10:30 am

Buna dimineata dragelor 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 155520 Buna dimineata Garo kiss Multumim la fel Lica .. o zi frumoasa va doresc 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 155520 .. la Constanta ploua de azi dim intruna 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 131747 .. Multumim pt cafelutza 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 517793

Eu vi-l aduc pe baiatu asta frumos si destept 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 283516 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 517793

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 24874813290629678744411


andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 30 Mai 2011, 10:51 am

Un clip frumos de la Mihaela 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 283516

andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Lun 30 Mai 2011, 10:55 am

lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 30 Mai 2011, 10:56 am

Buna dimineata zanute kiss kiss kiss , se pare ca ramane in Turcia , nu vor sa il piarda si au sarit repede cu un contract . Actrita a trait in Germania si de cativa ani traieste in Turcia , deci au puncte comune si cred ca vor lucra bine . Din cate stiu de vreo 2 ani este iubita lui Ozcan Deniz.
Acum trebuie sa plec , va imbratisez si va trimit multi 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 517793 kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 30 Mai 2011, 11:01 am

alitheea a scris:Buna dimineata zanute kiss kiss kiss , se pare ca ramane in Turcia , nu vor sa il piarda si au sarit repede cu un contract . Actrita a trait in Germania si de cativa ani traieste in Turcia , deci au puncte comune si cred ca vor lucra bine . Din cate stiu de vreo 2 ani este iubita lui Ozcan Deniz.
Acum trebuie sa plec , va imbratisez si va trimit multi 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 517793 kiss kiss kiss

Multumim Nico .. pentru informatii .. si eu stiu ca e nascuta pe 4 iunie 1986 .. deci tot tanara asa cum " ii place lui " Smile , sigur se vor intelege bine , asta nu inseamna ca uitam de Tuba.

iar asta e povestea filmului http://www.imdb.com/title/tt0263975/synopsis

mai multe informatii : http://en.wikipedia.org/wiki/The_Girl_with_the_Red_Scarf

Pupici kiss 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 155520
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 30 Mai 2011, 11:09 am

andreea90 a scris:

Multumim Nico .. pentru informatii .. si eu stiu ca e nascuta pe 4 iunie 1986 .. deci tot tanara asa cum " ii place lui " Smile , sigur se vor intelege bine , asta nu inseamna ca uitam de Tuba.

iar asta e povestea filmului http://www.imdb.com/title/tt0263975/synopsis

mai multe informatii : http://en.wikipedia.org/wiki/The_Girl_with_the_Red_Scarf

Pupici kiss 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 155520
Buna iubita , noi stim ca nu uitam de Tuba , nu-i asa?
Multumesc pentri informatii , suna interesant , si sper sa ii foloseasca vocea in serial .
Pupici.
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 30 Mai 2011, 11:16 am

alitheea a scris:Buna iubita , noi stim ca nu uitam de Tuba , nu-i asa?
Multumesc pentri informatii , suna interesant , si sper sa ii foloseasca vocea in serial .
Pupici.

Bineinteles ca nu uitam draga mea 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 155520 .. nu schimba cu nimic vestea asta si nici altele .. Pupici kiss kisskiss

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 18848218530814835731136

andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Lun 30 Mai 2011, 11:19 am

Andreea multumim de informatii va fi film de cinema sa-u serial??

kiss kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Lun 30 Mai 2011, 11:20 am

alitheea a scris:Buna dimineata zanute kiss kiss kiss , se pare ca ramane in Turcia , nu vor sa il piarda si au sarit repede cu un contract . Actrita a trait in Germania si de cativa ani traieste in Turcia , deci au puncte comune si cred ca vor lucra bine . Din cate stiu de vreo 2 ani este iubita lui Ozcan Deniz.
Acum trebuie sa plec , va imbratisez si va trimit multi 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 517793 kiss kiss kiss
Bravo,Cansel!!! 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 165638 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 291660 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 352762 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 352762
o zi buna, pa kiss
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 15 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum