Serialesitelenovelet
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+22
iulianagl
pufy2010
razbunator
tiberici
Nicky
Geta
Lucica10
alitheea
vania_e
florina1989
annadanna
axxa246
costina
Garo
vivi
DENISA
simi
lica54
dana17
andreea90
Admin_dea05
florica
26 participanți

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 28 Mai 2011, 12:45 am

Va multumesc dragelor 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 283516 Garo, Costina , Nico .. ca sunteti aici .. alaturi de mine si de noi toate , scuze daca v-am suparat si pe voi ,dar ma dezamagit sa vad ca Tuba nu a fost la copii care ii iubeste si i-a ajutat , dar se pare ca mai important e Onur .. asta e .. Va pup si va multumesc sunteti minunate ..m-a bucur ca v-am cunoscut chiar daca virtual, imi sunteti asa de dragi 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 155520 Noapte buna kiss Pupici kiss 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 155520

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 1124pox

andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de costina Sam 28 Mai 2011, 1:37 am

speranta moare ultima andreea . poate data viitoare ii vom vedea impreuna noapte buna fetelor[daca mai e cineva pe aici 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 359517 ] kiss kiss kiss
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 28 Mai 2011, 5:33 am

Buna dimineata!! cafea

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 12123610

Cate poze cu iubitul nostru cansel face si funda... 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 85344 a cucerit-o cu totul la fel cum nea cucerit si pe noi 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 283516 .eu am recunoscut, m-a cucerit de la prima vedere a lui
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 28 Mai 2011, 5:56 am

lica54 a scris:Buna ali sti ceva de Iuliana,Narcisa,Anuta,Florica banuesc ca este in curatenie se apropie nunta dar celelalte sa-u suparat asa de rau??
Se pare ca avem doua membre ale acestui forum care sunt in febra pregatirilor pt nunta copiilor. 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 92073 florica si elena50
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 28 Mai 2011, 7:16 am

Buna dimineata dragalaselor buna dea aseara am vorbit cu florica la telefon 40 de minute este in curatenie generala schimba usi geamuri zugraveste are nunta fetei in august.Nu mai poate intra ca are calculatorul strans facut pachet.va kiss kiss kiss kiss kiss si va doresc o zi frumoasa.Andreea nu mai fi suparata intra aici macar pentru Cansel.Tuba nea dezamagit pe toate!54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Apiq10i

lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Sam 28 Mai 2011, 7:28 am

Buna dimineatza tuturor. Nu aveam de gand sa mai scriu ceva. Am remarcat insa ca tzi uitat extrem de repede toate momentele de incantare pe care vi le-a oferit Tuba in filmele ei . Si pentru ca in viatza ei particulara nu face cum doritzi voi , V- A DEZAMAGIT PE TOATE !!!! Pacat , foarte repede atzi uitat si foarte usor judecatzi. Va doresc o zi frumoasa si va doresc sa nu va mai dezamageasca nimeni.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 28 Mai 2011, 12:51 pm

Buna ziua dragelor kiss .. Weekend placut sa aveti kiss 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 155520 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 155656 ..

Ps. Geta nu trebuie sa faca cum vrem noi, nu deasta suntem dezamagite .. e vorba despre altceva .. dar nu mai conteaza ..

Va pup kisskisskiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 28 Mai 2011, 12:51 pm

Nunca te olvidare ... pentru voi dragelor si Cansel si Tuba .. kiss 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 283516




54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 31657404821862936347404



54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 25203321955844139594318


54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 25436910150199519912426


54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 24792610150199448142426


54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 22918719576780380271812


54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 24078010150195599557426


54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 18057219378962730615818



andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Sam 28 Mai 2011, 12:53 pm

buna ziua,doamnelor!...in centru este f.cald, nu adie nici un vinticel, sunt singura acasa asa ca-mi fac de cap!!!!
fetelor,eu tot nu inteleg de ce pe pliantul de la spectacolul copiilor era trecuta data de 30.05.2011!!!!!, la ce au renuntat si nu au mai schimbat data....
d-na Geta nu aveti motiv sa ne certati, noi nu avem nimic cu viata privata a Tubei....este libera sa faca ce vrea, dar nu avea voie sa ne interzica sa visam...are o meserie f.grea pe care si-o face f.bine dar sa nu uitam ca un artist este rasplatit prin aplauzele fanilor, adica fara fani el nu exista...in concluzie nu poti sa-ti bati joc de cei ce te sustin...trebuia sa mai aiba putintica rabdare deoarece si Onur joaca in serial si ce rol are...acum indiferent cum vor juca in serial farmecul s-a dus, magia a disparut...de aceea nu inteleg cum de casa producatoare a permis asa ceva...si apoi sa nu mergi la scoala copiilor cu autism,pe care sustii ca-i ajuti, pt.inaugurarea expozitiei lor de desene m-i se pare ca nu o caracterizeaza pe Tuba, s-a schimbat...frica de singuratate a facut-o sa se comporte asa...scuze daca am sarit calul... o zi cit mai placuta sa aveti kiss kiss
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Sam 28 Mai 2011, 1:06 pm

Garo a scris:buna ziua,doamnelor!...in centru este f.cald, nu adie nici un vinticel, sunt singura acasa asa ca-mi fac de cap!!!!
fetelor,eu tot nu inteleg de ce pe pliantul de la spectacolul copiilor era trecuta data de 30.05.2011!!!!!, la ce au renuntat si nu au mai schimbat data....
d-na Geta nu aveti motiv sa ne certati, noi nu avem nimic cu viata privata a Tubei....este libera sa faca ce vrea, dar nu avea voie sa ne interzica sa visam...are o meserie f.grea pe care si-o face f.bine dar sa nu uitam ca un artist este rasplatit prin aplauzele fanilor, adica fara fani el nu exista...in concluzie nu poti sa-ti bati joc de cei ce te sustin...trebuia sa mai aiba putintica rabdare deoarece si Onur joaca in serial si ce rol are...acum indiferent cum vor juca in serial farmecul s-a dus, magia a disparut...de aceea nu inteleg cum de casa producatoare a permis asa ceva...si apoi sa nu mergi la scoala copiilor cu autism,pe care sustii ca-i ajuti, pt.inaugurarea expozitiei lor de desene m-i se pare ca nu o caracterizeaza pe Tuba, s-a schimbat...frica de singuratate a facut-o sa se comporte asa...scuze daca am sarit calul... o zi cit mai placuta sa aveti kiss kiss

Imi pare rau , eu nu cert pe nimeni. Faceam o constatare. Magia unui film nu este data de viatza particulara a actorilor. Daca Tuba ar fi fost casatorita disparea magia filmului ???? NU !! Deci nu are nici o legatura filmul cu viatza actorilor. Si apoi nu numai Tuba s-a afisat cu Onur , ci si Cansel s-a afisat cu Pinar. Nu are nici o importantza . Iar daca Tuba nu s-a dus la acel eveniment cu copiii , nu avem de unde sti motivul. E bine sa judecam mai putzin faptele actorilor. Eu cred ca suntetzi ( unele ) subiective. Am priceput esentza nemultzumirilor. Pleaca de la faptul ca Tuba are o relatzie cu Onur. Si mai intzeleg ca nu o vetzi mai urmari in nici un proiect , indiferent cu cine va juca. Intotdeauna imaginea ei va fi asociata cu a lui Onur. Ma rog , e alegerea voastra. Eu o voi urmari. S-auzim de bine. Va doresc multa sanatate.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 28 Mai 2011, 2:55 pm

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 30950123217846729367
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Lucica10 Sam 28 Mai 2011, 3:34 pm

buna fetelor kiss kiss kiss la Valcea este placut .Eu nu ma pot exprima atat de frumos ca voi dar totusi im spun si eu parerea .Referitor la Cansel .Cine l-a cunoscut pina acum ?A jucat in acesti 4 -5 anii in Turcia atat in seriale alaturi de asa zisa ,,mare actrita ,,Beren cata publicitate i-a facut ,a jucat in mai multe filme de cinema cata publicitate i s-a facut .Poate dar pina in Gununcelen in cate emisiuni a fost cate premii a luat ?cine de fapt a fost pionul important in a castiga in popolaritate TUBA .Firtina cine a vazu ?Pana sa ruleze ASI cine stia de talentul lui Murat ,cata popularitate avea el,cate premii castigase ,cine a fost rampa lui de lansate ,Burcin ,,NU TUBA .Ca actrita trebuie sa recunoastem joaca genial iar alaturi de cei doi actori a stralucit .Cansel este mult mai versat decat toti cei care au fost in inima TUBEI dar asta este sunt fapte si gusturi noi nu avem de unde sti ce a fost itre ei .Cineva spunea ,,daca era casatorita ,,DACA ERA ce mai zicean ..?Poate Onur chiar este baiat bun ,,,,,,,dar si Cansel daca o voia langa el ,,,,, PUTEA,,,,, Eu ii voi urmari in continuare pe toti trei TUBA-CANSEL-MURATdaca voi avea posibilitate. Nu am vrut sa supar pe nimeni este numai parerea mea chiar daca eu as vi vrut ca cei dai sa fie impreuna in viata reala kiss kiss kiss kiss
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 28 Mai 2011, 3:36 pm

Da-ti pe http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=atv si scrieti ora 13:43 azi , arata promo-ul pt Dizi Tv ..de la filmarile Gonulcelen .. ce amuzant e CAnsel Smile 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 283516

Doar asa am reusti sa fac captura .. ca se misca prea repede 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 131747

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Jytr

andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 28 Mai 2011, 3:40 pm

Lucica10 a scris:buna fetelor kiss kiss kiss la Valcea este placut .Eu nu ma pot exprima atat de frumos ca voi dar totusi im spun si eu parerea .Referitor la Cansel .Cine l-a cunoscut pina acum ?A jucat in acesti 4 -5 anii in Turcia atat in seriale alaturi de asa zisa ,,mare actrita ,,Beren cata publicitate i-a facut ,a jucat in mai multe filme de cinema cata publicitate i s-a facut .Poate dar pina in Gununcelen in cate emisiuni a fost cate premii a luat ?cine de fapt a fost pionul important in a castiga in popolaritate TUBA .Firtina cine a vazu ?Pana sa ruleze ASI cine stia de talentul lui Murat ,cata popularitate avea el,cate premii castigase ,cine a fost rampa lui de lansate ,Burcin ,,NU TUBA .Ca actrita trebuie sa recunoastem joaca genial iar alaturi de cei doi actori a stralucit .Cansel este mult mai versat decat toti cei care au fost in inima TUBEI dar asta este sunt fapte si gusturi noi nu avem de unde sti ce a fost itre ei .Cineva spunea ,,daca era casatorita ,,DACA ERA ce mai zicean ..?Poate Onur chiar este baiat bun ,,,,,,,dar si Cansel daca o voia langa el ,,,,, PUTEA,,,,, Eu ii voi urmari in continuare pe toti trei TUBA-CANSEL-MURATdaca voi avea posibilitate. Nu am vrut sa supar pe nimeni este numai parerea mea chiar daca eu as vi vrut ca cei dai sa fie impreuna in viata reala kiss kiss kiss kiss

Buna Lucica .. Cansel pana sa joace cu Tuba .. a luat destule premii , sunt atatea inregistrari si filmari cu el .. inainte sa joace cu Tuba .. nu se poate spune ca Tuba la facut "vedeta " .. are si ea talentul ei ,dar nici asa .. Cansel a jucat alaturi de Ayda atatia ani si era foarte cunoscut .. Amandoi sunt cunoscuti cu ajutorul lui TOmis .. ca joaca impreuna si au reusit un succes amandoi .. asta e altceva !
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 28 Mai 2011, 3:48 pm

Se pare ca nu vom avea episod duminica asta

http://www.televizyondizisi.com/index.php/gonulcelen-bu-hafta-yok/43222/27/

Atv’nin Yeni yayın akışına göre 29 mayıs pazar günü saat 23.00′de Gönülçelen dizisinin 52. bölümü (tekrar) yayınlanacaktır. İzleyenlere duyurulur.

............
Hello our dear Members Tomorrow there will be no GC and they will publish episode 52 At 23:00 Turkey time as ATV published it now and the new Episode will be published in 5 June

Va fii reluarea ep 52 .. si abia pe 5 iunie vom vedea ep.53.


andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Sam 28 Mai 2011, 4:07 pm

sti motivul,Andreea???
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de costina Sam 28 Mai 2011, 4:41 pm

[quote="Lucica10el]buna lucica sa nu te superi pe mine dar eu nu cred ca tuba la ridicat pe cansel din cate stiu marea majoritate a filmelor le-a facut in franta poate nu le stim noi dar banuiesc ca francezii ii cunosc mai bine cariera artistica si pana sa ruleze asi cine o cunostea pe tuba[si murat si tuba s-au ridicat dupa ce au jucat in asi .cel mai bun film pe care l-au facut] kiss
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 28 Mai 2011, 5:01 pm

Buna ziua dragalaselor imi place ca suteti active?Nici eu nu ma pricep la vorbe mari dar ma bucur ca iam cunoscut pe cei doi actori care neau facut serile mai frumoase.Si daca relatia lor nu a fost sa fie trebue sa ne resemnam.Asteptam alte proecte poate mai bune ca sa ne incante privirile.Va doresc o dupa amiaza placuta
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Id.joe.pl-sub-images-pictures-03637e37422b4963f723b35f4ff7a897-th2

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Img30.imageshack.us-img30-4180-rybkia


Ultima editare efectuata de catre lica54 in Sam 28 Mai 2011, 5:18 pm, editata de 1 ori
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vivi Sam 28 Mai 2011, 5:08 pm

Gönülçelen set - Günay karacaoğlu ve Şehri cabuk röportaj 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 530ccn

vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 28 Mai 2011, 5:25 pm

Niste flori frumoase pentru toate dragalasele.

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 206293731
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 56302963618
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 28 Mai 2011, 5:34 pm

Porumbeii pacii fie ca aceste pasari gingase si frumoase sa va aduca liniste si pace sufleteasca!!!
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Oiseau
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 29x7zah
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 28 Mai 2011, 5:50 pm

A venit si vulturul sa ne stice linistea!!!!
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Img12.dreamies.de-img-627-b-zarh1wz0hxt
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 11526320
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Sam 28 Mai 2011, 6:06 pm

multumesc pt.flori,Lica , iar de la vultur ar trebuii sa imprumut maretia si intelepciunea
Vivi, nu ai gasit nimic despre serialul de miine seara?
scoala unde a fost Cansel este cea in care sa filmat, deci era frumos sa fie prezenti toti 4...Nakie nu a filmat acolo...baietelul de linga ei este un scump si ce frumos batea tobele...poate fetele ne mai aduc poze de la festivitate.... kiss
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Lucica10 Sam 28 Mai 2011, 7:39 pm

cred ca nu m-am exprimat corect nu l-a ridicat Tuba s-au facut publicitate in Turcia Dar eu tot ii iubesc ca actori chiar daca sunt sau nu impreuna kiss kiss kiss
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 28 Mai 2011, 7:49 pm

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Hasret12

Fetelor o poza sa va treaca supararea.

Eu una o ador pe tuba oricare ar fii decizia ei.Am sa-i urmaresc in continare pe cei trei favoriti ai mei Cansel & Tuba & Murat ...dar am promis ca de acum inainte nu o mai voi cupla cu nici un actor cu care va mai juca.
Am descoperit dragostea de filme turcesti incepand cu serialul 1001 de nopti , atunci eram inebunita sa-i vad pe cei doi impreuna si in afara filmului simteam ca cei doi se iubesc.El Halit era casatorit iar ea Berguzar urma sa se casatoreasca toate eram disperate si dezamagite..era vara iar toamna in septembrie urma ca ea sa se casatoreasca cu altul, un balerin.Nu mai era nimic de facut din speranta se scursese si ultima picatura ....cand surpriza!!!!..el a divortat iar ea a rupt logodna.....au fost retrasi nu au recunoscut nici macar cand s-au intors impreuna din Franta.Imi aduc aminte ca si la emisiunea lui beyaz show stateau un pic la distanta i-a atins chiar mana cand au cantat un cantec iar Berguzar si-a retras-o imediat...
A urmat Asi nebunie si mai mare ..cei doi parca formau un intreg....imi pierdeam noptile uitandu-ma din nou si din nou la scenele cu cei doi( nu cred ca am sa mai fac asa ceva la vre-un film)....credeam ca scena de viata se va repeta asa cum a fost in 1001 de nopti dar nu a fost sa fie asa...cu timpul l-am descoperit pe cansel asta dupa ce m-am interesat care va fii partenerul tubei (deci daca nu era ea nu cred ca-l descopeream) si mi-a placut de la prima vedere.....cand l-am vazut si cum joaca alaturi de tuba mi-am zis Gata astia vor fi impreuna!!!..dar din nou " am luat teapa"....ma gandesc sa ma opresc aici si sa nu o mai cuplez cu nimeni pe viitor ( in afara de cansel cu el se potriveste cel mai bine Smile )....


Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Sam 28 Mai 2011, 7:57 pm, editata de 1 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum