Serialesitelenovelet
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+17
gorbaciov
dana4699
andreea90
Nicky
lica54
teodora_roman
Motzişor
victorelalove
lavy612
michiper68
DENISA
dana sandulescu
axxa246
Iuliana
ninnet
pufy2010
simi
21 participanți

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 2:42 pm

victorelalove a scris:
Cred ca am face o echipa de majorete foarte buna... Smile Smile Smile
Da-mi un E , da-mi un N , da-mi un G , da-mi un I, da-mi un N ...ENGIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 283516 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 283516 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 283516 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 283516
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 165638
Si eu care ma gandeam ca ne vom plictisi pe timpul verii... Smile


Visati frumos...........ati vazut cum se uita cand nu sunt prin preajma ?????????? intra in
panica cu voi Smile Smile va bagati asa in sufletul lui Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 2:44 pm

Ardei umplut mananca pe timp de iarna...acum ii fac salate de fructe sa se racoreasca... Smile Smile Smile Cand il" incind" eu prea tare.... Smile Smile Question Question
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 2:45 pm

Fetelor , eu la ora 15 plec de la munca asa ca .......... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 sa va tineti manutele pe langa voi ...........ok???????? intr-o ora sunt langa voi si 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 ati auzit ????????? si Simi, zici ca-l placi ?????????? ia zi soro cate ceva despre el?????? Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 2:48 pm

ninnet a scris: Fetelor , eu la ora 15 plec de la munca asa ca .......... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 sa va tineti manutele pe langa voi ...........ok???????? intr-o ora sunt langa voi si 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 ati auzit ????????? si Simi, zici ca-l placi ?????????? ia zi soro cate ceva despre el?????? Smile Smile
Ninnet nu pot sa-ti zic secretele lui...ca am vorbit azinoapte sa nu dezvaluim nimic presei.... Smile Smile Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 3:01 pm

ninnet a scris:

zi ,zau..............nu-i plac merele mele??????????? Smile Smile ce vrea doar ardei umpluti cumva ?????????? Smile Smile
La cum arata...sigur este atent la ce mananca. Smile Smile Smile
Si ardeii umpluti, sigur nu sunt in meniul lui. `
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 3:04 pm

ninnet a scris: Fetelor , eu la ora 15 plec de la munca asa ca .......... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 sa va tineti manutele pe langa voi ...........ok???????? intr-o ora sunt langa voi si 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 ati auzit ????????? si Simi, zici ca-l placi ?????????? ia zi soro cate ceva despre el?????? Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile
Nu promitem nimic , ninnet... Smile Smile Smile
Desi nu cred ca vom putea sa-l lasam in pace!!!!!!!!!!!!!!

Simi , iti dai seama cat de repede vine ninnet spre casa ? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 3:15 pm

Imi dau seama ca se grabeste... Smile Smile Smile Smile Dar nu-i nimic...noi avem timp sa ne mai jucam putin cu el... Smile Smile Smile Dupa ce terminam noi joaca...e atat de obosit incat nu o mai baga in seama deloc pe Ninnet!!!! Smile Smile Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 3:19 pm

simi a scris: Dupa ce terminam noi joaca...e atat de obosit incat nu o mai baga in seama deloc pe Ninnet!!!! Smile Smile Smile Smile
Smile Smile
Cand va ajunge acasa si va citi ce am scris...sigur va spune ca Engin a fost cu ea la munca... Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Joi 23 Iun 2011, 4:18 pm

salut

sunteți tari fetelor

acum văd că aveți altă țintă Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Joi 23 Iun 2011, 5:22 pm

pufy2010 a scris:salut

sunteți tari fetelor

acum văd că aveți altă țintă Smile


Salut Pufy! fetele lărgesc orizontu'. Da' eu aştept o clipă de neatenţie şi-mi revendic Preţiosul 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 131747 abia aştept 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 918686 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 918686 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 918686
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 5:23 pm

pufy2010 a scris:salut

sunteți tari fetelor

acum văd că aveți altă țintă Smile
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 648483 pufy .
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... O tinta care arata foarte bine! Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 5:33 pm

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 648483 Eu am lesinat o perioada confused confused Dar acum mi-am revenit si sant gata sa ma duelez cu Ninnet 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 92785 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 723348 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 723348 Unde esti Ninnet??L-ai lasat pe mana noastra pe Kerimutu... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 Ai incredere in noi ca il ingrijim bine? Smile Smile Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 5:37 pm

pufy2010 a scris:salut

sunteți tari fetelor

acum văd că aveți altă țintă Smile

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 648483 Pufy, de doua zile de cand mi-am schimbat poza de la avatar nu mai am liniste, la-u lasat
balta pe pretios si le-a casunat pe Kerim , auzi la ele , pana acum Simi era lesinata toata spunea ca e idealul ei de barbat Smile Smile e uite ca el e idealul meu de barbat , mai macho asa nu serios precum pretiosul lor Smile Smile dar yok, nu mai scap de ele
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 5:37 pm

simi a scris: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 648483 Eu am lesinat o perioada confused confused
Smile Smile Smile Smile Smile
De ce ai lesinat?
Din cauza lui Engin? Smile Smile Smile Smile
Cat despre ninnet... Pe unde umbla ? A plecat in Turcia sa-l pazeasca bine pe Kerim. Acum ca si-a dat seama ca are concurenta pentru el... Smile Smile
Credea ca este singura care il place!!!!!!!!!!!!!!!
Ar vrea ea sa fie asa...DAR NU SE POATE. Cum sa nu te hipnotizeze o privire asa de dulce?????????? 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 283516
Hai ca acum lesin eu... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 5:38 pm

simi a scris: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 648483 Eu am lesinat o perioada confused confused Dar acum mi-am revenit si sant gata sa ma duelez cu Ninnet 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 92785 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 723348 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 723348 Unde esti Ninnet??L-ai lasat pe mana noastra pe Kerimutu... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 Ai incredere in noi ca il ingrijim bine? Smile Smile Smile Smile

nu esti mai aproape ca veneam si-ti aruncam o galeata cu apa Smile sa te trezesc la realitate Smile Smile lesini ca-m des soro auzi ?????????? Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 5:40 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile
De ce ai lesinat?
Din cauza lui Engin? Smile Smile Smile Smile
Cat despre ninnet... Pe unde umbla ? A plecat in Turcia sa-l pazeasca bine pe Kerim. Acum ca si-a dat seama ca are concurenta pentru el... Smile Smile
Credea ca este singura care il place!!!!!!!!!!!!!!!
Ar vrea ea sa fie asa...DAR NU SE POATE. Cum sa nu te hipnotizeze o privire asa de dulce?????????? 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 283516
Hai ca acum lesin eu... Smile Smile Smile
Tine-te bine Vic...nu lesina si tu ...ca Ninnet asta asteapta sa ne vada lesinate sa tina pe Kerimu doar pt ea...!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 5:41 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile
De ce ai lesinat?
Din cauza lui Engin? Smile Smile Smile Smile
Cat despre ninnet... Pe unde umbla ? A plecat in Turcia sa-l pazeasca bine pe Kerim. Acum ca si-a dat seama ca are concurenta pentru el... Smile Smile
Credea ca este singura care il place!!!!!!!!!!!!!!!
Ar vrea ea sa fie asa...DAR NU SE POATE. Cum sa nu te hipnotizeze o privire asa de dulce?????????? 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 283516
Hai ca acum lesin eu... Smile Smile Smile

draga ma asteptam la Simi Smile Smile dar si tu ???????? vedeti ca e de la caldura draga nu de la Kerim auziti, aveti gheata in casa ???????????? utilizati-o repejor sa nu mai vedeti privirea aromei mele da ??????? Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 5:42 pm

ninnet a scris:

nu esti mai aproape ca veneam si-ti aruncam o galeata cu apa Smile sa te trezesc la realitate Smile Smile lesini ca-m des soro auzi ?????????? Smile Smile
Eu vreau sa ma stropesti cu furtunul lui Kerimutu.. Smile Smile Smile daca te tine.... Smile Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 5:42 pm

simi a scris:Tine-te bine Vic...nu lesina si tu ...ca Ninnet asta asteapta sa ne vada lesinate sa tina pe Kerimu doar pt ea...!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile
Smile Smile Smile Smile
TERAPIE PRIN RAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Multumesc fetelor...asa ne tinem tinere si frumoase! kiss kiss kiss
Cat despre Engin... Isi mai poate reveni cineva dupa ce il vede????????????? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 5:45 pm

ninnet a scris:

draga ma asteptam la Simi Smile Smile dar si tu ???????? vedeti ca e de la caldura draga nu de la Kerim auziti, aveti gheata in casa ???????????? utilizati-o repejor sa nu mai vedeti privirea aromei mele da ??????? Smile
Dar eu ce am???????????? Smile Smile Nu sunt si eu om?...imi place ce este frumos. Si la cat de frumos este Kerim!!!!!!!!! 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 283516 Wawwwwwwwwwwwwwwwww... Trebuie multa gheata... multaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 23 Iun 2011, 5:49 pm

Dragalaselor vi s-au inferbantat rau neuronii ia poftiti voi la o inghetata!!!
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 0425e2b05fffb5xl
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 0nghe539at259deorez


lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 5:50 pm

Multumim Lica pt inghetata...taman de ea aveam nevoie...la cat de fierbinti santem... Smile Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 5:51 pm

Multumim , lica. kiss
Arata delicios. SI INGHETATA SI ENGIN.
Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 5:54 pm

victorelalove a scris:Multumim , lica. kiss
Arata delicios. SI INGHETATA SI ENGIN.
Smile Smile Smile
Mai ales Engin... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 Doamne cand ma uit la avatarul lui Ninnet...ma apuca bataielile... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 5:56 pm

simi a scris:Mai ales Engin... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 Doamne cand ma uit la avatarul lui Ninnet...ma apuca bataielile... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946
Simi... nu mai aminti de avatar, ca isi schimba poza . Smile Smile Smile
Asa mai avem si noi ce sa admiram ... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum