Serialesitelenovelet
19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+8
Lucica10
tiberici
lica54
petronela
iulianagl
victoria
AdrianaMatza
narcisa
12 participanți

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Lun 31 Mar 2014, 10:13 pm

Andreea_Miha a scris:

Exact...
Mi-as dori sa faca DD filme, dar depinde si ce isi doreste in cariera ei.In lumea filmului nu cred ca e unosr, dar depinde de ce vrea ea...

Dar mi se pare cam mare coincidenta sa anunte de 1 aprilie ca renunta la Madhu....si mai ales ca acesta e deabia inceput.Ce rost are sa semneze un nou contract pt serial ?
Mai ales cum spuneai ea a declarat (e adevrat ca mai demult) ca nu va renunta la seriale/Madhu pt nici un film...tot indica ca e o gluma...

Desi cei de la Za par fff seriosi,dar daca le fac si lor o farsa producatori ?
Sincer nu stiu, dar mi se pare o gluma,nu cred ca renunta....desi niciodata sa nu spui niciodata  Smile 
mai mult ca sigur este o gluma
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Lun 31 Mar 2014, 10:14 pm

Andreea_Miha a scris: Raj Baddhan:
Don't get fooled by April Fools jokes about @drashti10 leaving ‪#‎Madhubala‬ - Its not true! @ColorsTV has denied it too.



deci o gluma...sincer mie nu mi-a placut gluma...
nici mie nu mi-a placut gluma
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 31 Mar 2014, 10:16 pm

anyta a scris:
mai mult ca sigur este o gluma

da o gluma proasta...parere mea...multi se uita la un serial si pt actori cuplu...iar multi nu sunt atenti la data si cred.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Lun 31 Mar 2014, 10:18 pm

Andreea_Miha a scris:

da o gluma proasta...parere mea...multi se uita la un serial si pt actori cuplu...iar multi nu sunt atenti la data si cred.
probabil au vrut sa vada cum reactioneaza fanii..desi cred ca nu prea bine la o astfel de gluma
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 31 Mar 2014, 10:19 pm

anyta a scris:
probabil au vrut sa vada cum reactioneaza fanii..desi cred ca nu prea bine la o astfel de gluma

da asa e...dar cand stie cat de multi o iubesc/adora nu cred ca e prea buna gluma.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Lun 31 Mar 2014, 10:20 pm

Andreea_Miha a scris:

da asa e...dar cand stie cat de multi o iubesc/adora nu cred ca e prea buna gluma.
de acord cu tine  kiss 
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 31 Mar 2014, 10:23 pm

anyta a scris:
de acord cu tine  kiss 

 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 2364036189

ZA:
For all Drashti Dhami's fans:
Since you knows it's first April so it's obviously the prank has to be big. We did inform Drashti too. Unfortunately you didn't take it lightly as she did. We have no place for aggressive fans. If you can't take joke, it means you can't even take news that doesn't suite you. We banned some few because they were attacking us with abusive language. Learn to be sport.
We never posted a rumour in our page. This was for a reason for occasion on April the 1st, some few fans took it very lightly, which we appreciate.
But some accused on saying we never post real news, two things.
One simple example, we were first to disclose Vivian's character name to you.
In past we were bashed many times for news of shows that going off air, which went true.
You need to understand, we have no enemy with any celeb, we share great bonding with all celebs we interacted with, even they understand our work, we are doing our work of conveying the news which is professionally brought by our reporters, media partners and sources.
Lastly, If you don't like or believe what we post, simply unlike the page. We want friendly fun loving environment, not aggressive and harsh reactions. Constructive criticism is always welcomed, but rude language has no place here and it's written in our page description when you join, when you are banned so you know the reason.
Unfortunately we faced aggressive fans who don't know how to take jokes or news, it's ok for you to make jokes of other actors, but it's hard for you to get news that doesn't go well with you.
Next time without discussion we know how to handle harsh and aggressive comments.
Regards,
ZA Productions Team


Comentariul unui fan care a exprirat exact ce cred si eu, tinand cont cati fani are DD si cat s-au luptat fani Madhu ca sa il readuca pe Vivi nu cred ca era momentul pt o asa gluma.Deasemena nu sunt de acord nici cu comentarile unor fani Madhu care au un limbaj urat vulgar agresitv fata de cei  de la Za.Cu ce te ajuta ca ii injuri public pe ei ca au facut o gluma proasta ? Una e sa iti exprimi opinia in legatura cu gluma lor si alta e sa ii injuri etc.Daca esti fani Dd Madhu sau orice alt actor e bine sa iti susti preferatul dar sa respecti munca celorlanti si sa respectam oamneni...oricat de idei traznite ar avea fiecare..e dreptul lor ..daca asa au gandit.Din punctul meu de vedere au gandit prost dar daca ii injuri esti mai presus decat ei? ..nu cred in fine....

Reshma Dave:
I won't defend what other fans may have said as I didn't read the comments. I figured you guys were up to something. Madhubala fans do get jokes but today the timing and the type of news wasn't right. The fans campaigned for months to get Vivian and then to hear that Drashti is leaving. It was just too much to take. I hope that gives you all some insight into why the Drashti fans, Vivian fans and DVD fans reacted so violently.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 01 Apr 2014, 5:22 pm

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 10152621_737888022910518_16374944_n

Nici nu mai sti ce e gluma sau nu... Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 01 Apr 2014, 11:17 pm

Andreea_Miha a scris:
Nici nu mai sti ce e gluma sau nu... Smile 
filmul in sine e o gluma...sincer nu-mi place nebuneala asta a lui Rk.Sper sa-i treaca repede si sa revina la normal.... 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 2743637754 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mar 01 Apr 2014, 11:27 pm

Admin_dea05 a scris:
filmul in sine e o gluma...sincer nu-mi place nebuneala asta a lui Rk.Sper sa-i treaca repede si sa revina la normal.... 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 2743637754 
isi va reveni el,dar cateva episoade va trb sa-l vedem asa
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mar 01 Apr 2014, 11:29 pm

anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Mier 02 Apr 2014, 1:48 am

costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Apr 2014, 4:21 pm

Admin_dea05 a scris:
filmul in sine e o gluma...sincer nu-mi place nebuneala asta a lui Rk.Sper sa-i treaca repede si sa revina la normal.... 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 2743637754 

 Smile  din pacate cam asta fac la toate serialele lor..dupa un timp totul devine o gluma....mari sperante nu am la nici un serial ..dar m-am apucat si eu sa ma uit la doua indiene la "Doli Armaanon Ki " si la "Yeh Hai Mohabbatein " si la unul turecesc "Fatih Harbiye".Dar nu ma uit la ep compelt derulez...dar toate au putine ep iar turci imi dau bataie de cap ca nu inteleg mai nimic din ce vb..la indeini inteleg despre ce e vb dar la turci mai nimic... sad 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 02 Apr 2014, 11:15 pm

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:
filmul in sine e o gluma...sincer nu-mi place nebuneala asta a lui Rk.Sper sa-i treaca repede si sa revina la normal.... 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 2743637754 

 Smile  din pacate cam asta fac la toate serialele lor..dupa un timp totul devine o gluma....mari sperante nu am la nici un serial ..dar m-am apucat si eu sa ma uit la doua indiene la "Doli Armaanon Ki " si la "Yeh Hai Mohabbatein " si la unul turecesc .Dar nu ma uit la ep compelt derulez...dar toate au putine ep iar turci imi dau bataie de cap ca nu inteleg mai nimic din ce vb..la indeini inteleg despre ce e vb dar la turci mai nimic... sad 
De unde pana unde te uiti la "Fatih Harbiye"?Ti l-a recomandat cineva?Eu una nici nu am auzit de el...La ora actuala Calikusu mi se pare cel mai reusit serial.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 03 Apr 2014, 11:12 am

Mare ti-e gradina Doamne!...Ce prostie de episod...oare de ce ma uit?... stupid 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Joi 03 Apr 2014, 11:21 am

Admin_dea05 a scris:Mare ti-e gradina Doamne!...Ce prostie de episod...oare de ce ma uit?... stupid 
de ce te uiti?
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Apr 2014, 2:28 pm

Admin_dea05 a scris:
De unde pana unde te uiti la "Fatih Harbiye"?Ti l-a recomandat cineva?Eu una nici nu am auzit de el...La ora actuala Calikusu mi se pare cel mai reusit serial.

Nu, eu am dat de el  pe youtube...uneori ma mai uit la promo videoclipuri asa am dat de fapt de toate cele trei seriale..
"Fatih Harbiye" e la inceput are cam vro 30 de ep dar ep e destul de lung peste o ora...sunt ep si de 2 ore.
Dar imi e greu ca nu prea gasesc multe informati despre si ce gasesc nu le prea inteleg..iar ep in engleza nu am gasit pana acum nici nu am avut timp sa caut  sad 

Nu stiu ce sa zic, e bunicel mi-a placut prima intalnire a lor la petrecere si cat de fermecat a ramas el de la prima intalnire.Dar imi pare rau ca pierd multe detali tinad cont cate discuti sunt si nu le inteleg...
Nu prea am vazut mult ca as vrea sa nu ma grabesc tinand cont cate ep are...defapt toate cele trei seriale au sub 100 de ep aproximativ...si daca vb acea imi pun mintea cu ele in maxim o sapt le termin de vazut...

Ma oftic ca la "Fatih Harbiye" nu inteleg mare lucru si nu stiu de ce fuge ea de el,il evita si il accepta pe   vecin ca iubit (vecinul e tipul din poza cu mustata) .....  19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 2743637754 
Ei sunt ...
19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 428752-fatih-harbiye-neriman-plus-macit-10
19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 406px-Fatih_Harbiye_afis0
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Sam 05 Apr 2014, 5:45 pm

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 648483 dragalaselor!

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 10155674_1444140615824365_5711493778711219624_n

Ce mai faceti?La noi este frig si ploua marunt...
Dar eu miam facut focul in casa este cald si bine...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Sam 05 Apr 2014, 8:10 pm

buna lica  kiss ce mai faci? o seara frumoasa si tie
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Sam 05 Apr 2014, 9:14 pm

Smile 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 ImItzg3gtLjwi19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 IGUY7dCRUfhQz
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Sam 05 Apr 2014, 9:14 pm

costearamona a scris:Smile 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 ImItzg3gtLjwi19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 IGUY7dCRUfhQz
ce scump estee  19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 283516 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 283516 
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Sam 05 Apr 2014, 9:19 pm

are fata de nevinovat  19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 229917 
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Sam 05 Apr 2014, 9:30 pm

daa
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Lun 07 Apr 2014, 12:36 am

costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 09 Apr 2014, 12:47 pm

ZA
3 mins ·
Madhu to fell in love with new RK.... Makers have plan of If the TRPs doesn't improve of ‪#‎Madhubala‬ then they have a backup plan of making new RK faking his mentally challenged issue to take revenge of Abhay. But Why would new RK take this revenge from AK? This is the new twist in the story!

Newsroom
Another interesting episode of Madhubala today with high dose of drama.
Will Madhubala be able to save Raju ?

Nautanki Films
@NameRemoved I am sure you loving our new #Rajbala track! Keep loving #Madhubala and we will keep you entertained and ignore such rumors

se refera cred ca la acel zvon ca Madhu se termina..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 19.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum