Serialesitelenovelet
16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+27
iulia1965
florica
mitzymeu
vivi
anuta1971
GUMUS-NOOR
sasa
ivcheto83
alimar
michiper68
mirabel
prytymeu
Gloxinia2010
asi demir
dlacatus65
kh69
dana17
andradamaria
pufy2010
teodora_roman
lexia
lica54
rodica
Admin_dea05
iulia80
Motzişor
DENISA
31 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 03 Ian 2011, 1:34 pm

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 648483
m-am documentat nitel Smile au protestat si n-a fost episod!!!!!!! ce concluzie seaca !
Diseara avem primul episod, cu traducere integrala,sper..sunt totusi curioasa ..cu ce "ochi" il voi vedea Smile pentru ca imi aduc aminte cat de mult am "aparat"acest serial si chiar pe bostan pentru pentru curajul de-a aborda o latura a Turciei pe care cei mai multi dintre conationalii sai ar fi vrut sa o treaca sub tacere,daca nu chiar s-o nege de-a dreptul!
Am aparat serialul si fata de detractorii lui Murat care aparusera..nu stiu de unde, dar au fost si sunt multi,si n-am putut intelege cum functioneaza metamorfoza asta..intrun interval de timp relativ scurt, sa ai opinii diametral opuse fata de un om si fata de prestatia unui actor,care si-a "permis " sa fie el insusi 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 255789 si voi ati fost asemenea mie!!!!!!!! si mai ales WINDY, de care mi-e tare dor si pe care as vrea s-o regasesc !!!!!!!!!! multumiri pentru tot ce ati muncit ,n-am apucat sa vad tot dar o voi face,multumiri si pentru toate urarile voastre pe care as vrea sa vi-le intorc insutit!!!!!!!!!! :merci: :merci: :qw6: :qw6:
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Lun 03 Ian 2011, 1:59 pm

hello hello de anul nou.....asta a fost uratura pe care nepotul meu de 3 ani.mi-a zis-o la telefon! 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 283516

ce faceti dragilor.....si dragelor...marioara draga bine ai revenit din concediu! te-ai distrat? sper ca da!
16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155520 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155520 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155520
gata am sters putina...... 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155656


Ultima editare efectuata de catre iulia80 in Lun 03 Ian 2011, 9:21 pm, editata de 2 ori
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Lun 03 Ian 2011, 2:07 pm

andradamaria Eu as vrea sa te intreb?De ce faci diferenta intre cei doi actori Tuba si Murat ca datorita lor au luat fiinta toate topicurile.Cum te uiti la ASK si o accepti pe Nurgul de dragul lui Murat de ce nu te uiti si la Gonulcelen si sal accepti pe Cansel de dragul lu Tuba de ce sa-au format doua tabere? Te rog scuzami indrazneala.
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 03 Ian 2011, 3:05 pm

lica54 a scris:andradamaria Eu as vrea sa te intreb?De ce faci diferenta intre cei doi actori Tuba si Murat ca datorita lor au luat fiinta toate topicurile.Cum te uiti la ASK si o accepti pe Nurgul de dragul lui Murat de ce nu te uiti si la Gonulcelen si sal accepti pe Cansel de dragul lu Tuba de ce sa-au format doua tabere? Te rog scuzami indrazneala.
Nu fac nici o diferenta, imi place Tuba ,dar nu-mi place tema filmului de aceea nu ma uit la G ,n-am nici un comentariu legat de ceva la care nu ma uit...cat despre Nurgula Smile te-ai distra copios daca ai vedea comentariile mele,...despre Cancel n-am nici unul pentru ca nu l-am vazut..asa ca ce sa accept?
.cu aparitia celor doua tabere ...,habar n-am,...dar s-a intamplat!!!!!!!!!!!
daca vei citi si in alte locuri vei vedea cum s-au format..si n-am" auzit"niciodata un fan Murat folosind cuvinte" tari "la adresa Tubei..dar invers....
oricum acest forum este ,din punctul meu de vedere echilibrat si armonios, sugubat si plin de haz Smile dar cel mai important respecta regulile momentului..adica seriozitate si profunzime daca situatia o impune
nu toata lumea trebuie sa aiba aceeasi parere despre ceva sau cineva...si oricat de mult mi-ar place un actor nu ma uit la un serial de dragul lui... sad EL POATE FI CONDITIA NECESARA DAR NU NEAPARAT SUFICIENTA.
Am incercat G dar ...n-a mers!!!!!!!!! Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre andradamaria in Lun 03 Ian 2011, 5:29 pm, editata de 2 ori
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 03 Ian 2011, 3:07 pm

iulia80 a scris:hello hello de anul nou.....asta a fost uratura pe care nepotul meu de 3 ani.mi-a zis-o la telefon! 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 283516

ce faci dragilor.....si dragelor...marioara draga bine ai revenit din concediu! te-ai distrat? sper ca da!
16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155520 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155520 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155520
gata am sters putina...... 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155656
Da si nu Smile 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155656 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155656
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Lun 03 Ian 2011, 4:58 pm

andradamaria a scris: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 648483
m-am documentat ...
Diseara avem primul episod, cu traducere integrala,...
Andrada protesteeeez!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Nu te supăra, dar mă doare inimaaaaa :2a:
Eu am încărcat toate episoadele cu traducere integrală!
Dacă s-a întâmplat pe moment să nu am 2 propoziţii traduse am reîncărcat episodul după câteva zile.
Am apelat pentru asta la Sami-Heyforlife (R.I.P.) la o altă turcoaică Elif, la Rasim, la Florina, la Lăcrămioara, la Xalqa, am tors în furcă, dar am asigurat traducerea integrală oricât de vitrege au fost vremurile pentru Aşk ve Ceza.
Poate că ăsta a fost meritul meu special, căutatul şi găsitul acestor soluţii au şi vai!
Traducerea în engleză n-a fost integrală.
Dar ce-am făcut noi, da, e complet! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Chiar voi fi atentă cu coada ochiului dacă pe Kanal D filmul e tradus mai serios decât noi. De pe promo-uri nu m-au dat gata.
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 03 Ian 2011, 5:17 pm

Motzişor a scris:
Andrada protesteeeez!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Eu am încărcat toate episoadele cu traducere integrală!
Dacă s-a întâmplat pe moment să nu am 2 propoziţii traduse am reîncărcat episodul după câteva zile.
Am apelat pentru asta la Sami-Heyforlife (R.I.P.) la o altă turcoaică Elif, la Rasim, la Florina, la Lăcrămioara, la Xalqa, am tors în furcă, dar am asigurat traducerea integrală oricât de vitrege au fost vremurile pentru Aşk ve Ceza.
Poate că ăsta a fost meritul meu special, căutatul şi găsitul acestor soluţii au şi vai!
Traducerea în engleză n-a fost integrală.
Dar ce-am făcut noi, da, e complet! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Chiar voi fi atentă cu coada ochiului dacă pe Kanal D filmul e tradus mai serios decât noi. De pe promo-uri nu m-au dat gata.
SORRYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!! N-AM REVAZUT PRIMELE EPISOADE CU SUBTITRAREEEEEEEEEE ci numai dialogurile traduse ..cand traducea Arzu,sau celelalte fete sad sad mea culpa sad sad te rog nu te supara, n-am vrut sa fac o gafa de asemenea proportiiiiiii sad sad stiu ca munca voastra a fost titanica 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 357595 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 357595 si m-am trezit eu sa spun tampenii!!!!!!!SORRY,SORRY ,SORRY Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
pentru voi floare 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 371536 :love3: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 738690


Ultima editare efectuata de catre andradamaria in Lun 03 Ian 2011, 5:56 pm, editata de 4 ori
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Lun 03 Ian 2011, 5:20 pm

andradamaria a scris:... N-AM REVAZUT PRIMELE EPISOADE CU SUBTITRAREEEEEEEEEE ci numai dialogurile traduse ..cand traducea Arzu,sau celelalte fete sad sad mea culpa sad sad te rog nu te supara, n-am vrut sa fac o gafa de asemenea proportiiiiiii sad sad
Mi-a venit inima la loc, apoi m-am gândit şi eu că se poate ca să nu fi văzut toate episoadele noastre, of.
Îmi pare rău că am sărit aşa, of, o seară frumoasă 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 517793
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 03 Ian 2011, 5:58 pm

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 2813126v16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 2816507h16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 2811995k

Bună ziua !!! am răuşit şi eu să ajung acasă . Ce faceţi cucuietelor?? Cum fu ' trecerea în noul an ?
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Lun 03 Ian 2011, 6:02 pm

DENISA a scris:

Salut Denisa
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 03 Ian 2011, 6:07 pm

:qw6: DENISA si BINE AI VENIT!...in rest s-a mai adaugat un an...o fi de bine 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 1450537109 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 1450537109
kiss kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 03 Ian 2011, 6:13 pm

Bună Pufy !! Bună Andrada!!


Andrada sper ca noul an să fie bun şi ptr noi dar şi ptr favoriţii mei Tuba , Murat dar şi Cagla , îmi era tare dragă în ASI .
16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 02012011doganfamilyy


Mulţumesc tuturor ptr urări , sper să rămânem o familie în noul an şi să fie şi armonie şi veselie în " casa noastră "
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 03 Ian 2011, 6:22 pm

vă invit la înviorare şi la dat Kg jos că v-am cam " îndopat " la finele anului trecut

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Athlet_00416. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Gym_00116. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Gym_00616. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Gym_01616. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Ski_007



16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Jb1294064878316. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Jb12940648781


Demir & Gumus is the best

Mbc polls for the best actors , actresses and series in 2010 witnessed harsh competition and lots of surprises , polls lasted till Sunday january 2, 2011 . which succeeded Murat Yildirim (Demir in Asi series ) to sweep the poll totally and was crowned as the best Turkish actor for 2010 , while his partner ( Tuba Buyukustun) famous by name (Asi)
came in the second place . where as , Songul Odun was crowned as the best Turkish actress for 2010 on her role in " gumus" got 64.45% of the total votes


Sharp conflict On Drama dubbed

Which Seen Vote Intensive
By readers mbc.net
Where got .. Turkish Serial Asi

The title Better dubbed Serial
After fierce competition with argentin serial (LaLola)
Asi got on the 41.91%
Of the total votes, which amounted to the 117 thousand and 507 votes
While the LaLola to 28.1%.

The vote was more intense competition.. in the Best Actor
Stars of the Turkish drama
Where Share 254 thousand and 408 People in this race
Chose them Demir 52.6%
Hero of the series Asi
They chose Kivanc ... 39.98%
Which he was the only one who has participated with 3 Series ..
Is ..
gumus � menekse ile halil & ask �I memnu
While .. Subscribe Murat Yildirim
.. (he and the rest of the contestants) by one Series only ..


mi-ar fi plăcut ca şi Tuba să fie pe primul loc , Murat e tare dacă a răuşit să fie pe primul loc la cât de iubit e Kivanc în ţările arabe .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 03 Ian 2011, 6:45 pm

DENISA a scris:vă invit la înviorare şi la dat Kg jos că v-am cam " îndopat " la finele anului trecut

]
DOAMNE..ce mese ai mai intins pentru noi care ne vedem si pentru cei care ne citesc!!!!!!!!si pentru toti prietenii actorilor enumerati de tine 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 925958 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 100355 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 101840 asa ca trebuie ..macar dulciurile sa le..dam jos
uite ce am adus de pe port .ro sper sa nu se supere fetele, sondajul mbc,sau mai precis rezultatele lui
"sondaje mbc pentru cel mai bun actori, actriţe şi seria, în 2010, concurenţa asistat aspre şi o mulţime de surprize, sondaje de duminică a durat până la 02 ianuarie 2011. care a reusit Murat Yildirim (de fier în seria Rebel) la total matura sondaj de opinie şi a fost încoronat drept cel mai bun actor turc pentru anul 2010, în timp ce partenerul său (Tuba Büyüküstün), celebru prin numele (ASI)
a venit în locul al doilea. în cazul în care AS, Songül Wood a fost incoronat drept cea mai bună actriţă pentru rolul său turc, în 2010, pe "de argint" obţinut 64.45% din numărul total de voturi


Pe drama numit conflict Sharp

Care Vot intensivă vazut
De cititori mbc.net
În cazul în care am ajuns .. Turc Serial Asi

Titlul, numit Serial mai bună
Dupa o competitie acerba cu serial Argentin (LaLola)
Asi ajuns la 41.91%
Din totalul voturilor, care sa ridicat la 117 mii şi 507 de voturi
În timp ce LaLola la 28,1%.

Votul a fost mai mult o concurenţă intensă .. În cel mai bun actor
Stele de drama turc
Send "Oamenii în această cursă în care 254 de mii şi 408
52.6% au ales de Fier
Erou din seria Rebel
Ei au ales Kivanc ... 39.98%
Care a fost el singurul care a participat cu Seria 3 ..
Este ..
Îmi place Matei & mulţumit cu violet de argint
În timp ce .. Aboneaza-te Murat Yildirim
.. (El şi restul concurenţilor), de numai o serie ..


Traduce
reemksa2011


http://www.mbc.net/portal/site/mbc/menuitem.ff2c047b71869fec9318c4cd480210a0/?vgnextoid=e193c9710e84d210VgnVCM1000008420010aRCRD&vgnextchannel=e5397fb9d32ee010VgnVCM100000f1010a0aRCRD&vgnextfmt=mbcArticle # anchor3


Cele mai votate de fier şi argint, Tuba şi Kivanc 2 comandă

MBC 2010'nun cel mai bun jucator de sex feminin, jucatori de sex masculin şi concurenţa dură şi o serie de sondaje oldu.Anketler 02 ianuarie 2011 pentru a asista la cele mai mari surprize surdu.Anketde Murat Yildirim Asi succes portretizat personajul a devenit o serie de fier şi cei mai buni jucători de sex masculin au fost selectate în 2010'nun


2 sondaj de cel mai bun jucator de sex feminin Între timp, o serie de Asi Tuba Büyüküstün Asis, în timp ce seria de argint şi recunoscute ca fiind primul Oden cu vot 64.45% pentru cei mai buni jucători de sex feminin Songül au fost selectate în 2010'nun

conflict Mbc.net ascuţite cu cititorii chestionar seria a fost aruncat foarte votul-vota astfel pentru cele mai multe din serie a fost Asi
După competiţie cu o gama larga de Lalola Arjantinin Asi 117000 507 de voturi, adică 41.91% atunci când cumpără
Lalola 28,1%. de voturi, a fost al doilea, cu

Concurenţă mai intensă dintre cele mai bune anketindeydi actor masculin
De 254 mii 408 de voturi acordate de către persoana în acest sondaj
Cu o serie de caracter Murat Yildirim Asi Demir primul cu 52,6% voturi
În străinătate, publicată în seria 3 (, violet şi argint Matei, iubesc multumit), personajul principal, jucat de Kivanc Tatlitug al doilea vot a fost 39.98%

Minogue turc de AsiMurat"
Pufy...la cati metri de cafea???? Smile Smile Smile Denisa..am scris in acelasi timp...DA, Murat e tare,are sarmul lui infailibil Smile ...si ceva sange arab Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre andradamaria in Lun 03 Ian 2011, 6:51 pm, editata de 1 ori
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 03 Ian 2011, 6:50 pm

Pufy sări în ajutorul Yaseminei că plonjează pe jos .

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Dsc3020d16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 3626012372047769334110016. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 1686231237205176933371016. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 16666912372058435999710

de Crăciun puteau să-l sacrifice pe Pala 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 3176764736 că e cât un porcuşor nu pe bietul Savaş. 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 343827
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 03 Ian 2011, 6:56 pm

DENISA a scris:Pufy sări în ajutorul Yaseminei că plonjează pe jos .

am vazut-o pe Yaso intro poza pe adevarate catalige, asa ca nu m-as mira sa ..chiar plonjeze, Smile dar ce ranjet afiseaza BESIR, de-ti vine sa-i rupi dintii..cu toiagul mosului :qw5:
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Lun 03 Ian 2011, 7:00 pm

andradamaria a scris:...Pufy...la cati metri de cafea????

Lunea dimineața, cana de cafea are 1 metru înălțime Smile

Denisa, să săr în ajutor? 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 67332 Ce sunt eu - 112? 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 67332
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 03 Ian 2011, 7:02 pm

eu i-aş extrage dinţii fără anestezie 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Dentiste013

vai Pufy în noul an o laşi de izbelişte pe Yasemina ????
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 03 Ian 2011, 7:10 pm

pufy2010 a scris:

Lunea dimineața, cana de cafea are 1 metru înălțime Smile

Denisa, să săr în ajutor? 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 67332 Ce sunt eu - 112? 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 67332
Si ce diametru are cana ta de cafea? cred ca vrei sa suni la 112,pentru propria-ti persoana...pentru decofeinizare...ca nu te vad band surogate Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Lun 03 Ian 2011, 7:25 pm

Servus, Denisa, frumoaselor!

Iertaţi-mă că intervin aşa brusc, pentru cei care am iubit filmul Asi şi ne-am bucurat de imensa muncă depusă pe Hunili şi YouTube de prietenii noştri, inclusiv de Sami, vreau să vă aduc aici un mesaj special.
Pe Hunili a intrat cu un mesaj lung şi o fotografie înduioşătoare mama lui Sami-Heyforlife.
Vă redau aici doar un fragment, şi eu de-abia am început să citesc, Dumnezeu să-l odihnească, mi-e dor de el, de sufletul lui minunat, de caracterul lui admirabil!

,,Good morning,
Good afternoon,
and good evening to all of you.
As you may feel, I know that it is a multi cultural place that's why I know there would be a time differences around, and I wanted to salute you all.
I didn't know about this forum since long time I must admit, it happened recently, but I did not dare to write until I gather a full report about it, and about you dears.
Thanks to my young friend, Alia, who was sending me all of this through out the past three weeks.
And thanks to NHY, who kindly opened this account for me after notifying us that I cannot register myself.

So, This is Mary Edmond, Sami's mother.
What I am doing here? Refreshing my age! O' No no I know I might be the oldest here, but I know too that not all of you are so young, there is a verity range of ages around, that's why I hope you would accept my writing in here..."
Nu ştiu dacă e nimerit să copiez aici întreg mesajul, pentru cei care doresc să-l citească pot reveni cu el, iar pentru cei care au cont pe Hunili iată link-ul:

http://www.huniliyiz.net/index.php?topic=8756.msg215720;topicseen#msg215720

Deni, iartă-mă, ştiu că avem topic special, dar sunt în criză de timp. 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 606815
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Lun 03 Ian 2011, 7:26 pm

Denisa, acum cu dispariția Savașului, e mai greu de cucerit. Să zicem că iau o pauză. Psihic, este setată pe înmormântare, așa că nu am nici o șansă

Andrada, cana corespunde necesităților de refrishare de luni dimineața. Și cu o astfel de cană, cheful de muncă îmi vine când trebuie să plec de la serviciu Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 03 Ian 2011, 7:29 pm


motzi nu e nici o problemă foarte bine că ai adus o parte din mesaj şi aici , e emoţionant .
drăgălaşilor eu vă pupăcesc dar ne reauzim după serial
kiss kiss
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 03 Ian 2011, 7:39 pm

La multi ani!!!!Ce mai faceti?Asteptati filmul?...eu una asta fac...am citit mesajul mamei lui Sami si sunt un pic trista..
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Lun 03 Ian 2011, 7:45 pm

Salut Dea, bine ai revenit.
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 03 Ian 2011, 7:51 pm

Admin_dea05 a scris:La multi ani!!!!Ce mai faceti?Asteptati filmul?...eu una asta fac...am citit mesajul mamei lui Sami si sunt un pic trista..
BUNA DEA, :qw6: si eu am un sentiment de frustrare si neputinta,tristete cat cuprinde si nu pot sa spun decat Dumnezeu sa-l odihneasca!!!!!!!!!!!!iar mamei lui sa-i dea putere !
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum