Serialesitelenovelet
1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

+31
iulia80
demiruta
iulia
adriana sb 61
Georgescu Viorica
rodica
lucyana
mioaranita60@.com
aurora212
iulia1965
anis
vasilefevronia
vali1cluj
mihaela99
Luana
theMaria
elena50
nutzi
clio 24
emine
pissycutz
Hatice2J
vivi
Admin_dea05
octaviana1989
vyk968
tubafan
michiper68
florina1989
DENISA
dea05
35 participanți

Pagina 31 din 42 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Urmatorul

In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 10 Feb 2010, 11:09 am

Ma bucur ca v-a placut cafeluta 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 155520

Am terminat partea III. Daca mai apar puneti varianta in engleza si mai traduc si eu :d#$:
Am reusit sa vad tot filmul aseara, mi-a placut faza de la final 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 37853 A fost mortala, cum a intrat el triumfal si cum Yasemin si-a inchitit brusc limba 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 281600 Si mi-a mai placut cum a fost realizata faza in care Savas se pregatea sufleteste pentru a se duce la intalnire ... a jucat bine, am simtit emotia pe fata lui.
A fost mai incitant episodul de aseara desi in continuare mi se pare trasa de par rau faza cu recuperarea copilului si dezvoltarea brusca a sentimentului matern la Yasemin.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 10 Feb 2010, 11:13 am

Si sa nu o uitam pe dna Sahnur care isi pregateste nora pentru a o trimite in camera fiului ei 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 131747 E mortala!!!! Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Mier 10 Feb 2010, 11:16 am

Admin a scris:
clio 24 a scris:Buna dimi fetelor!..am vazut ca deja ati tradus...partea a patra o traduc eu..cand o s-o puna...
Pissy ..ce frumos miroase cafeaua ta!!!!
Buna dimi!!!ai dreptate ce aroma ... dar si ce mai gust....... mmmmm ....are cafeluta lui pissy kiss
Asteptam traducerile dar inca nu sunt puse.....oricum florina aseara a depus f mult efort sa traduca pana la partea 6, noi practic nu avem prea multe de facut ,decat sa ii pregatim lui Motzisor subtitrarea..... kiss de la partea6 incolo nu prea stim ce au vorbit personajele noastre :nh8: dar asteptam

Buna Dimi din nou kiss Intr-adevar..fara Floricel am fi fost in ceata totala
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 10 Feb 2010, 11:20 am

pissycutz a scris:Ma bucur ca v-a placut cafeluta 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 155520

Am terminat partea III. Daca mai apar puneti varianta in engleza si mai traduc si eu :d#$:
Am reusit sa vad tot filmul aseara, mi-a placut faza de la final 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 37853 A fost mortala, cum a intrat el triumfal si cum Yasemin si-a inchitit brusc limba 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 281600 Si mi-a mai placut cum a fost realizata faza in care Savas se pregatea sufleteste pentru a se duce la intalnire ... a jucat bine, am simtit emotia pe fata lui.
A fost mai incitant episodul de aseara desi in continuare mi se pare trasa de par rau faza cu recuperarea copilului si dezvoltarea brusca a sentimentului matern la Yasemin.

sa-ti spun drept prima parte mi s-a parut fff plictisitoare posibil sa fi fost si din cauza atv-ului care mi se tot bloca....sau poate ca asteptand intalnirea dintre Yasemin si Savas si vazand ca nu se mai intalnesc odata m-a facut sa ma plictisesc :nh8: ..partea a doua din film a fost super sper ca ep urmator sa fie si mai frumos 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 242329 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 406911 ...
Si mie mi-a placut s-a pregatit sufleteste .. si-a lasat emotiile deoparte...apoi a intrat tantos1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Animals-15..Yasemin tot trancanea din gura apoi cand l-a vazut si-a inghitit limba1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Others-080 Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 10 Feb 2010, 11:23 am

pissycutz a scris:Si sa nu o uitam pe dna Sahnur care isi pregateste nora pentru a o trimite in camera fiului ei 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 131747 E mortala!!!! Smile
E de groaza babuta...ii mai si zicea ca a venit de buna voie Smile n-a trimis-o ea


Ultima editare efectuata de catre Admin in Mier 10 Feb 2010, 11:26 am, editata de 1 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Mier 10 Feb 2010, 11:23 am

pissycutz a scris:Si sa nu o uitam pe dna Sahnur care isi pregateste nora pentru a o trimite in camera fiului ei 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 131747 E mortala!!!! Smile


Baba terorista e super mortala...daca am inteles eu bine..unchiul ii spune ca Savas a luat credit...si baba ca sa-si omoare nervii ca fi-su e mai tare decat ea..iar se apuca de rasnit cafea...pana la sfarsitul filmului..Savas o va face pe baba sa se apuce de fumat nerghilea Smile Smile Smile
Si le are si cu flacara violet...camasa de noapte era ..VIOLET Smile Smile Smile
Si cum a gasit-o Savas dormind dupa ce a expediat-o pe Cicek in camera...ea ii daduse un sfat..doar...lui Cicek renh 🐭
Singura care ion continuare nu-mi place este Nurgul..nu-mi place cum joaca..pacat..mie filmul incepe sa-mi placa..Nurgul nu e potrivita pt. rolul asta!!! :^%&:
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 10 Feb 2010, 11:28 am

Eu nu m-am chinuit cu atv-ul am mers pe linkurile de la Denisa si Clio si l-am vazut fara intreruperi kiss . Fata de episoadele anterioare se vede o imbunatatire. Question Au fost mai multe scene animate, ceva mai multa atentie la detalii.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 10 Feb 2010, 11:31 am

Admin a scris:
E de groaza babuta...ii mai si zicea ca a venit de buna voie Smile n-a trimis-o ea

clio 24 a scris:
Baba terorista e super mortala...daca am inteles eu bine..unchiul ii spune ca Savas a luat credit...si baba ca sa-si omoare nervii ca fi-su e mai tare decat ea..iar se apuca de rasnit cafea...pana la sfarsitul filmului..Savas o va face pe baba sa se apuce de fumat nerghilea Smile Smile Smile
Si le are si cu flacara violet...camasa de noapte era ..VIOLET Smile Smile Smile
Si cum a gasit-o Savas dormind dupa ce a expediat-o pe Cicek in camera...ea ii daduse un sfat..doar...lui Cicek renh 🐭
Singura care ion continuare nu-mi place este Nurgul..nu-mi place cum joaca..pacat..mie filmul incepe sa-mi placa..Nurgul nu e potrivita pt. rolul asta!!! :^%&:

Smile Smile Smile da, cum a trezit-o el din somn si ce nevinovata era ea Smile Smile Smile
Da isi joaca rolul foatre bine ... iar cu rasnitul cafelei e ucigatoare.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 10 Feb 2010, 11:32 am

ce faceţi drăgălaşelor ?????? văd că turcoaicele nu au mai tradus, aveam puţin timp liber şi puteam traduce .

câteva gesturi ale lui Savaş din ep de ieri ( mâna la gură ) mi-au amintit de Demir.


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mier 10 Feb 2010, 11:37 am, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 10 Feb 2010, 11:34 am

[quote="pissycutz"]
Admin a scris:
E de groaza babuta..
Da isi joaca rolul foatre bine ... iar cu rasnitul cafelei e ucigatoare.

mi se pare destul de în vârstă ptr a avea un copil de vârsta lui Mustafa .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 10 Feb 2010, 11:35 am

Mi-a mai placut intalnirea dintre Savas, Cicek si prietenii ei.
Nu am inteles mare lucru din conversatia lor dar am inteles ca l-a prezentat ca fratele ei Smile si cum isi rotea Savas inelarul Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 10 Feb 2010, 11:38 am

[quote="DENISA"]
pissycutz a scris:
Admin a scris:
E de groaza babuta..
Da isi joaca rolul foatre bine ... iar cu rasnitul cafelei e ucigatoare.

mi se pare destul de în vârstă ptr a avea un copil de vârsta lui Mustafa .
As putea spune ca in filmul acesta orice e posibil 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 131747 bine ca nu e mai mic decat nepotul Smile iar Mustafa ma scoate din minti, merita o serie de palme slap
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 10 Feb 2010, 11:40 am

DENISA a scris:ce faceţi drăgălaşelor ?????? văd că turcoaicele nu au mai tradus, aveam puţin timp liber şi puteam traduce .

câteva gesturi ale lui Savaş din ep de ieri ( mâna la gură ) mi-au amintit de Demir.

offff Demir devin din nou nostalgica.................. sad
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 10 Feb 2010, 11:40 am

pissycutz a scris:Mi-a mai placut intalnirea dintre Savas, Cicek si prietenii ei.
Nu am inteles mare lucru din conversatia lor dar am inteles ca l-a prezentat ca fratele ei Smile si cum isi rotea Savas inelarul Smile Smile

aia au fost şOcaţi când au auzit-o spunând-ui "frate ", şi faza când Savaş a întrebat-o pe Cicek unde e vergheta.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 10 Feb 2010, 11:42 am

Admin a scris:

offff Demir devin din nou nostalgica.................. sad
indiferent de ce rol va juca mereu va fi comparat cu Demir, din punctul meu de vedere e rolul cel mai de succes a lui până în prezent .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 10 Feb 2010, 11:44 am

DENISA a scris:
pissycutz a scris:Mi-a mai placut intalnirea dintre Savas, Cicek si prietenii ei.
Nu am inteles mare lucru din conversatia lor dar am inteles ca l-a prezentat ca fratele ei Smile si cum isi rotea Savas inelarul Smile Smile

aia au fost şOcaţi când au auzit-o spunând-ui "frate ", şi faza când Savaş a întrebat-o pe Cicek unde e vergheta.
Oare cum a avut curaj Cicek sa-l prezinte ca fratele ei, nu ma asteptam de la ea la atata curaj.
A intrebat-o in masina de verigheta, nu? Si cred ca tot atunci i-a mai zis ceva si de Sahnur, dar nu am inteles prea multe stupid E clar ma apuc de invat tuceste 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 131747
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 10 Feb 2010, 11:45 am

pissycutz a scris:Mi-a mai placut intalnirea dintre Savas, Cicek si prietenii ei.
Nu am inteles mare lucru din conversatia lor dar am inteles ca l-a prezentat ca fratele ei Smile si cum isi rotea Savas inelarul Smile Smile
Saracul savas era f furios credea ca Cicek il inseala Smile ce brusc a intrat in camera...a ramas placut surprins cand a vazut ce se intampla defapt acolo...frate frate cu vereghete pe degete....eu totusi cred ca cicek se va indragosti de el :nh8: si pe viitor va fi o piedica intre el si yasemin.........
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 10 Feb 2010, 11:47 am

pissycutz a scris:
DENISA a scris:
pissycutz a scris:Mi-a mai placut intalnirea dintre Savas, Cicek si prietenii ei.
Nu am inteles mare lucru din conversatia lor dar am inteles ca l-a prezentat ca fratele ei Smile si cum isi rotea Savas inelarul Smile Smile

aia au fost şOcaţi când au auzit-o spunând-ui "frate ", şi faza când Savaş a întrebat-o pe Cicek unde e vergheta.
Oare cum a avut curaj Cicek sa-l prezinte ca fratele ei, nu ma asteptam de la ea la atata curaj.
A intrebat-o in masina de verigheta, nu? Si cred ca tot atunci i-a mai zis ceva si de Sahnur, dar nu am inteles prea multe stupid E clar ma apuc de invat tuceste 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 131747
...imediat o sa aflam ce s-a spus deocamdata suntem in ceata 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 2743637754 .Dar parca Sahnur i-a zis sa nu o mai scoata niciodata de pe deget.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 10 Feb 2010, 11:49 am

Pai ar fi prea simplu daca nu s-ar indragosti de el. O sa se duca la Sahnur sa-i dea sfaturi sa devina femeie fatala ca sa-l cucereasca Smile si sa ii faca si un copil, amandoua ies castigatoare iar Savas va jindui la Cenusareasa lui.
Eu cred ca deja a inceput sa se topeasca dupa el.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 10 Feb 2010, 11:49 am

pissycutz a scris:
Oare cum a avut curaj Cicek sa-l prezinte ca fratele ei, nu ma asteptam de la ea la atata curaj.

la finalul părţii a 6 a a întrebat-o de verghetă https://www.youtube.com/watch?v=bcsHRFxEoV4 , ea nu l-a prezentat ca şi fratele ei , ia spus frate ca şi cum s-ar adresa cumnatului ei, cel puţin aşa mi-au spus turcoaicele .


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mier 10 Feb 2010, 12:01 pm, editata de 3 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 10 Feb 2010, 11:52 am

DENISA a scris:

la finalul părţii a 6 a a întrebat-o de verghetă https://www.youtube.com/watch?v=bcsHRFxEoV4 , ea nu l-a prezentat ca şi fratele ei , ia spus frate ca şi cum s-ar adresa cumnatului ei, cel puţin aşa mi-au spus turcoaicele .
Aha ... multumim kiss
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 10 Feb 2010, 11:55 am

cu siguranţă se va îndrăgosti de el, chiar de nu-l vede frumuşel ( deşi eu spun că e drăguţ, cel puţin când zâmbeşte ) o va zăpăci de cap la cât de frumos se poartă cu ea , faptul că îi face pe plac .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 10 Feb 2010, 12:00 pm

DENISA a scris:cu siguranţă se va îndrăgosti de el, chiar de nu-l vede frumuşel ( deşi eu spun că e drăguţ, cel puţin când zâmbeşte ) o va zăpăci de cap la cât de frumos se poartă cu ea , faptul că îi face pe plac .
Sa vezi atunci ce se va oftica Smile si va suspina dupa el...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 10 Feb 2010, 12:01 pm

DENISA a scris:cu siguranţă se va îndrăgosti de el, chiar de nu-l vede frumuşel ( deşi eu spun că e drăguţ, cel puţin când zâmbeşte ) o va zăpăci de cap la cât de frumos se poartă cu ea , faptul că îi face pe plac .
Din punctul meu de vedere e prea neexprimentata sa nu cada prada farmecelor lui, nu ca asta si-ar propune Savas dar cred ca este omul care o trateaza cel mai frumos, ii da libertate, vorbeste cu ea, o intelege.
Ce altceva si-a putea dori de la un barbat o femeie care a fost tratata atat de urat de toata lumea pana acum.
Iar pe langa fratele lui Savas, acesta este un ingeras - nu o forteaza sa imparta patul cu el si o lasa sa isi termine scoala.


Ultima editare efectuata de catre pissycutz in Mier 10 Feb 2010, 12:04 pm, editata de 1 ori
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 10 Feb 2010, 12:02 pm

o turcoaică mi-a spus acum că Savaş a comfirmat că e fratele ei , deşi eu nu prea cred , mă mai interesez.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 42 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum