Serialesitelenovelet
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
Criss Criss
iulianagl
petronela
victoria
narcisa
tiberici
lica54
costearamona
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 09 Aug 2013, 6:02 pm

lica54 a scris:Bonjur dragilor!Cred ca o sa se foloseasca si de Aryan stiind ca Madhu il iubeste foarte mult...
Da si sunt fffoarte fericita ca Sultan reuseste sa ii desparta ce-i drept nu prin cai prea ortodoxe dar merge...Smile 
Nici RK n-a obținut-o pe Madhu prin căi ortodoxe deci Sultan nu e mai de blamat decât a fost RK. Dar indiencelor le place asta, deci ar trebui și Madhu să nu iasă din tipar. Numai că nu cred că se va îndrăgosti pentru că atunci ar face din Madhu un personaj ușuratic, și-a declarat prea sus și tare iubirea pentru RK ca să-i cadă cu tronc Sultan. Și nici nu mai are ca scuză că RK a trădat-o că totul mergea bine între ei deci n-are motiv să-l urască.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 09 Aug 2013, 6:04 pm

iulianagl a scris:Eu chiar mi-as dori sa-i vad împreuna într-un proiect se potrivesc de minune.
Nu mai zic eu cât visez la așa ceva.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Vin 09 Aug 2013, 6:27 pm

Buna!
Iar visati ? Poate odata cu divortul isi ia si RK liber si nu-l mai vad prea des...dar nu este o regula ca Madhu dupa divort sa plece cu Sultan...poate pleca oriunde, doar va fi libera...17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 41236902 
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Aug 2013, 6:32 pm

petronela a scris:Buna!
Iar visati ? Poate odata cu divortul isi ia si RK liber si nu-l mai vad prea des...dar nu este o regula ca Madhu dupa divort sa plece cu Sultan...poate pleca oriunde, doar va fi libera...17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 41236902 
Ce altceva sa facem, Pedro?Asa mai uitam si noi de celelalte.Madhu sigur ca o sa se ducă cu Sultan dar va fi foarte ostilă deci scene romantice intre ea si Sultan, ioc.Dar nu inteleg oare are de gând sa plece iar in vacanța Vivian?17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 131747 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Vin 09 Aug 2013, 6:37 pm

buna,intr-un fel ma bucur ca divorteaza MADHU de RK 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 244732 ,si cat despre scene de dragoste intre MADHU si SULTAN nu se stie niciodata .Poate iasa ceva scantei vom vedea ,sincer mai bine se potriveste cu SULTAN 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 354328 decat cu RK 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 780376 
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 09 Aug 2013, 6:38 pm

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 602533_428971317216155_646648438_nSmile Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Vin 09 Aug 2013, 6:40 pm

iulianagl a scris:Ce altceva sa facem, Pedro?Asa mai uitam si noi de celelalte.Madhu sigur ca o sa se ducă cu Sultan dar va fi foarte ostilă deci scene romantice intre ea si Sultan, ioc.Dar nu inteleg oare are de gând sa plece iar in vacanța Vivian?17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 131747 
Daca Vivian si-ar lua o vacanta definitiva din serial eu una nu m-as supara...iar cu romantismul s-a terminat..parca o si vad pe Madhu, doar plangand, amintindu-si iar ..si iar..momentele ”romantice”, dintre ea si Rk...iar asa ceva chiar nu ma mai incanta...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 09 Aug 2013, 6:41 pm

costearamona a scris:buna,intr-un fel ma bucur ca divorteaza MADHU de RK 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 244732 ,si cat despre scene de dragoste intre MADHU si SULTAN nu se stie niciodata .Poate iasa ceva scantei vom vedea ,sincer mai bine se potriveste cu SULTAN 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 354328 decat cu RK 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 780376 
Tu ai fost singura care spuneai că Avinesh nu pleacă atât de repede din film în timp ce noi toate eram supărate că-l vedeam deja plecat. Poate ai dreptate și de data asta. Mi-am dorit foarte mult să divorețeze, sper să se și finalizeze asta, să nu ne dea iar o lovitură sub centură scenariștii că deja m-am obișnuit că la ei nimic nu e ce pare.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 09 Aug 2013, 6:45 pm

petronela a scris:Daca Vivian si-ar lua o vacanta definitiva din serial eu una nu m-as supara...iar cu romantismul s-a terminat..parca o si vad pe Madhu, doar plangand,  amintindu-si iar ..si iar..momentele ”romantice”, dintre ea si Rk...iar asa ceva chiar nu ma mai incanta...
Nu cred că-i dă ocazia Sultan să plângă, cred că va fi nervoasă pe el. Dar stai, să nu ne facem planuri că încă nu au divorțat.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Vin 09 Aug 2013, 6:49 pm

narcisa a scris:Nu cred că-i dă ocazia Sultan să plângă, cred că va fi nervoasă pe el. Dar stai, să nu ne facem planuri că încă nu au divorțat.
Vrei sa iasa din ritm Madhu? tot serialul a miorlait ....iar daca ar fi doar nervoasa cred ca am avea ce vedea...sa vad scantei intre ei...Smile 
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 09 Aug 2013, 7:01 pm

petronela a scris:Vrei sa iasa din ritm Madhu? tot serialul a miorlait ....iar daca ar fi doar nervoasa cred ca am avea ce vedea...sa vad scantei intre ei...Smile 
Mă gândeam că au terminat stocul de glicerină. Iar scântei de mult aștept dar nu știu ce vom primi. Se pare că totuși RK semnează actele de divorț. Să vedem acum ce va face Dipsy, dacă reușește să pună laba pe RK.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Aug 2013, 7:16 pm

Deja fanii au luat foc mi-as dori sa le închidă gura terminand serialul.Smile 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Aug 2013, 7:17 pm

narcisa a scris:Mă gândeam că au terminat stocul de glicerină. Iar scântei de mult aștept dar nu știu ce vom primi. Se pare că totuși RK semnează actele de divorț. Să vedem acum ce va face Dipsy, dacă reușește să pună laba pe RK.
La câtă ura au ei unul pentru cealalt in afara culiselor ma tem ca va fi ceva intre ei pe scena.Smile 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Vin 09 Aug 2013, 7:19 pm

iulianagl a scris:Deja fanii au luat foc mi-as dori sa le închidă gura terminand serialul.Smile 
Iar a inceput razboiul ?? ca la Iss ? Smile 
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Aug 2013, 7:22 pm

petronela a scris:Iar a inceput razboiul ?? ca la Iss ? Smile 
Exact.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Vin 09 Aug 2013, 7:32 pm

iulianagl a scris:Deja fanii au luat foc mi-as dori sa le închidă gura terminand serialul.Smile 
Da ce vor fanii sa curga numai lapte si miere!uite ca nui posibil...
Iar noi ne bucuram 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 244732 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 918686 
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Aug 2013, 7:34 pm

lica54 a scris:Da ce vor fanii sa curga numai lapte si miere!uite ca nui posibil...
Iar noi ne bucuram 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 244732 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 918686 
Da, asa vor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Vin 09 Aug 2013, 7:45 pm

Parca indienii erau incantati de drama ...acu au parte de ea....
Sa vad ce mai scornesc in continuare...oricum sunt pe cale de disparitie cate unul, cate unul ...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 09 Aug 2013, 7:48 pm

iulianagl a scris:La câtă ura au ei unul pentru cealalt in afara culiselor ma tem ca va fi ceva intre ei pe scena.Smile 
Cine știe de unde apar surprizele. Am văzut acum episodul în care visează Madhu cu RK la viața lor, la copiii pe care îi vor avea, drăguțe scene. Dar au stricat episodul cu lustruirea lui SRK, ce-l mai lingușea RK, nu puteau să scrie alte dialoguri, chiar au fost caraghioși.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 09 Aug 2013, 7:50 pm

lica54 a scris:Da ce vor fanii sa curga numai lapte si miere!uite ca nui posibil...
Iar noi ne bucuram 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 244732 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 918686 
Numai lapte și miere nu era. Era o zeamă lungă pentru zilele de post. Acum pentru unii e fiere și pentru alții miere.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 09 Aug 2013, 7:54 pm

Madhu i-a dat atâtea indicii lui RK că una zice și alta vrea, chiar dacă semnează actele din cauza șocului, pe urmă, gândindu-se mai bine poate va încerca iar să ajungă la Madhu numai ca să ne strice nouă ploile. Doamne dar încet se mai desfășoară totul. Și la Iss și Geet mergea uneori greu acțiunea dar erau atâtea scene frumoase între ei că nu se simțea nevoia să se schimbe track-ul. Acum nu mai am răbdare să o văd mai repede la casa lui Sultan.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 09 Aug 2013, 8:35 pm

Vivian și-a dat toată silința în fața lui SRK să arate tot ce are mai bun dar tot s-a văzut diferența între el și un actor de clasă. Iar SRK nu e nici pe jumătate frumos ca Vivian dar are de zece ori mai mult farmec.
Mă așteptam ca măcar în episodul cu SRK să mai scăpăm de fața lungă a lui Madhu dar cred că deja a devenit a doua ei natură.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 09 Aug 2013, 8:54 pm

stupid Darshti n-a scos nici un cuvânt în fața lui SRK, doar a stat și s-a uitat cu ochii mari la el. Un lucru bun a spus RK, jos pălăria în fața lui SRK.
Fetele vă doresc o noapte bună și liniștită, la fel și lui RK că de mâine va fi liber. Doar de Madhu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 09 Aug 2013, 9:08 pm

Ziceam că plec dar îmi mai dădu o trăsnaie prin cap. Sper ca Madhu să nu fie însărcinată și să se ducă la Sultan cu copilul lui RK și din cauza asta să nu poată să fie împreună. Și când mă gândesc că Madhu ar fi putut fi cu Sultan înainte de a se fi căsătorit cu RK. Nătăflețul, n-a bătut fierul cât a fost cald.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Vin 09 Aug 2013, 9:15 pm

narcisa a scris:Ziceam că plec dar îmi mai dădu o trăsnaie prin cap. Sper ca Madhu să nu fie însărcinată și să se ducă la Sultan cu copilul lui RK și din cauza asta să nu poată să fie împreună. Și când mă gândesc că Madhu ar fi putut fi cu Sultan înainte de a se fi căsătorit cu RK. Nătăflețul, n-a bătut fierul cât a fost cald.
Aparuse asa un zvon ca ar fi insarcinata cu RK si se reintoarce la el si nu recunoaste copilul ca fiind al lui...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 21 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum