Serialesitelenovelet
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8.Qubool Hai - Accept!

+14
tiberici
costearamona
lido75
petronela
iulianagl
Criss Criss
Selin
lica54
Lucica10
Alexa20
mita baston
mayya54
narcisa
Andreea_Miha
18 participanți

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 11 Aug 2013, 11:18 pm

mayya54 a scris:Si eu va urez noapte buna si sa aveti o saptamana nemaipomenita kiss 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 155656 
Noapte bună Mayya. Mulțumim, asemenea. kiss 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 1:06 pm

Am văzut episodul din 7 august, cam constipată povestea dintre Imran și Najma și la fel și scenele dintre ei. Punctele forte ale episodului au fost: Rashid care a stat drept în fața lui Kojak (sper să nu fie o pasă trecătoare, dacă tot a învățat cum să-și îndrepte coloana) dar care ar fi fost gata de cea mai mare umilință pentru fericirea fetei lui ( din fericire Nikhat n-a fost de acord cu el și ne-a scutit de o scenă mai mult decât neplăcută între familia Khan și Haseena); Nikhat care a înțeles că dragoste doar de o singură parte nu înseamnă crearea unei relații, deși îmi pare rău pentru tăria cu care crede că mămăliga de Imran o iubește și se va întoarce la ea și ultimul punct forte este dialogul dintre Zoya și Asad bazat pe repararea cutiuței muzicale care i-a dat prilejul lui Asad să-i facă noi promisiuni Zoyei. Poate de data asta a înțeles Asad că poți repara un lucru dar nu-l poți face ca nou și nu o va mai dezamăgi pe Zoya și mai ales pe noi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Lun 12 Aug 2013, 7:37 pm

Buna seara tuturor! kiss am vazut ,si citit,in dunga episodul de azi,singurul lucru frumos  a fost promo! demult n-am mai vazut un promo asa de bun!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Lun 12 Aug 2013, 7:44 pm

narcisa a scris:Am văzut episodul din 7 august, cam constipată povestea dintre Imran și Najma și la fel și scenele dintre ei. Punctele forte ale episodului au fost: Rashid care a stat drept în fața lui Kojak (sper să nu fie o pasă trecătoare, dacă tot a învățat cum să-și îndrepte coloana) dar care ar fi fost gata de cea mai mare umilință pentru fericirea fetei lui ( din fericire Nikhat n-a fost de acord cu el și ne-a scutit de o scenă mai mult decât neplăcută între familia Khan și Haseena); Nikhat care a înțeles că dragoste doar de o singură parte nu înseamnă crearea unei relații, deși îmi pare rău pentru tăria cu care crede că mămăliga de Imran o iubește și se va întoarce la ea și ultimul punct forte este dialogul dintre Zoya și Asad bazat pe repararea cutiuței muzicale care i-a dat prilejul lui Asad să-i facă noi promisiuni Zoyei. Poate de data asta a înțeles Asad că poți repara un lucru dar nu-l poți face ca nou și nu o va mai dezamăgi pe Zoya și mai ales pe noi.
asta e ca partea din "Pe aripile vantului",cand se vorbea despre vaza aia,.careia lipita fiind,tot ii vezi crapaturile.m-am dus cu sorcova de tot!stupid  mie mi-e teama de promisiunile astea ale lui Asad,cele importante nu prea s-au indeplinit! merg sa vad episodul cap coada,daca raspund mai greu ,sa stiti de mine!kiss 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 7:55 pm

mita baston a scris:asta e ca partea din "Pe aripile vantului",cand se vorbea despre vaza aia,.careia lipita fiind,tot ii vezi crapaturile.m-am dus cu sorcova de tot!stupid  mie mi-e teama de promisiunile astea ale lui Asad,cele importante nu prea s-au indeplinit! merg sa vad episodul cap coada,daca raspund mai greu ,sa stiti de mine!kiss 
Bună Iza kiss  . Tocmai de asta am scos în evidență partea cu promisiunile lui Asad că și eu mă tem de ele. Smile Și după cum o știu pe Madam Gul cred că nu ne temem degeaba.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Lun 12 Aug 2013, 8:23 pm

ma repet:promo a fost 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 354328  mi-a placut Rashid ce dantuia,cred ca de bucurie ca scapase,temporar,de Shireen dar si ca era langa Dilshad,au incheiat ceremoniile ca o famile.si ultima parte cu cei doi indragostiti tachinandu-se a fost frumoasa.oare ce pedeapsa a indicat bunica pentru Razia? care,pentru prima oara si intaiasi data,a fost complet muta! Question  sper sa  o tina cat de mult! imi pare rau ca Ayan este blamat pentru conditia Humairei,n-ar trebui idiotii sa-l laude ca a scapat-o de violator?!stupid cu cat de multa nerabdare astept partea din episodul de maine cu conversatia televizata a celor doi,asa mi-e teama ca o sa-si faca aparitia motana,sau o sa se afle de legatura Najma-pampalaul de Imran.ne-a rasfatat Madama destule episoade,acum e vremea sa ne mai trieze cardiologic ,sa nu intram in sezonul toamna-iarna fara provizii noi de buline antistres stupid
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 8:33 pm

mita baston a scris:ma repet:promo a fost 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 354328  mi-a placut Rashid ce dantuia,cred ca de bucurie ca scapase,temporar,de Shireen dar si ca era langa Dilshad,au incheiat ceremoniile ca o famile.si ultima parte cu cei doi indragostiti tachinandu-se a fost frumoasa.oare ce pedeapsa a indicat bunica pentru Razia? care,pentru prima oara si intaiasi data,a fost complet muta! Question  sper sa  o tina cat de mult! imi pare rau ca Ayan este blamat pentru conditia Humairei,n-ar trebui idiotii sa-l laude ca a scapat-o de violator?!stupid cu cat de multa nerabdare astept partea din episodul de maine cu conversatia televizata a celor doi,asa mi-e teama ca o sa-si faca aparitia motana,sau o sa se afle de legatura Najma-pampalaul de Imran.ne-a rasfatat Madama destule episoade,acum e vremea sa ne mai trieze cardiologic ,sa nu intram in sezonul toamna-iarna fara provizii noi de buline antistres stupid
Vikram a dispărut din film? Parcă a scăpat cam ieftin doar cu bătaia. Asta a fost pentru tentativa de viol, dar păcatul de a o ajuta pe Razia nu și l-a ispășit. Iar despre Najma și Imran cine ar putea să dea sfoară-n țară că sunt amândoi mai tăcuți decât un pește mort.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Lun 12 Aug 2013, 8:42 pm

narcisa a scris:Vikram a dispărut din film? Parcă a scăpat cam ieftin doar cu bătaia. Asta a fost pentru tentativa de viol, dar păcatul de a o ajuta pe Razia nu și l-a ispășit. Iar despre Najma și Imran cine ar putea să dea sfoară-n țară că sunt amândoi mai tăcuți decât un pește mort.
mutul..... cred ca o sa-i vada imbratisandu-se pe camerele instalate,ei(Asad&Zoya) de fapt cercetand sa vada cine a lasat cutia muzicala .poate pe Vikram il pescuieste motana,sa fie si ea satisfacuta macar de un barbat in filmul asta! 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 131747 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 8:57 pm

mita baston a scris:mutul..... cred ca o sa-i vada imbratisandu-se pe camerele instalate,ei(Asad&Zoya) de fapt cercetand sa vada cine a lasat cutia muzicala .poate pe Vikram il pescuieste motana,sa fie si ea satisfacuta  macar de un barbat in filmul asta! 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 131747 
Și cutiuța muzicală cine a lăsat-o și-n ce scop? Iar motana nu cred să aibă atâta satisfacție, Vikram e după bani, să o violeze pe Humaira era doar un bonus.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Lun 12 Aug 2013, 9:03 pm

narcisa a scris:Și cutiuța muzicală cine a lăsat-o și-n ce scop? Iar motana nu cred să aibă atâta satisfacție, Vikram e după bani, să o violeze pe Humaira era doar un bonus.
cutia a lasat-o Kojak,dar nu stiu daca intentionat sau nu,o adusese cu el cand a venit la petrecere,sa-i aminteasca Humairei ca nu e Rajni,poate asa se trezea si ii ura si lui Eid Mubarak.era suparat ca fiica personala nu-l recunoaste si n-are cine sa-i ureze de bine. dar de ce nu a facut treaba asta acasa,nu stiu.cu toate ca la un moment dat,la inceputul postului,a gasit Humaira cutia,si el chiar i-a spus ca a facut-o special pentru fiica lui.nu m-am lamurit!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Lun 12 Aug 2013, 9:03 pm

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 988272_593464824032135_2139420095_n
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 9:06 pm

mita baston a scris:cutia a lasat-o Kojak,dar nu stiu daca intentionat sau nu,o adusese cu el cand a venit la petrecere,sa-i aminteasca Humairei ca nu e Rajni,poate asa se trezea si ii ura si lui Eid Mubarak.era suparat ca fiica personala nu-l recunoaste si n-are cine sa-i ureze de bine. dar de ce nu a facut treaba asta acasa,nu stiu.cu toate ca la un moment dat,la inceputul postului,a gasit Humaira cutia,si el chiar i-a spus ca a facut-o special pentru fiica lui.nu m-am lamurit!
Cred că cerem prea mult, scopul lor nu e să ne lămurească ci să ne încâlcească gândurile. Deci ne așteptăm la marea dezvăluire?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Lun 12 Aug 2013, 9:11 pm

narcisa a scris:Cred că cerem prea mult, scopul lor nu e să ne lămurească ci să ne încâlcească gândurile. Deci ne așteptăm la marea dezvăluire?
nu cred,prea erau relaxati amorezii.poate pe final de episod,sau de saptamana,ca sa ne tina in suspans de vineri pana luni! mi-a parut rau si de Marmelad cand zicea ca el in adolescenta nu a avut timp sa-si puna nici o dorinta,cred ca prea bine n-au dus-o dupa ce i-a parasit Rashid.de-aia il si uraste atat!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 9:16 pm

mita baston a scris:nu cred,prea erau relaxati amorezii.poate pe final de episod,sau de saptamana,ca sa ne tina in suspans de vineri pana luni! mi-a parut rau si de Marmelad cand zicea ca el in adolescenta nu a avut timp sa-si puna nici o dorinta,cred ca prea bine n-au dus-o dupa ce i-a parasit Rashid.de-aia il si uraste atat!
Are multe de descâlcit Madam, cine știe când o ajunge rândul și relației dintre Rashid și Asad, dacă i-o mai ajunge rândul. Probabil a prognozat mia de episoade la cum încurcă ițele în film.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de costearamona Lun 12 Aug 2013, 9:22 pm

poate peste inca 100 de episoade se afla ca MAMU este tatal lui ZOYA ,cat despre relatia dintre ASAD si RASHID va mai trece mult timp cred pana se vor impaca 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 229917 ne mai ameteste mult si bine madam pana va descalci itele ce le-a incurcat confused 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 780376 
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Lun 12 Aug 2013, 9:23 pm

narcisa a scris:Are multe de descâlcit Madam, cine știe când o ajunge rândul și relației dintre Rashid și Asad, dacă i-o mai ajunge rândul. Probabil a prognozat mia de episoade la cum încurcă ițele în film.
e vina noastra ca ne lasam duse de nas!Smile  acum trebuie sa-si faca aparitia cu stil si motana,parca mi-a dor de ea! te plictisesti si de atata bine!8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 2263181061 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Lun 12 Aug 2013, 9:24 pm

costearamona a scris:poate peste inca 100 de episoade se afla ca MAMU este tatal lui ZOYA ,cat despre relatia dintre ASAD si RASHID va mai trece mult timp cred pana se vor impaca 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 229917 ne mai ameteste mult si bine madam pana va descalci itele ce le-a incurcat confused 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 780376 
ar fi bine doar 100,nu vezi ce a prevazut Narcisa,1000!!!!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 9:34 pm

costearamona a scris:poate peste inca 100 de episoade se afla ca MAMU este tatal lui ZOYA ,cat despre relatia dintre ASAD si RASHID va mai trece mult timp cred pana se vor impaca 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 229917 ne mai ameteste mult si bine madam pana va descalci itele ce le-a incurcat confused 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 780376 
De aflat cred că află mai repede, mai mult îi va lua să-l ierte după ce va afla ce-a făcut. Nu știu de ce sper că o să-l și ierte, poate pentru că așa e creștinește. stupid Dar ei nefiind creștini s-ar putea să nu ne dea satisfacția asta. Smile 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 9:37 pm

mita baston a scris:e vina noastra ca ne lasam duse de nas!Smile  acum trebuie sa-si faca aparitia cu stil si motana,parca mi-a dor de ea! te plictisesti si de atata bine!8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 2263181061 
Cred că eu sunt vinovată că apare, eu mi-am dorit să vină să nu o mai aud pe Zoya zbierând. Regret că nu m-am mulțumit cu ce-am avut, ce-ar mai putea să ne ofere motana să o disprețuim și mai mult decât o facem acum?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Lun 12 Aug 2013, 9:42 pm

va dau pauza pana maine,mi-a facut placere,noapte buna!kiss 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Lun 12 Aug 2013, 9:44 pm

narcisa a scris:Cred că eu sunt vinovată că apare, eu mi-am dorit să vină să nu o mai aud pe Zoya zbierând. Regret că nu m-am mulțumit cu ce-am avut, ce-ar mai putea să ne ofere motana să o disprețuim și mai mult decât o facem acum?
n-o provoca pe Madam!8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 67332  nu ai auzit ce a zis ,ca de abia de acum incepe cu adevarat serialul? doar nu crezi ca ne arata doar lapte si miere,o sa ne zaharisim de atata bine!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 9:51 pm

mita baston a scris:va dau pauza pana maine,mi-a facut placere,noapte buna!kiss 
Noapte bună Iza. kiss 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 9:53 pm

mita baston a scris:n-o provoca pe Madam!8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 67332   nu ai auzit ce a zis ,ca de abia de acum incepe cu adevarat serialul? doar nu crezi ca ne arata doar lapte si miere,o sa ne zaharisim de atata bine!
Dacă asta a fost doar introducerea mi-e frică de ceea ce va urma. Iar mia prognozată nu cred că-i va fi suficientă, știu că și la Iss spera să bată recordul de episoade.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 13 Aug 2013, 10:18 am

Buna dimineata! mi-am adus aminte sa ma rad azi, de scenele cu Rashid dansand aseara,imediat dupa ce a gasit-o pe bunica!poate de bucurie topaia,altfel ar fi trebuit macar sa o duca la o baba sa-i descante de sanatate,daca nu la un spital! stupid 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 13 Aug 2013, 10:22 am

narcisa a scris:Și cutiuța muzicală cine a lăsat-o și-n ce scop? Iar motana nu cred să aibă atâta satisfacție, Vikram e după bani, să o violeze pe Humaira era doar un bonus.
cutia se pare ca lasat-o Mamu aseara,dupa ce a ascultat cantecelul pus de Zoya.aseara a fost un minut de ecran negru la inceputul episodului,se pare ca doar pentru net,cei ce au vazut live spun ca dupa ce a auzit melodia ,Kojak s-a intors si a lasat cealalta cutie muzicala.inseamna ca stie ca Zoya e fiica lui,sau ne mai zburataceste de cap Madama cu alte intorsaturi?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 23 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum