Serialesitelenovelet
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
vania_e
pufy2010
Geta
Garo
axxa246
vivi
DENISA
dana17
Admin_dea05
Luana
narcisa
florica
lica54
anuta1971
annadanna
alitheea
iulianagl
21 participanți

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de annadanna Dum 13 Feb 2011, 1:17 pm

Iuliana, ai dreptate cu Meg, imi place foarte mult, faza ei a fost mai scurta, pe cand pe hasret au plimbat-o prea mult printre mese, telefoane...
Hasret,e stilata acum. Imi plac comediile si Tuba a jucat scena superb (m-am amuzat la inceput apoi m-am intristat), dar putea fi altfel, zic eu. Sincer nu vreau sa supar pe nimeni, ma simt bine in casuta voastra si-mi sunteti tare dragi chiar daca nu prea scriu, din lipsa de timp.
Ii vreau impreuna Oca 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 495309 si in film
dar....mai ales in realitate cupidon, si cred ca sunt
se potrivesc de minune.
Iuliana kiss daca te-am suparat sad
va 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 155520 pe toate, sa aveti o duminica minunata! kiss

annadanna
membru activ
membru activ

Mesaje : 64
Data de inscriere : 21/08/2010

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 13 Feb 2011, 1:34 pm

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 181532_1602873070430_1194206931_31593575_475852_nfetelor. eu am alergie la cuvantul asta --suparat --in contextul asta,fiecare cu parerea lui,daca ne-a placut sau nu o faza ,o scena .Daca nu ne-a placut ceva asta nu insemna ca nu o placem pe Tuba sau Cansel,ei fac ce le spune scenariu,ei joaca precum le canta.Asa ca fara SUPARARE fiecare cu parerea lui,o dupa amiaza placuta. 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 13 Feb 2011, 1:38 pm

annadanna a scris:Iuliana, ai dreptate cu Meg, imi place foarte mult, faza ei a fost mai scurta, pe cand pe hasret au plimbat-o prea mult printre mese, telefoane...
Hasret,e stilata acum. Imi plac comediile si Tuba a jucat scena superb (m-am amuzat la inceput apoi m-am intristat), dar putea fi altfel, zic eu. Sincer nu vreau sa supar pe nimeni, ma simt bine in casuta voastra si-mi sunteti tare dragi chiar daca nu prea scriu, din lipsa de timp.
Ii vreau impreuna Oca 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 495309 si in film
dar....mai ales in realitate cupidon, si cred ca sunt
se potrivesc de minune.
Iuliana kiss daca te-am suparat sad
va 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 155520 pe toate, sa aveti o duminica minunata! kiss


Draga mea nu mai suparat deloc asa ca n-ai de ce sa-ti ceri scuze fiecare are dreptul sa-si spuna opinia, nu?Si asta e parerile sunt impartite si mie imi plac comediile romantice si deaceea ma uit cu placere cu episodul de vineri parca a mai dat putina culoare serialului.O duminica placuta in continuare.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Dum 13 Feb 2011, 1:44 pm

axxa246 a scris:Luana, ce de scuze!! Smile
mai ai sa ne faci metanii de iertaciune!
fiecare crede cum e structura ei sufleteasca, nu trebe sa fim toate de acord, caci nici nu e posbil.

e frumos ca o indragim foarte mult pe Tuba si ne place in ansamblu filmul. kiss
mai pune si tu o pisicuță frumoasa aici.
Am un milion de pisicute, dar nu pot pune nimic. Nu mai vrea sa mi le transforme in link nici direct, nici prin forumul vostru.Nu stiu de ce.
Scuzele le pun pt. ca ma tem de reactii "violente". Nu-mi plac.
Dwesi sunt inscrisa de multa vreme aici, ma consider noua printre voi, asa ca ma port politicos cu gazdele. Si in general m-am cam obisnuit sa-mi inghit parerile de-sa nu razi- frica. Ma tem sa nu enervez, sa nu primesc oua sau rosii in figura...Virtual, fireste!
Va pupez, o dupa amiaza minunata!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 13 Feb 2011, 1:59 pm

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Platou+cu+prajituriceva dulce,Luana nu cred ca trebuie sa-ti fie frica de ce gandesti,cuvintele urate,jignirile sau unele epitete cum am mai vazut prin alte parti acelea n-au ce cauta aici,parerea mea,nu eu sant gazda dar asa gindesc,o dupa amiaza placuta 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 13 Feb 2011, 2:01 pm

Luana daca nu ar mai fi pareri pro si conta nimic nu ar mai avea farmec voi puneti tot felu de comentarii aici ca mie imi place sa LE CITESC
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Dum 13 Feb 2011, 3:43 pm

Pusesem 3 poze, nu a luat decat una....44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Imagine10
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 13 Feb 2011, 4:30 pm

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2rhlqvn 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Dte36 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 15u06c 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 29z5xyr
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2q3ybdi 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2rek5m9 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Ay5215 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2dumi2w
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2ccxuvk 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2rppx0n 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2yl7evs 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2eoecnd 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 34hdwdv
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2z8xk5c44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 6fa6no44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 344zbf944. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2d9bjmx44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 4py4xl44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 24q61ad44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 34rul2t

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 169036_150942271628991_100001396578760_295012_4971560_n


Her fırsatta tiyatroya olan aşkını dile getiren ve sahneye çıkmak istediğini dile getiren Tuba Büyüküstün geçtiğimiz günlerde kendisine gelen bir teklifi reddetti.

Abdullah Şahin'in 'Eşeklik Bizde Kalsın' adlı oyununda rol alması için teklif alan Büyüküstün, "Şu sıralar tiyatro oynamak istemiyorum" diyerek rolü reddetti. Gönülçelen dizisinin yoğunluğu nedeniyle tiyatro sahnesine çıkmadığını da belirten Tuba Büyüküstün bu kez herkesi şaşırtarak, yaz aylarında sinema yapacağını da söyledi.






She is expresses her love for the theater at every opportunity and that she wants to act to the stage, but Tuba Büyüküstün rejected an offer.

Abdullah Şahin offered Tuba to act in the play 'We shall keep donkeys' but Tuba said that she cannot act now because of the Gönülcelen series intensity. Tuba Büyüküstün suprises everyone this time, because she will do a cinema movie this summer.



Ultima editare efectuata de catre DENISA in Dum 13 Feb 2011, 7:42 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Dum 13 Feb 2011, 7:12 pm

buna seara,doamnelor!
am vazut ep.si mi-a placut...multumesc mult pt.traduceri...am retinut un lucru esential:ca sa nu-l supere pe Levent, Hasret nu va spune nimic, va suferii in tacere...se va casatorii cu Levent...
o seara placuta va doresc! kiss kiss 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 155656 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 155656
tot ce scrieti este 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 567516 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 567516
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 13 Feb 2011, 8:29 pm

Dragalaselor buna seara cam liniste prin ograda.Din articolul pus de Denisa am inteles ca fata noastra a avut o oferta sa joace in teatru dar a refuzat spunand ca dupa terminarea seriei Gonulcelen va juca intr-un film de cinema 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 357595 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 357595 ei Va doresc o seara frumoasa si linistita kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 13 Feb 2011, 8:30 pm

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 180551_165128803535651_157708174277714_347123_2047050_nSeara buna tuturor. 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 13 Feb 2011, 8:43 pm

http://www.learnmyself.com/personality.asp?p=take-poll&qp=56664xbb764e2e votati care este cel mai bun actor 2010-2011
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 13 Feb 2011, 9:29 pm

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 63051236
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 13 Feb 2011, 9:31 pm

Florica am intrat si eu pe lincul cu vot pus de tine e o mare nebunie nu este ceva serios se pote vota de cate ori vrei si fanele fac concurenta intre favoriti lor Smile Smile
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 13 Feb 2011, 10:03 pm

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Huzun144. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Huzun
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2967750i44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2974544T
Hasret primeste acum lectii de la cei doi profesori ai ei si de la viata ... Lectii care ii vor folosi pe tot parcursul existentii ei … Si ca sa le asimileze temeinic , ca orice lectie grea , se invata la pachet cu multa suferinta …
Murat o invata ca ce vede nu e intotdeauna adevarat , dar ce-i zice el , e intodeauna adevarul … Daca ea avea puterea sa-l creada atunci cand el i-a zis , ca ce a vazut in balconul hotelului nu e nici pe departe ce a inteles ea , acum sigur altfel stateau lucrurile …
Chinul ei nu consta doar in gelozia si dorul de Murat, acum realizeaza , ca Bahar nu a inseamna nimic pt el si ca el s-ar putea sa-i fi spus adevarul , iar ea isi da seama ca a gresit necrezandu-l , neascultandu-l macar … Acum crede ca e prea tarziu … E lectia increderii … Trebuie sa ai incredere in cel pe care-l iubesti , iubirea nu inseamna nimic fara incredere , e doar chin , nicidecum iubire …
Levent ii preda lectia prieteniei , a sinceritatii intr-o relatie … iar vinovatia fata de el o darama … Il minte , il inseala , grea povara duce , asa cum spunea si ea … Dupa verbul a iubi , se zice ca cel mai frumos e cel de a ajuta … Asta face Levent…
Iar viata o invata ca nu poti da vina intotdeauna pe soarta … Tot timpul auzim oameni care se vaita ca nu au avut noroc in viata , dar cap au avut ….???? Nu degeaba se zice ca , Dumnezeu iti da , dar nu-ti pune in traista … Asta sper ca intelege Hasret , ca norocul ti-l mai faci si singur … Si nenorocul la fel … Si sa-ti plangi de mila nu e solutia , iar sa plangi in pumni e singura alinare …
Nu pot ocoli mult , ce nu mi-a placut … Cand am reusit sa vad episododul si am vazut scena din restaurant , cum Hasret cade a nu stiu cata oara in plasa lui Murat si cand am vazut-o mazgilita de frişca si in patru labe , am inchis … Am zis gata , am lucruri mult mai importante de facut …
Prea puerila abordarea scenaristilor si nereala , dar pt mahalaua de unde provine Hasret , probabil a fost de efect …
Hasret credeam ca evolueaza … Poate sant eu prea feminista , dar as fi vrut sa-l vad pe Murat in genunchi de dorul ei si nici decum pe ea , nici macar in gluma … Tot zic ca e mica si neexperimentata , dar nici la 16 ani n-as fi umblat in genunchi pt un barbat , nici la propriu nici la figurat … Nici un barbat nu merita asta , fie el Murat … Macar bine ca nu a vazut-o in ipostazele acelea ridicole … Ce diferenta fata de primul sezon , au incercat ei , dar n-au avut nici pe departe hazul de atunci … Pacat , puteau scoate chiar o faza comica in restaurant , daca tineau neaparat , idea nu a fost rea , punerea ei in practica a fost un dezastru pt imaginea Tubei si chiar a lui Hasret …
Ce mustacea Murat cand a vazut-o plecand din restaurant , nu-si mai incapea in piele , impelitatul , dar vad eu cum o sa-i explice asta cand o sa vina vremea … Atunci sa vad pe unde scoate camasa si cum o sa-l treaca toate cele , ca sa fie inteles si iertat … Nu cred ca Hasret v-a trece usor peste toate astea … Sper...
Vreau sa o vad din nou pe Hasret cea demna , care iesea din restaurant dreapta , chiar daca inima era farame si sufletul indoit , lasandu-i pe cei doi , nauciti si parca asa de mici in comparatie cu maretia tinutei ei , data de demnitatea care parea atunci , ca-i curge prin vene din totdeauna …
Lasand unele scene la o parte ( nici cea cu briceagul , nu mi-a placut deloc ), scena de final a meritat tot , a fost parca o farama de real , o farama de adevar in oceanul de minciuna , dar parca a fost si mai mult … parca era doar Tuba si Cansel …
In rest , pare o luptatoare Hasret , nestiutoare dar nu se lasa şi foloseşte toate arme , atatea cate are , atatea cate le ştie … Si acum calita , poate nu mai vrea ea sa-l ierte asa usor , pt tot jocul si suferinta adusa de el … Ziceţi voi ca mai bine ar ramane cu Levent , saracul Levent ar fi mancat in doi timpi si trei miscari … Cu Mutat ii v-a lua ceva timp , dar de mancat il v-a manca sigur si pe el in timp , sant convinsa … Dar si el e convins , cred ca de aceea nu se da inca ingenunchiat , ca stie ca ingenunchiat ramane pe viata . Saracul , v-a sta toata viaţa in garda cu ea si tot timpul cu geana pe ea ca pe butelie … Si ca sa nu i-o fure unul si ca sa nu faca ea vre-o trasnaie , ca mare potenţial mai are …
Impelitatul de Murat imi place asa zuz (ca toti barbatii ), tare e ofertant ca barbat indaratnic , dar as fi vrut ca si Hasret sa-i fie pe masura … Cere mult , dar cum se spune :" Nu te teme de cei ce-ti cer prea mult. Fereste-te de cei care se multumesc cu prea putin . Numai primii vor sti sa te iubeasca " si sa te pretuiasca , completez eu … Se pare ca tot cu caldura si sufletul pe tava in stilul Hasret poţi topi inima lui …
Tot episodul Murat a mustacit ( Cansel a artat si jucat excelent , il prinde bine rolul , pare in elemental lui , e incantat de partenere si am senzatia ca o testeaza un pic si pe Tuba … A ras in episodul asta cat nu a ras in tot serialul . S-a ingrijorat un pic cu boala ei , insa a stiut imediat unde sa caute raspunsul si a trecut imediat ce a inteles jocul Hasretei , la mutarea urmatoare , dar acum la final Hasret i-a dat mat …
Daca episodul trecut spuneam ca Levent a inţeles ce se intampla cu Hasret si asa era , drept dovada imensa tristeţe din privirea lui , acum a inţeles ce se intampla şi cu Murat … Sa vedem ce decizie ia … Iar Murat nu mai poate juca la fel ca pana acum jocul asta , lacrimile din ochii ei l-au facut sa inţeleaga ca e prea mult … Doare … si nu cred ca asta vrea …
Hasret a cistigat … dar cu ce pret ? Daca el mai vrea si poate continua jocul , e treaba lui , eu una nu prea cred … Iar Hasret a dat un semnal de " Stop joc " . Dar scena trebuie continuata in episodul urmator … Sa vedem reactiile tuturor . Saime , saraca era vizibil ingrijorata , toti stiu si vad ce se intampla … Sa vad care are curajul sa rupa pisica in doua … Murat vad ca doar isi ingite lacrimile …
Bravo Hasret … Touché Murat … Ce , nu ai auzit cand Hasret ti-a spus “en garde “, Murat ? Pacat , te-a prins cu garda jos si te-a nimerit drept in inima …
S-a convins ca e iubit , cred ca e timpul sa lupte ca acum a vazut ca are pt ce si e timpul sa arate cat de mult iubeste si el la randul lui , dezlegand baierile sufletului , ne mai tinand mainile in buzunare si buzele ferecate … Lasa-le liber Murat si buzele si mainile si vorbele si visele , ca vor zbura catre Hasret ca un magnet atrase şi tare curioasa sant, daca odata inbratisati si sarutandu-va , mai puteţi ramane in picioare si nu vi se vor taia genunchii de greutatea dorului acumulat in atata amar de timp , in atatea file de poveste …


44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Valentines44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 F_btterfly082m_a172bd744. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2974543r44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Ciao
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 13 Feb 2011, 10:13 pm

Luana a scris:
Imi pare rau, sper sa nu supar pe nimeni. Am vrut sa spun de ieri astea, dar am spus doar pe E-mail trimis unei fete care stiu ca suporta parerile tuturor si care o iubeste pe Tuba ca si mine.
M-am abtinut, pt ca am simtit ca aici episodul a placut.
Imi cer scuze, dar nu pot gandi altfel...
Daca v-am suparat, va rog sa-mi spuneti si pe viitor imi voi tine parerile pentru mine.
Am scris acum doar pt ca gazda mi-a cerut si nu prea stiu sa mint...
O zi frumoasa va doresc!
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 1241095004151_f Luana draga , am citit acum comentariul tau si vreau sa stii ca nu esti singura … Nu inteleg de ce nu exprimi cu mai multa incredere in tine ceea ce crezi si cu mai multa incredere in cei ce te citesc … Daca ai 20 de ani , intelg , dar daca ai in jur de 40 , nu … Daca totusi tii neaparat sa te scuzi pt ce crezi si ce gandesti , atunci cand scrii , eu in locul tau puneam citatul …

“ Sa nu crezi nimic din ce ai citit sau auzit aici , chiar daca daca am spus-o chiar eu , daca nu este in acord cu propria ta gandire cu propriul tau bun simt “ Buddha – lider spiritual indian -


Te rog sa scrii mai des si sa ai incredere ca nu esti singura si nici de neinteles … Intradevar santem diferiti si gandim si actionam diferit , dar am mai spus ca asta da farmec lumii si probabil asta ne face sa avem nevoie unii de altii …


Noapte buna Luana , Noapte buna tuturor ...
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 158078644. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 070314142105_little_boy_and_girl_kissing_lg1
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 13 Feb 2011, 10:26 pm

lica54 a scris:Florica am intrat si eu pe lincul cu vot pus de tine e o mare nebunie nu este ceva serios se pote vota de cate ori vrei si fanele fac concurenta intre favoriti lor 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 225264 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 225264
poti vota de multe ori dar nu cred ca se pune,si-apoi ce te costa daca votezi bineinteles daca vrei sa-ti votezi si tu favoriti tai 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 13 Feb 2011, 10:28 pm

Buna seara zanute kiss kiss kiss
Minunat comentariu Dana , ca de obicei se duce direct la suflet , sper ca scena de final sa fi fost picatura care a umplut paharul si de acum sa lase adevarul sa iasa la suprafata , sa isi dea frau liber sentimentelor , sigur vom avea ce vedea pentru ca potential exista , doar sa dea drumul la scenariu, ajunge cata umplutura inutila a fost .
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 13 Feb 2011, 10:33 pm

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Sunrise%20On%20The%20BeachDANA ,ce frumos le stii tu zice,multumesc mult un comentariu minunat,eu cred ca Gulnaz v-a fi cea care v-a rupe pisicain doua,ei i-a marturisit Hasret toate framantarile ei,Gulnaz cum tine mult la Hasret nu cred ca o v-a lasa inima sa-o vada atat de suparata si v-a vorbi cu Murat,eu asa cred,noapte buna ,somn usor cu vise placute. 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 13 Feb 2011, 10:37 pm

alitheea a scris:Buna seara zanute 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580
Minunat comentariu Dana , ca de obicei se duce direct la suflet , sper ca scena de final sa fi fost picatura care a umplut paharul si de acum sa lase adevarul sa iasa la suprafata , sa isi dea frau liber sentimentelor , sigur vom avea ce vedea pentru ca potential exista , doar sa dea drumul la scenariu, ajunge cata umplutura inutila a fost .
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 3409171942_cb46b6b511bine ai venit, 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 13 Feb 2011, 10:40 pm

florica a scris:44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 3409171942_cb46b6b511bine ai venit, 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580
Bine te-am gasit iubita kiss kiss kiss , esti bine?
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 13 Feb 2011, 10:42 pm

bine,bine sant ,tu ai reusit ceva ieri? 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580cu Ali vorbeam,il astept pe fiul meu cel mare in noaptea asta vine acasa 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 13 Feb 2011, 10:53 pm

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Flori_wallpaper_13_Lbuna Narcisa,te rog vreau sa citesc si parerea ta 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 13 Feb 2011, 10:55 pm

florica a scris:bine,bine sant ,tu ai reusit ceva ieri? 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580cu Ali vorbeam,il astept pe fiul meu cel mare in noaptea asta vine acasa 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580
Da , a fost o zi rodnica dar si epuizanta , aproape de 12 noaptea ne-am intors acasa. Cu ce e plecat , cu masina?
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 13 Feb 2011, 10:55 pm

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 415928 Nu -mi somn dar trebuie sa va spun noapte buna ,somn usor si vise frumoase, 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 517793 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 517793 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 517793
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum