Serialesitelenovelet
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+17
gorbaciov
dana4699
andreea90
Nicky
lica54
teodora_roman
Motzişor
victorelalove
lavy612
michiper68
DENISA
dana sandulescu
axxa246
Iuliana
ninnet
pufy2010
simi
21 participanți

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 22 Iun 2011, 6:56 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Da , ninnet . Auzi si tu...cum l-a vazut pe Kerim , PLACE SI AROMA LUI!!!!!!!!!!!!!!!! Smile Smile

daca vede si serialul , domna nu mai doarme noaptea ............are insomnii, mai i-am si spus sa urmareasca serialul sad sad
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 22 Iun 2011, 6:57 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Da , ninnet . Auzi si tu...cum l-a vazut pe Kerim , PLACE SI AROMA LUI!!!!!!!!!!!!!!!! Smile Smile
Pai ce sa fac si eu Vic???Sant cea mai saraca de aici....toate aveti gentile pline si eu yok.. Smile Smile Ma asigur si eu pt zile grele.... Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 22 Iun 2011, 6:58 pm

[quote="simi"]

nu cred ca-i place ...........se intretine, bea ceaiuri si mananca fructe................merele !!!!!!!!!!!! Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Iuliana Mier 22 Iun 2011, 6:58 pm

kiss :drunken: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 3480391z


31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Fv8qrc
si in ziar scrie a cui e rochia lui Burcin:
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/televizyon/18079054.asp?gid=383

ce a declarat Muri la gala finalului lui Ezel:
MURAT YILDIRIM: Ezel'e yakışır bir final oldu. Beğenerek izlediğim bir dizinin bitmesi herkesi olduğu gibi beni de üzdü.

http://www.takvim.com.tr/Saklambac/2011/06/22/bitti-mi-yegen
Iuliana
Iuliana
vip
vip

Mesaje : 556
Data de inscriere : 17/11/2009
Varsta : 44
Localizare : Tulcea

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Iun 2011, 7:00 pm



Uite-l mai bine , simi . kiss kiss kiss
Sa ne spui ce parere ai.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 22 Iun 2011, 7:00 pm

simi a scris:Pai ce sa fac si eu Vic???Sant cea mai saraca de aici....toate aveti gentile pline si eu yok.. Smile Smile Ma asigur si eu pt zile grele.... Smile Smile

pai mai fato , tu vrei ce-i al altuia ????????? i-a sa faci un clasament cu aromele care-ti plac si sa le bagi in poseta , cand cineva vrea una din ele ,liciteaza soro nu asa ............ai vazut Denisa cum pune tunul pe tine cand o superi Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 22 Iun 2011, 7:01 pm

[quote="ninnet"]Sa stii ca pot sa-l intretin si cu multa DRAGOSTE.... kiss kiss Poate ii tine de foame... Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 22 Iun 2011, 7:04 pm

ninnet a scris:

pai mai fato , tu vrei ce-i al altuia ????????? i-a sa faci un clasament cu aromele care-ti plac si sa le bagi in poseta , cand cineva vrea una din ele ,liciteaza soro nu asa ............ai vazut Denisa cum pune tunul pe tine cand o superi Smile Smile
TUNUL... :gfd<: :gfd<: Eu as vrea sa puna Bombonel tunul pe mine 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 343827 Si daca se poate...putin si Kerim... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 131747 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 131747
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 22 Iun 2011, 7:05 pm

[quote="simi"]

te rog sa nu-mi strici seara ok ???????? acum am o ameteala totala , am reluat serialul de la capat si nu pot
sa te aud pe tine ca -l vrei sa-i faci ghiveci 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 67332 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 67332
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Iun 2011, 7:06 pm

simi a scris:TUNUL... :gfd<: :gfd<: Eu as vrea sa puna Bombonel tunul pe mine 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 343827 Si daca se poate...putin si Kerim... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 131747 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 131747
Deci sa inteleg ...ca l-ai adaugat si pe Engin la haremul tau.
Nu ramane bombonel ...singura aroma ? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Iun 2011, 7:08 pm

[quote="ninnet"]
Stii , ninnet ... cand vorbeam noi despre Kerim ? Ce spunea simi? Ca putem sa ramanem cu Kerim , sa nu ne uitam la bombonel ...si acum ????????/ Cum il vazu pe "lolipop"...cum sa-i faca un ghiveci si sa-i dea putina dragoste. Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 22 Iun 2011, 7:09 pm

victorelalove a scris:
Deci sa inteleg ...ca l-ai adaugat si pe Engin la haremul tau.
Nu ramane bombonel ...singura aroma ? Smile Smile Smile
Mai Vic sa sti ca l-am vazut mai bine....si merita sa ma duelez pentru el... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 723348 Sa fi pregatita Ninnet ca trec la atac.... Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Iun 2011, 7:10 pm

simi a scris:Mai Vic sa sti ca l-am vazut mai bine....si merita sa ma duelez pentru el... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 723348 Sa fi pregatita Ninnet ca trec la atac.... Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Sa ma pui si pe mine la socoteala... Ca si mie imi place Kerim... mulllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllt de tot! kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 22 Iun 2011, 7:12 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Sa ma pui si pe mine la socoteala... Ca si mie imi place Kerim... mulllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllt de tot! kiss kiss kiss
Bine te pun... Smile Smile Ma duc sa-mi mai cumpar puscoace..... Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Iun 2011, 7:14 pm

simi a scris:Bine te pun... Smile Smile Ma duc sa-mi mai cumpar puscoace..... Smile Smile
Smile
De unde or gasi turcii astia ... asa barbati? Unul mai "bunaciune" ca altul .
Am mai spus...Cate am invatat noi la scoala despre razboaiele Turco-Romane. stupid stupid stupid
Si ce facem noi acum?
Ne duielam pe bombonei si kerimei .... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 22 Iun 2011, 7:15 pm

heiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 44419 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 44419 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 44419 sa va puneti pofta-n cui auziti ??????????? pentru el sa licitati, sa va vad cu ce iesiti la inaintare
sa vi-l imprumut ..............da in momentul asta nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu si ma-ti enervat 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 44419 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 44419 si ma duc la o 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 59954 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 59954 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 59954
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 22 Iun 2011, 7:18 pm

auzi la ele.............ilplac pe Ker al meu, auzi............la-ti vazut repede la avatar si va-ti indragostit fulgerator ai ????????? 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 2743637754 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 2743637754 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 59954 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 600626 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 600626
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 22 Iun 2011, 7:18 pm

ninnet a scris:heiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 44419 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 44419 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 44419 sa va puneti pofta-n cui auziti ??????????? pentru el sa licitati, sa va vad cu ce iesiti la inaintare
sa vi-l imprumut ..............da in momentul asta nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu si ma-ti enervat 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 44419 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 44419 si ma duc la o 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 59954 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 59954 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 59954
Tu du-te la 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 59954 ca noi ramanem cu Kerim... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 918686 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 918686
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Iun 2011, 7:19 pm

ninnet a scris:heiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 44419 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 44419 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 44419 sa va puneti pofta-n cui auziti ??????????? pentru el sa licitati, sa va vad cu ce iesiti la inaintare
sa vi-l imprumut ..............da in momentul asta nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu si ma-ti enervat 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 44419 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 44419 si ma duc la o 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 59954 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 59954 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 59954
Ce s-a intamplat , ninnet?
Credeai ca nu o sa ai concurenta pentru Engin? Smile Smile Smile
Si asta nu este nimic...stai sa il mai vada lumea... sa se mai uite in ochii lui... SI SA VEZI ATUNCI CONCURENTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mier 22 Iun 2011, 7:24 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Iun 2011, 7:21 pm

ninnet a scris:auzi la ele.............ilplac pe Ker al meu, auzi............la-ti vazut repede la avatar si va-ti indragostit fulgerator ai ????????? 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 2743637754 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 2743637754 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 59954 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 600626 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 600626
Eu l-am descoperit de ceva timp ... Pe frumusel!!!!!!!!!!!!!!!!! kiss kiss kiss
Poti sa te uiti si la forum ... am scris ceva mesaje mai demult... kiss kiss kiss
Pot spune ca il stiu de cand era mic...MIC SI DRAGUT... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Iun 2011, 7:22 pm

simi a scris:Tu du-te la 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 59954 ca noi ramanem cu Kerim... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 918686 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 918686

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
CUM RAMANE CU BOMBONEL ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 22 Iun 2011, 7:25 pm

victorelalove a scris:
Eu l-am descoperit de ceva timp ... Pe frumusel!!!!!!!!!!!!!!!!! kiss kiss kiss
Poti sa te uiti si la forum ... am scris ceva mesaje mai demult... kiss kiss kiss
Pot spune ca il stiu de cand era mic...MIC SI DRAGUT... Smile Smile Smile

Da , sa te cred , ma-ti prins la inghesuiala credeti nu ?????????????? stiu ca-i plac ochii verzi asa ca ....... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 745790 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 745790 am prioritate doamnelor Question Question
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Iun 2011, 7:27 pm

ninnet a scris:

Da , sa te cred , ma-ti prins la inghesuiala credeti nu ?????????????? stiu ca-i plac ochii verzi asa ca ....... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 745790 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 745790 am prioritate doamnelor Question Question

O sa-i placa si albastrii... Smile Smile Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mier 22 Iun 2011, 7:28 pm

Iuliana a scris:

Betty , cica rochia Muratinei costa 10.000 de euro.Eu cred ca a inchiriat-o.
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 2i7xogx[

Degeaba Iuliana, poate costa şi luna de pe cer, înafară de faptul că e foarte stridentă ........sau cel puţin manechinul Burcin şi rochia nu se pupă deloc. Şi apoi, să fim serioase, nu toate creaţiile de pe podium se pretează la a fi purtate la un eveniment monden fără pretenţii deosebite. Oamenii ăia erau la vizionarea ultimului episod din Ezelu' şi la un pahar de ceva. E drept că nu te duci tocma'n blugi.
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 22 Iun 2011, 7:32 pm

victorelalove a scris:

O sa-i placa si albastrii... Smile Smile Smile kiss

fiti atente aici cum se uita la mine ok ?????????????? ce zici Simi iti place nu ??????????te-a luat ameteala ???????ai calduri
cumva ???????? Smile Smile

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 T8b49e
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum