Serialesitelenovelet
57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+20
Petre Gabriel Nicoleta
vania_e
rina-rina
pufy2010
nutzi
axxa246
Nicky
dana17
ana58
iulianagl
alitheea
Garo
vivi
Lucica10
lica54
costina
DENISA
andreea90
Admin_dea05
florica
24 participanți

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mier 03 Aug 2011, 1:08 pm

Nicky a scris:

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 648483 Eu am înțeles că este ultimul trend în materie de rochii de mireasă.
uite, se pare ca asta e.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mier 03 Aug 2011, 1:11 pm

dana17 a scris: Ce greu mi-a fost sa sterg semnatura cu ei ....
lasa, puiule, ca mai joaca el fain si in alte filme si o sa iti pui o noua semnătură kiss

ma bucur pt ei ca pt copiii mei.
ee, poate nu cu aceeași intensitate, dar ma rog... ma bucur foarte mult. Mai ales pentru ea.
sper sa aiba viata împlinită!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 03 Aug 2011, 1:13 pm

anuta1971 a scris:Ca de obicei Dana ai făcut un comentariu de "nota 10", împroşcare cu venin la adăpostul cuvintelor frumoase. Păcat... Poţi să scrii un roman dar tot ce ai scris e pură ficţiune. Sunt pea mulţi de "cred" în comentariul tău. Eu nu îi cunosc deloc pe oamenii ăştia, mă refer la Tuba, Cansel şi Onur, dar să spun ce spun fetele de pe hunili, unele dintre ele au cunoştinţe din interior. Ele spun că Onur este un om foarte cult şi o persoană de bun simţ. Despre Cansel spun că este un afemeiat şi că are o atracţie suspectă pentru fete foarte tinere. Acum vă întreb şi eu voi aţi accepta lângă voi un afemeiat doar pentru că arată bine? Nu credeţi că Tuba nu l-a considerat a fi o persoană de încredere pentru a-şi putea clădi viaţa împreună cu el? Vreţi să uitaţi că primul care a părut în presă cu o altă persoană este Cansel. Tuba s-a căsătorit acum pentru că a început sărbătoarea asta a lor care durează o lună şi probabil a vrut ca sarcina să nu fie prea evidentă. Nu ştiu ce merităm noi fanii de la Tuba că dacă citeşti forumurile româneşti te cuprinde un dezgust total. Ce frumos i-au urat felicitări pe pagina oficială de facebook a Tubei.... Sute de postări... unii şi-au exprimat mirarea dar într-un mod frumos fără jigniri. Nu îi cunoaştem deloc fetelor, să ne bucurăm de ceea ce ne oferă ei ca actori şi să terminăm odată cu fabulaţiile. Faptul este consumat... despre ce mai vorbim?


Ce Ana , nu-ti mai plac comentariile mele ??? Nu le mai citi ... Nu-ti mai place nici Cansel de cand ai vazut pe hunili ca-i plac femeile si mai ales cele tinere ??? Carui barbat normal si sanatos si nu ipocrit , nu ar recunoaste ca-i plac ??? Bine ca nu-i plac barbatii … Ca acum cateva luni spuneai de Onur … Tot pe Huneli ai citit ??? Eu nu am cont acolo … Atunci nu era cult ??? Acolo afli tu toate ‘’adevarurile ‘’ ??? Ramai cu ele … eu cu ale mele realitati …
Sa-i gasim lui Cansel o vaduva de razboi … sau una déjà maritata , ca sa iasa alte vorbe … In 6 ani , cu cate fete l-ai vazut , de zici ca-i asa armasar de nestapanit ??? Cu doua si doar cu Pinar de mana iesind de la film … Dupa ce Tuba se afisase cu Onur … Cu cati am vazut-o pe Tuba ??? Bate detasat … Si ???
Iar Pinar are 25 de ani … deci e f tanara ??? Cate fete crezi ca sant nemaritate in Turcia dupa 20 de ani ???
Rautati gratuite … Vulpea cand nu ajunge la struguri zice ca-s acri … Rautatile la adresa Tubei nu-ti plac , dar cele la adresa lui Cansel vad ca le gusti ...
Nici contrazicerea nu e un semn de neadevăr, nici lipsa de contrazicere nu e un semn de adevăr …
Iar o femeie adevarata si stapana pe ea , nu se teme de un asa “ afemeiat “ , iar daca se teme , sa stea acasa … asa cum a ales Tuba … Cred ca a ales bine … Pe onur nici dracul nu-l vrea … Sa stea calma … Ma asteptam sa aleaga cu inima … Dar e bine si asa … Sa fie fericiti ... !!!!
Dar totusi ma bucur ca desi ai zis ca nu mai intri , totusi ne citesti si mai si scrii … Poate santem chit … Tu nu-l mai placi pe Cansel , eu nu mai vreau sa aud de Tuba … si de sacalu' ei …
Sa fie sanatoasa si sa aibe ce merita …!!!!
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 03 Aug 2011, 1:20 pm

axxa246 a scris:
lasa, puiule, ca mai joaca el fain si in alte filme si o sa iti pui o noua semnătură kiss

ma bucur pt ei ca pt copiii mei.
ee, poate nu cu aceeași intensitate, dar ma rog... ma bucur foarte mult. Mai ales pentru ea.
sper sa aiba viata împlinită!
57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 648483 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 648483 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 648483 Buna Axxa , ce mai faci ?? Macar tu ai fost constanta ... Cu Onur ... Ma bucur ca te bucuri si pe tine te cred , eu nu sant ipocrita sa spun ca da , cand ... nu ma bucur ... dar mi-a trecut marea suparare ... Nu-i bai ... Eu o sa trec in noua casa ....
Te pup ... 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155520
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mier 03 Aug 2011, 1:21 pm

dana17 a scris: Rautatile la adresa Tubei nu-ti plac
nici mie nu imi plac, dar vorba Licai, e democratie! Smile

concediu plăcut la MC, Dana, si nu uita de chestiile alea ...hot!
cat despre Kenan I., s/a sinucis odata cu ezel, asa ca sunt deschisa la noi provocări! Aștept! Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mier 03 Aug 2011, 1:24 pm

dana17 a scris: Eu o sa trec in noua casa ....
Te pup ... 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155520
o sa vin si eu in noua voastra casa, macar sa va citesc.
sunt curioasa de film, daca e fain (adica nu lalait ca Gonul) sa spune/ti pe forum, ca ma amestesc si eu. Macar in zilele de concediu in care mai stau pe acasa.
acum is cu Fatmagul, m/au corupt Vic, Simi si Ninnet, e fain filmul.
kiss
sa iti priasca concediul! 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155520
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 03 Aug 2011, 1:34 pm

axxa246 a scris:
o sa vin si eu in noua voastra casa, macar sa va citesc.
sunt curioasa de film, daca e fain (adica nu lalait ca Gonul) sa spune/ti pe forum, ca ma amestesc si eu. Macar in zilele de concediu in care mai stau pe acasa.
acum is cu Fatmagul, m/au corupt Vic, Simi si Ninnet, e fain filmul.
kiss
sa iti priasca concediul! 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155520
Multumesc Axxa ... Te astept cu drag dincolo ... Stiu ca nu-ti place Cansel , dar mie imi place ca esti sincera si directa ... Apreciez asta la tine ...

Si eu am vazut cateva secvente din Fatmagul , desi nu-mi placea actrita , aici joaca teribil ... Cred ca e de vazut ... Si scenariul e teribil ... Am avut o colega in liceu care a trecut printr-o intamplare asemanatoare ... Si tot cu cel care nu s-a atins de ea s-a casatorit ...
Este undeva tradus macar in engleza ... ??? Cand ajung acasa am sa ma uit ... Ei parca mai filmeaza la el ....
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 03 Aug 2011, 1:42 pm

axxa246 a scris:

concediu plăcut la MC, Dana, si nu uita de chestiile alea ...hot!
cat despre Kenan I., s/a sinucis odata cu ezel, asa ca sunt deschisa la noi provocări! Aștept! Smile

Am multe ... multi Smile Smile Smile , dar ma mai gandesc daca sa le pun .... sau sa le pastrez pt mine .... Mai vedem ...

Asta e bun ??? Atat iti las ... Smile Smile Smile Smile Smile 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 35i1xxihttps://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/823/35i1xxi.jpg/
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 03 Aug 2011, 1:56 pm


57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Tuba1jpg-115731641

İŞTE DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI..
Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak'ın düğün fotoları yayınlandı.. İşte o pozlar..
03 Ağustos 2011 11:57


http://gecce.com.tr/haber/iste-dugun-fotograflari-173144.html

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 14071760
Geçtiğimiz cuma günü Paris'te evlenen Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak'ın fotoğrafları ortaya çıktı.

İkiz bebek beklediğini öğrenince evlilik hazırlıklarını hızlandıran Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak 28 Temmuz'da Paris Başkonsolosluğu'nda gerçekleşen törenle evlenmişti.

Çiftin nikahına aile bireyleri ve yakın dostlarının yanı sıra Büyüküstün'ün tanınmasında büyük pay sahibi olan Tomris Giritlioğlu'da katılmıştı.


http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18404229.asp?gid=381
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 03 Aug 2011, 2:48 pm

pufy2010 a scris:

salut, dacă ajungi în regiunea Toscana, nu rata localitatea Montepulciano, mai ales dacă ești fan Twilight New Moon (filmat și în localitatea medievală) - orașul e superb.
tot în zonă, am văzut Firenze - superb podul pe care sunt construite casele
Montepulciano
Spoiler:

Pufy , am pus poze cu Toscana si cu Montepulciano pe Fb ...... Si cu " podul cu case "... Ponte Vechio ... Din Firenze ... Si altele ... Dar Toscana nu ar mai fi asa frumoasa daca nu ar exista Siena ... Ai vazut-o ???? Absolut minunata piata ... Unica ... Poate la fel de frumos oras istoric ca si Toledo din Spania sau Lubek-ul din Germania ... Poza de la avatar de pe Fb tot de acolo este ... Sau nu , de la Pienza ... Aproape ...

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 281580_182641028468755_100001685771871_469904_1362933_n
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 03 Aug 2011, 4:31 pm

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 281677_10150399876242729_34440002728_10565084_7001996_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mier 03 Aug 2011, 5:07 pm

dana17 a scris:Am avut o colega in liceu care a trecut printr-o intamplare asemanatoare ... Si tot cu cel care nu s-a atins de ea s-a casatorit ...
Este undeva tradus macar in engleza ... ??? Cand ajung acasa am sa ma uit ... Ei parca mai filmeaza la el ....
wow, teribil! sper ca respectiva colega a reusit sa treaca in mare peste nenorocirea aia!
viata bate filmul mereu.

Fatmagul e tradus in ro, adica is doar cateva episoade, e o fata - sau chiar 2 - care se ocupa cu asta când are timp, probabil...
traducerea in engleza se gaseste, chiar denisa a pus/o aici parca (la forumul filmului Fatmagul), dar filmul subtitrat in engl nu este inca.
adica vezi filmul si in paralel citesti tgraducerea
e mai greu asa..
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mier 03 Aug 2011, 5:10 pm

dana17 a scris:
Asta e bun ??? Atat iti las ... Smile Smile Smile Smile Smile 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 35i1xxihttps://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/823/35i1xxi.jpg/
nu mai vad nimic acum, poza a fost scoasa!
nu fi egoista, fato, da si mie din sifonierul tau, barim sa vaz, promit sa nu ma ating Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florina1989 Mier 03 Aug 2011, 5:35 pm

urmeaza nunta tubei pe show tv http://www.showtvnet.com/player/index.asp?ptype=1&product=showtv
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 03 Aug 2011, 9:55 pm

. Dragalaselor va doresc noapte buna o seara linistita cu vise frumoase.. kiss kiss kiss kiss
57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 01
57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 01_sweetdreams
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mier 03 Aug 2011, 10:53 pm

noapte buna, Lica! kiss
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de costina Mier 03 Aug 2011, 11:01 pm

buna seara fetelor...nu mi-a placut deloc tuba la nunta ei sad sad sad rochia ,parul dezordonat ....dar mi-a placut ca in schimb parea fericita 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Dxakzgjxfeodmwtqevp

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Tczwsbqxznowtlkbskw

ce frumoasa si eleganta arata aici 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Mier 03 Aug 2011, 11:19 pm

Buna seara dragelor kiss am intrat doar sa comentez si eu putin pozele cu Tuba mireasa Smile ..

Tuba mireasa se vede in poze ca e fericita, daca Onur o face fericita e tot ce conteaza .. sau mai bine zic ideea ca va fii mama o face fericita .. imi place rochia ei de mireasa si buchetele la fel 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516 .. Nu pot sa spun ca imi place si Onur , dar ea e frumoasa , cat despre panglica neagra , este doar o moda , cred ca a vrut sa faca ceva nou si diferit , ceva unic .. ce nici o alta mireasa nu a avut , de aceea a ales si 2 buchete de mireasa .. Va pup kiss
57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 18524821477212857423810
57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Ujr



Daca ar fii sa redevin la sentimentele care le aveam pe vremea Gonulcelen .. as putea chiar sa critic pozele .. pentru ca Onur aplauda si orice altceva , dar numai de mana nu o tine .. ea chiar il trage intr-un fel de mana , sa o tina de mana la poze , doar pe strada in care poza e dintr-o parte .. dar ei sa fie fericiti , chiar nu mai vreau comentez pe tema ei , daca e fericita e ok kiss

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 18411325274574141054618



57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 28448925274535474391818

Noapte buna kiss va pup kisskisskiss






Ultima editare efectuata de catre andreea90 in Mier 03 Aug 2011, 11:37 pm, editata de 1 ori
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de costina Mier 03 Aug 2011, 11:28 pm

lica54 a scris:.
57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 01_sweetdreams
NOAPTE BUNA LICA kiss kiss Sleep
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de costina Mier 03 Aug 2011, 11:40 pm

NOAPTE BUNA FETELOR kiss floare Sleep
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 04 Aug 2011, 1:08 am

Tuba Büyüküstün ve Pantene kızları (03.08.2011)

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 28620125274995141012518

andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 04 Aug 2011, 7:56 am

Dragalaselor buna dimineata la o cafea!!!
57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 01_colazione
57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 03_colazione
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 04 Aug 2011, 8:23 am


Dragalaselor o zi buna va doresc ne citim mai pe seara...
57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 07_bye
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Aug 2011, 8:45 am

axxa246 a scris:
nici mie nu imi plac, dar vorba Licai, e democratie! Smile

concediu plăcut la MC, Dana, si nu uita de chestiile alea ...hot!
cat despre Kenan I., s/a sinucis odata cu ezel, asa ca sunt deschisa la noi provocări! Aștept! Smile


Buna!!!
Eu nu cred ca a murit este un joc de al Unchiului tot secretul este in inelul care i la dat. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Aug 2011, 8:47 am

dana17 a scris: Multumesc Axxa ... Te astept cu drag dincolo ... Stiu ca nu-ti place Cansel , dar mie imi place ca esti sincera si directa ... Apreciez asta la tine ...

Si eu am vazut cateva secvente din Fatmagul , desi nu-mi placea actrita , aici joaca teribil ... Cred ca e de vazut ... Si scenariul e teribil ... Am avut o colega in liceu care a trecut printr-o intamplare asemanatoare ... Si tot cu cel care nu s-a atins de ea s-a casatorit ...
Este undeva tradus macar in engleza ... ??? Cand ajung acasa am sa ma uit ... Ei parca mai filmeaza la el ....


Daca nu-i cu suparare unde este noua casa, ca poate trec si eu pe acolo.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum