Serialesitelenovelet
27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
danaxbt
vali1cluj
nutzi
IDILKO
iulia1965
lica54
Admin_dea05
DENISA
vivi
iulianagl
elena
narcisa
anuta1971
florica
alitheea
dana17
mihaela99
axxa246
22 participanți

Pagina 21 din 44 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 44  Urmatorul

In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 22 Sept 2010, 12:33 am

elena a scris: denisa multumesc iuliana multumesc frumos de acum inainte nu am sa mai pun atita patima cred ca asisitam la un bilci noapte buna pacee si liniste in suflet sa aveti 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 229917 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 242329


kiss kiss kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 22 Sept 2010, 12:34 am

elena a scris: denisa multumesc iuliana multumesc frumos de acum inainte nu am sa mai pun atita patima cred ca asisitam la un bilci noapte buna pacee si liniste in suflet sa aveti 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 229917 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 242329
pai incet in asta vor transforma serialul , tu nu vezi cat de mult au umblat la caracterul personajelor?
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 22 Sept 2010, 12:37 am

alitheea a scris:pai face din ea o fiinta superficiala si vulgara , exact opusul a ce a incercat murat sa faca , dealtfel cand ne gandim ca o avea prietena pe berin ne dam seama ce gusturi are , probabil si faptul ca o dezgoleste atat o face pt ca isi da seama ca lui murat nu i-ar placeasa o vada asa


Si la sedinta foto ati vazut ce imbracaminte a pus-o sa poarte mie unele din ele nu mi-au placut ca erau prea scurte si chiar pozitiile nu erau prea decente din cauza asta i-a spus Murat ca o sa se manjeasca de noroi daca mai sta pe langa Levent asa am avut impresia inca n-am citit traducerea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 22 Sept 2010, 12:38 am

alitheea a scris:pai incet in asta vor transforma serialul , tu nu vezi cat de mult au umblat la caracterul personajelor?

Sunt tare curioasa sa vedem pana unde pot merge noii scenaristi.Ca intradevar devine din ce in ce mai bleahhhh ca sa spun asa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 22 Sept 2010, 12:41 am

iulianagl a scris:


Si la sedinta foto ati vazut ce imbracaminte a pus-o sa poarte mie unele din ele nu mi-au placut ca erau prea scurte si chiar pozitiile nu erau prea decente din cauza asta i-a spus Murat ca o sa se manjeasca de noroi daca mai sta pe langa Levent asa am avut impresia inca n-am citit traducerea.
asa si este ai vazut cat de mulata , desi ea este superba rochia albastra cand s-a dus la sfarsit sa vb cu murat nu i se potrivea deloc , niuci cum au pus-o sa calareasca instrumentele , de fapt murat a si facut putin referiri mai mult sau mai putin ironice la aspectul ei

abia astept seara de vineri , sper sa aiba mila de noi turcaletii astia sa ne dea putina hrana pentru suflet ca prea ne-au chinuit dupa o vacanta lunga cat nu am vazut serialul
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 22 Sept 2010, 12:46 am

Auziti ma gandeam la faptul ca serialul nu mai asa stilat in aldoilea sezon ca si cum in primul sezon a dominat era lui Hogea el are clasa, maniera etc. etc. in sezonul doi domina era lui Levent vulgar, superficial(vorba ta Ali), etc. etc.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 22 Sept 2010, 12:48 am

iulianagl a scris:Auziti ma gandeam la faptul ca serialul nu mai asa stilat in aldoilea sezon ca si cum in primul sezon a dominat era lui Hogea el are clasa, maniera etc. etc. in sezonul doi domina era lui Levent vulgar, superficial(vorba ta Ali), etc. etc.

probabil asta este preferinta noului regizor , oricum daca o tin tot asa vor pierde foarte mult , deja sunt pe panta descendenta cu ratingul , poate asta le va da de gandit


iuliana eu iti spun noapte buna si sa speram ca deseara nu va trebui sa asteptam pana dupa miezul noptii sa vedem promo
kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 22 Sept 2010, 12:53 am

alitheea a scris:probabil asta este preferinta noului regizor , oricum daca o tin tot asa vor pierde foarte mult , deja sunt pe panta descendenta cu ratingul , poate asta le va da de gandit


Cu toate ca se spune ca Sila e un serial destul de bun au ramas in pana de idei?In cazul asta ar trebui sa mai citeasca forumurile ca acolo o sa gaseasca cu sutele.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 22 Sept 2010, 12:54 am

alitheea a scris:iuliana eu iti spun noapte buna si sa speram ca deseara nu va trebui sa asteptam pana dupa miezul noptii sa vedem promo
kiss kiss


Noapte buna iubita si vise placute tuturor mi-a placut discutia cu voi. kiss kiss kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 22 Sept 2010, 12:56 am

Denisa te pup si-ti spun noapte buna sa ai grija de tine. 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 60243 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 60243 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155520
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 22 Sept 2010, 12:58 am

iulianagl a scris:


Noapte buna iubita si vise placute tuturor mi-a placut discutia cu voi. kiss kiss kiss kiss kiss
27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155520 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 22 Sept 2010, 1:10 am

Votati va rog.
http://fanepage.com/anket/index.php
kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 22 Sept 2010, 6:53 am

Buna dimi!!!!!!!!O zi placuta!!!! cafea cafea cafea cafea
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 22 Sept 2010, 7:50 am

BUNA DIMINEATA FETELOR sa aveti o zi buna 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 22 Sept 2010, 7:51 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi!!!!!!!!O zi placuta!!!! cafea cafea cafea cafea
Buna dimineata Dea, iti doresc o zi excelenta 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155520
Sarut mana pentru cafea
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Mier 22 Sept 2010, 8:52 am

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 971524 Buna dimineata Dea multumesc de 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 13898 ,buna dimineata Anuta, Mihaela si tuturor de pe acest forum va doresc o zi cu soare-n suflet, spor la munca si servici usor cu multi bani 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 296580 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 296580 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 296580 .
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 22 Sept 2010, 9:14 am

florica a scris:27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 971524 Buna dimineata Dea multumesc de 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 13898 ,buna dimineata Anuta, Mihaela si tuturor de pe acest forum va doresc o zi cu soare-n suflet, spor la munca si servici usor cu multi bani 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 296580 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 296580 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 296580 .
Buna dimineata Florica kiss sa ai si tu spor kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 22 Sept 2010, 10:29 am

Buna dimineata ladies si o zi cat mai placuta. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 22 Sept 2010, 10:47 am

iulianagl a scris:Buna dimineata ladies si o zi cat mai placuta. kiss kiss kiss
Buna dimineata Iuliana o zi buna sa ai si tu kiss kiss kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 22 Sept 2010, 11:58 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi!!!!!!!!O zi placuta!!!! cafea cafea cafea cafea
Buna Deea iau si eu acum cafeaua ca nu am avut timp pina acum multumesc frumos ps scuze ca mai fac greseli dar am toata bunavointa din lume sa nu le mai repet asa ca inca o data scuze kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 22 Sept 2010, 12:09 pm

iulianagl a scris:Buna dimineata ladies si o zi cat mai placuta. kiss kiss kiss
Buna ziua Iuliana si tu si alitheea m ati uns pe sufletel cu c omentariile voastre imi pare rau c a m am dus la culcare si u am mai stat eu dupa ce s a dat primul episod din sezonul 2 daca veti citi ce am zis veti vedea ca am spus ce ati spui voi f frumos aseara si cum ati analizat dar atunci toate fetele mi au sarit in cap kiss kiss sunt intru totul de acord kiss s a dus parca frumusetea caracterelor parca este ceva viciat comun ceea ce intilnesti frecvent in toate serialele de duzina kiss kiss ps pastrez speranta ca Murat va ramine cu acelasi caracter pe care i l am apreciat intotdeauna kiss kiss gata nu mai revin Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre elena in Mier 22 Sept 2010, 12:27 pm, editata de 2 ori
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 22 Sept 2010, 12:10 pm

anuta1971 a scris:BUNA DIMINEATA FETELOR sa aveti o zi buna 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793
Buna ANUTA LA FEL SI TIE kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 22 Sept 2010, 12:11 pm

florica a scris:27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 971524 Buna dimineata Dea multumesc de 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 13898 ,buna dimineata Anuta, Mihaela si tuturor de pe acest forum va doresc o zi cu soare-n suflet, spor la munca si servici usor cu multi bani 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 296580 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 296580 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 296580 .
BUNA ZIUA FLORICA kiss kiss O ZI FRUMOASA SA AI kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 22 Sept 2010, 2:08 pm

De hasret i a placut din prima clipa TIMPUL i a demonstrat ca este speciala ca tinde sa ajunga la acel ideal de femeie pe care el o asocia cu IUBIREA. Caractere frumoase nimic viciat aceiasi lungime de unda intr un cuvint FRUMUSETE se vede ca sau schimbat scenaristii se vede ca s a schimbat regizorul parca vad scenele din firtina. Serialului parca ii lipseste ceva SPECIALUL m a dezamagit de fapt murat cind a raspuns fanilor pe chat a spus ceva de scenariu ca este schimbat pacat parca aseara am simtit un gol in stomac ali si iuliana ca sa vedeti ca nu am exagerat va pun exact ce am spus atunci imediat dupa ep 17 kiss Dar cum sunt omul dialogului am urmarit cu atentie si parerea celorlalte pentru ca asa este frumos si constructiv in dialoguri .Parca am avut o presimtire kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 22 Sept 2010, 2:38 pm

EPISODE 21 SUMMARY

Hasret, decides to take Murat's classes. However the education given here will be very challenging for her. Levent does not want to lose hasret so he takes some action. Murat and Levent's relationship will be worsen because of Levent's actions. On the other hand the surprise name after Murat is getting closer to her target.

Gülnaz and Cobra enter an important stage in their relationship. Cobra must win back Gülnaz's heart. Also another person wants to marry Gülnaz. Saime wants to find a way to talk to hasret and suddenly she finds hasret talking to her. Hasret has things to say to saime.
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 44 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum