Serialesitelenovelet
52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+23
florina1989
axxa246
costina
teodora_roman
narcisa
Nicky
Petre Gabriel Nicoleta
tiberici
anuta1971
alitheea
Lucica10
vivi
Luana
Geta
mihaela99
dana17
lica54
Garo
Admin_dea05
DENISA
andreea90
iulianagl
florica
27 participanți

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Joi 05 Mai 2011, 5:14 pm

andreea90 a scris:Voi ce spuneti .. credeti ca este cu Onur ? Mi se pare absurd si ce sa gaseasca la el ? Smile .. cum o combina astia cu toti numai de Cansel nu zice nimic ... chiar nu mi-ar placea sa fie cu Onur stupid

Traducerea in engleza la articol facuta de Dalia : hello did i'll tell you the turkish version in putting Onur in the middle they said she was with onur from the begining and something happened between them so they left each other and she started going out with Tolga then she left Tolga and returned back to Onur.'
ok Girls i posted the translation it was the first comment but now i cant see it any way they said the reason that make Tuba leave her lover Tolga Karaçelik last month he was with a woman in a bar

Sevgilisini barda bastı; ayrıldı. Hangi ünlü güzel sevgilisini barda basınca onunla ayrıldı?

Tuba Büyüküstün ve Tolga Karaçelik’in ayrılık nedeni ortaya çıktı

TÜRKİYE’nin, Ortadoğu’nun ve Kuzey Afrika’nın en beğenilen kadın yıldızlarından Tuba Büyüküstün’ün, geçen ay ayrıldığı yönetmen sevgilisi Tolga Karaçelik tarafından aldatıldığı ortaya çıktı. Büyüküstün, dizi çekimlerinin olduğu günlerde başka kadınlarla birlikte olan Karaçelik’i Hayal Kahvesi adlı barda bir kadınla basmış ve ilişkiyi bitirmiş.(Setarkasi.com)

http://www.setarkasi.com/ayrilik-nedenleri-ortaya-cikti/


Cum sa fie cu Onur?? Voi nu va ganditzi ca au fost impreuna doi ani in Antakya cand au jucat in Asi si intre ei n-a fost nimic??? Nu vedetzi ca toate zvonurile astea se bat cap in cap? Logic: daca ar fi fost cu Onur , relatzia ar fi inceput din Antakya. Daca nu ar fi fost impreuna atunci , cum ar accepta Onur o relatzie cu Tuba , daca ar fi adevarate povestile cu Murat Yildirim ?? Iar daca povestile despre Murat Yildirim nu sunt adevarate , de ce nu a inceput relatzia cu Onur de atunci ?? In plus ar fi bine sa avetzi in vedere si zvonurile cum ca lui onur nu prea ii plac femeile. Asta daca chiar vretzi sa tzinetzi cont de barfe. Eu personal nu cred nimic. Si mai ganditzi-va la ceva: Tuba a iesit cu Cansel , i-au filmat la bratz , emisiunile de la Dizitv sunt mai mult decat graitoare , dar nici un gazetar nu-l pune pe Cansel pe lista iubitzilor Tubei. Si de pe " lista " aceea mincinoasa , lipseste singurul iubit adevarat al Tubei: Bulent Inal.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 05 Mai 2011, 5:56 pm

Gönülçelen Bölüm Resimleri

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 220684e5

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 D40e2000

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 D69437df

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 03d4bd4a

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 93f198d2

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 306ab388

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Ffb31254


52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 667277f9

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 068981af

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 56fda5b4

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 4f832f67

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2694c9a6

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 6cb6e646

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2083afb3

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 3e219081








DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 05 Mai 2011, 6:00 pm

Geta a scris:

Cum sa fie cu Onur?? Voi nu va ganditzi ca au fost impreuna doi ani in Antakya cand au jucat in Asi si intre ei n-a fost nimic??? Nu vedetzi ca toate zvonurile astea se bat cap in cap? Logic: daca ar fi fost cu Onur , relatzia ar fi inceput din Antakya. Daca nu ar fi fost impreuna atunci , cum ar accepta Onur o relatzie cu Tuba , daca ar fi adevarate povestile cu Murat Yildirim ?? Iar daca povestile despre Murat Yildirim nu sunt adevarate , de ce nu a inceput relatzia cu Onur de atunci ?? In plus ar fi bine sa avetzi in vedere si zvonurile cum ca lui onur nu prea ii plac femeile. Asta daca chiar vretzi sa tzinetzi cont de barfe. Eu personal nu cred nimic. Si mai ganditzi-va la ceva: Tuba a iesit cu Cansel , i-au filmat la bratz , emisiunile de la Dizitv sunt mai mult decat graitoare , dar nici un gazetar nu-l pune pe Cansel pe lista iubitzilor Tubei. Si de pe " lista " aceea mincinoasa , lipseste singurul iubit adevarat al Tubei: Bulent Inal.

La asta ma gandeam si eu Geta .. cum e posibil sa o cupleze cu Onur , dar de Cansel nu zice nimeni nimic .. si i-au vazut de atatea ori impreuna .. nici eu nu cred stirea asta , deaia vroiam sa vad ce parere aveti .. oricum Onur nici in visele lui cele mai frumoase nu ar putea fii cu ea .. si ai dreptate l-au uitat pe Bulent .. Multumesc kiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 05 Mai 2011, 6:01 pm

florina1989 a scris:promo

Multumim Florina kisskiss
https://www.youtube.com/watch?v=cWcMW-RtdRE

Ce promo frumosssssss 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 283516 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 283516



Ultima editare efectuata de catre andreea90 in Joi 05 Mai 2011, 6:05 pm, editata de 1 ori
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 05 Mai 2011, 6:04 pm

florica a scris:ANREEA,sti ce m-am gandit:poate s-a accidentat la incalzire,ca el m-a fost la inceputul maciului,eu ma tot uitam dupa nr.8 pe care-l stiam ca joaca si el a fost cu nr. 17 ---nr. de rezerva. 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 296580 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 296580 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 296580 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656

Da .. si eu m-am uitat prima oara dupa nr.8 si dupaia am vazut ca era 17 .. din cate vad eu din inregistrarea meciului .. nu el s-a accidentat , ci un coleg de-al lui .. sunt 2 accidentari in video`ul asta .. deci cine a tradus in engl. , nu a tradus bine cred .. ca alta accidentare nu este kiss kiss 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155520

https://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=143187912419998


Ultima editare efectuata de catre andreea90 in Joi 05 Mai 2011, 6:12 pm, editata de 1 ori
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 05 Mai 2011, 6:05 pm

TUBA BÜYÜKÜSTÜN SEVGİLİSİNİ BARDA BASTI!

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Tuba-buyukustunjpg-100840730

Bu iddia magazin gündemini değiştirecek...
05 Mayıs 2011 09:44
Türkiye'nin, Ortadoğu'nun ve Kuzey Afrika'nın en beğenilen kadın yıldızlarından Tuba Büyüküstün'ün, geçen ay ayrıldığı yönetmen sevgilisi Tolga Karaçelik tarafından aldatıldığı ortaya çıktı.

Büyüküstün, dizi çekimlerinin olduğu günlerde başka kadınlarla birlikte olan Karaçelik'i bir barda kadınla basmış ve ilişkiyi bitirmiş..

http://www.gecce.com/haber/tuba-buyukustun-sevgilisini-barda-basti-168574.html

http://www.setarkasi.com/ayrilik-nedenleri-ortaya-cikti/
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vivi Joi 05 Mai 2011, 7:23 pm

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 01d756e2044d87a1fb135b0

vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 05 Mai 2011, 9:06 pm

Gönülçelen 50 Bölüm trailer (English translation)



de Gönülçelen la 5 mai 2011 la 08:24





Murat: So what will you say?
Hasret: Very nice. I like it very much. Live happy days in it.
Murat:İəm glad you like it. It was very important for me.
Hasret: Why?Murat: Eventually our life will pass here52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 224724_170852866303185_163859967002475_344169_5460718_n
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Mai 2011, 9:10 pm

Murat:Ce crezi?
Hasret:Este foarte frumos...Sper ca te bucuri locuind aici.
Murat:Ma bucur ca-ti place casa.Era important ca ti-a placut.
Hasret:De ce?
Murat:Pentru ca o sa ne petrecem viata aici...

Buna seara.

Traducerea dar nu pot pune clipul, nu stiu de ce.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Joi 05 Mai 2011, 9:34 pm

buna seara, Florina - frumos promo,mulţumesc...o îmbrăţişare magică după atât de mult timp şi poate nu numai...
Denisa,frumoase poze...oare Murat priveşte la spatele gol???!!!!
Iuliana,este altceva când înţelegi ce se vorbeşte, mulţumesc
o seară placută vă doresc...acum pot savura compotul de rubarbă, pa 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Mai 2011, 9:35 pm

Garo a scris:buna seara, Florina - frumos promo,mulţumesc...o îmbrăţişare magică după atât de mult timp şi poate nu numai...
Denisa,frumoase poze...oare Murat priveşte la spatele gol???!!!!
Iuliana,este altceva când înţelegi ce se vorbeşte, mulţumesc
o seară placută vă doresc...acum pot savura compotul de rubarbă, pa 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793


kiss kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Lucica10 Joi 05 Mai 2011, 9:37 pm

buna seara tuturor kiss kiss kiss Frumos promo ,de cand asteptam.... o imbratisare 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 283516 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 283516 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 283516 ce dragut 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 248946 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 248946 uite asa cred ca le curg balele la toti ziaristi astea tam.... care o cupleaza cu toti .Si chiar de ar fi cu onur cu cansel cu tolga etc ce ii itereseaza pe ei slap Evil or Very Mad slap Evil or Very Mad probabil nu isi mai vand ziarele si recurg la astvel de zvonuri, au vazut ca este foarte iubita de public si de acea procedeaza asa .Este tanara ,frumoasa, desteapta are tot ce-si doreste ,viata ei privata este numai problema ei.Noi ne dori din tot sufletul ca poveste de dragoste din seril se fii adevarata 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 100355 Oca dar de ,nu pti sa-i dictezi inimi... nici nu stii cand apar fluturasi I love you
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Joi 05 Mai 2011, 9:46 pm

Lucica10 a scris:buna seara tuturor kiss kiss kiss Frumos promo ,de cand asteptam.... o imbratisare 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 283516 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 283516 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 283516 ce dragut 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 248946 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 248946 uite asa cred ca le curg balele la toti ziaristi astea tam.... care o cupleaza cu toti .Si chiar de ar fi cu onur cu cansel cu tolga etc ce ii itereseaza pe ei slap Evil or Very Mad slap Evil or Very Mad probabil nu isi mai vand ziarele si recurg la astvel de zvonuri, au vazut ca este foarte iubita de public si de acea procedeaza asa .Este tanara ,frumoasa, desteapta are tot ce-si doreste ,viata ei privata este numai problema ei.Noi ne dori din tot sufletul ca poveste de dragoste din seril se fii adevarata 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 100355 Oca dar de ,nu pti sa-i dictezi inimi... nici nu stii cand apar fluturasi I love you

Eu zic sa-i luam pe fluturasii aia la ciomageala sa se indrepte in directzia dorita. Ce zici??? Smile Smile Smile
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Lucica10 Joi 05 Mai 2011, 9:47 pm

scuze pt greseli .Nici nu-mi vine sa cred ca am ajuns sa urmaresc un meci de fotbal Smile Smile Smile ce sprinten este Cansel oare a avut multi sustinatori-re Question Daca a rezistat 90 min e tare baiatul nostru stupid stupid
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 05 Mai 2011, 9:49 pm

Buna seara dragelor kisskisskiss 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155520

Daca tot e ziua barbatului sa-l tratam cum se cuvine Smile

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 O7o

andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Lucica10 Joi 05 Mai 2011, 9:51 pm

noi asa ne dorim Geta dar de ... ce nu ar fi prima familie foramata pe platourile de filmari dar de depinde de guturile fiecaruia Smile
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Lucica10 Joi 05 Mai 2011, 9:58 pm

Andreea esti prea indulgenta cu ei merita mai bine Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad slap slap slap ei nu chiar toti Smile Smile
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 05 Mai 2011, 10:03 pm

Lucica10 a scris:Andreea esti prea indulgenta cu ei merita mai bine Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad slap slap slap ei nu chiar toti Smile Smile

Smile Smile mi-a placut poza king .. arata cat de bine se pricep barbatii la toate Smile Smile se poate si mai bine .. bineinteles .. asta e putin pe langa ce stiu ei sa faca Smile dar merita chinuiti Evil or Very Mad Evil or Very Mad Question 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 539466
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Lucica10 Joi 05 Mai 2011, 10:10 pm

asa parca mai merge Andreea proabi si Tuba la fel procedeaza il chinuie nitel pe Canceltul nostu Smile Smile Smile
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Lucica10 Joi 05 Mai 2011, 10:15 pm

Eu am un baiat minunat dar stii cum spune proverbul ,,Dumezeu ii aduna un cal si o gloaba ,,altfel nu ar merge :moe:
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 05 Mai 2011, 10:15 pm

Lucica10 a scris:asa parca mai merge Andreea proabi si Tuba la fel procedeaza il chinuie nitel pe Canceltul nostu Smile Smile Smile

Se chinuie unu pe altu .. din cate am vazut in interviul lor de la Dizi Tv .. el pe ea si ea pe el Smile Smile

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 22528815283567144929110



52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 41782701



52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Koi7

andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 05 Mai 2011, 10:18 pm

Lucica10 a scris:Eu am un baiat minunat dar stii cum spune proverbul ,,Dumezeu ii aduna un cal si o gloaba ,,altfel nu ar merge :moe:

Sa va traiasca kiss si sa va bucurati de reusitele lui impreuna 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155520 .. acuma nu toti sunt la fel .. dar generalizam si noi un pic .. ca si ei zic "off .. femeile astea " cand nu le convine 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 131747 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Joi 05 Mai 2011, 10:23 pm

Mai e un proverb Lucica: " Dumnezeu da un bou si o belea". Depinde cine este boul si cine este beleaua. Dar cand cei doi sotzi se potrivesc stii cum se spune: " Dumnezeu n-a stricat doua case". Cunostem noi o stfel de casnicie. Va spun dragelor noapte buna , vise placute , ingerii sa va sarute. Poate se mai incalzeste vremea la Constanta ca am facut tzutzuri de frig. kiss kiss
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Lucica10 Joi 05 Mai 2011, 10:28 pm

asa este Andreea daca la tv nu avem la ce sa ne uitm ....stiti careva ce proiecte au pe viitor daca se termina filmul sad sad mi-ar placea sai vedem impreuna Citeam undeva ca pe 11 mai incep ceremoniile la Can unde il vor premia pe Belmondo si binenteles pritre invitati este si Oca
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 05 Mai 2011, 10:28 pm

Geta a scris:Mai e un proverb Lucica: " Dumnezeu da un bou si o belea". Depinde cine este boul si cine este beleaua. Dar cand cei doi sotzi se potrivesc stii cum se spune: " Dumnezeu n-a stricat doua case". Cunostem noi o stfel de casnicie. Va spun dragelor noapte buna , vise placute , ingerii sa va sarute. Poate se mai incalzeste vremea la Constanta ca am facut tzutzuri de frig. kiss kiss

Noapte buna draga mea kisskiss Vise placute 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155520 .. sa speram ca maine va fii soare 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 283516 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 165638 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793 :cei mai iubiti
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 52. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum