Serialesitelenovelet
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
Criss Criss
iulianagl
petronela
victoria
narcisa
tiberici
lica54
costearamona
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 13 Aug 2013, 7:41 pm

Andreea_Miha a scris:Nu vor dar sa nu uitam ca si Iss a copiat.Eu nu ii inteleg sincer.In afara de nume serialului, nu arata nici o asemanare intre ele.Numele pers diferit si povestea pare alta.Si daca sunt asemanari si Iss a luat de la alte seriale.
Dacă tot nu e nimic la fel atunci să schimbe și titlul filmului și toată lumea va fi mulțumită. Dar aici e vorba de brandul Iss Pyarr, a avut succes și se folosesc de asta. E ca și cum ar întina memoria primului sezon. (Asta am înțeles eu că gândesc fanii, nu e părerea mea). Pe mine nu mă deranjează că au copiat, fiecare a făcut scenele în stilul propriu și le-am savurat de fiecare dată.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 13 Aug 2013, 8:09 pm

narcisa a scris:
Și chiar le dă foc sau doar are intenția? Sau mâine are intenția și poimâine le dă foc și răspoimâine stinge focul și sâmbătă fac altele noi și le semnează din nou?
Il arata cu actele intr-o mana si cu brichete in celalta mana...inca nu luasera foc....poate e un vis de-a lu Madhu Smile 
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 13 Aug 2013, 8:26 pm

narcisa a scris:Dacă tot nu e nimic la fel atunci să schimbe și titlul filmului și toată lumea va fi mulțumită. Dar aici e vorba de brandul Iss Pyarr, a avut succes și se folosesc de asta. E ca și cum ar întina memoria primului sezon. (Asta am înțeles eu că gândesc fanii, nu e părerea mea).  Pe mine nu mă deranjează că au copiat, fiecare a făcut scenele în stilul propriu și le-am savurat de fiecare dată.
Deasta si cred ca au pus numele pentru audienta.Probabil ca au cumparat drepturile de al folosi .Si cine stie poate vor avea si unele asemanari in poveste.Sincer nu vad nimic rau in asta.Fani nu vorbesc numai de nume.Era o petitie si vorbeau ca nu vor nimic din Iss 1.Nici pers nici macar capra Laxmi din Iss 1. Nu vad ce e rau sa faci sez 2 a unui serial si sa folosesti numele din moment ce cuplu din sez 1 nu a mai vrut,de exemplu Barun (scuze,uitasem ca pt ei Barun a mai vrut dar la torturat Gul,saracul a si plans )..
daca nu se poate cu Sanaya si Barun de ce nu o sansa pentru alti ?  E adevarat ca Sarun a "facut" Iss 1 cunoscut dar au contribuit cu toti,iar ei au creat magia cuplului Arnav&Khushi...dar si ceilanti pot face " Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon...Ek Baar Phir " si crea magia cuplului Astha &Shlok.Si din moment ce au cumparat drepturile de au folosi brandul Iss 1, ce e rau ?..e vina celorlanti ca a dat voie.Si daca nu merge Iss 2 pot spune atunci ca fara Sarun nu exista Iss...dar pot incerca.E adevrat cand spun Iss ma gandesc la Arnav Khushi dar poate acum cand vom spune Iss.....Ek Baar Phir ne vom gand Astha &Shlok.Si la Pv au facut la fel ...
Mie mi-a placut promo la 2 si sbs de azi cu ei.ii vad diferiti de Arnav Khushi..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mar 13 Aug 2013, 8:32 pm

narcisa a scris:Și chiar le dă foc sau doar are intenția? Sau mâine are intenția și poimâine le dă foc și răspoimâine stinge focul și sâmbătă fac altele noi și le semnează din nou?
le da foc
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mar 13 Aug 2013, 8:32 pm

buna,ce faceti? kiss 
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 13 Aug 2013, 8:34 pm

anyta a scris:buna,ce faceti? kiss 
Bună Anyta. Azi binișor având în vedere că l-am văzut pe Sultan. Cred că te-am mai întrebat asta dar nu-mi mai aduc aminte răspunsul, Rishi nu mai apare în Chhal, nu-i așa?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mar 13 Aug 2013, 8:36 pm

narcisa a scris:Bună Anyta. Azi binișor având în vedere că l-am văzut pe Sultan. Cred că te-am mai întrebat asta dar nu-mi mai aduc aminte răspunsul, Rishi nu mai apare în Chhal, nu-i așa?
asa e
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 13 Aug 2013, 8:52 pm

anyta a scris:asa e
Mulțumesc. Cu mama ei ce s-a întâmplat? Parcă spune la începutul filmului dar atunci mă uitam cam în viteză și mă gândesc să nu confund cu altceva.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 13 Aug 2013, 8:55 pm

lica54 a scris:Il arata cu actele intr-o mana si cu brichete in celalta mana...inca nu luasera foc....poate e un vis de-a lu Madhu Smile 
Sau un coșmar al lui Sultan. Pentru fanii lui RK ar fi o lovitură să fie doar un vis, pentru noi ar fi o lovitură să nu fie. Și cred că de data asta noi vom fi lovite. Bine că mai este înghețată pe lume să mai uităm supărările.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 13 Aug 2013, 8:57 pm

Andreea_Miha a scris:Deasta si cred ca au pus numele pentru audienta.Probabil ca au cumparat drepturile de al folosi .Si cine stie poate vor avea si unele asemanari in poveste.Sincer nu vad nimic rau in asta.Fani nu vorbesc numai de nume.Era o petitie si vorbeau ca nu vor nimic din Iss 1.Nici pers nici macar capra Laxmi din Iss 1. Nu vad ce e rau sa faci sez 2 a unui serial si sa folosesti numele din moment ce cuplu din sez 1 nu a mai vrut,de exemplu Barun (scuze,uitasem ca pt ei Barun a mai vrut dar la torturat Gul,saracul a si plans )..
daca nu se poate cu Sanaya si Barun de ce nu o sansa pentru alti ?  E adevarat ca Sarun a "facut" Iss 1 cunoscut dar au contribuit cu toti,iar ei au creat magia cuplului Arnav&Khushi...dar si ceilanti pot face " Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon...Ek Baar Phir " si crea magia cuplului Astha &Shlok.Si din moment ce au cumparat drepturile de au folosi brandul Iss 1, ce e rau ?..e vina celorlanti ca a dat voie.Si daca nu merge Iss 2 pot spune atunci ca fara Sarun nu exista Iss...dar pot incerca.E adevrat cand spun Iss ma gandesc la Arnav Khushi dar poate acum cand vom spune Iss.....Ek Baar Phir ne vom gand Astha &Shlok.Si la Pv au facut la fel ...
Mie mi-a placut promo la 2 si sbs de azi cu ei.ii vad diferiti de Arnav Khushi..
Miha, pe mine chiar nu mă deranjează. Din partea mea pot să facă ce vor dar să facă ceva frumos. Dar vezi că nu toată lumea gândește la fel, cei care s-au uitat la Iss, unii au rămas fani alții au devenit fanatici.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mar 13 Aug 2013, 8:58 pm

narcisa a scris:Sau un coșmar al lui Sultan. Pentru fanii lui RK ar fi o lovitură să fie doar un vis, pentru noi ar fi o lovitură să nu fie. Și cred că de data asta noi vom fi lovite. Bine că mai este înghețată pe lume să mai uităm supărările.
nu este un vis de-a lui madhu,rk chiar da foc la actele de divort
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mar 13 Aug 2013, 8:59 pm

narcisa a scris:Mulțumesc. Cu mama ei ce s-a întâmplat? Parcă spune la începutul filmului dar atunci mă uitam cam în viteză și mă gândesc să nu confund cu altceva.
mama lui Aditi din cate am inteles este moarta,ca,cand i s-a stabilit sa se faca nunta iarasi Ija i-a zis ca chiar daca nu este mama ei langa ea,ca si prima data,ea este ca o mama pt ea
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 13 Aug 2013, 9:05 pm

narcisa a scris:Miha, pe mine chiar nu mă deranjează. Din partea mea pot să facă ce vor dar să facă ceva frumos. Dar vezi că nu toată lumea gândește la fel, cei care s-au uitat la Iss, unii au rămas fani alții au devenit fanatici.

Nici pe mine dar mi s-a parut ca au reactionat mult prea repede si prea dur jignind si actori care vor fi in sez 2.Nu mai vb de casa de prod post etc...Numai pentru nume,si facand petiti interzicand tot din Iss 1..Pentru mine Iss 1 e iss 1 si iss 2 e doi.Acum sa vedem cum va fi si care imi place mai mult.Desi recunosc ca mi-a placut mult iss 1 dar asta e alta poveste.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 13 Aug 2013, 9:18 pm

Andreea_Miha a scris:
Nici pe mine dar mi s-a parut ca au reactionat mult prea repede si prea dur jignind si actori care vor fi in sez 2.Nu mai vb de casa de prod post etc...Numai pentru nume,si facand petiti interzicand tot din Iss 1..Pentru mine Iss 1 e iss 1 si iss 2 e doi.Acum sa vedem cum va fi si care imi place mai mult.Desi recunosc ca mi-a placut mult iss 1 dar asta e alta poveste.
Că tot vorbeam de împrumuturi, tocmai ce-am auzit Mahi-ul din Geet la Qubool. Mi-a plăcut dar m-am gândit tot la Geet, în loc să-i văd pe Ayaan și Humaira, îmi aminteam dansul dintre Gurmeet și Drashti. Smile 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 13 Aug 2013, 9:20 pm

anyta a scris:mama lui Aditi din cate am inteles este moarta,ca,cand i s-a stabilit sa se faca nunta iarasi Ija i-a zis ca chiar daca nu este mama ei langa ea,ca si prima data,ea este ca o mama pt ea
Asta îmi aduc aminte dar Aditi era nervoasă pe Kabir ca și cum el ar fi fost responsabil de faptul că mama ei nu e lângă ea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 13 Aug 2013, 9:21 pm

anyta a scris:nu este un vis de-a lui madhu,rk chiar da foc la actele de divort
Tipic pentru el, în loc să facă ceva bun să fie lumea mulțumită, ne stresează pe noi și pe Sultan.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 13 Aug 2013, 9:29 pm

narcisa a scris:Că tot vorbeam de împrumuturi, tocmai ce-am auzit Mahi-ul din Geet la Qubool. Mi-a plăcut dar m-am gândit tot la Geet, în loc să-i văd pe Ayaan și Humaira, îmi aminteam dansul dintre Gurmeet și Drashti. Smile 
Smile se mai intampla mai "fura " uni de la alti.de fapt ei de la ei uneori ...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 13 Aug 2013, 9:31 pm

Andreea_Miha a scris:Smile se mai intampla mai "fura " uni de la alti.de fapt ei de la ei uneori ...
Vorba Izei, reciclează. Smile 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mar 13 Aug 2013, 9:52 pm

narcisa a scris:Asta îmi aduc aminte dar Aditi era nervoasă pe Kabir ca și cum el ar fi fost responsabil de faptul că mama ei nu e lângă ea.
nu stiu ce sa zic,asa crede ea
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mar 13 Aug 2013, 9:55 pm

narcisa a scris:Tipic pentru el, în loc să facă ceva bun să fie lumea mulțumită, ne stresează pe noi și pe Sultan.
face ceva bun pentru fanii rishbala 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 281600 
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 13 Aug 2013, 10:01 pm

narcisa a scris:Vorba Izei, reciclează. Smile 
da....si Qh a luat de la Iss posterul Salman K ....Smile .......pastreaza pastreaza.kiss 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 13 Aug 2013, 10:30 pm

Dragalaselor noapte buna somn usor cu Kabir ...va kiss kiss  dulce...

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 RclWTnp
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 13 Aug 2013, 10:32 pm

Andreea_Miha a scris:da....si Qh a luat de la Iss posterul Salman K ....Smile .......pastreaza pastreaza.kiss 
Cred că e din dotarea personală a Madamei, când și când îl mai desprinde de deasupra patului și-l mai folosește ca recuzită. Smile 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 13 Aug 2013, 10:33 pm

anyta a scris:nu stiu ce sa zic,asa crede ea
Poate ne lămuresc mai târziu, dacă nu ne-au lămurit deja și ne-a scăpat nouă.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 13 Aug 2013, 10:37 pm

anyta a scris:face ceva bun pentru fanii rishbala 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 281600 
Ar putea să facă ceva și mai bun, să mai câștige și din fanii Sulbala altfel rămâne filmul fără spectatori. 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 460435810 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum