Serialesitelenovelet
12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+8
Lucica10
costearamona
Alexa20
tiberici
narcisa
lica54
iulianagl
Admin_dea05
12 participanți

Pagina 13 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 6:51 pm

lica54 a scris:Mai eu zic sa nu mai credem atat de mult in stirile astea care apar...
era o stire care spunea ca in altercatie Sultan cu Bahujing unul din ei il nimereste pe RK...
dar nici decum ca Madhu va pune mana pe pistol in apararea lui Sultan..
ce sa mai crez...

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 0118

Multe dintre ele sunt nascociri ca sa aibe lumea ce discuta.Acum mi-e teama ca Madhu sa faca vreo prostie si sa ajunga in spatele gratiilor.Mi-ar placea totusi ca ea sa fie ranita in batalia asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Joi 04 Apr 2013, 6:52 pm

narcisa a scris:Mă bucur că RK a fost învins de data asta, sper să-l doară tare prima lui sărbătoare de Holi petrecută cu Biwi. Cred că se duce să dea pe gât câteva sticle de wiskey.

Dar mie nu mi-a placut de Madhu a stat ca un mielusel alaturi de RK ba ia parut rau cand a vazut ca RK a plecat..
Ca cum ar fi uitat prin tot ce a trecut si ce ia facut broscuta cracamata..

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 0269
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 04 Apr 2013, 6:52 pm

lica54 a scris:Mai eu zic sa nu mai credem atat de mult in stirile astea care apar...
era o stire care spunea ca in altercatie Sultan cu Bahujing unul din ei il nimereste pe RK...
dar nici decum ca Madhu va pune mana pe pistol in apararea lui Sultan..
ce sa mai crez...

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 0118
Creativii schimbă scenariul în funcție de.....naiba să-i ia, ce era valabil ieri nu mai e valabil azi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 6:53 pm

in 6 april promo dey showed flashbacks of old scene where rk asks madhu what is his name and madhu said sultan,
and den again flashback, where rk sees madhu and sultan going together and holi scene, color falling on madhus forehead..
rk says, again my love my passion calling u, u have 2 come in my life again.
DEci sa inteleg a fost o infrangere dar razboiul nu s-a terminat, RK nu vrea sa renunte deci Radha a avut dreptatea furia este cel mai mare dusman a lui RK il mananca pe dinauntru dar nu se da batut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 04 Apr 2013, 6:54 pm

iulianagl a scris:

Mi-e teama sa nu cloceasca alta pedeapsa pentru Madhu iar din rezumat sincer nu mi-a placut ca plange ca-l vede plecand.Are regrete.
Nici mie nu mi-a plăcut că plânge, e clar că-l iubește pe netot și lasă ușor garda jos.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 6:55 pm

narcisa a scris:Creativii schimbă scenariul în funcție de.....naiba să-i ia, ce era valabil ieri nu mai e valabil azi.

Eu am impresia ca sunt niste zombi ca probabil din cauza asta nu dorm ca sa schimbe directia dupa cum bate vantul.Imi aminteste de filmul acolo unde vulturii se avanta cand stateau de garda unul cate unul sa nu vina inamicul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Joi 04 Apr 2013, 6:55 pm

iulianagl a scris:
Mi-e teama sa nu cloceasca alta pedeapsa pentru Madhu iar din rezumat sincer nu mi-a placut ca plange ca-l vede plecand.Are regrete.


Cineee!Madhu plange ca-l vede pe RK pangand?
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 6:55 pm

lica54 a scris:


Cineee!Madhu plange ca-l vede pe RK pangand?

Ca-l vede plecand.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 04 Apr 2013, 6:57 pm

iulianagl a scris:

Multe dintre ele sunt nascociri ca sa aibe lumea ce discuta.Acum mi-e teama ca Madhu sa faca vreo prostie si sa ajunga in spatele gratiilor.Mi-ar placea totusi ca ea sa fie ranita in batalia asta.
Și Sultan să aibă grijă de ea. Dar mi-e frică de reacția lui Padmini. Cred că-i mănâncă și pe Sultan și pe Bhujang. Cam mulți morți în mahala, mă întreb unde o să-i ascundă. Ce vor spune când vine poliția? Că și-au sucit singuri gâtul de la bangul băut? Nu cred că a fost inspirată ideea scenariștilor.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 6:59 pm

narcisa a scris:Și Sultan să aibă grijă de ea. Dar mi-e frică de reacția lui Padmini. Cred că-i mănâncă și pe Sultan și pe Bhujang. Cam mulți morți în mahala, mă întreb unde o să-i ascundă. Ce vor spune când vine poliția? Că și-au sucit singuri gâtul de la bangul băut? Nu cred că a fost inspirată ideea scenariștilor.

Aici cred ca cineva trebuie sa plateasca acum ca este Madhu, Sultan sau Bhujang ramane de vazut.Dar intr-adevar nu a fost o inspiratie buna.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Joi 04 Apr 2013, 7:00 pm

iulianagl a scris:

Ca-l vede plecand.

Chiar nu stiu ce sa mai cred de Madhu e netoata rau...ii place sa fie umilita si jignita de RK...
cine nu o cauta si o gaseste dar ea o cauta cu lumanarea...

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 0005
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 04 Apr 2013, 7:00 pm

iulianagl a scris:

Aici cred ca cineva trebuie sa plateasca acum ca este Madhu, Sultan sau Bhujang ramane de vazut.Dar intr-adevar nu a fost o inspiratie buna.
Sau asta fost modalitatea de a scăpa de Sultan, îl bagă la închisoare și noi uităm de el. Și creativii. Și uite-așa are RK cale liberă la maltratarea nevestei.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 7:00 pm

In sfarsit cineva care spune ca-l uraste pe RK si ca nu o iubeste pe Madhu.
Never say never
April 4, 2013 at 11:29 am
I hate da character of rk.he don’t love madhu,it’s just his ego.nothing elase

Cred ca este cineva din SUA.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 7:01 pm

narcisa a scris:Sau asta fost modalitatea de a scăpa de Sultan, îl bagă la închisoare și noi uităm de el. Și creativii. Și uite-așa are RK cale liberă la maltratarea nevestei.

Violenta in familie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 7:01 pm

lica54 a scris:

Chiar nu stiu ce sa mai cred de Madhu e netoata rau...ii place sa fie umilita si jignita de RK...
cine nu o cauta si o gaseste dar ea o cauta cu lumanarea...

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 0005

O cauta cu torta ca lumanarea e prea mica.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 04 Apr 2013, 7:02 pm

iulianagl a scris:In sfarsit cineva care spune ca-l uraste pe RK si ca nu o iubeste pe Madhu.
Never say never
April 4, 2013 at 11:29 am
I hate da character of rk.he don’t love madhu,it’s just his ego.nothing elase

Cred ca este cineva din SUA.
Sigur nu e din India. Că ăștia au început să o urască și pe Madhu, nu doar pe Sultan.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 7:04 pm

i really dont know
i m losing faith of RK
now it seems he is more busy with handling his ego than really loving her
totally a confused person
now ive started believing Sultan to be a better person as he still loves his wife
although i dont want anything like sulbala or something of that sort but i also dont like this egoistic RK
hes seriously driving me crazy :\

Incet incet incepe si indiencele sa creada in Sultan.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 7:05 pm

narcisa a scris:Sigur nu e din India. Că ăștia au început să o urască și pe Madhu, nu doar pe Sultan.

Am vazut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 04 Apr 2013, 7:06 pm

Nu stiu daca sunt singura, dar tare mult m-am bucurat cand a alergat Madhu la Sultan si ia pus culoare pe fata. Ah ce bine m-am simtit. Deja ma luase nervi cand am vazut cum statea ca fraiera in fata lui Rk, ascultandu-i aceleasi dialoguri care i le-a spus si inainte sa o tradeze. Eu sincer, daca as fi in locul ei, nu as putea sa mai am incredere intr-o astfel de persoana, poate dupa ce trece mai mult timp, si vad ca intr-adevar s-a schimbat si numai e acelasi egocentric. Dar indiencele astea sunt chiar nebune frate, sa suporte atatea umilinte, fara sa spuna nimic. Pffff, bine macar ca generatiile astea mai noi, sau mai inspirat si ei de la americani, si sunt mai deschisi la minte. Ce nebunie frate ....
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 04 Apr 2013, 7:06 pm

iulianagl a scris:i really dont know
i m losing faith of RK
now it seems he is more busy with handling his ego than really loving her
totally a confused person
now ive started believing Sultan to be a better person as he still loves his wife
although i dont want anything like sulbala or something of that sort but i also dont like this egoistic RK
hes seriously driving me crazy :\

Incet incet incepe si indiencele sa creada in Sultan.
Sigur e indiancă?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 7:07 pm

Alexa20 a scris:Nu stiu daca sunt singura, dar tare mult m-am bucurat cand a alergat Madhu la Sultan si ia pus culoare pe fata. Ah ce bine m-am simtit. Deja ma luase nervi cand am vazut cum statea ca fraiera in fata lui Rk, ascultandu-i aceleasi dialoguri care i le-a spus si inainte sa o tradeze. Eu sincer, daca as fi in locul ei, nu as putea sa mai am incredere intr-o astfel de persoana, poate dupa ce trece mai mult timp, si vad ca intr-adevar s-a schimbat si numai e acelasi egocentric. Dar indiencele astea sunt chiar nebune frate, sa suporte atatea umilinte, fara sa spuna nimic. Pffff, bine macar ca generatiile astea mai noi, sau mai inspirat si ei de la americani, si sunt mai deschisi la minte. Ce nebunie frate ....

Nu esti singura mai ai pe langa cateva care sunt de aceeasi parere.Sunt pe naiba deschise la minte.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 04 Apr 2013, 7:08 pm

Alexa20 a scris:Nu stiu daca sunt singura, dar tare mult m-am bucurat cand a alergat Madhu la Sultan si ia pus culoare pe fata. Ah ce bine m-am simtit. Deja ma luase nervi cand am vazut cum statea ca fraiera in fata lui Rk, ascultandu-i aceleasi dialoguri care i le-a spus si inainte sa o tradeze. Eu sincer, daca as fi in locul ei, nu as putea sa mai am incredere intr-o astfel de persoana, poate dupa ce trece mai mult timp, si vad ca intr-adevar s-a schimbat si numai e acelasi egocentric. Dar indiencele astea sunt chiar nebune frate, sa suporte atatea umilinte, fara sa spuna nimic. Pffff, bine macar ca generatiile astea mai noi, sau mai inspirat si ei de la americani, si sunt mai deschisi la minte. Ce nebunie frate ....
A fost o mică bucurie pe lângă dezamăgirea care va urma de acum înainte.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 04 Apr 2013, 7:10 pm

iulianagl a scris:i really dont know
i m losing faith of RK
now it seems he is more busy with handling his ego than really loving her
totally a confused person
now ive started believing Sultan to be a better person as he still loves his wife
although i dont want anything like sulbala or something of that sort but i also dont like this egoistic RK
hes seriously driving me crazy :\

Incet incet incepe si indiencele sa creada in Sultan.

Stii, avand in vedere ca RK si Madhu sunt personajele principale, nu mi-ar place foarte tare sa vad un alt cuplu. Dar nici un Rk, care este atat de egocentric, care face totul ca sa o aibe pe Madhu langa el, si sa o calce doar el in picioare, fara sa intervina nimeni. Insa daca tot l-au adus pe Sultan, atunci sa se afle odata toata povestea asta care o are in spate, si sa scape odata de mafiotii astia, ca deja ma streseaza pe mine. Si chiar nu mi-ar place sa il scoata pe Sultan, pentru ca joaca prea bine. Joaca mai bine ca Rk.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 7:11 pm

Ce ia spus Alex Madhu ca nu s-a saturat de supararea lui ci de el si de bufonariile lui?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 7:13 pm

Alexa20 a scris:

Stii, avand in vedere ca RK si Madhu sunt personajele principale, nu mi-ar place foarte tare sa vad un alt cuplu. Dar nici un Rk, care este atat de egocentric, care face totul ca sa o aibe pe Madhu langa el, si sa o calce doar el in picioare, fara sa intervina nimeni. Insa daca tot l-au adus pe Sultan, atunci sa se afle odata toata povestea asta care o are in spate, si sa scape odata de mafiotii astia, ca deja ma streseaza pe mine. Si chiar nu mi-ar place sa il scoata pe Sultan, pentru ca joaca prea bine. Joaca mai bine ca Rk.

Si eu sunt de aceeasi parere dar pentru asta RK trebuie sa munceasca mult mai mult sa ajunga sa o merite pe Madhu sau sa-si spele pacatele.Si da Avinesh este mult mai expresiv, si joaca foarte bine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum