Serialesitelenovelet
27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
danaxbt
vali1cluj
nutzi
IDILKO
iulia1965
lica54
Admin_dea05
DENISA
vivi
iulianagl
elena
narcisa
anuta1971
florica
alitheea
dana17
mihaela99
axxa246
22 participanți

Pagina 32 din 44 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Urmatorul

In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 23 Sept 2010, 10:39 pm

Buna Elena, buna Dana frumoasa-i toamna cu toate nuantele de la ruginiu la galben-auriu, frumoase poze ne aduci. 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Joi 23 Sept 2010, 10:42 pm

florica a scris:Buna Elena, buna Dana frumoasa-i toamna cu toate nuantele de la ruginiu la galben-auriu, frumoase poze ne aduci. 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 296580
27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Www.wallpapere.eu-1_34Pt tine...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Joi 23 Sept 2010, 10:43 pm

florica a scris:Buna Elena, buna Dana frumoasa-i toamna cu toate nuantele de la ruginiu la galben-auriu, frumoase poze ne aduci. 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 296580
Buna florica ia spune ce idee ti a mai trecut referitoare la favoritii nostrii ce mai trebuia spus sau raspuns mai degraba ca aproape cam totul s a spus kiss kiss Daaa si mie imi place toamna dar sa fie ca acum nu mai incolo kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vali1cluj Joi 23 Sept 2010, 10:43 pm

kiss Buna seara, fetelor! Am simtit miros de chiftele. Sau mi s-a parut mie... :nh8: Mi-ati facut o poftaaaaaa.....
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 23 Sept 2010, 10:44 pm

elena a scris:Buna Narcisa tu vrei canicula dupa cite se pare uite draga ce frumoasa este toamna cel putin zilele astea au fost super kiss kiss Narcisa dar ce se intimpla draga mea tu altadata erai mai vorbareata de la un timp cam toate raspundeti telegrafic este vreo problema vorba lui Pristanda tradare tradare dar sa stim si noi ia spune daca nu sunt prea directa si daca poti sa spui

Nu iubita nu e cazul de trădare dar am terminat concediul, mi-a venit și piticul acasă, cum a venit cum s-a îmbolnăvit, am fost ocupată și cu murăturile (tare aș fi vrut să zic că am fost ocupată cu Murații), am căutat și eu în borcanele de gogoșari buze de Cansel. Și nici nu m-am simțit prea bine, toamna a venit cu dureri de cap la mine și cu o stare aiurea. Și filmul nostru nu mai e atât de vesel, Murat și Hasret sunt certați, Cihan a plecat (degeaba i-am pus poza la avatar că nu mai vine sad ), chiar și de Bekir mi-e dor. Ce mai, am o stare total aiurea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Joi 23 Sept 2010, 10:46 pm

vali1cluj a scris: kiss Buna seara, fetelor! Am simtit miros de chiftele. Sau mi s-a parut mie... :nh8: Mi-ati facut o poftaaaaaa.....
Buna valy de la cluj da si tu o fuga la miha poate mai are ca eu sunt moarta dupa chiftele kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vali1cluj Joi 23 Sept 2010, 10:49 pm

narcisa a scris:

Nu iubita nu e cazul de trădare dar am terminat concediul, mi-a venit și piticul acasă, cum a venit cum s-a îmbolnăvit, am fost ocupată și cu murăturile (tare aș fi vrut să zic că am fost ocupată cu Murații), am căutat și eu în borcanele de gogoșari buze de Cansel. Și nici nu m-am simțit prea bine, toamna a venit cu dureri de cap la mine și cu o stare aiurea. Și filmul nostru nu mai e atât de vesel, Murat și Hasret sunt certați, Cihan a plecat (degeaba i-am pus poza la avatar că nu mai vine sad ), chiar și de Bekir mi-e dor. Ce mai, am o stare total aiurea.

Ai dreptate. Nu mai e asa amuzant, dar era de asteptet sa fie asa dupe ce Hasret a deveni o doamna. O sa se impace pana la urma. Stii bine. O sa fie una calda/una rece pana in ultimul episod.
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 23 Sept 2010, 10:51 pm

dana17 a scris: Scuze ,am inteles gresit ,credeam ca te duci la Ezel...

Da, am televizorul deschis, mai arunc câte un ochi și acolo dar am văzut deja episodul așa că vă mai citesc pe voi. Mulțumesc pentru mare Dana 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 155520 , anul acesta i-am dus dorul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Joi 23 Sept 2010, 10:52 pm

Da scuza ma piticul tau este racit sad kiss iar de ceilalti parca i a inghitit pamintul nici macar nu s a mai pomenit numele lor urit din partea producatorilor si vad ca cel putin de ccihan spuneau ca l inlocuiesc cu altcineva si iok nazar iar la fel cu berrin parca au spus ca este in turneu si intr un fel incepuse bine concurenta pentru hasret cu nazar berin cu intrigutele ei nik nu mai este iar ce se anunta este cu semnul intrebarii dar asta este
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vali1cluj Joi 23 Sept 2010, 10:52 pm

elena a scris:Buna valy de la cluj da si tu o fuga la miha poate mai are ca eu sunt moarta dupa chiftele kiss
e un piculet cam departe dar ce nu face omul pentru niste chiftele adevarate!!!!!
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Joi 23 Sept 2010, 10:55 pm

narcisa a scris:

Da, am televizorul deschis, mai arunc câte un ochi și acolo dar am văzut deja episodul așa că vă mai citesc pe voi. Mulțumesc pentru mare Dana 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 155520 , anul acesta i-am dus dorul.
Cel mai alb nisip din lume (inscris in cartea recordurilor ) ,Australia .27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Sand2 kiss
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 23 Sept 2010, 10:55 pm

vali1cluj a scris: kiss Buna seara, fetelor! Am simtit miros de chiftele. Sau mi s-a parut mie... :nh8: Mi-ati facut o poftaaaaaa.....

Bună Vali, va trebui să te mulțumești doar cu mirosul. Miha s-a supărat și a plecat, nu ne mai dă nici chiftele și cred că nici cornulețe.
Miha, măcar un răspuns dă-ne, 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 229917 cu ce umpli cornulețele?


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Joi 23 Sept 2010, 10:58 pm, editata de 1 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Joi 23 Sept 2010, 10:56 pm

Da valy dar parca nu mai am rabdare iok mi e dor de ei IMPREUNA vreau s a l vad pe murat cum o mingiie cum ii spune cuvinte de dragoste cum isi marturiseesc unul altuia simtamintele care le au unul fata de altul cum au ajuns sa se indragosteasca cind heiii multe a si vrea eu 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 23 Sept 2010, 11:03 pm

vali1cluj a scris:
Ai dreptate. Nu mai e asa amuzant, dar era de asteptet sa fie asa dupe ce Hasret a deveni o doamna. O sa se impace pana la urma. Stii bine. O sa fie una calda/una rece pana in ultimul episod.

Parcă e mai mult rece decât caldă. Filmul încă îmi place mult dar îmi aduc aminte că în primul sezon eram mereu cu râsul pe buze, soțul zicea că nu sunt normală ce am de râd că lui nu i se părea nimic de râs. Și acum mai râd singură când îmi aduc aminte de ochiul femeii din tablou, de pantalonii lui Bekir și de moțăiala lui chiar și de ciorapii lui Cihan, era total diferit filmul. Nici nu mai vreau să spun de Murat și Hasret parcă sunt la mii de km. distanță unul de altul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Joi 23 Sept 2010, 11:08 pm

elena a scris: Da valy dar parca nu mai am rabdare iok mi e dor de ei IMPREUNA vreau s a l vad pe murat cum o mingiie cum ii spune cuvinte de dragoste cum isi marturiseesc unul altuia simtamintele care le au unul fata de altul cum au ajuns sa se indragosteasca cind heiii multe a si vrea eu 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946
De aici ai tu starea asta ,dar ai zis ca nu mai pui atata suflet...Nu te mai gandi la Hasret si Murat ,gandeste-te la Tuba si Cansel ,ei sant bine .Fetelor ...reveniti-va...27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 0410160757561pa1301922_t 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 723348
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 23 Sept 2010, 11:09 pm

buna seara zanute kiss kiss kiss
narcisa ce-ti face ingerasul?sa ii spui ca doamna prietena lui mami il pupa si sa trimita raceala la plimbare kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 23 Sept 2010, 11:10 pm

fetelor , mi=a disparut avatarul , nu l-at vazut cumva , daca il vedeti sa ii spuneti sa vina repede inapoi 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 2743637754
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 23 Sept 2010, 11:11 pm

Elena, multe as mai zice eu da mi-i frica de 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 73388 sau 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 873684 la ce m-am gindit eu cit am copt vinete,voi spuneati ca Hasret se impaca cu Saime si atunci ea ca mama o va ajutacu unele sfaturi dar ce ziciti daca ,Saime il favorizeaza pe Levent? Prin ep.10 Saime i-a spus lui Hasret sa nu sa se indragosteasca de Murat pt. ca le face pe fete sa sufere.
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Joi 23 Sept 2010, 11:12 pm

D a asa am spus ca nu o sa mai pun patima dar am asa un gol in suflet pentru acel special acea frumusete deosebita a intelegerii dintre ei chiar si atunci cind se mai enervau era ceva de clasa acum este la fel ca in telenovele obisnuite dar da mi slap gata mi am revenit Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 23 Sept 2010, 11:13 pm

dana17 a scris: De aici ai tu starea asta ,dar ai zis ca nu mai pui atata suflet...Nu te mai gandi la Hasret si Murat ,gandeste-te la Tuba si Cansel ,ei sant bine .Fetelor ...reveniti-va...27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 0410160757561pa1301922_t 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 723348

Poate ne vom reveni mâine seară. 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 229917 Sau nu. :nh8:
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Joi 23 Sept 2010, 11:14 pm

alitheea a scris:buna seara zanute kiss kiss kiss
Buna Ali...27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Peisaj_de_toamna-1024x768
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 23 Sept 2010, 11:14 pm

florica a scris:Elena, multe as mai zice eu da mi-i frica de 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 73388 sau 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 873684 la ce m-am gindit eu cit am copt vinete,voi spuneati ca Hasret se impaca cu Saime si atunci ea ca mama o va ajutacu unele sfaturi dar ce ziciti daca ,Saime il favorizeaza pe Levent? Prin ep.10 Saime i-a spus lui Hasret sa nu sa se indragosteasca de Murat pt. ca le face pe fete sa sufere.
nu cred ca va face asa ceva cu atat mai mult cu cat ea a pierdut o dragoste mare , nu cred ca vrea sa se repete istoria cu fiica ei
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 23 Sept 2010, 11:15 pm

Buna Ali dar acum ai avatar 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 23 Sept 2010, 11:15 pm

dana17 a scris:Buna Ali...27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Peisaj_de_toamna-1024x768
buna draga mea , e poza facuta de tine? kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Joi 23 Sept 2010, 11:15 pm

florica a scris:Elena, multe as mai zice eu da mi-i frica de 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 73388 sau 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 873684 la ce m-am gindit eu cit am copt vinete,voi spuneati ca Hasret se impaca cu Saime si atunci ea ca mama o va ajutacu unele sfaturi dar ce ziciti daca ,Saime il favorizeaza pe Levent? Prin ep.10 Saime i-a spus lui Hasret sa nu sa se indragosteasca de Murat pt. ca le face pe fete sa sufere.
Da florica dar dupa s a convins de Murat nu ai auzit o atunci la spectacolul lui hasret ca i a zis lui murat sa aiba grija de ea cred ca si a schimbat atitudionea pentru ca stie ca Murat o iubeste f mult poff iar ma faci acum sa ma gindesc :bom: Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 44 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum