Serialesitelenovelet
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

+24
florina1989
prytymeu
demiruta
lucyana
emilia63
violeta53
Luana
teodora_roman
iulia1965
aurora212
iulia
carmenadina
rodica
michiper68
dea05
windy_day
vali1cluj
DENISA
vivi
clio 24
carola
iulia80
pissycutz
Admin_dea05
28 participanți

Pagina 31 din 38 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 34 ... 38  Urmatorul

In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 03 Mar 2010, 4:15 pm

partea a 5 a a început-o cineva ???????????
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 03 Mar 2010, 4:15 pm

partea a 6 a a începutut-o cineva???????????
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 03 Mar 2010, 4:18 pm

EPISODE 9 PART 7 (ARZU)

https://www.youtube.com/user/fulldiziatvci#p/a/u/1/awA3Hqhh1H8


People are still trying to console Azra.
Yasemin leaves to go home.
Derya asks if the meeting will still go on with the Baldars (she is fishing around to see if their little trick about Yasemin worked. )
Sevgi says the meeting is still on.
**
Çiçek: Savaþ. If my dad asks for me. Just give me back. I would rather you did not do drug dealing. So send me back to him. I cannot stand it anymore. Lets get it over with.
Savaþ: Çiçeek! Don’t ever think for a second I will send you back to your family ok? I would rather be a drug dealer then let you go. Anyway you father is only concerned about the drug money. You are not the main issue here.
Çiçek: I wish I was the main issue. I would then just shoot myself and everything would be solved.
**
Yas: I cannot bear it. I miss my son so much.
Leyla: you will come at the weekend. Just be patient.
Yas: Its not so easy. I miss him so.
Leyla: mommy look I ate dinner..
Yas: why don’t you come. Just get on the plane and you will be here in 2 hours. He has grown and I cannot even see him grow.
Leyla: ok. We will come tomorrow.
**
Nadya: what time shall I postpone the advertising meeting?
Savaþ: I don’t know sometime next week. See I cannot even concentrate anymore.
Nadya: I will sort it out don’t worry. Is Yasemin still not answering your calls?
Savaþ: no.
Nadya: then go to her home.
Savaþ: I don’t know her home address.
Nadya: I will find it somehow.. leave it to me..
**
Nazan: Çiçek. My mom said savaþ will speak to your dad tonight.
Çiçek: I have no value. My dad has 3 sons and he adores them. But I have no value at all.
Nazan: shh ok..
**
Yas: You did not cry in the plane did you?
Leyla: no he did not. He loved the plane. And everyone loved him.
Yas: My son will make people love him. He is adorable. Mom you stay in my room. I have to go to work. But I will come back early… look where are we? Did you like it here?
**
Bora: you should go to another oncology doctor.
Azra: I went to 3 different doctors. So it is correct.
Yas: hello
Bora: hello yas. Do you want coffee?
Yas: no thanks.
Sevgi: azra says she will have an operation in Ankara.
Yas: why. We would help you here.
Azra: I’ve got relatives there.
Yas: do you need money?
Azra: my health insurance covers the expenses. I am sorry. You must be upset too. I will go back to work. It makes me forget.
Bora: just look at this mess. We could not fire her and plus we have to look after her now.
Yas: what do you mean? Is this the way you think. She’s got cancer for gods sakes.
Bora: I mean. Look at life. It turns you topsy-turvy.
**
Sitare: yasemin Ms. Nadya called. They want to postpone the meeting to next week.
Yas: why?
Sitare: I don’t know.
Yas: they can do as they wish.
**
Dila: Mr. Gokhan said he will handle the incentive file.
Savaþ: ok but you check it too.
Dila: ok.
**
Savaþ: lets go dayý.
Nadya: to Moran? Has the time come? Oh savaþ please call me
Savaþ: I am not going to war. I am going to a meeting.
Nadya: I don’t care. Uncle pala please look after him.
Pala: don’t worry.
**
Moran: welcome. Sit down. Lets eat and talk at the same time.
Savaþ: no need to eat. We are not hungry.
Moran: Look son. I know you don’t give a damn about tore. But you have to be polite. I am inviting you to dinner. So do you not even know how to be polite?
**
Cem: how come you never told me Nadya?
Nadya: savaþ told me not to tell anyone.
Cem: so you do whatever savaþ tells you to do. You are my girlfriend. Mine.!!
Nadya: this is about business.
Cem: don’t be ridiculous.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 03 Mar 2010, 4:20 pm

mă apuc de partea a 6 a eu .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de teodora_roman Mier 03 Mar 2010, 4:27 pm

EPISODE 9 PART 8 (ARZU) LAST PART

Quote
https://www.youtube.com/user/fulldiziatvci#p/a/u/0/jrVL_29ijLg


Cem: I should have been next to my friend right now. But you never warned me.. damn.
Alpay: they are arguing. If this goes on they might split up.
Nadya: cem please be calm.
Cem: I cannot be calm. So many things are going on and you never tell me. I am going mad.
**
Moran: look I’ve got 750 kilograms of goods. Do you know how much it costs? I could buy all of you guys with it. Why did I produce it? Because I trusted your father. He was like a true man. A man of his word. He said ok. We started the production. What will I do with all this stuff now? Shall I just chuck it in Van river?
Savaþ: look I have heard this story before. Tell me something new.
Moran: you will carry these goods out of the border. That’s final.
Pala: we are relatives. Your daughter is our bride. You cannot dogmatize us.
Moran: what relatives man? Where is the grandchild. We are not true relatives yet.
Pala: you will have a grandchild in time.
Moran: what time man? Its more than one year. If my daughter is the faulty party just give her to me and I will sort it out.
Pala: there is no such thing as a faulty party.
Moran: you will take the goods. I do not care. If you take the goods I will stop the feud. I will not call you again.
Savaþ: what if I say no.
Moran: I will take çiçek back by force and continue the feud and the killings.
**
Sahnur: what happened? Come one tell me what happened?
Pala: he has 750 kilos of goods. He says if we do not carry it for him. He will start killing again and take çiçek back. What shall we do savaþ?
Sahnur: oh god.
Nazan: çiçek what’s going on? Çiçek?
Savaþ: If I say no he will kill my family. If I say yes I will become a dishonorable killer.
I am not a killer. I am not a bloody drug dealer.
**
Çiçek: hello. Is this the police. I want to denounce information. Heroin. Lots of it in Van.
**
Savaþ knocks on the door of Yasemin and she opens the door with the baby..


[b]Ma ocup eu de ultima
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 03 Mar 2010, 4:28 pm

EPISODUL 9 PART . A 6 A


https://www.youtube.com/watch?v=Mbhz34yISvU

Yasemin : Eu nu cred .
Sevgi: săptămâna viitoare afacerea va fi finalizată. Avocatul pregăteşte documentele.
De ce eşti şocată .. vei deveni parteneră ..Dă-mi voie să te îmbrăţişez.
Yasemin: vom lucra împreună.
Sevgi: Eu voi pleca şi am să o concediez pe Azra acum. Azra poţi veni în biroul meu
**
Azra a aflat că are cancer ovarian. Deci, ei nu o vor concedia .
**
Suna caută mobilul şi nu-l găseşte.
**

Endam: te rog să zâmbeşti . Nu fii supărată.
Băiat : poţi să-mi dai şi mie unul.
Çiçek: desigur. Dar este un pic călduţ, aşa că ai grijă.
Nazan: eşti flămând fiule ?
Çiçek: haide Baran ,mănânci sus.
Nazan: Endam vreau o ceaşcă de ceai?
**
Savaş: el îşi bate joc de noi? când are el de gând să sune ?
Nadya: Savaş fii calm.
Savaş: Cum să pot fi calm , Nadya ? Sunt extrem de 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 2743637754.
Pala: Am să-l sun din nou.
Savaş: Nu suna .
Pala: Dar nu dă nici o veste / semn .
Savaş: Nu vreau să creadă că suntem pe moarte pentru a negocia cu el.
**


Moran şi gaşca sa vorbesc despre ce vor face când aceştia vor suna . El spune că fratele său, este un idiot. El spune ca nu-i pasă de Çiçek. El vrea doar un motiv pentru a îl forţa pe Savaş să facă trafic cu droguri.

**
Eşref: Când crezi că Moran va suna?
Savaþ: Nu ştiu. El ar putea suna în orice moment. El încearcă doar să mă inerveze.
Eşref: Trebuie să vă spun ceva, dar.
Savaş: Ce?
Eşref: pozele soţiei dvs. , Çiçek.
Savaş: Tu ar trebui să o suni pe Çiçek . Du-te.
Eşref: bine fotografiile ei au fost trimise la Van de Suna. Dar nu o omorâţi .
Savaş: Doar spune-mi.


Toată lumea încearcă să o consoleze pe Azra .
Yasemin vrea să plece pentru că ea este speriată că Savaş îşi va face apariţia .
Sevgi spune că nu ar trebui să fugă de Savaş. El ar trebui să fie cel care trebuie să alerge după Yasemin (atât de adevărat) Yasemin spune că ea nu-l va ierta pe Savaş ..

**
Suna: Bine aţi venit.
Çiçek: Bine ai venit ! cina este gata.
Savaş: Permite-mi să mă spăl pe mâini mai întâi ..
Şahnur: Mustafa nu începe încă. Aşteaptă pe toată lumea.
**

Savaş: Stai jos unchiule.
Mustafa: cine este în timpul cinei.
Sahnur: mintea îi este numai la propriile afaceri. Începe să mănânci .
Pala: Moran Ahmet!
Moran: Ce mai faci?
Pala: ai vreo veste .
Moran: nimic nu s-a schimbat. Ştii locul cu kebab?
Pala: da
Moran: Vino acolo mâine seara. Să vorbim .
Pala: de ce mâine, de ce nu în seara asta.
Moran: Am musafiri în seara asta. Noi nu ne grăbim.
Pala: la ce oră să venim?
Moran: veniţi la ora cinei. Vom mânca şi vom vorbi în acelaşi timp.
Pala: Bine . Ne vedem mâine. El ne-a invitat la cină ..



Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mier 03 Mar 2010, 5:11 pm, editata de 6 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 03 Mar 2010, 4:29 pm

DENISA a scris:partea a 5 a a început-o cineva ???????????
Eu am luat partea V, la a VI a nu cred ca a inceput cineva.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 03 Mar 2010, 4:35 pm

pissycutz a scris:
DENISA a scris:partea a 5 a a început-o cineva ???????????
Eu am luat partea V, la a VI a nu cred ca a inceput cineva.

am început partea a 6 a
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 03 Mar 2010, 4:36 pm

A inceput cineva partea VIII?

ok am vazut, se ocupa Teo 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 517793
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de dea05 Mier 03 Mar 2010, 4:48 pm

..nu pot nu ma lasa fimea 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 2743637754 .... sad ..va las si partea asta voua....(nu mai traduc partea 7)..
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Mier 03 Mar 2010, 4:50 pm

dea05 a scris:..nu pot nu ma lasa fimea 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 2743637754 .... sad ..va las si partea asta voua....(nu mai traduc partea 7)..


OK Iau eu partea a saptea!!!!
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Mier 03 Mar 2010, 4:53 pm

FETELOR MA APUC DE PARTEA A SAPTEA!!! MAI STAU % MINUTE SI MA APUC!!!
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Mier 03 Mar 2010, 4:56 pm

[quote="clio 24"]FETELOR MA APUC DE PARTEA A SAPTEA!!! MAI STAU % MINUTE SI MA APUC!!![/quote

M-AM APUCAT DE PARTEA A SAPTEA kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 03 Mar 2010, 4:56 pm

clio 24 a scris:FETELOR MA APUC DE PARTEA A SAPTEA!!! MAI STAU % MINUTE SI MA APUC!!!
Buna

E a ta 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 517793
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Mier 03 Mar 2010, 4:59 pm

Multumim, fetelor! Ati fost foarte harnicute! Si vad ca de data asta au tradus si pe hunili mai repede. Promit sa ma revansez vineri noaptea si sa ajut la tradus. 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 155520
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de teodora_roman Mier 03 Mar 2010, 5:03 pm

EPISODE 9 PART 8 (ARZU) Ultima Parte
Quote
https://www.youtube.com/user/fulldiziatvci#p/a/u/0/jrVL_29ijLg


Cem: Ar fi trebuit să fiu alături de prietenul meu acum. Dar nu m-ai avertizat …. Fir-ar să fie!

Alpay: Se ceartă. Dacă funcţionează, ar putea să se despartă.
Nadya: Cem te rog fii calm.
Cem: Nu pot să fiu calm. Se petrec atâtea lucruri şi tu nu îmi spui niciodată. Înnebunesc.

**
Moran: Uite am 750 de kilograme de marfă. Ştii cât costă? Aş putea să îi cumpăr pe toţi oamenii voştri. De ce am produs-o? Pentru că am avut încredere în tatăl tău. Era un bărbat adevărat. Un om de cuvânt. A spus ok. Am început producţia. Ce o să fac cu atâta marfă acum? Să o arunc în râul Van?
Savaş: Am mai auzit povestea asta. Spune-mi ceva nou.
Moran: Vei duce marfa peste granită. Punct.
Pala: Suntem rude. Fiica ta este mireasa noastră. Nu poţi să ne impui/dogmatizezi.
Moran: Ce rude? Unde este nepotul? Nu suntem cu adevărat rude încă. Pala: Vei avea un nepot în timp.
Moran: Ce timp, omule? A trecut mai mult de un an. Dacă fiica mea este de vină daţi-mi-o şi mă voi ocupa eu de ea.
Pala: Nu există vinovaţi.
Moran: Veţi lua marfa. Nu îmi pasă. Dacă luaţi marfa voi înceta duşmănia. Nu vă mai sun încă odată.
Savaş: Şi dacă spun nu!?
Moran: O voi lua pe Cicek înapoi cu forţa şi voi continua duşmănia şi omorurile.
**
Sahnur: Ce s-a întâmplat? Hai, spune-mi ce s-a întâmplat?
Pala: Are 750 kg de marfă. Spune că dacă nu o transportăm va reîncepe omorurile şi o va lua pe Cicek înapoi. Ce ne facem Savaş?
Sahnur: Oh Doamne.
Nazan: Ciçek ce se intâmplă? Çiçek?
Savaş: Dacă spun nu, îmi omoară familia. Dacă spun da, voi deveni un nenorocit de criminal. Nu sunt un criminal. Nu sunt un nenorocit de traficant de droguri.
**
Çiçek: Bună ziua. Poliţia?! Vreau să fac un denunţ. Heroină. Multă heroină în Van.

**
Savaş bate la uşa lui Yasemin şi ea deschide ţinând copilul în braţe.…
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 03 Mar 2010, 5:04 pm

mai este ceva de tradus ?????????
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de teodora_roman Mier 03 Mar 2010, 5:14 pm

Verificam si eu acum, dar nu am mai gasit nimic. Suntem bune 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 567516 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 131747 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 918686
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 03 Mar 2010, 5:24 pm

eu zic sa scriem noi scenariul pentru episodul 10 si vom fi cu un pas inaintea tuturor Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 03 Mar 2010, 5:29 pm

pissycutz a scris:eu zic sa scriem noi scenariul pentru episodul 10 si vom fi cu un pas inaintea tuturor Smile
o scoatem pe Yasemin din calcule trece Çiçek în prim plan .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 03 Mar 2010, 5:33 pm

DENISA a scris:
pissycutz a scris:eu zic sa scriem noi scenariul pentru episodul 10 si vom fi cu un pas inaintea tuturor Smile
o scoatem pe Yasemin din calcule trece Çiçek în prim plan .
Da asa as vrea ... primul lucru pe care l-as face ar fi sa apas "delete" la numele Yasemin stupid Ii dam putina culoare in obrajori lui Cicek si o ducem pe barca ... mmm dar nu bun scenariul cu barca ca dupa aceea se termina serialul Smile


Ultima editare efectuata de catre pissycutz in Mier 03 Mar 2010, 5:37 pm, editata de 2 ori
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 03 Mar 2010, 5:35 pm

pissycutz a scris:
o scoatem pe Yasemin din calcule trece Çiçek în prim plan .
Da asa as vrea ... primul lucru pe care l-as face ar fi sa apas "delete" la numele Yasemin stupid Ii dam putina culoare in obrajori lui Cicek si o ducem pe barca ... mmm dar nu bun scenariul cu barca ca dupa aceea se termina serialul Smile[/quote]

nu o ducem direct pe barcă o plimbăm niţel prin port. să ne riscăm să o cuplăm pe Nazan cu Bora sau să îi căutăm un mascul mai arătos ???
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 03 Mar 2010, 5:37 pm

Si ca sa vedeti cat sunt de nebuna Smile As scoate-o si pe Cicek din cadru si l-as trmite la un concert pe Savas, eventual concertul de lansare pentru Hasret Smile Si intriga se relanseaza Smile Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 03 Mar 2010, 5:40 pm

DENISA a scris:

nu o ducem direct pe barcă o plimbăm niţel prin port. să ne riscăm să o cuplăm pe Nazan cu Bora sau să îi căutăm un mascul mai arătos ???

Mmm Nazan?! Trebuie sa gasim un alt peronaj, eu as avea cosmaruri noaptea sa dorm langa Bora, merita ceva mai bun.
Dar as cupla-o pe Sahnur cu Ahmet Moran Smile eventual sa isi reia amandoi afacerea Smile
Pe Esref l-as lasa pe mana lui Endam si l-as snopi in baiate slap pe Mustafa
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 03 Mar 2010, 5:42 pm

DENISA a scris:

cumpărăm toate biletele la concert şi-l lăsăm singur cu Hasret .

Cred ca as face si credit pentru asta Smile E pentru o cauza buna 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 37853
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 31 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 38 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 34 ... 38  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum