Serialesitelenovelet
16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+27
iulia1965
florica
mitzymeu
vivi
anuta1971
GUMUS-NOOR
sasa
ivcheto83
alimar
michiper68
mirabel
prytymeu
Gloxinia2010
asi demir
dlacatus65
kh69
dana17
andradamaria
pufy2010
teodora_roman
lexia
lica54
rodica
Admin_dea05
iulia80
Motzişor
DENISA
31 participanți

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mier 05 Ian 2011, 7:25 pm

Salut fetelor,

ce liniște pe aici, vă refaceți după emoțiile de aseară? Sunteți la cumpărături de batiste după terminarea stocului, aseară?
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 05 Ian 2011, 7:53 pm

Buna seara!
stiti de vre-un link de la ShowTV..incepe filmul lui Halit
https://www.youtube.com/watch?v=UZ5cKgcsXuk&feature=player_embedded
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de maia*** Mier 05 Ian 2011, 7:54 pm

fetelor, imi poate spune si mie cineva care este urmatorul episod din ask ve ceza???
eu am ramas la 38? a aparut 39?
multumesc frumos:*


Ultima editare efectuata de catre maia*** in Mier 05 Ian 2011, 7:56 pm, editata de 1 ori

maia***
membru
membru

Mesaje : 4
Data de inscriere : 26/12/2010
Localizare : pe norisor

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mier 05 Ian 2011, 7:54 pm

Admin_dea05 a scris:Buna seara!
stiti de vre-un link de la ShowTV..incepe filmul lui Halit
https://www.youtube.com/watch?v=UZ5cKgcsXuk&feature=player_embedded

încearca http://www.camturk.com/tr/live.asp?iData=337&iCat=291&iChannel=19&nChannel=Tv
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 05 Ian 2011, 7:57 pm

pufy2010 a scris:
Admin_dea05 a scris:Buna seara!
stiti de vre-un link de la ShowTV..incepe filmul lui Halit
https://www.youtube.com/watch?v=UZ5cKgcsXuk&feature=player_embedded

încearca http://www.camturk.com/tr/live.asp?iData=337&iCat=291&iChannel=19&nChannel=Tv
multumesc se vede mai bine decat aici
http://www.livetvcenter.com/show_tv_963.asp
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mier 05 Ian 2011, 7:59 pm

maia*** a scris:fetelor, imi poate spune si mie cineva care este urmatorul episod din ask ve ceza???
eu am ramas la 38? a aparut 39?
multumesc frumos:*

salut maia, cum fetele par a fi la cumpărături de batiste după ep. de aseară, îți răspund eu: ep 39 a fost aseară la turci
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mier 05 Ian 2011, 8:04 pm

pufy2010 a scris:

salut maia, cum fetele par a fi la cumpărături de batiste după ep. de aseară, îți răspund eu: ep 39 a fost aseară la turci

Pufy, eşti o gazdă minunată. Servus, de mult nu ne-am conversat.
Maya, servus, găseşti nişte explicaţii legate de ep. 39 (un pic blocat pe YouTUbe) la comentariile de la canalul ASKveCEZAro.
Vă pup, acum am terminat ep. 37, dar mai sunt prelucrările şi încărcarea. De văzut se va vedea mâine. kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mier 05 Ian 2011, 8:08 pm

Motzişor a scris:.... de mult nu ne-am conversat.

Salut Motzisor,

... cam da Smile

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 155656 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 155656
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mier 05 Ian 2011, 10:18 pm

buna seara ..buna seara..
am venit si eu la spartul targului!..sper ca sunteti bine!
va doresc somnik usor si vise cat mai placute! 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 7677
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Joi 06 Ian 2011, 7:35 am

Buna dimineata o zi linistita tuturor.
Bre Denisa nici ca te linistesti noroc de Motzi care impaca pe toata lumea auzi sa-l clonam Smile
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Joi 06 Ian 2011, 8:19 am

buna dimineata forum!
buna rodica.....Motz-ul are doar ganduri bune..nerealizabile dar bune! cupidon
va doresc sa aveti o zi cat mai frumoasa! 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 06 Ian 2011, 9:50 am

Dragalaselor buna dimineata si pe aleia voastra va poftesc la o cafea cafea cafea cafea si un 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 33656 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 33656 fierbinte ca tare e frig afara.Va kiss kiss si va imbratisez cu drag ori unde va afati.Va doresc o zi frumoasa de iarna 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 7677
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Joi 06 Ian 2011, 10:12 am

Bună dimineaţa cuconiţelor şi conaşule de pe calea agăilor.
Slabă activitate pe aici. Da conule pufy, ne-am refăcut stocul de batiste, stai să vezi ce urmează acuma, mai vin pe acolo talibanii din Afganistan să-l salveze pe Beşir că la ai merge GPS-ul şi îl fură şi pe al nostru.
Mă bucur de locul 1 obţinut de AVC şi nici 2 nu e de aruncat când are concurenţă.
Măi ce reclamă bună i-am făcut că cei cărora le-am recomandat filmul şi de obicei nu prea sunt pasionaţi de "telenovele" cum le zic ei sunt încântaţi de AVC şi am primit telefoane de la toţi(e) , 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 114523 şi deja avem pretendente noi la 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 255789
chiar aşa TMC trebuie să ne ia colaboratori acolo ceva cumva că atâta reclamă le-am făcut că merităm Smile
Să ne mai bucurăm de el
https://www.youtube.com/watch?v=3ZPDbfnf5Kw
O zi bună.
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Joi 06 Ian 2011, 11:08 am

BUNA ZIUA TUTUROR,
Lexiaaaaaaaaa, daca ma mai uit mult la clipurile tale o sa devin fan yaso Smile Smile
Ma bucur sa aud ca ask nu dezamageste, si ca Muri incepe o noua "colecta "de fani.
In ce priveste reclama cred ca forumul, dar mai ales voi echipa ASK , ar si ati merita o recunoastere publica, atat din partea tmc cat si din partea kanald ROMANIA..LE-AM DAT DE TOATE..de la documentare, critica, elogii,evident toate constructive Smile Smile pana la traducerea "mura-n gura"ca sa nu mai spun de ralizatorii superbelor clipuri si fotogafii,etc.
Si zici ca vin talibanii..poate aduc cu ei ,peisajele selenare si celebrul val islamic integral.burqa, sau cum ii zice Smile o vedem pe yaso in asa ceva Smile Smile moneda de schimb pentru besir 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 539466
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Joi 06 Ian 2011, 12:24 pm

Vă salut dragelor şi dragilor. Iarăşi am absentat de sărbători şi am de recuperat kiss Am citit unele din posturile voastre, am văzut mai mult pe sărite episoadele făcute praf în stilul propriu Kanalului D (sinceră să fiu nu am avut nici timpul necesar, dar nici Răbdarea să mai vizionez filmul). Chiar şi soţul meu a fost uimit că nu mă mai uit ca la Asi la filmul în care joacă "turcul meu" Smile Smile Smile .
Şi, sinceră să fiu, mi-a cam sărit muştarul, când am vazut că cei de la firma care face traducerile (nu ştiu dacă e voie să-i pomenesc aici) l-au tradus pe agău cu conaş. Persoana respectivă nu prea se agită cu ceea ce înseamnă traductologie/terminologie. Mă întreb dacă şi lui Beşir îi vor spune tot "conaş"............ 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 2743637754 Mai ales ca Betty le-a dat "pară mălăiaţă" toată traducerea. Şi părerea mea personală e că folosesc traducerea fetelor noastre, dar ca să îşi dea aere de traducători 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 33802 mai fac corecţii ca aceasta unde dau cu m..ii în fasole - scuze pentru expresia "academică".Unde mai pui că limba română a adoptat titulatura de "agă" pentru comandantul respectiv. Deci făptura aia a tradus agă=conaş, din română in româneşte. Evil or Very Mad 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 2743637754 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 3176764736 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 3176764736
Iaca îmi spusăi şi eu oful, iertaţi-mă că sunt atât de războinică (de la turci mi se trage 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 1450537109 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 1450537109 Smile Smile ), dar simţeam că fac indigestie dacă nu mă descarc. :2a:
Pentru voi, mii de kiss kiss kiss 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 155520 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 155520 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 155520
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Joi 06 Ian 2011, 12:45 pm

Şi, sinceră să fiu, mi-a cam sărit muştarul, când am vazut că cei de la firma care face traducerile (nu ştiu dacă e voie să-i pomenesc aici) l-au tradus pe agău cu conaş.

Ai perfecta dreptate, si noi am fost "uluite"ca sa nu zic de-a dreptul dreptul revoltate de aceasta traducere care il lipseste pe bietul aga de valoarea intriseca a titlui sau, remarca si Motzi asta, puteau sa foloseasca linistiti aga, ca doar e plin vocabularul limbii romane de cuvinte turcesti.... adoptate asa cum ai spus,
si mai sper ca nu desconsidera in asa hal" bruma"de cultura a publicului acestor seriale..prin substitute cu alte valente sugestive, gen conas
sad sad
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 06 Ian 2011, 12:52 pm

bună cucuietelor !! Rodica sunt deacord să-l clonăm dar eu vreau exemplarul original Smile Smile Smile


fetelor kanaliştii dacă ar căsca ochii pe forumuri ar putea şi ei să actualizeze datele şi informaţiile despre actori şi astfel ar avea şi ei de câştigat .



Araf'ta yaşayanlar

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 671402967652

Aşk ve Ceza'da Savaş'ın ölemeyeceğini, bütün bu olup bitenin polisle işbirliği yapılarak hazırlanan bir mizansenden ibaret olduğunu iki hafta önce bu köşede iddia etmiştim. Aynen öyle oldu. Zaten Hanımın Çiftliği dışında başrol karakterlerinden birinin dizinin orta yerinde öldürüldüğünü görmedim. Bizim kahramanlarımız hep 'ölür gibi' yaparlar. Örnek mi? Polat Alemdar her sezon finalinde hayati tehlike atlatır. Arkadaşları Memati ve Abdülhey'in kaç kere öldü sanıldığının hesabını ise artık tutamaz oldum. Ezel dizisi de öyle. Ramiz Dayı'yı, Ali'yi, Cengiz'i, Serdar'ı kaç kez öldü zannetmedik mi? Ya kafasına kurşun yiyip kurtulan Yaprak Dökümü'nün Oğuz'una ne demeli? Peki ya Kavak Yelleri'nin Efe'sine ne buyrulur? Adam resmen hortladı... Demem o ki, sevdiğiniz dizinin başrol karakteri vuruldu mu, içiniz rahat olsun. Onlar Araf'ta yaşamaya pek alışkındırlar. Reyting Hazretleri onları tez zamanda ellerinden tutup gerçek dünyaya indiriverir.

Yüksel Aytuğ - Günaydın




Bir bölüm boyunca boşuna yas!



06 Ocak 2011

Aşk ve Ceza’da (atv) önceki akşamki bölümün neredeyse tamamında bir yas havası hakimdi. Demir’in sözde ölüm haberini duyan ahali siyahlara büründü... Neden sonra adamımızın ölmediği ortaya çıktı. Ben Demir’i kurşun yarasıyla görünce umudu kesecek kadar büyütmedim olayı. Sanırım aklı olan izleyici de büyütmemiştir... Sonuçta başrol karakteri ölünce dizi de düşer.

Mesut Yar - Posta
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Joi 06 Ian 2011, 1:39 pm

Salut fetelor,

apropo de termenul "coane" - am făcut azi o burtă de râs când 2 țigani prinși la furat din buzunare în autobuz, îi ziceau "coane" milițianului care îi ancheta Smile

ceva de genul - "Coane, să moară mama, n-am băgat mâna" Smile Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Joi 06 Ian 2011, 1:41 pm

pufy2010 a scris:Salut fetelor,

apropo de termenul "coane" - am făcut azi o burtă de râs când 2 țigani prinși la furat din buzunare în autobuz, îi ziceau "coane" milițianului care îi ancheta Smile
Smile Smile sau sad sad sad
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 06 Ian 2011, 1:43 pm

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 2830682J

cât de delicat a fost Murat cu Tuba 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Ogbgrc
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Joi 06 Ian 2011, 1:43 pm

Salut integral tot natul!
Fetelor, Pufy! Da, trageţi în ei, că merită.
Probabil cu ,,conaşul" au vrut să fie pe româneşte, dar ce nu e ca la noi trebuie lăsat ca la ei, traductorul nu cred că e profesionist (filolog) sau dacă e nu e unul de nota 10. În sfârşit! Treaba lor.

Denisa, mulţam de noutăţi!
Lexia, mulţam fain de ajutor!

Lexia şi cu mine ne tot lovim de nişte clenciuri, ne-ar prinde bine un turc. Din cauza unei astfel de situaţii a mai întârziAT FRAGMENTUL 3, DAR IATĂ-L ACUM PE POST Smile
şi vom mai încărca azi ceva micuţ şi plin de lacrimi, batiste să aveţi!

Aşk ve Ceza ep. 37 - 3/3 subtitrat româneşte - formatul original

kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 06 Ian 2011, 1:44 pm

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 163765_166684410043521_100001058889493_323845_7670768_n16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Ade01dd616. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 39-6
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Joi 06 Ian 2011, 2:03 pm

lexia a scris:... cei cărora le-am recomandat filmul şi de obicei nu prea sunt pasionaţi de "telenovele" cum le zic ei sunt încântaţi de AVC şi am primit telefoane de la toţi(e) , 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 114523 şi deja avem pretendente noi la 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 255789
chiar aşa TMC trebuie să ne ia colaboratori acolo ceva cumva că atâta reclamă le-am făcut că merităm ...

Lexiaaaaa!!! 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 357595 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 357595 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 357595

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 66540585
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Joi 06 Ian 2011, 2:07 pm

Mulţumim Motz, Denisa. kiss kiss kiss
Coanei Sahnur de ce nu i se vede varul/spoiala de pe fata la fel ca şi coanei Yasomica?! stupid ....era o întrebare retorică 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 343827 Iartă-mă Pufy-aga 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 244732
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 06 Ian 2011, 2:09 pm

Teodora , ea probabil are şanţurile mai adânci pe faţă ( Coana mare ) iar ca joc e net superioară Yaseminei chiar şi acelorlalţi , joacă foarte bine .


Cuplul meu favorit


16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 02012011muratuba1


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum