Serialesitelenovelet
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+22
iulianagl
pufy2010
razbunator
tiberici
Nicky
Geta
Lucica10
alitheea
vania_e
florina1989
annadanna
axxa246
costina
Garo
vivi
DENISA
simi
lica54
dana17
andreea90
Admin_dea05
florica
26 participanți

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 06 Iun 2011, 12:02 am

buna seara zanute
EPISODE 53 PART 1
Quote
https://www.youtube.com/watch?v=a2XHnzNhznU

Starting from 9:39

Gülnaz is worried about hasret being late
And Saime tells gülnaz to calm down.

Murat: what would you like to do?
Tell us where we should go now.
Hasret: now? Don’t ask me any other question tonight.
Murat: why?
Hasret: because I cannot think of anything else..

**
Nesrin complains about cleaning the dishes etc when nakiye is not around.
**
Murat: It was always so hard to leave you hasret. But tonight it seems really hard to leave you.
I do not want tonight to finish.
Hasret: I want it to be tomorrow really fast.
Murat: why?
Hasret: I want to be sure I am not dreaming all this.
What did you do to me??
Murat: Nothing I just fell in love with you..
Hasret: good night
Murat: good night.
Hasret: don’t do anything crazy on the way back.. go slowly and carefully.
GO ON then don’t wait for me.
Murat: let me see you go in..
**
Hasret comes home.. she acts like she is sulking and nothing happened at first.
then she tells them murat proposed.
**

**
saime: hasret come on tell us.
Hasret: nothing happened.
Gülnaz: why did he make you 2 days then? She is smiling..
Hasret: he said. He said.. he proposed..
**
Everyone is really happy.
cobra still asks about the agreement.
**
EPISODE 53 PART 2
Quote
https://www.youtube.com/watch?v=ZlWSg-7wnEw&feature=related

Gülnaz: he knew he upset you there on that spot and it was cute of him to propose to you right there.
Saime:I think it was nice too.
Cobra: I don’t think a car park is romantic.
Gülnaz: what would you know
Cobra: I proposed to you romantically on stage
Gülnaz: everyone does that. Cafer did it too.
Cobra: All because of stupid cafer.. copy cat.
Hasret: if someone told me you would accept a proposal in a car park. I would not have believed it. But everything was so beautiful I do not even remember the car park.. all I can remember is Murat’s eyes and the way he was looking at me..
**

Gülnaz and saime wants to talk to hasret alone.. they send cobra off to prepare tea.
**

murat comes home to ethem and nesrin and tells them he proposed..
but he tells ethem I screamed THERE IS A FIRE!!
**
saime and gülnaz are very happy about the proposal.
**
Gülnaz says she may not give hasret away.. hasret says I will always be around..
cobra says you are a weird lot you laugh one second and then cry the other..
**
nesrin murat and ethem are having champagne.. to celebrate..
nesrin says murat's smiling face is important to her from now on and she is sincerely happy.
hasret is in the balcony remembering the kisses and the proposal..
**
gülnaz plans a henna night where nesrin is also called to the turkish bath.. she says she wants to burn nesrin with the hot water and make her dance too.
**

kadir says he wants to stay over with murat and hasret from time to time.
**
saime gets a call to go to Ýzmir. she has to sign for an old tax payment..
**
gülnaz now says the does not want hasret to see murat until they are officially engaged.
**
________________________________________
Murat calls ceren and tells her he is getting married.
levent hears her joyous voice.. and ceren tells levent the news. of course levent is not happy but he acts like he is happy.
**
levent tells ceren hasret and murat are just friends from now on. he does not feel anything for hasret.
**
balçiçek says cafer's parents really loved her..
**

apparently Murat brought over the contract and hasret ripped it in front of the house. kadir tells this to cobra.. and cobra rushed to the house because he still wants to go to france.
**
Murat: what are you thinking about?
Hasret: before.. when we are not together.. It gave me pain even to breathe.
Murat: forget about the past hasret
Hasret:There were days when I was really upset, I cried a lot.
Ieven said bad things about you to myself when I was thinking inside my head.
I screamed and shouted. But I could never get over you. I could not let you go. I never stopped loving you not one day.
Murat: me neither hasret. You were always in mid mind and you will always be the one I am thinking of.
Hasret: why would someone cry so much when they are so happy.
Murat: I don’t know.
Hasret: you don’t know anything do you!
Murat: you look like a little child when you cry.
Woman: why do you make such a beautiful girl cry?
Murat: I did not.
Woman: well I sure as did not make her cry!
Here.. stop crying.. you should leave him girl..
And when you look at him you would think he is a gentleman.
Murat: why didn’t you tell her I did not make you cry
Hasret: I don’t care..
**
gülnaz phones hasret and tells her to come home..
**
Murat: hasret.. Is there a problem?
Hasret: no.. my sister just wants me to go back.
Murat: why?
Hasret: she needs help cleaning.
Murat: ok.. lets eat these and then we can go.
**
Kadir thinks gülnaz is close minded because she does not let hasret see murat until they are married.
**
Murat: you know you told me your dad would not let you get married. You said he would not give you away cause he loves you too much.
Hasret: yes.
Murat: I said it would be tough on the guy who would want to marry you.
And you said I guess so.
Hasret: I remember.
Murat: well is it really going to be very difficult?
Hasret: why? Are you going to come and speak to my family.
Murat: Isn’t it how these things go then?
Murat: I do not want to wait any longer. I want to marry you..
**
EPISODE 53 PART 3
Quote
https://www.youtube.com/watch?v=aOzUFMZsICQ&NR=1

Hasret: I am not used to you talking so openly.
Murat: well I can speak even more clearly. We are coming to your house to ask your family’s approval tonight.
Hasret: what? You must have gone crazy.
Murat: why?
Hasret: anyway mom is not home tonight. She is in Izmir. She will be back tomorrow.
Murat: ok tomorrow night then.
Hasret: ok.
Murat: you did not answer me. will it be hard for me to get the approval?
Hasret: well you should be patient and wait for tomorrow.
**
cobra is sticking back the pieces of the contract.
apparently cihan called kadriye and cihan said I am happy for hasret.
balçiçek still thinks hasret should have gone abroad. She says she would not hesitate and she would accept it if she was asked to go on tour.
**
murat brings hasret back home.
Hasret: see you.
Gülnaz:hasret!
Murat: ok. See you.
Hello gülnaz..
Gülnaz: hi there.
I am waiting for an explanation.
Hasret explains that murat’s family is coming over tomorrow night. For the engagement.
**
Nesrin is shocked about this being so quick. She is worried if everything will be ready in time.

**
cobra is taking a private lesson. He tells ceren murat and his family are coming over to ask for approval and for the engagement.
ceren calls hasret and says shall we go shopping together.. hasret needs to buy a new dress.
**
gülnaz is making balçiçek and kadriye clean because she is pregnant
**
levent is at the studio. Murat comes over.
levent tells murat he is happy for him.
**
murat says he will call them when he finishes at the studio.
*
levent says he did not forget about being best man if murat still wants it.
and murat says I would love it.
**
hasret chooses a dress and ceren wants to pay for it.
**
she says accept it as a wedding gift.
I am like you sister in law now..

ceren tells hasret to put salt and pepper in murat's coffee.
she says he deserved it for upsetting you for so lobg.
(when you go to get a girl.. you have to drink the coffe or it means you do not want the girl. )
**
murat: I see you are both smiling.
Hasret: women always smile after shopping.
Ceren: I am so happy that you are happy.
Murat: we are really content. How are you?
Ceren: I am fine and you?
Murat: as you can see. Perfect.
Shall we have coffee.
Hasret: oh yes we should.
Ceren: you two love birds go together. 3 is a crowd.
Hasret: oh no way. You are coming with us.. come on.
**
Nakiye comes to visit nesrin..
Because she heard murat was getting married.
**

hasret is going out to dinner..
with murat.. and gülnaz says no she cannot go..


**

hasret goes back into the house to tell murat he should not come over and pick her up..
murat is on his way.. she tells him to go to cevahir's place.


**

ceren says she wants to be a witness too.
**
two women reporters see levent and they think the new cd will be a hit..
and the woman in the red coat says to levent we should meet sometime soon.
ceren is a bit jealous.
****
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 06 Iun 2011, 12:04 am

iau partea intai kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 06 Iun 2011, 12:07 am

Garo a scris:n-a tradat nici unu .. atata timp cat cica n-a fost nimic intre Tuba si Cansel .. au fost doar prieteni ..
de acord,Andreea, atunci Cansel de ce este botos?, sau si asta am visat!!!!

Nu ai visat .. poate ca as gasi o explicatie pentru tot, dar am obosit sa ma mai gandesc ce a fost si sa fac scenarii . Daca se iubesc si e dragoste adevarata vor fii impreuna ..daca nu, asta e .. 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 1450537109 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 155520
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 06 Iun 2011, 12:10 am

andreea90 a scris:

Nu ai visat .. poate ca as gasi o explicatie pentru tot, dar am obosit sa ma mai gandesc ce a fost si sa fac scenarii . Daca se iubesc si e dragoste adevarata vor fii impreuna ..daca nu, asta e .. 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 1450537109 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 155520
ce faci Andreiuta , a aparut traducerea dar cred ca nu e nici jumatate tradus...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 06 Iun 2011, 12:13 am

Buna seara Nico .. dar doar 3 parti sunt ? kiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 06 Iun 2011, 12:15 am

andreea90 a scris:Buna seara Nico .. dar doar 3 parti sunt ? kiss
A tradus doar pana se intalnesc la restaurant
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 06 Iun 2011, 12:16 am

alitheea a scris:ce faci Andreiuta , a aparut traducerea dar cred ca nu e nici jumatate tradus...

Cred ca maine apare tot Smile
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 06 Iun 2011, 12:17 am

alitheea a scris:A tradus doar pana se intalnesc la restaurant

Mie imi e foarte somn acum .. si chiar nu pot sa traduc .. o sa iau partea a 3 a dar o traduc maine dimineata kiss daca vrei sa traduci tu si partea a 2 a .. puneo te rog si pe aia acolo .. sa pot sa pun si eu partea a 3 a .. sa incerc sa traduc un pic din ea 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 131747 .. daca nu le iau eu pe amandoua pt maine kiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 06 Iun 2011, 12:23 am

andreea90 a scris:

Mie imi e foarte somn acum .. si chiar nu pot sa traduc .. o sa iau partea a 3 a dar o traduc maine dimineata kiss daca vrei sa traduci tu si partea a 2 a .. puneo te rog si pe aia acolo .. sa pot sa pun si eu partea a 3 a .. sa incerc sa traduc un pic din ea 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 131747 .. daca nu le iau eu pe amandoua pt maine kiss
ok pui , sa vad cat reusesc , ca trebuie sa fiu de dimineata la firma . kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 06 Iun 2011, 12:31 am

alitheea a scris:ok pui , sa vad cat reusesc , ca trebuie sa fiu de dimineata la firma . kiss kiss kiss

Ok draga mea kiss .. atunci eu ies ca nu mai pot de somn .. am de recuperat 3 nopti Smile .. si maine ma apuc de tradus .. Noapte buna kiss vise placute 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 155520 O saptamana cat mai usoara si frumoasa kiss Pupici

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 523120 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 523120 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 523120 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 79551
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 06 Iun 2011, 12:35 am

andreea90 a scris:

Ok draga mea kiss .. atunci eu ies ca nu mai pot de somn .. am de recuperat 3 nopti Smile .. si maine ma apuc de tradus .. Noapte buna kiss vise placute 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 155520 O saptamana cat mai usoara si frumoasa kiss Pupici

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 523120 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 523120 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 523120 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 79551
La fel si tie pui 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 523120 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 523120 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 523120
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Lun 06 Iun 2011, 12:43 am

Ali,Andreea, puteti lasa pt.miine traducerea, nu se supara nimeni...oricum primiti multumirile mele anticipate...somn usor si vise placute kiss kiss
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 06 Iun 2011, 1:17 am

Garo a scris:Ali,Andreea, puteti lasa pt.miine traducerea, nu se supara nimeni...oricum primiti multumirile mele anticipate...somn usor si vise placute kiss kiss
Cu drag iubita kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 06 Iun 2011, 6:57 am

Buna dimineata fetelor!..O saptamana cat mai usoara! cafea
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Lun 06 Iun 2011, 9:54 am

buna dimineata, o saptamina frumoasa si cit mai usoara, va doresc!...ali, pt.traducere floare kiss
Dea,multumesc pt.cafea, esti tare matinala, pa kiss 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 155656
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ASI 4 ever Lun 06 Iun 2011, 10:03 am

Neata fetelor! sa aveti o saptamana frumoasa!
Iata ce frumos le sta lor ...
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Lun 06 Iun 2011, 10:04 am

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 1454. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 1tsaa10q1

Buna dimineata tuturor ... o zi si o saptamana minunata sa aveti .... 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 745790

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 00g052nQZV54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 3345200MSuper clipul Mihaelei .... I love you
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Lun 06 Iun 2011, 10:57 am

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Inima-trandafiri-roz-heart01754. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 4jtctd Vineri noapte spuneam ca m-am oprit la secventa din masina … Parca nu putea sa trec mai departe … M-a socat tristetea lui , neputinta ei … Dorinta ei de a fi sarutata si pedeapsa lui sau incapatanarea lui , sa nu … Era o scena in care bucuria trebuia sa explodeze in ei …. Personajele se regaseau dupa atata lupta chinuitoare , lunga si istovitoare … Ei aveau ochii impaienjeniti de tristete , iar lacrimile doar prin concentrare l-au stapanit … Ei , parca se desparteau … Si culmea asa a ramas scena … Cred ca putea sa faca regizorul ca trenul … Geaba …
Sambata dimineata m-am uitat mai departe … Am vazut si scena cu inelul …. La fel …. Parca el ii da inelul iar dupa , pleaca la razboi … Cansel a jucat cum a vrut el scenele si a tras-o si pe Tuba dupa el …. In general scenele cu lacrimi ridica probleme … Lipsa lor , atunci cand trebuie … La ei problema era ca nu le puteau stapani … Tuba mai avea putin si se vedea dupa cum stragea din barba ca izbucneste … Au taiat mult din cadre pt a nu se vedea …. Ce erotic a fost sarutul ala al lui , de dupa ce-i pune inelul pe deget … Aproape ca a durut-o …. L-a simtit total , asa a si fost , cu sufletul tot … Actori buni ??? Nu aici ….
N-au fost actori buni , n-au mai putut si nici nu le-a pasat ce transmit … Si scena din Mall , tot asa Cansel a jucat cum a vrut … Tuba l-a urmat doar un pic surprinsa … Dar ce natural a iesit totul si ce frumoasa imagine ... Si parca si actrita care o joaca pe Ceren a spus pe bune si din toata inima ei ca poate sa moara linistita acum ca i-a vazut asa ...
Ce ciudata a parut scena dintre Cansel si Onur , cea din studio ... Am zis C si O , nu Murat si Levent ...
Sambata dupa ce am vazut serialul , vroiam sa scriu un comentariu … Ma gandeam ca daca scriu atunci exact ce gandesc , iar vor fi voci care vor spune ca sant buni actori , ca sant buni colegi …. Bla , bla , bla … Ca fiecare are pereche … etc , etc … Si cand ma gandeam ca sigur in timp am devenit f subiective , in legatura cu ei ... si fiind o fire care nu ma dau usor invinsa , poate am ajuns sa vad eu denaturat totul …
Tocmai ma lasasem pagubasa ... Si tocmai atunci a vinit la mine cu o invitatie , o veche prietena pe care nu o mai vazusem de mult timp … Cum am vazut-o si stiind cu ce se ocupa mi-a incoltit in minte o idée … Dupa conversatia de rigoare , am rugat-o sa-si spuna parerea … Am dus-o in birou , unde am un monitor mare si full HD si fara sunet i-am pus secventele … cele doua … Fara sunet pt ca oricum nu intelegea ce spun , nu-i nici vocea lui Cansel … Nu vroiam sa se concentreze pe ce limba vorbesc cei doi , ci pe limbajul corpului … Apoi am dat cadru cu cadru … A zis si ea acelasi lucru , ca la prima vedere o cere de nevasta si ceva e in neregula ca prea sant tristi … M-a intrebat direct , daca vreau sa stiu daca cei doi actori sant indragostiti unul de altul … Am zambit … Deci vazuse ceva ... A crezut ca secventa din masina e dupa cea cu inelul si nu intelegea de ce a lasat-o sa astepte un sarut … Dar imediat a zis ca e alceva decat pare … A zis ca vrea sa vada pe cei doi mire si mireasa si i-am aratat niste poze … A zis ca sant un cuplu de vis … I-am aratat si faza din Mall . Mi-a zis ca ea , actrita e mereu cu ochii pe buzele lui , de fiecare data cand il priveste , imediat ii fug ochii pe buzele lui … Asta spune multe ... E mai tare decat vointa ei ...( Are dreptate , si episodul se termina cum ea e cu ochii pe buzele lui ) I-am aratat si scena primlui sarut , sarutului de la lac si cel din parcarea subterana … A zis … Aha … da .... Pacat ca au taiat din ele ... Dar mai mult nu cadra cu filmul … Ei ar trebui sa le pastreze in arhiva personala ….
El conduce ostilitatile … Joaca si o aduce si pe ea in jocul lui … Ea nu-i poate rezista … Pe de alta parte sant si doi oameni f ravniti … Orgolii puternice … A vazut si pozele de la cina de joi … A ras si a zis ca paradoxul ar fi ca in film sa fie realitatea iar in viata sa joace un rol … el … si ea .... Daca e asa , e un tip inteligent … Are un plan … Nu poate sa spuna din cateva secvente ce e clar cu ei , dar ca exista o tensiune erotica vizibila intre ei , iar ea constientizand asta , face tot posibilul sa puna bariere de netrecut intre ei … Iar el v-a trebui sa sparga barierele cu multa imaginatie si zguduind-o din temelii prin actiuni socante , facand-o sa reactioneze …. daca intradevar o vrea … Daca nu , nu vor avea nici o sansa … Asta e nelamurirea ei … Daca o vrea , daca o mai vrea … cu adevarat ... Tuba e o tinta uriasa … ca persoana publica … cu multe avantaje , dar si cu enorme dezavantaje …. El acum le stie pe toate ….
M-a intrebat ce film e asta si de unde … Ca vrea sa-l vada ca prea sant frumosi si sigur e ceva si dincolo de filmari … Am stat un pic pe ganduri … M-ar fi interesat parerea ei mai ampla , dar i-am zis sa stea linistita , ca daca-i spun o am pe constiinta … E ca si cum i-as da etnobotanice ….
Abia astept sa vad ep urmator , ce au facut si cum au jucat la nunta … Si cat de frumosi au fost … Si poate au depasit tristetea , desi cica a fost … Hasret si Murat par in al noulea cer …. Tuba si Cansel par la pamant … farame de iubire … Daca nu e asa , de ce ne transmit asta ??????
Dar filmul e in urma cu doua saptamani … Poate lucrurile au evoluat … in bine …. Hai un pic de optimism ... incepem o noua saptamana .... Va pup ... 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 523120 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 523120

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Trandafiri-roz-Roz-pal-poza-t-P-n-inima%20roz




dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 06 Iun 2011, 11:30 am

Buna dimineata zanute , kiss kiss kiss , sa avem o saptamana minunata cu multe vesti pentru sufletul nostru .
kiss kiss kiss
Sunt in mare intarzaiere , dar ma bucur ca am intrat si am gasit mesajul tau Dana , tu stii ca nu pot sa exprim intrutotul in cuvinte ceea-ce simt , dar iti spun doar ca iti multumesc si ca esti minunata 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 155520 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 155520 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 155520 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793
Acum gata fug ... vorbim mai tarziu 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rina-rina Lun 06 Iun 2011, 11:45 am

Hi! 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 648483 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 648483
Picture - set :
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 255652_189622557754143_182303121819420_471881_7586920_n54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 247428_189622627754136_182303121819420_471886_6345412_n54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 252888_228249067187854_127433477269414_977801_2065769_n54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 251696_228249060521188_127433477269414_977800_1873495_n54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 251548_228249037187857_127433477269414_977798_1196128_n

rina-rina
membru activ
membru activ

Mesaje : 167
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Lun 06 Iun 2011, 11:57 am

rina-rina a scris:Hi! 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 648483 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 648483
Picture - set :
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 255652_189622557754143_182303121819420_471881_7586920_n
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 125_trandafiri_roz_154. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 I8yrn7nb 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 648483 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 648483 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 648483 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 648483 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 523120 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 523120 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 523120 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 523120
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Lun 06 Iun 2011, 12:02 pm

alitheea a scris:Buna dimineata zanute , kiss kiss kiss , sa avem o saptamana minunata cu multe vesti pentru sufletul nostru .
kiss kiss kiss
Sunt in mare intarzaiere , dar ma bucur ca am intrat si am gasit mesajul tau Dana , tu stii ca nu pot sa exprim intrutotul in cuvinte ceea-ce simt , dar iti spun doar ca iti multumesc si ca esti minunata 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 155520 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 155520 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 155520 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793
Acum gata fug ... vorbim mai tarziu 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793
Te pup Nico ...I love you 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Hvchpj4n

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 745790 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 758245


Ultima editare efectuata de catre dana17 in Lun 06 Iun 2011, 12:13 pm, editata de 1 ori
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 06 Iun 2011, 12:05 pm

Buna ziua dragelor kiss kiss kiss

Multumesc Dana 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 283516 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 155520 .. mare dreptate ai .. si eu am zis acelasi lucru ca TUba si Cansel isi joaca propriu rol .. parca m-as uita la Murat si Hasret in viata lor reala .. si ma bucur ca nu sunt singura care gandeste asa .. E adevarat ca Cansel o duce dupa el .. unde vrea el .. si eu am observat cum ochii ei stau numai pe buzele lui si in afara filmarilor .. chiar in emisiunea Dizi Tv .. si Cansel cum o mangaie cand o saruta .. numai ei stiu ce fiori ii trec 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 283516

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Ik5t



54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Jtr


andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Lun 06 Iun 2011, 12:07 pm

Buna ziua dragalaselor si bine vam gasit am citit tot imi place.Dana scurt si la obiect ca intodeauna bine tintit si intuit iti multimim.Mereu spun sa-mi eau inima in dinti si sa nu mai pun la suflet sa-i vad doar ca pe doi actori si-a tit.Dar cand citesc cate un comentariu de-ti merge la inima iar ma intorc din drum si-mi zic sa-i mai iubesc un pic ca mi-s tare dragi si cu bune si cu rele!!!!Va doresc un inceput de saptamana frumos cu multe bucurii si impliniri pe toate planurile si vesti cat mai bune si frumoase despre ai nostrii.Va imbratisez cu multa dragoete kiss kiss kiss kiss dulci pe obrajori din toata I love you pentru toate iubitele mele fie si virtuoale
54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 25167219858033352146512
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 06 Iun 2011, 12:10 pm

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 25493419867225351227312

andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 54. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum