Serialesitelenovelet
12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+8
Lucica10
costearamona
Alexa20
tiberici
narcisa
lica54
iulianagl
Admin_dea05
12 participanți

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 06 Apr 2013, 11:45 pm

iulianagl a scris:Buna seara.Narcisa kiss .Am citit si eu rezumatul deci sunt foarte trista m-ai bine nu citeam ce se întâmpla si puteam si eu sa dorm linistita asa acum trebuie sa mă gândesc ca de luni nu-l mai vad pe Sultan.Foarte naspa. sad Va doresc noapte buna si vise plăcute.
Nici pentru mine noaptea nu e bună, până la urmă ne așteptam la asta dar parcă s-a întâmplat prea repede. Somn ușor iubita, a fost ziua kinderului tău?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 06 Apr 2013, 11:49 pm

victoria a scris:pentru prima data si dipd a spus ceva adevarat unde era dragostia lui rk
Are timp să-și caute dragostea RK, ce-o să facă 2000 de episoade? O s-o tot caute, dar nu știu dacă mai am răbdare să văd dacă o găsește. Probabil Dips va fi alături de el până la sfârșit, pe Sultan l-au scos după o lună, Deepali freacă menta de 200 de episoade dar tot mai găsesc creativii să-i dea câte o frunză de tocat.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Sam 06 Apr 2013, 11:52 pm

da de unde stiti ca o sa fie 2000 de episuade

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Apr 2013, 11:54 pm

narcisa a scris:Nici pentru mine noaptea nu e bună, până la urmă ne așteptam la asta dar parcă s-a întâmplat prea repede. Somn ușor iubita, a fost ziua kinderului tău?
Da a fost frumos casa plină ca de obicei.Am găsit un articol in care Avinesh spune ca nu a filmat scene multe cu Vivian decât Drasti iar Drasti este o actrita foarte buna si confortabila.A fost cooperativa in toate scenele pe care le-a filmat.Deci sincer părerea mea creativii au făcut o mare greșeală ca l-au băgat pe Avinesh într-adevăr îl eclipseaza pe Vivian.Probabil ca de aceea îl si scoate asa repede.Pacat, mare păcat, in fine mi-as dori ca Madhu sa nu ajungă la 2000 de episoade si sa se termine iar Avinesh si Drashti sa joace împreuna in ceva frumos si bun.Au chimie pe ecran se potrivesc de minune.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 06 Apr 2013, 11:56 pm

victoria a scris:da de unde stiti ca o sa fie 2000 de episuade
Așa a spus producătorul, că dorește să facă 2000 de episoade. Sper din suflet să nu reușească, mi-ar părea rău de Drashti să-și consume cei mai frumoși ani din viață într-un singur serial. Că dacă va sta atât de mult, după serialul ăsta va primi numai roluri de mamă sau de soacră.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 06 Apr 2013, 11:59 pm

iulianagl a scris:Da a fost frumos casa plină ca de obicei.Am găsit un articol in care Avinesh spune ca nu a filmat scene multe cu Vivian decât Drasti iar Drasti este o actrita foarte buna si confortabila.A fost cooperativa in toate scenele pe care le-a filmat.Deci sincer părerea mea creativii au făcut o mare greșeală ca l-au băgat pe Avinesh într-adevăr îl eclipseaza pe Vivian.Probabil ca de aceea îl si scoate asa repede.Pacat, mare păcat, in fine mi-as dori ca Madhu sa nu ajungă la 2000 de episoade si sa se termine iar Avinesh si Drashti sa joace împreuna in ceva frumos si bun.Au chimie pe ecran se potrivesc de minune.
La mulți ani băiețelului tău, să-ți trăiască și să-ți aducă bucurii, mai am și eu trei luni până împlinește al meu 8 ani, mă întreabă în fiecare zi câte zile mai sunt până la ziua lui. Din păcate e în vacanță și niciodată nu-și poate invita colegii, mereu o sărbătorește singur că nici vecini nu sunt prea mulți și aceia pleacă.
Mă bucur că Avinesh a spus asta despre Drashti, până acum n-am auzit pe nimeni să spună contrariul despre ea. Și eu cred la fel, era prea bun Avinesh pentru un rol de mâna a doua.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Dum 07 Apr 2013, 12:06 am

Noapte bună dragelor, veștile proaste sunt tare epuizante dar nici nu te lasă să dormi. Vedem săptămâna viitoare ce ne mai așteaptă în acest serial. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Apr 2013, 12:08 am

narcisa a scris:La mulți ani băiețelului tău, să-ți trăiască și să-ți aducă bucurii, mai am și eu trei luni până împlinește al meu 8 ani, mă întreabă în fiecare zi câte zile mai sunt până la ziua lui. Din păcate e în vacanță și niciodată nu-și poate invita colegii, mereu o sărbătorește singur că nici vecini nu sunt prea mulți și aceia pleacă.
Mă bucur că Avinesh a spus asta despre Drashti, până acum n-am auzit pe nimeni să spună contrariul despre ea. Și eu cred la fel, era prea bun Avinesh pentru un rol de mâna a doua.
Multumesc, sarutmana la fel si tie.Da a spus ca-i place sa lucreze cu ea este foarte buna si confortabila.Super asta mă bucura deci mai am speranța ca poate pe viitor se vor mai întâlni.Iar despre Deepali ai dreptate taie frunza la câini si creativii tot i-au m-ai găsit o portita de salvare cu toate ca nu e un personaj plăcut.Sa speram ca Sultan nu moare si o sa-l mai bage din cand in cand.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Apr 2013, 12:09 am

narcisa a scris:Noapte bună dragelor, veștile proaste sunt tare epuizante dar nici nu te lasă să dormi. Vedem săptămâna viitoare ce ne mai așteaptă în acest serial. kiss
Noapte buna mă duc si eu ca sunt atât de obosita. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Dum 07 Apr 2013, 12:11 am

iulianagl a scris:Multumesc, sarutmana la fel si tie.Da a spus ca-i place sa lucreze cu ea este foarte buna si confortabila.Super asta mă bucura deci mai am speranța ca poate pe viitor se vor mai întâlni.Iar despre Deepali ai dreptate taie frunza la câini si creativii tot i-au m-ai găsit o portita de salvare cu toate ca nu e un personaj plăcut.Sa speram ca Sultan nu moare si o sa-l mai bage din cand in cand.
Smile Smile Gând la gând, poate o fi cu bucurie, sinceră să fiu am să mă uit la Madhu numai cu speranța că o să mai apară Sultan. 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 244732
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Dum 07 Apr 2013, 12:12 am

iulianagl a scris:Noapte buna mă duc si eu ca sunt atât de obosita. kiss
12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 155656 kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Apr 2013, 12:13 am

narcisa a scris: Smile Smile Gând la gând, poate o fi cu bucurie, sinceră să fiu am să mă uit la Madhu numai cu speranța că o să mai apară Sultan. 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 244732
Asta daca nu-i omoare personajul si eu tot la fel iar daca da atunci o sa mă multumesc cu rezumatul si ceva scene care o sa mi se para interesante.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Dum 07 Apr 2013, 12:15 am

iulianagl a scris:Asta daca nu-i omoare personajul si eu tot la fel iar daca da atunci o sa mă multumesc cu rezumatul si ceva scene care o sa mi se para interesante.
Cum îl omoară tot așa pot să-l învie, s-au mai văzut cazuri, dar dacă îl omoară, ori sunt prea proști indienii, ori prea disperați.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Apr 2013, 12:16 am

narcisa a scris:Cum îl omoară tot așa pot să-l învie, s-au mai văzut cazuri, dar dacă îl omoară, ori sunt prea proști indienii, ori prea disperați.
Disperati nu cred dar prosti sigur ca da. Smile kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Apr 2013, 12:39 pm

http://www.metromasti.com/tv/gossip/Madhubala-Deepalis-words-to-realise-RK-his-betrayal-to-Madhubala/26517
Buna dimi deci sa inteleg ca vorbele lui Deepali il va face pe RK sa realizeze ce a facut in ciuda faptului ca cica RK ar iubi-o foarte mult pe Madhu.Nu-mi vine sa cred ce e in capul acestor creativi. stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Apr 2013, 12:41 pm

Vivian, Drashti amazing co-actors: Avinesh Rekhi

TV actor Avinesh Rekhi, who is currently seen as gangster Sultan on TV show "Madhubala - Ek Ishq Ek Junoon" finds "amazing co-actors" in Vivian D'Sena and Drashti Dhami.

Vivian plays the lead protagonist Rishabh Kundra aka RK, and Drashti plays his love interest Madhubala.

Avinesh has shot a couple of scenes with Vivian, but so far, he has shared more screen space with Dhrashti, who has left him impressed.

"I have more worked with Dhrashti. I have not shot many scenes with Vivian. Drashti is a very co-operative co-actor. I love working with her. It is very good and very comfortable," Avinesh said here Friday on the sets of the show.

In the show, Avinesh's character Sultan is seen undergoing a change of heart. It seems his character is falling for Madhubala, but Avinesh remained secretive about any love triangle in the show.

"Love triangle? Even I don't know about it yet whether there is any love triangle between RK, Madhubala and Sultan or not," said Avinesh, who entered the show mid-March.

"I think creatives know more about it than me," he added.

The show airs on Colors.


Ce bine ar fi sa nu iasa din serial.Doamne te rog fa ca sa nu iasa din serial. 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 229917
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Apr 2013, 12:44 pm


Wow ce frumos vorbeste despre ea. 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Dum 07 Apr 2013, 3:33 pm

iulianagl a scris:[flash([/flash]
Wow ce frumos vorbeste despre ea. 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 283516
E o dulceață de băiat, cum să nu-ți placă de el? Mă bucur că se înțelege cu Drashti, putem spera că vor juca împreună pe viitor.
Iulia mii de cheers și de 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 155520 că l-ai adus pe Avinesh.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Dum 07 Apr 2013, 4:38 pm

asa era si cu maan cind juca dar duppa ce a inceput sa juace in punar totul sa schimbat acum numi place de dinsu asa o sa se intimple si cu sultan

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Dum 07 Apr 2013, 4:46 pm

victoria a scris:asa era si cu maan cind juca dar duppa ce a inceput sa juace in punar totul sa schimbat acum numi place de dinsu asa o sa se intimple si cu sultan
Sau poate o să ne placă mai mult. Sunt două persoane diferite și două situații diferite, asta dacă va fi să joace cu Avinesh. Iar mie de Gurmeet îmi place și acum.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Apr 2013, 7:16 pm

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 522448_500118650043025_1438940435_n
Pentru mine Avinesh o sa fie cea mai buna si surprinzatoare aparitie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Apr 2013, 7:19 pm

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Tumblr_mkved4cVWJ1ruc7t3o1_25012.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Tumblr_mkved4cVWJ1ruc7t3o2_25012.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Tumblr_mkved4cVWJ1ruc7t3o3_25012.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Tumblr_mkved4cVWJ1ruc7t3o4_25012.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Tumblr_mkved4cVWJ1ruc7t3o5_25012.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Tumblr_mkved4cVWJ1ruc7t3o6_250
ishaare
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Apr 2013, 7:27 pm

Vai ce poveste trista de viata a avut Sultan.Daca creativii au de gand sa-i omoare personajul mare pacat la trista poveste care a avut-o eu zic ca nu ar trebui sa faca asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Apr 2013, 7:34 pm

Sultan:Sunt om, nu Dumnezeu.Vreau doar sa-l maturizez pe Aryan inainte de timp.Dar in a fi fericit am esuat.In aceste doua zile el si-a trait copilaria.Multumesc!!
El doreste ca, copilul lui sa nu traiasca aceeasi viata de care el nu a fost pregatit.Emotionant dialog.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Apr 2013, 7:40 pm

Madu:Sultan, tu..
RL:Nu Sultan, ci eroul din filmul tau inainte de Sultan.Daca ai uitat, da-mi voie sa-ti amintesc, il prezint pe Rishab Khundra.

Si apoi Madhu ia dat o linie si mai buna decat a lui. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 18 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum