Serialesitelenovelet
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
Criss Criss
iulianagl
petronela
victoria
narcisa
tiberici
lica54
costearamona
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Aug 2013, 7:23 pm

Andreea_Miha a scris:Ms kiss 
Numai numele pare la fel ...pov diferita...Khushi 1 nu avea masina sa conduca..iar Khushi 2 vad ca are un halat pe ea ..o fi doctor ? 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 359517 
Interesant promo...
Da au schimbat track-ul.Smile 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Aug 2013, 7:24 pm

Ce am citit ca Avinesh nu va pleca din serial ca cica ar fi nepotul producatorului.Smile 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 7:26 pm

iulianagl a scris:Smile Vai ce porcarie de rezumat Madhu ii spune lui Rk ca s-a saturat sa fie sprijinul lui si ca el nu e sigur de viitorul lui stunci cum sa fie siguri de viitorul lor, Rk ii cere sa fie alaturi de el ca asa inving toate greutatile dar Madhu refuza aducandusi aminte de vorbele lui Sultan apoi ii da actele de divort sa le semneze si ii spune sa plece si pleaca si ea dar el ai vazut cum o apuca si o intreaba cine o face sa faca toate astea ea ii spune Sultan pt ca-l iubeste si ca-l uraste pe Rk ca la omorat pe Sultan.In precap Sultan vede ca Rk nu a semnat actele si incepe sa spuna rele despre Rk la care Madhu se enerveaza cand aude si ia cutitul di vrea sa-l omoare Sultan incearca sa ia cutitul din mana ei dar il taie pe fata sau mai degraba se taie ingur.
Și dacă RK arde actele după ce le semnează, înseamnă că n-ar trebui să fie un plan al lor.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 7:27 pm

iulianagl a scris:Ce am citit ca Avinesh nu va pleca din serial ca cica ar fi nepotul producatorului.Smile 
Smile Smile Smile Smile Smile La așa ceva nu mă așteptam. E cel mai tare lucru pe care l-ai spus.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Aug 2013, 7:29 pm

iulianagl a scris:Da au schimbat track-ul.Smile 
Probabil ca il leaga macar cu numele si poate si numele pers de sez 1 pt audienta...dar ce ura pe uni ..17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 2743637754 
Ce comentari la stiri despre Iss 2 si la promo..
Eu nu sunt mare fana a lui Avinesh dar e un actor bun l-am vazut in CH ambele sez .Mi-a placut interpretarea lui acolo desi pov mai ales sez 2 mi se parea un pic cam "fantastica".
E bun actor un pic cam domol dar cine stie ce surpriza ne asteapta..ma bine sa faca mai multe seriale ceva nou decat sa lungeasca ceva la nesfarsit..17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 2743637754 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Aug 2013, 7:30 pm

iulianagl a scris:Ce am citit ca Avinesh nu va pleca din serial ca cica ar fi nepotul producatorului.Smile 
Deaia l-au bagat in rolul lui Barun .ca a avut rel  Smile 
Dar ea ce o fi cu cine o fi ruda..ce rel ...? Hmmm Smile
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 IbnPz8O8HCMS9
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Aug 2013, 7:31 pm

narcisa a scris:Și dacă RK arde actele după ce le semnează, înseamnă că n-ar trebui să fie un plan al lor.
Narci eu cred ca la ora actuala nici creativii nu stiu ce sa faca de aia este confuzia asta asa de mare.Am ompresia ca nu stiu pe ce cale sa o apuce.Am citit ca Sultan dupa ce-l taie o cam bruscheaza pe Madhu dar apoi isi cere scze iar Madhu ii spune ca nu o sa-l lase pe Rk niciodata pentru el.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Aug 2013, 7:32 pm

Andreea_Miha a scris:Deaia l-au bagat in rolul lui Barun .ca a avut rel  Smile 
Dar ea ce o fi cu cine o fi ruda..ce rel ...? Hmmm Smile
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 IbnPz8O8HCMS9
Smile Dar nu de el e vorba, este vorba despre Sultan.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Lun 12 Aug 2013, 7:32 pm

iulianagl a scris:Smile Hai ca mor de inima..buna, imi place actorul e sotul Rubinei cei care au jucat in triunghiul iubirii, iar primul sezon chiar mi-a placut.Mersi Cry!kiss 
Si mie imi place actorul, chiar daca nu l-am vazut in nici un serial...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 7:33 pm

iulianagl a scris:Lasa ca-ti povestesc eu.
Vrei să mă convingi să mă uit cum ai făcut cu Geet. Smile Dar vorbesc serios, chiar nu-mi place deloc tipul, nu m-am uitat eu la Destine unde tipul era mult mai frumos, dar la ăsta chiar n-am ce să văd.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Aug 2013, 7:34 pm

petronela a scris:Si mie imi place actorul, chiar daca nu l-am vazut in nici un serial...
Pedro a jucat intr-unul din Teri Meri love story.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Aug 2013, 7:34 pm

iulianagl a scris:Smile Dar nu de el e vorba, este vorba despre Sultan.
Sorry stupid  nu am fost atenta la nume.....slap 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Aug 2013, 7:35 pm

narcisa a scris:Vrei să mă convingi să mă uit cum ai făcut cu Geet. Smile Dar vorbesc serios, chiar nu-mi place deloc tipul, nu m-am uitat eu la Destine unde tipul era mult mai frumos, dar la ăsta chiar n-am ce să văd.
La destine povestea e naspa dar aici poate este ceva de capul ei.Smile 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 7:36 pm

Andreea_Miha a scris:Probabil ca il leaga macar cu numele si poate si numele pers de sez 1 pt audienta...dar ce ura pe uni ..17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 2743637754 
Ce comentari la stiri despre Iss 2 si la promo..
Eu nu sunt mare fana a lui Avinesh dar e un actor bun l-am vazut in CH ambele sez .Mi-a placut interpretarea lui acolo desi pov mai ales sez 2 mi se parea un pic cam "fantastica".
E bun actor un pic cam domol dar cine stie ce surpriza ne asteapta..ma bine sa faca mai multe seriale ceva nou decat sa lungeasca ceva la nesfarsit..17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 2743637754 
Deci dacă tu zici că e domol atunci e exact ce nu-mi place mie la un actor. Nu l-am văzut niciodată dar chiar impresia asta o aveam despre el.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Aug 2013, 7:36 pm

Andreea_Miha a scris:Sorry stupid  nu am fost atenta la nume.....slap 
Smile kiss 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Lun 12 Aug 2013, 7:36 pm

buna seara,ce faceti?
o seara placuta va doresc
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Lun 12 Aug 2013, 7:38 pm

iulianagl a scris:Pedro a jucat intr-unul din Teri Meri love story.
Parca imi aminteam ca l-am vazut undeva dar nu am facut legatura cu TMLS...si fara barba cum arata?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Aug 2013, 7:39 pm

petronela a scris:Parca imi aminteam ca l-am vazut undeva dar nu am facut legatura cu TMLS...si fara barba cum arata?
Mi-a pacut cum a jucat acolo.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Aug 2013, 7:39 pm

narcisa a scris:Deci dacă tu zici că e domol atunci e exact ce nu-mi place mie la un actor. Nu l-am văzut niciodată dar chiar impresia asta o aveam despre el.
Mie asa mi s-a parut sincer...dar fiind actor si se spune ca un actor trebuie sa poata sa interpreteze orice scena..cat mai credibil...vom vedea.Scenele acea care le avea Arnav cand  se infuria pe Khushi etc..privirea etc..nu cred ca le va putea face el la fel de bine dar in schimb la scenele romantice nu e pretentios ca Barun..ca nu filmeaza etc.
Eu ii dau o sansa sa vedem ce iese...mi-a placut in tmls, in ch ambele sez..sa vedem.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Lun 12 Aug 2013, 7:42 pm

iulianagl a scris:Mi-a pacut cum a jucat acolo.
Mi-am amintit, mi-a placut de el...nu avea asa o barba, iar fara ea chiar imi place cum arata...sper in sfarsit sa am si eu la ce sa ma uit,de cand am abandonat miorlaielile din Madhubala si monstruozitatile din Qubool...


Ultima editare efectuata de catre petronela in Lun 12 Aug 2013, 7:42 pm, editata de 1 ori
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Aug 2013, 7:42 pm

petronela a scris:Parca imi aminteam ca l-am vazut undeva dar nu am facut legatura cu TMLS...si fara barba cum arata?
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 184154-avinash-sachdev

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 204002-avinash-sachdev


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Lun 12 Aug 2013, 7:43 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Aug 2013, 7:42 pm

Andreea_Miha a scris:Mie asa mi s-a parut sincer...dar fiind actor si se spune ca un actor trebuie sa poata sa interpreteze orice scena..cat mai credibil...vom vedea.Scenele acea care le avea Arnav cand  se infuria pe Khushi etc..privirea etc..nu cred ca le va putea face el la fel de bine dar in schimb la scenele romantice nu e pretentios ca Barun..ca nu filmeaza etc.
Eu ii dau o sansa sa vedem ce iese...mi-a placut in tmls, in ch ambele sez..sa vedem.
Si eu ii dau o sansa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 7:42 pm

iulianagl a scris:Narci eu cred ca la ora actuala  nici creativii nu stiu ce sa faca de aia este confuzia asta asa de mare.Am ompresia ca nu stiu pe ce cale sa o apuce.Am citit ca Sultan dupa ce-l taie o cam bruscheaza pe Madhu dar apoi isi cere scze iar Madhu ii spune ca nu o sa-l lase pe Rk niciodata pentru el.
De asta sunt sigură că merg după cum bate vântul, nu spun să nu nuanțeze puțin în funcție de circumstanțe dar când încep o poveste nu au deja trasat un drum? Nu crează scene ca să ajungă la acest final? Asta nu-mi place la filmele indiene o trag de coadă să se întindă până când se rupe de tot și nu mai pot face nimic. Madhu e deja plicticoasă că tot repetă, nu îl las pe RK, îl iubesc pe RK. Vreau fapte, nu vorbe. Asta cu tăiatul pe obraz a fost bună, mai bine război decât cotcodăceală.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Lun 12 Aug 2013, 7:43 pm

Multumesc, Miha! e clar ...imi place....kiss 
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Aug 2013, 7:44 pm

petronela a scris:Mi-am amintit, mi-a placut de el...nu avea asa o barba, iar fara ea chiar imi place cum arata...sper in sfarsit sa am si eu la ce sa ma uit,de cand am abandonat miorlaielile din Madhubala si monstruozitatile din Qubool...
Eu la QH chiar ca nu m-am mai uitat nici nu stiu pe unde au ajuns doar asa ce am citit pe ici pe colea.Smile 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 30 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum