Serialesitelenovelet
Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

+12
florica
mita baston
rina-rina
alitheea
iulianagl
DENISA
pissycutz
anuta1971
mihaela99
vivi
florina1989
Admin_dea05
16 participanți

Pagina 4 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Noi 2010, 10:54 pm

EPISODE 28 TIPS (ARZU)

Hasret merge la scoala sa-l vada pe Murat.
Levent da o mana de ajutor lui Cobra la pregatirile de nunta. Pregatirile de nunta continua in mahala. Gulnaz este o mireasa foarte ciudata plange cand de fapt trebuie sa rada si rade cand ar trebui sa planga. Murat ii vede pe Hasret si Levent din nou impreuna ca pe o coincidenta(probabil ca Murat face in asa fel incat sa para ca-i intalneste intamplator). Kadir are probleme din nou. Murat decide sa mearga totusi la nunta fiind invitat de Cobra. Ne v-a astepta o surpriza la nunta...Mai degraba dupa nunta.
LEVENT: Deci nu esti suparat pt. ca altacineva canta la el?(cred ca e vorba despre pian).
MURAT:Nu,e bine macar ca e folosit.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Mier 10 Noi 2010, 8:53 pm

Gönülçelen 28.Bölüm 2.Fragmanı

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Mar 23 Noi 2010, 3:37 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 24 Noi 2010, 9:57 pm

iulianagl a scris:

.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Vin 26 Noi 2010, 11:21 pm


Gönülçelen 30. bölüm Fragmanı

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Dec 2010, 6:15 pm

EPISODE 30 SUMMARY

Hasret a luat o noua decizie in viata ei dupa ce a refuzat prupunerea lui Levent.Este foarte greu pt.ea sa-si traiasca o viata in care Murat nu e prezent. Murat si el la randul lui incearca sa-si croiasca viata de la izero in Paris dar se lupta cu absenta Hasretei. Dar aceasta absenta nu v-a dura mult timp pentru amandoi.Hasret si Murat se vor intalni din nou... Murat are lucruri importante sa-i spuna Hasretei!...Pe de alta parte tensiunea dintre Murat si Levent ce dura cam de multisor acum o sa explodeze..Cearta lor v-a fi destul de dura.

Viata fericita de cuplu a lui Cobra si Gülnaz v-a fi data peste cap din cauza unui eveniment neasteptat.Viitorul lor este in pericol dar Cobra v-a fi cel care va sti cum sa iasa din aceasta situatie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de vivi Mier 01 Dec 2010, 8:56 pm

vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Mier 01 Dec 2010, 9:23 pm

vivi a scris:


Hasret: dacă aş fi putut rămâne la momentul când eram o fetiţă ce vindea flori! Apoi, nimeni nu ar fi suferit atât de mult!

Levent: Sunt un om răbdător , Hasret. Voi aştepta ...

Hasret: Muzica mi-a adus numai durere!

Murat: Mi-e dor Istanbul! mi-am dat seama cât de frumos e atunci când eşti departe de el ...

Hasret: nu aş putea trăi departe de oamenii ce-i iubesc!
Murat: şi eu de asemenea ...

Levett: ai spus că renunţi la Hasret! m-ai minţit şi mi-ai spus că nu ai nimic de a face cu Hasret!
Murat: Am greşit .! am auzit ce i-a spus prietenul meu fetei pe care eu o iubesc

Hasret: Am veşti pentru tine ...
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Vin 03 Dec 2010, 10:59 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de vivi Mier 08 Dec 2010, 8:54 pm

vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de iulianagl Joi 09 Dec 2010, 7:43 am




Hasret:De ce crezi ca Murat s-a intors?
Saime:Ca i-a fost dor de tine.
Levent:Situatia asta n-o sa-mi schimbe gandurile sau mai de graba sentimentele mele fata de tine cu nici un chip.Poate intr-o zi te vei razgandi.
Murat:Am reusit sa o conving.A inceput sa lucreze din nou la noul album.
Bahar:N-am sa te las sa pleci asa repede in noaptea asta Dle Murat...
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 09 Dec 2010, 6:48 pm

vivi a scris:Gönülçelen )) Episode 31 Trailer 3 [English Subtitles]
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Vin 10 Dec 2010, 11:15 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de vivi Mier 15 Dec 2010, 8:36 pm

vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 15 Dec 2010, 9:52 pm

anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de iulianagl Joi 16 Dec 2010, 8:09 am



Murat:Iubirea te-a surprins vreodata atat de mult incat abia daca mai poti vedea nimic altceva.Asa ca nu exista loc pt. altcineva in viata mea.
Ethem:Acest conac unde te-ai nascut, ai ajuns la aceasta varsta, in fiecare camera in care avem amintiri proprii,nu ne mai apartine de acum.
Levent:De ajuns.Asa nu se mai poate lucra!Anulez albumul, esti libera sa faci ce vrei.
Murat:Aceasta tensiune dintre noi a ajuns sa o afecteze pe Hasret.Trebuie sa rezolvam problema intr-un fel.
Levent:Atunci sa facem o intelegere...
Hasret:Nu am nevoie de nimic, nici de album sau bani si faima.Va scot din viata mea pe amandoi de acum in colo.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 18 Dec 2010, 1:31 pm

https://www.facebook.com/group.php?gid=105610722816671&v=wall#!/video/video.php?v=1582951531975&oid=116471885045634&comments

anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de iulianagl Joi 23 Dec 2010, 9:12 am




Hasret: Noi parasim casa aceasta,Mama, ne intoarcem in mahala.
Murat: Ai dat ideea de a actiona in comun, asa ca tu sa fii cel mai aproape de solutie.
Hasret: Ma simt ca o straina in casa mea, ca si cum nu este locul unde mi-am trait toata viata.Nu mai exista nici album, nici un Levent si Murat deloc.
Ethem: Eu sunt singurul responsabil pentru tot ce s-a intamplat.Oriunde ma uit las in urma cate o alta amintire.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Joi 23 Dec 2010, 9:20 am, editata de 1 ori (Motiv : traducere)
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Mar 04 Ian 2011, 8:18 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 04 Ian 2011, 11:36 pm




Hasret: Tu ar trebui să scrii cântece iar eu ar trebui să le cânt. Noi trebuie să lucrăm împreună?
Bahar: Vreau să stai departe de viaţa lui. nu încerca să intervii între noi , chiar dacă doreşti nu ne vei separa.
Te-am iubit! dar tu mereu m-ai refuzat/ respins iar ea nu te merită. Mi-ai refuzat pentru Hasret.
Hasret: eşti ocupat?
Murat: Sunt ocupat în acest moment. Sunt cu un prieten (el este cu Bahar , se îmbrăţişau .. iar Hasret îi vede)

Hasret: Îţi aminteşti de propunerea ce mi-ai făcut-o ?
Levent: Da
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Vin 07 Ian 2011, 10:38 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de iulianagl Mier 12 Ian 2011, 8:14 pm

EPISODE 35 SUMMARY(ARZU)


Hasret a acceptat propunerea in casatorie a lui Levent si a deschis o noua pagina in viata ei.
Murat nu stie despre aceste lucruri si merge sa o vada pe Hasret.Tensiunea dintre ei se ridica.Levent organizeaza o cina de logodna si este foarte bucuros.Exista unele surprize in timpul acestei cine unde toata lumea e prezenta.Murat realizeaza ca Hasret se indeparteaza de el dar nu se da batut.Deasemeni are si el ceva de zis si de facut...

Cafer si Balçiçek se pregatesc de logodna...Cobra le da o mana de ajutor si desigur vrea ceva in schimb...Dar lui Cobra i se pregateste o surpriza in cele din urma.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de iulianagl Mier 12 Ian 2011, 9:37 pm

EPISODE 35 TRAILER
Quote
http://atv.com.tr/diziler/yeni_diziler/2011/01/14/gonulcelen?target=fragman


Levent: I-am propus lui Hasret sa se casatoreasca cu mine si ea mi-a spus da si brusc am fost cel mai fericit om de pe pamant.

Murat (catre Hasret...fetelor ati avut dreptate):felicitari.Sper ca ve-ti fi foarte fericiti impreuna. .
Hasret: Niciodata nu sunt sigura daca esti sau nu acolo.Dar Levent e mereu de partea mea.Nu m-a facut sa si intotdeauna crede ca sunt importanta.
Saime:Vei fi capabila sa-l uiti pe Murat?
Murat: M-am dus acolo pt. a o impiedica sa se sinucida.
Hasret:Nu cred ce spui.
Murat: Atunci nu mai este nimic de discutat.
Hasret: Ai dreptate!
Levent:Te voi iubi mereu.Intotdeauna.
ethem:Daca o iubesti, trebuie sa continui sa lupti pt. ea.Nu poti sa renunti si sa stai intr-un colt
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 15 Ian 2011, 9:40 am

rina-rina a scris:Gönülçelen 36. bölüm fragmanı


Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 19 Ian 2011, 10:43 pm

alitheea a scris:


DENISA a scris:
Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 173499_533647155_7486652_n

Levent: everything shall be very great. If it weren't for you. I wouldn'be happy.
Murat: actually you do not know what you want either. you are confused.
will you always decide with your inner feelings?
hasret: yes.always
murat: then you do not need me
levent: I cannot bear it if I lose you. do you understand? I cannot live.
bahar: Murat used to love you did you know that?? I saw it in his eyes. but he is no longer in love with you.
You lost him with the things you did.


Levent: totul trebuie să fie perfect . Dacă nu a fost pentru tine. Nu aş fi
fericit.
Murat: de fapt, nu ştii ce vrei, eşti confuză. întotdeauna vei lua decizii cu sentimentele tale interioare?(sufletul)
Hasret: da , întotdeauna.
Murat: atunci nu vei avea nevoie de mine.
Levent: eu nu pot suporta să te pierd. ai înţeles? Eu nu pot trăi.
Bahar: Murat s-a folosit de iubirea ta . Ştiai ? Am văzut-o în ochii lui, dar el nu mai este îndrăgostit de tine.
L-ai pierdut cu lucrurile pe care le-ai făcut.



EPISODE 36 SUMMARY

Hasret and Murat go shopping together (what???? ) They will both have hard moments during shopping. On the other hand the countdown for hasret's album has started (when this album comes out I am going to go out on the streets and dance )Levent takes hasret out to a very special place. Hasret and murat come across each other at the neighborhood and hasret finds herself somewhere she would never even think of at the end of the evening..

Someone helps Cobra and Kadir and they are released. Cobra now has new plans to change his life. On the other hand Nakish receives a mysterious letter and she is very excited.





Hasret şi Murat merg la cumparaturi împreuna. Ei vor avea momente grele la cumpărături. Pe de altă parte, numărătoarea inversă pentru albumul lui Hasret a început (atunci când acest album va ieşi am de gând să ies pe străzi şi să dansez) Levent o duce pe Hasret într-un loc foarte special. Hasret şi Murat vin fiecare în cartier iar Hasret se trezeşte undeva unde ea nu s-ar fi gândit, chiar la finalul serii ..

Cineva îi ajută pe Cobra şi Kadir şi sunt eliberaţi. Cobra are acum noi planuri pentru a îşi schimba viaţa. Pe de altă parte, Nakish primeşte o scrisoare misterioasă şi este foarte încântată.


Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Joi 20 Ian 2011, 7:38 am, editata de 1 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum