Serialesitelenovelet
1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

+31
iulia80
demiruta
iulia
adriana sb 61
Georgescu Viorica
rodica
lucyana
mioaranita60@.com
aurora212
iulia1965
anis
vasilefevronia
vali1cluj
mihaela99
Luana
theMaria
elena50
nutzi
clio 24
emine
pissycutz
Hatice2J
vivi
Admin_dea05
octaviana1989
vyk968
tubafan
michiper68
florina1989
DENISA
dea05
35 participanți

Pagina 21 din 42 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Urmatorul

In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de dea05 Dum 31 Ian 2010, 10:42 am

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture201.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture21s
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty MURAT

Mesaj Scris de Georgescu Viorica Dum 31 Ian 2010, 12:26 pm

Actorul pe cere l-am indrăgit din Asi, este rece şi fara sclipire in Ask ve ceza, nu are subiect, parteneră, se cauta, nu se gasesc, ce să mai vorbesc de iubire. Regizorul nu are inspiraţie, intr-o lume moderna, subiectul cu sarcina este de evul mediu, nici în lumea satelor nu mai sunt aşa soluţii. Murat, este un actor foarte bun dar, cand va rula filmului in care joacă Tuba, ASK VE CEZA va fi la pămant. Nurgul, nu a fost aleasa dupa rol, cine ştie după ce criterii, ridată, un Kg de fard nu-i acopera faţa. Rolul de ingenua nu este pentru Nurgul, păcat de Muriiiiiiii. kiss

Georgescu Viorica
membru
membru

Mesaje : 1
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de octaviana1989 Dum 31 Ian 2010, 12:33 pm

Ödüllü kadınlar Aşk ve Ceza dizisinde buluştu
31.01.2010
atv'de yayınlanan 'Aşk ve Ceza' dizisinin başroldeki kadın oyuncularının hepsi ödüllü.
Tomris İncer: Dizide 'Şahnur' Hanım'ı canlandırıyor. Ödülleri: 9. Adana Altın Koza Film Şenliği'nde; 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülü... 15. Ankara Film Festivali'nde; 'En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu' ödülü... 8. Sadri Alışık Ödülleri'nde; 'En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu' ödülü...
Nazan Kesal: Dizide 'Sevgi' karakterini canlandırıyor. Ödülleri: 43. Antalya Film Festivali'nde 'En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu' ödülü...
Feride Çetin: Dizide 'Çiçek' karakterini canlandırıyor. Ödülleri: 13. Adana Altın Koza Film Şenliği'nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülü... Ankara Film Festivali'nde 'Umut Veren Genç Kadın Oyuncu' ödülü... 11. Sadri Alışık Sinema Ödülleri'nde 'Umut Veren Sinema Oyuncusu' ödülü...

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2010/01/31/odullu_kadinlar_ask_ve_ceza_dizisinde_bulustu
octaviana1989
octaviana1989
vip
vip

Mesaje : 587
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 34

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de octaviana1989 Dum 31 Ian 2010, 12:38 pm

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 800118438750
Güzel ve yakışıklı oyuncuların adresi atv
İlker GEZİCİ
31.01.2010
atv, sadece en başarılı dizilerin değil, en güzel kadın ve en yakışıklı erkek oyuncuların da adresi haline geldi
Bünyesine 'Ezel' dizisini de katarak diziler liginin şampiyonu olan atv, Türkiye'nin en güzel ve en yakışıklı oyuncularını da çatısı altında barındırıyor.
Ezel: Pazartesi akşamları ekrana gelen dizinin başrol oyuncuları Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere. Türkiye'nin en çok beğenilen oyuncuları listesinde kendi kategorilerinde başa oynuyorlar.
Aşk ve Ceza: Salı akşamı yayınlanan dizinin başrol oyuncuları Murat Yıldırım ve Nurgül Yeşilçay
Samanyolu: Yine salı akşamı ekrana gelene dizide Özcan Deniz rüzgarı esiyor. Ona güzel oyuncu Vildan Atasever eşlik ediyor.
Canım Ailem: Artık çarşamba günlerine renk katacak olan dizideki Ozan Güven ve Ezgi Mola anketlerde zirveye oynuyor.
Unutulmaz: Çarşamba gecesi Sinem Öztufan ve Özlem Yılmaz güzellikleriyle, Serhan Yavaş da yakışıklılığıyla adından söz ettiriyor.
Parmaklıklar Ardında: Perşembe günlerine lezzet katan dizide Yelda Reynaud dikkat çekiyor.
Kasaba: Yine perşembe akşamı izlenen dizideki Murat Ünalmış da dikkat çeken bir diğer isim.
Adanalı: Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan dizide; Mehmet Akif Alakurt ile Oktay Kaynarca'ya 2009 Türkiye güzeli Ebru Şam ile Eda Özerkan eşlik etmeye başladı.
Kapalıçarşı: Cuma gecesi izlenen dizide Aslı Tandoğan'a, Engin Altan Düzyatan eşlik etmeye başladı.
Aşk Bir Hayal: Pazarın dizisinde ise Nehir Erdoğan, İpek Özkök, Emre Kızılırmak ve Orhan Kılıç izleyicinin beğenisini topluyor.
Gönülçelen: Kısa süre sonra ekrana gelecek dizide Ortadoğu'yu da hayran bırakan Tuba Büyüksütün ile yakışıklı oyuncu Cansel Elçin başrolde...

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2010/01/31/guzel_ve_yakisikli_oyuncularin_adresi_atv
octaviana1989
octaviana1989
vip
vip

Mesaje : 587
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 34

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Dum 31 Ian 2010, 12:39 pm

octaviana1989 a scris:
http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2010/01/31/odullu_kadinlar_ask_ve_ceza_dizisinde_bulustu


awards won by the 3 actresses
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty asi

Mesaj Scris de adriana sb 61 Dum 31 Ian 2010, 11:19 pm

BUNA SEARA ,sunt noua pe strada voastra- hi

adriana sb 61
membru
membru

Mesaje : 4
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty ask ve ceza

Mesaj Scris de adriana sb 61 Dum 31 Ian 2010, 11:20 pm

BUNA SEARA.

adriana sb 61
membru
membru

Mesaje : 4
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Dum 31 Ian 2010, 11:23 pm

adriana sb 61 a scris:BUNA SEARA.

bun venit !!!!!!! în casa noastră ......


1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 1969706yqa7rmiqjf
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty ask ve ceza

Mesaj Scris de adriana sb 61 Dum 31 Ian 2010, 11:26 pm

la fel ca si voi ii iubesc din suflet pe Tuba si pe Murat si votez in disperare pentru ei. Nu stiu daca voi votati pt ca sint noua la voi , eu citesc pe port.ro de multe luni , dar nu am reusit sa intru acolo. De
la fetele de pe port am luat adresele unde se voteaza si ma straduiesc din ora in ora sa-i votez pe amindoi.

adriana sb 61
membru
membru

Mesaje : 4
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Dum 31 Ian 2010, 11:29 pm

adriana sb 61 a scris:la fel ca si voi ii iubesc din suflet pe Tuba si pe Murat si votez in disperare pentru ei. Nu stiu daca voi votati pt ca sint noua la voi , eu citesc pe port.ro de multe luni , dar nu am reusit sa intru acolo. De
la fetele de pe port am luat adresele unde se voteaza si ma straduiesc din ora in ora sa-i votez pe amindoi.


de votat votez şi eu şi cu siguranţă votează şi restul fetelor

http://www.whopopular.com/Tuba-Buyukustun

http://www.whopopular.com/Murat-Yildirim
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty ask ve ceza

Mesaj Scris de adriana sb 61 Dum 31 Ian 2010, 11:31 pm

La fel cum a scris o fata de pe port si eu as putea sa-mi dau doctoratul in "asi". Am urmarit in nestire tot serialul si-l revad intr-una cu cea mai mare placere. In viata mea, si e lunga , nu mi-a placut un film atit de mult , ce sa mai vb de actori, care sint superbi. O iubesc pe Tuba ca si cind ar fii fica mea si ma intereseaza tot ce tine de viata ei, de aceea citesc tot ce prind.

adriana sb 61
membru
membru

Mesaje : 4
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Dum 31 Ian 2010, 11:36 pm

adriana sb 61 a scris:La fel cum a scris o fata de pe port si eu as putea sa-mi dau doctoratul in "asi". Am urmarit in nestire tot serialul si-l revad intr-una cu cea mai mare placere. In viata mea, si e lunga , nu mi-a placut un film atit de mult , ce sa mai vb de actori, care sint superbi. O iubesc pe Tuba ca si cind ar fii fica mea si ma intereseaza tot ce tine de viata ei, de aceea citesc tot ce prind.

uite aici găseşti tot ce apare despre Tuba şi cu Tuba https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/poze-noutati-actori-f6/tuba-buyukustun-t4-705.htm

iar aici cu Murat https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/poze-noutati-actori-f6/murat-yildirim-t9-465.htm


Aceste 2 topicuri sunt doar ptr noutăţi şi fotografii , comentariile se fac la alegere între cele 3 topicuri

ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM
https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/seriale-turcesti-noi-f15/ask-ve-ceza-dragoste-si-pedeapsa-serial-turcesc-difuzat-pe-atv-cu-murat-yildirim-t38-525.htm

Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/seriale-turcesti-noi-f15/gonulcelen-inima-furata-film-serial-cu-tuba-buyukustun-t22-150.htm


ASI https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/seriale-turcesti-f1/4-asi-impotriva-destinului-t47-945.htm
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Lun 01 Feb 2010, 8:46 am

Buna dimineata! cafea si pe mine ma cam dezamageste AVC, dar nu suntem putin cam dure cu scenaristii? E adevarat ca ne incearca uneori rabdarea. Chestia asta cu abandonat copilul mi se pare puerila stupid . Ar fi ok daca Yasemin ar avea 14 ani si familia impotriva ei. Dar are 25 de ani, are o cariera, are o educatie, are o mama care e mai mult decat alaturi de ea... deci slap Oricum, am inceput sa urmaresc serialul si o sa+l vad pana la sfarsit. Poate se trezesc scenaristii Evil or Very Mad si ne fac o surpriza king
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de dea05 Lun 01 Feb 2010, 10:03 am

Georgescu Viorica a scris:Actorul pe cere l-am indrăgit din Asi, este rece şi fara sclipire in Ask ve ceza, nu are subiect, parteneră, se cauta, nu se gasesc, ce să mai vorbesc de iubire. Regizorul nu are inspiraţie, intr-o lume moderna, subiectul cu sarcina este de evul mediu, nici în lumea satelor nu mai sunt aşa soluţii. Murat, este un actor foarte bun dar, cand va rula filmului in care joacă Tuba, ASK VE CEZA va fi la pămant. Nurgul, nu a fost aleasa dupa rol, cine ştie după ce criterii, ridată, un Kg de fard nu-i acopera faţa. Rolul de ingenua nu este pentru Nurgul, păcat de Muriiiiiiii. kiss

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Welcome-1-2
Ai dreptate Ask ve ceza nu se va compara niciodata cu Asi, partenera lui nu-mi place deloc, nu se potrivesc Crying or Very sad
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de dea05 Lun 01 Feb 2010, 10:08 am

adriana sb 61 a scris:la fel ca si voi ii iubesc din suflet pe Tuba si pe Murat si votez in disperare pentru ei. Nu stiu daca voi votati pt ca sint noua la voi , eu citesc pe port.ro de multe luni , dar nu am reusit sa intru acolo. De
la fetele de pe port am luat adresele unde se voteaza si ma straduiesc din ora in ora sa-i votez pe amindoi.

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Sparkle_welcome11122

Cu siguranta si noi votam1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 MSN-Emoticon-nerd-007 doar sunt preferatii nostrii,sunt frumosi , destepti, talentati ....merita toate aplauzele noastre1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 MSN-Emoticon-applause-004
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de dea05 Lun 01 Feb 2010, 10:15 am

vali1cluj a scris:Buna dimineata! cafea si pe mine ma cam dezamageste AVC, dar nu suntem putin cam dure cu scenaristii? E adevarat ca ne incearca uneori rabdarea. Chestia asta cu abandonat copilul mi se pare puerila stupid . Ar fi ok daca Yasemin ar avea 14 ani si familia impotriva ei. Dar are 25 de ani, are o cariera, are o educatie, are o mama care e mai mult decat alaturi de ea... deci slap Oricum, am inceput sa urmaresc serialul si o sa+l vad pana la sfarsit. Poate se trezesc scenaristii Evil or Very Mad si ne fac o surpriza king

hi Noi avem si dezavantajul ca am vazut prima data ASI care pt mine a fost si va ramane cel mai bun serial iar acum nu ne mai place nimic, intotdeauna orice film cu ei o sa-l comparam cu asi iar apoi ramanem un pic dezamagite1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 MSN-Emoticon-cry-207 nu ne mai convine nimic...eu am ramas in urma si cu filmul inca nu am vazut ep 3 ...la asi vedeam acelasi ep de nenumarate ori stiam aproape fiecare replica dintre cei doi....oricum eu astept ca cei doi Savas si Yasemin sa se intalneasca mai des atunci cred ca filmul va fi mai interesant(sper)...

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture17l
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de dea05 Lun 01 Feb 2010, 12:10 pm

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture1v1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture21.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture3b1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture41.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture5jq1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture6ek1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture8l1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture9y1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture13c
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de dea05 Lun 01 Feb 2010, 12:43 pm

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture1s1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture2bv1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture3rh1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture4v1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture5v1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture61.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture71.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture81.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture9a1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture13s1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Capture32
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de dea05 Lun 01 Feb 2010, 1:25 pm

Gata in sf am vazut si eu ep 3 si 4 ....recunosc am mai sarit peste partile plictisitoare confused ...nu ma asteptam sa o insele Bora pe Yasemin dar nici ca tipa a fost influnetata de cea mai buna prietena a Yasminei
saracuta yasemin 2 barbati a avut si ea(inafara de Savas) si amandoi au inselat-o :2a: ..se pare ca inca nu a avut noroc in dragoste...vine printul pa cal alb si sa vezi atunci1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 MSN-Emoticon-068
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Lun 01 Feb 2010, 1:31 pm

Bun venit tuturor noilor memebre! kiss si o saptamana cat mai usoara!

Ce faceti fetelor? Ati luat la "tocat" filmul lui Murat? Smile
Cred ca toate ne straduim sa urmarim filmul doar de dragul lui Murat, daca nu juca el dupa primele doua episoade eu, cel putin, ma dadeam batuta. stupid
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de dea05 Lun 01 Feb 2010, 2:10 pm

pissycutz a scris:Bun venit tuturor noilor memebre! kiss si o saptamana cat mai usoara!

Ce faceti fetelor? Ati luat la "tocat" filmul lui Murat? Smile
Cred ca toate ne straduim sa urmarim filmul doar de dragul lui Murat, daca nu juca el dupa primele doua episoade eu, cel putin, ma dadeam batuta. stupid

hi Ti-am trimis mai multe Mp-uri
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Lun 01 Feb 2010, 10:37 pm

pissycutz a scris:Bun venit tuturor noilor memebre! kiss si o saptamana cat mai usoara!

Ce faceti fetelor? Ati luat la "tocat" filmul lui Murat? Smile
Cred ca toate ne straduim sa urmarim filmul doar de dragul lui Murat, daca nu juca el dupa primele doua episoade eu, cel putin, ma dadeam batuta. stupid
pana acuma doar pentru zambetul lui muratel merita vazut... cupidon
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mar 02 Feb 2010, 12:58 am



karizma HUNILI

Thanks canim, bende

Maybe when they meet he will jump on her, & just continue where he stopped "why me, why me?" to cover himself before she disappears another 20 years
Just kidding ... well i am hoping this dizi will improve, how, i dont know, but things should become more interesting once they are together - as a love story i was wondering, maybe we are critisising that much becoz we dont like Nurgul next to him! i mean if the one he was obssesed with was Tuba, wouldnt we thought "thats a good reason to fall for her right away even if she wasnt virgin & even if it was 1/2 hour relationship"!!!


latafa HUNILI




What is wrong with you Get your facts straight will ya. The whole thing took +/- 1 min, but the shower is the one that lasted for 1/2 hour.
Knowing how he closed down his err...boat exhibitions for one year, I won't be surprised if he ends up jumping on her like you said.
I don't know what to say except 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 244732 that it'll get better.
Love ya

ZAFIRO HUNILI


Merhaba Sisters,

This Dizi is supposed to be a Drama but believe me I am having a lot of fun with it, thanks to all of you girls. You are

I just remembered something that is making me laugh too.

Do you remember sisters when in Asi we wanted so hard to see the continuity of the necklace story?
I remember how frustrated we were when Demir threw it in the cauldron and how many posts we wrote about it. We were angry with Demir and with the writers for the way they ended the story of the necklace.

But Here in AVC, there is a necklace which nobody cares about and they are making it the important emotional bind between two people who had a one stand night of duration 1-2mn (I agree with Latoof in her estimation of the time they spend together…No offense for Savas-Sevis fans).

Muchos Besos

Your African sister Zafiro
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mar 02 Feb 2010, 10:20 am

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Medya
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty dragoste si pedeapsa

Mesaj Scris de aurora212 Mar 02 Feb 2010, 10:44 am

Mii de multumiri harnicutelor,Alina ,Motzshor,dea,denisa.pissycutz,va imbratisez cu drag si sa aveti parte numai de bucurii...

aurora212
membru
membru

Mesaje : 8
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 21 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 42 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum