Serialesitelenovelet
31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
DENISA
tiberici
pissycutz
iulia1965
iulianagl
narcisa
lica54
axxa246
alitheea
Garo
dana17
iulia80
elena
mihaela99
anuta1971
florica
rina-rina
Admin_dea05
22 participanți

Pagina 5 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 44  Urmatorul

In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 27 Oct 2010, 9:07 pm

multumesc fetelor, 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155520 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155520 ,
am vazut si eu promo, m-a dat peste cap , imi vine sa-l strang de gat pe oga 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 3176764736 , abia astept sa-l vad in genunchi, mai tineti minte cand s-au sarutat la lac? cand i-a zis lui Hasret sa mearga la concert? i-a spus ,, vrei sa te rog si mai mult? '' iar ea i-a zis ,, nu de data asta '', deci urmatoarea data o sa-l vedem pe Oga in genunchi cerandu-si iertare 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 780376
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 27 Oct 2010, 9:09 pm

mihaela99 a scris:multumesc fetelor, 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155520 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155520 ,
am vazut si eu promo, m-a dat peste cap , imi vine sa-l strang de gat pe oga 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 3176764736 , abia astept sa-l vad in genunchi, mai tineti minte cand s-au sarutat la lac? cand i-a zis lui Hasret sa mearga la concert? i-a spus ,, vrei sa te rog si mai mult? '' iar ea i-a zis ,, nu de data asta '', deci urmatoarea data o sa-l vedem pe Oga in genunchi cerandu-si iertare 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 780376
doamne ce as vrea sa vad faza asta.... dar tu ce-ai patit ca erai pro Murat... spuneai ca Hasret trebe sa creasca Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 27 Oct 2010, 9:14 pm

anuta1971 a scris:[
doamne ce as vrea sa vad faza asta.... dar tu ce-ai patit ca erai pro Murat... spuneai ca Hasret trebe sa creasca Smile

Smile Smile , n-ai inteles din dragoste ii fac asa lui Oga 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 281600 , il iubesc prea mult 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 354328
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Mier 27 Oct 2010, 9:15 pm

mihaela99 a scris:multumesc fetelor, 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155520 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155520 ,
am vazut si eu promo, m-a dat peste cap , imi vine sa-l strang de gat pe oga 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 442739 , abia astept sa-l vad in genunchi, mai tineti minte cand s-au sarutat la lac? cand i-a zis lui Hasret sa mearga la concert? i-a spus ,, vrei sa te rog si mai mult? '' iar ea i-a zis ,, nu de data asta '', deci urmatoarea data o sa-l vedem pe Oga in genunchi cerandu-si iertare 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 780376
pt. a fi iertat, Murat revine la muzica si o v-a acompania pe Hasret intr-un concert 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 225264 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 225264 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 225264
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 27 Oct 2010, 9:17 pm

anuta1971 a scris:
doamne ce as vrea sa vad faza asta.... dar tu ce-ai patit ca erai pro Murat... spuneai ca Hasret trebe sa creasca Smile [/quote]


Oricum dupa cite am vazut in promo va fi mai mult un episod al amintirilor nu o vedeti pe nesrin cum il priveste cind el probabil a pus caseta cu Hasret la primul lor spectacol impreuna cind erau asa de fericiti .. I love you I love you
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 27 Oct 2010, 9:19 pm

mihaela99 a scris:

Smile Smile , n-ai inteles din dragoste ii fac asa lui Oga 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 281600 , il iubesc prea mult 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 354328
si eu il iubesc dar recunoste ca-i nebun Smile Smile l-am mai iertat putin ca am vazut ca are lacrimi in ochi cand a vazut-o pe Hasret plangand
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 27 Oct 2010, 9:24 pm

Buna seara ladies.Da e ceva si trailerul asta.Banuiesc ca vorbele Hasretei o sa-l puna rau pe ganduri o sa vedeti ce fel se schimba Murat.Ma enerveaza faptul ca la scena asta a participat si diavolescul duet Nesrin Bahar.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 27 Oct 2010, 9:25 pm

elena a scris:
doamne ce as vrea sa vad faza asta.... dar tu ce-ai patit ca erai pro Murat... spuneai ca Hasret trebe sa creasca Smile


Oricum dupa cite am vazut in promo va fi mai mult un episod al amintirilor nu o vedeti pe nesrin cum il priveste cind el probabil a pus caseta cu Hasret la primul lor spectacol impreuna cind erau asa de fericiti .. I love you I love you [/quote]
Elena eu cred ca atunci cand privea Nesrin era in parcare.... si Murat isi aduce aminte de primul concert ... ce fericita era atunci Hasret si cat de suparata e acum... cred ca asta vrea sa arate ... dar eu mai stiu..
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 27 Oct 2010, 9:25 pm

anuta1971 a scris:[
si eu il iubesc dar recunoste ca-i nebun Smile Smile l-am mai iertat putin ca am vazut ca are lacrimi in ochi cand a vazut-o pe Hasret plangand

daaaaaa e nebun de dragoste, nu stie cum sa se manifeste, pai daca nu a mai iubit asa? de unde sa stie? cupidon
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 27 Oct 2010, 9:27 pm

florica a scris:pt. a fi iertat, Murat revine la muzica si o v-a acompania pe Hasret intr-un concert 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 225264 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 225264 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 225264
sigur nu in episodul urmator.... poate la lansarea albumului? 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 359517
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 27 Oct 2010, 9:28 pm

iulianagl a scris:Buna seara ladies.Da e ceva si trailerul asta.Banuiesc ca vorbele Hasretei o sa-l puna rau pe ganduri o sa vedeti ce fel se schimba Murat.Ma enerveaza faptul ca la scena asta a participat si diavolescul duet Nesrin Bahar.

Buna seara Iuliana kiss , Nesrim am vazut-o pentru o secunda ca era un pic atinsa de lacrimile lui Hasret, dar Bahar cred ca murea de ciuda ca Murat a plecat si a lasat-o si pe ea si pe masa in parcare
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 27 Oct 2010, 9:31 pm

iulianagl a scris:Buna seara ladies.Da e ceva si trailerul asta.Banuiesc ca vorbele Hasretei o sa-l puna rau pe ganduri o sa vedeti ce fel se schimba Murat.Ma enerveaza faptul ca la scena asta a participat si diavolescul duet Nesrin Bahar.
Buna seara Iuliana Madam Nesrin mi se pare un diavol halal ce si iubeste copilul Cind o vad cum o baga pe gat pe cucuveaua aia desi vede cit sufera copilul ei parca ma sufoc ..Cum poti ca mama atunci cind copilul tau sufera il vezi trist sa nu fii alaturi de el? Tie trebuie sa ti placa fata sau lui? kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 27 Oct 2010, 9:32 pm

florica a scris:[
pt. a fi iertat, Murat revine la muzica si o v-a acompania pe Hasret intr-un concert 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 225264 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 225264 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 225264

de iertat va fi sigur iertat de Hasret dar numa daca ii va cere iertare in genunghi, am si eu un fix cu genunghii acuma ce vrei? stupid stupid , dar vreau sa-i vad genunghii lui Oga Smile Smile , cu multe rani Smile Smile , asta pentru ca merita
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mier 27 Oct 2010, 9:33 pm

mihaela99 a scris:buna seara fetele kiss kiss
un nou clip de-al meu enjoy kiss kiss , nu era asta in program dar l-am terminat inaintea celuilalt
Foarte reuşit videoclipul Mihaela. 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 291660 L-aş numi Război şi Pace.
Am uitat să salut, bine ai venit. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 27 Oct 2010, 9:35 pm

iulianagl a scris:Buna seara ladies.Da e ceva si trailerul asta.Banuiesc ca vorbele Hasretei o sa-l puna rau pe ganduri o sa vedeti ce fel se schimba Murat.Ma enerveaza faptul ca la scena asta a participat si diavolescul duet Nesrin Bahar.
Buna seara iuliana 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155520
sincer cred ca si duetul asta a fost impresionat de vorbele Hasretei
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 27 Oct 2010, 9:36 pm

[quote="mihaela99"][quote="florica"][
/quote]

de iertat va fi sigur iertat de Hasret dar numa daca ii va cere iertare in genunghi, am si eu un fix cu genunghii acuma ce vrei? stupid stupid , dar vreau sa-i vad genunghii lui Oga Smile Smile , cu multe rani Smile Smile , asta pentru ca merita [/quote
Nu ai sa vezi asa ceva desi toate ne am dori este prea mandru dar ca i va arata cum o iubeste asta da o sa vedem . si cind s o dezlantuii hoca stai pe aproape Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 27 Oct 2010, 9:37 pm

narcisa a scris:[
Foarte reuşit videoclipul Mihaela. 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 291660 L-aş numi Război şi Pace.
Am uitat să salut, bine ai venit. kiss

te sarut dulce Narcisa kiss kiss , multumesc 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155520 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155520 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155520
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 27 Oct 2010, 9:37 pm

Doamnelor vi s-a parut, sigur Nesrin o sa aibe ceva de comentat si tot rau despre Hasret o sa vedem abia astept ziua de vineri sunt tare curioasa ati vazut ca el pleaca singur si merge undeva sa mediteze la ceea ce s-a intamplat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 27 Oct 2010, 9:37 pm

mihaela99 a scris:

daaaaaa e nebun de dragoste, nu stie cum sa se manifeste, pai daca nu a mai iubit asa? de unde sa stie? cupidon
si cine sa-l invete sa iubeasca o mama ca superficiala si snoaba de Nesrin?
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia1965 Mier 27 Oct 2010, 9:37 pm

anuta1971 a scris:
sigur nu in episodul urmator.... poate la lansarea albumului? 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 359517

Buna, fetelor !! kiss kiss 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155520
Nuuuu ! Se lanseaza albumul..si are f.f.f. mare succes ! Orice post de radio deschide Hoca.. o aude pe Hasret ! Pe toate posturile de televiziune..Hasret ! In toate ziarele..Hasret cu Levent, Hasret cu Kenan... 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 131747
Nesrin inebuneste...Murat cade in depresie de dorul ei...
Lui Nesrin ii e refuzata participarea la o intrunire din lumea buna , pt ca se stia ca nu se are bine cu Hasret...
In cadrul unei emisiuni in direct, i se propune lui Murat s-o acompanieze ...si Hasret refuza !! Question
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 27 Oct 2010, 9:39 pm

elena a scris:[
Nu ai sa vezi asa ceva desi toate ne am dori este prea mandru dar ca i va arata cum o iubeste asta da o sa vedem . si cind s o dezlantuii hoca stai pe aproape Smile

facem pariu ca o sa-i vedem genunchii? Smile Smile , asta dupa ce se impaca cu Hasret , se casatoresc repede si cand ajung in pat, ea ii vede ranile si i le mangaie Smile Smile , ha ha ha Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia1965 Mier 27 Oct 2010, 9:40 pm

elena a scris:
Buna seara Iuliana Madam Nesrin mi se pare un diavol halal ce si iubeste copilul Cind o vad cum o baga pe gat pe cucuveaua aia desi vede cit sufera copilul ei parca ma sufoc ..Cum poti ca mama atunci cind copilul tau sufera il vezi trist sa nu fii alaturi de el? Tie trebuie sa ti placa fata sau lui? kiss kiss
Nu vezi ca in fiecare serial e cel putin cate o mama de asta ?? Evil or Very Mad
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 27 Oct 2010, 9:41 pm

anuta1971 a scris:[
si cine sa-l invete sa iubeasca o mama ca superficiala si snoaba de Nesrin?

in nici un caz, dar eu vroiam sa zic altceva, felul cum a iubit-o pe Selim , si felul cum o iubeste pe Hasret kiss
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 27 Oct 2010, 9:42 pm

mihaela99 a scris:

facem pariu ca o sa-i vedem genunchii? Smile Smile , asta dupa ce se impaca cu Hasret , se casatoresc repede si cand ajung in pat, ea ii vede ranile si i le mangaie Smile Smile , ha ha ha Smile
Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 27 Oct 2010, 9:42 pm

iulia1965 a scris:[
Buna, fetelor !! kiss kiss 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155520
Nuuuu ! Se lanseaza albumul..si are f.f.f. mare succes ! Orice post de radio deschide Hoca.. o aude pe Hasret ! Pe toate posturile de televiziune..Hasret ! In toate ziarele..Hasret cu Levent, Hasret cu Kenan... 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 131747
Nesrin inebuneste...Murat cade in depresie de dorul ei...
Lui Nesrin ii e refuzata participarea la o intrunire din lumea buna , pt ca se stia ca nu se are bine cu Hasret...
In cadrul unei emisiuni in direct, i se propune lui Murat s-o acompanieze ...si Hasret refuza !! Question

Buna Iuli, kiss kiss , mama ce scenariu Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum