Serialesitelenovelet
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

+24
florina1989
prytymeu
demiruta
lucyana
emilia63
violeta53
Luana
teodora_roman
iulia1965
aurora212
iulia
carmenadina
rodica
michiper68
dea05
windy_day
vali1cluj
DENISA
vivi
clio 24
carola
iulia80
pissycutz
Admin_dea05
28 participanți

Pagina 19 din 38 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 38  Urmatorul

In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Joi 25 Feb 2010, 4:27 pm

clio 24 a scris:

am gresit eu...dupa aia am vazut ca merge...Pe cine ai votat? 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 248946

pe Murat , dar mai e vreunul arătos pe acolo?? că nu am fost atentă , l-am văzut pe Murat şi nu m-a mai intersat cine mai apare pe acolo .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Joi 25 Feb 2010, 4:29 pm

DENISA a scris:
clio 24 a scris:

am gresit eu...dupa aia am vazut ca merge...Pe cine ai votat? 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 248946

pe Murat , dar mai e vreunul arătos pe acolo?? că nu am fost atentă , l-am văzut pe Murat şi nu m-a mai intersat cine mai apare pe acolo .

Mai sunt si Bulent si Kivanc...L-am pus si pe port..sper sa nu te superi kiss kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Joi 25 Feb 2010, 4:39 pm

clio 24 a scris:

Mai sunt si Bulent si Kivanc...L-am pus si pe port..sper sa nu te superi kiss kiss

nu mă supăr, mă ştii pe mine supărăcioasă??? doar să am motive întemeiate , dar şi atunci îmi trece repede, mai tare mă deranjează răutăţile .

Nu mă dau în vânt nici după Bulent nici după Kivank , aşa că nu-i votez .Votez doar Murat ( ştiu , am o problemă la mansardă)
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Joi 25 Feb 2010, 4:48 pm

DENISA a scris:
clio 24 a scris:

Mai sunt si Bulent si Kivanc...L-am pus si pe port..sper sa nu te superi kiss kiss

nu mă supăr, mă ştii pe mine supărăcioasă??? doar să am motive întemeiate , dar şi atunci îmi trece repede, mai tare mă deranjează răutăţile .

Nu mă dau în vânt nici după Bulent nici după Kivank , aşa că nu-i votez .Votez doar Murat ( ştiu , am o problemă la mansardă)

Pai tocami pentru ca stiu ca nu esti deloc supi , intai l-am pus si dupa aia ti-am zis...Sa stii ca e si pentru femei si e si Tuba, exact pe pozitia Lui Murat ..Dreapta sus..ce coincidenta domnule?!


Smile Am votat-o si pe ea..
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Joi 25 Feb 2010, 4:49 pm

DENISA a scris:
clio 24 a scris:

Mai sunt si Bulent si Kivanc...L-am pus si pe port..sper sa nu te superi kiss kiss

nu mă supăr, mă ştii pe mine supărăcioasă??? doar să am motive întemeiate , dar şi atunci îmi trece repede, mai tare mă deranjează răutăţile .

Nu mă dau în vânt nici după Bulent nici după Kivank , aşa că nu-i votez .Votez doar Murat ( ştiu , am o problemă la mansardă)

Nu ..si eu am votat tot Murat.cu toate ca mi-a placut de Kivang cum a dansat el tango cu Beren!! Super..luase podeaua foc...
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Joi 25 Feb 2010, 4:53 pm

EPISODE 8 PART 6 ( arzu )

Quote
https://www.youtube.com/watch?v=6KeMuO5OWPA



Nazan: ok. School time. Say goodbye to your uncles..
Savaþ: Mustafa. I guess you do not have school? You must have already graduated. Come on!! You are getting late.
Mustafa: then.
Savas: Uncle you eat. You can come later.
Pala: ok. Catch you later.
Endam: Shall I make you coffee?
Pala: ok. I would like a cup of coffee.

Çiçek: oh god. I am so late.
Nazan: good day..
Savas: Arif. Mustafa goes directly to school. No dilly dallying..
Çiçek: oh my god. Suna. These are not ironed.
Suna: I had other stuff to do.
Çiçek: Oh please iron them. I am already running late. Oh come on.
Suna: just leave them. I will iron it tomorrow.
Çiçek: I need it now. I am running late to school.
Suna: wear something else. You have other stuff to wear. Hello Ms. Nazan. Can I help you?
Nazan: what did you just say to Çiçek?
Suna: like what?
Nazan: what sort of talk is that.
Suna: we are like friends.
Nazan: who the hell are you to be friends with Çiçek? Çiçek is the bride of this house. Know your place. Do as she says. Now!!!
**
Yaso: Good morning everyone.. lets meet in 30 minutes.
Alpay: of course we are ready for the meeting.
Azra: Alpay. Congratulations. You have won a medal in licking ass..
Alpay: I am in the amateurs league but you are in the professional league on that one.
**
Sitare: your coffee. Oh your necklace is lovely.
Yaso: thanks. Good morning.
Savas: good morning. Are you back
Yaso: yes I am already at work.
Savas: good. What about our advertisement business? Will you do it?
Yaso: maybe.
Savaþ: please do. I will have the chance to see you more.
Yaso: Ok I will do it.
Savaþ: good. What have you planned for tonight.
**
Sahnur: have you heard from Ahmet Moran?
Pala: no news yet. But he might start moaning tomorrow.
Sahnur: lets wait and see. Savaþ will need money and then he will beg us.
Pala: well he is really clever. I do not think he will be having money problems.
Çiçek: I am running late. Has Esref gone?
Sahnur: he has gone.
Çiçek: and Halil?
Sahnur: he took Baran.
Çiçek: so isn’t there anyone to take me to school?
Sahnur: stay home today then.
Çiçek: but I have an exam
Sahnur: oh stop devastating yourself for school.
Pala: I will drop you off.
Sahnur: don’t you have stuff to do.
Pala: her school is on my way.
Çiçek: thanks Sahnur mom.
Pala: Come on Çiçek bride.
**
Azra: Ms. Sevgi can I go out for a few minutes.
Sevgi: are you trying to con the painting business people? Ok go but be back by the afternoon.
Azra: ok.
Derya: oh. Really. Are you serious..
**
Yaso: Is there a problem?
Bora: look stop being stubborn. Accept this Baldar company’s business.
Sevgi: Like ercips you will be Project partner.
Bora: yes like Ercips.
Yaso: ok. Yes. Ok..
Bora: you are great!!
**
Pala: Fidan they searched all the pharmacies but it is not being sold here anymore. We need to buy it abroad. I cannot go to Germany for a medicine..
Çiçek: what is that?
Pala: It is a migrane pill but I cannot find it.
Çiçek: do you have a prescription.
Pala: yes. A doctor in Ankara wrote it.
Çiçek: so lets buy it.
Pala: ok. Lets go to Germany today and buy it.
Çiçek: lets buy it from the internet. It will be sent to us in a week.
Pala: I do not understand online shopping. I cannot be bothered.
Çiçek: I will buy it. What is its name?
Pala: she sent me a text.. here.
Çiçek: I used to like Fidan sister a lot.
Pala: she is a good woman.
Çiçek: She used to be friends with my mom. She told my mom that I should be sent to school.
Pala: she loves people who study. She is like a social worker. She wants to send our little girl to private school. She told me she will send her to university too.
Çiçek: that is so nice. She might be thinking I am against Tore now. But still I love her. She is different.
Nazan: mom I am going out.
Sahnur: who is taking you?
Nazan: Halil took Baran and came back.
Sahnur: oh ok. I would come too but I have a headache.
Nazan: you should rest. My mobile is open. Call me if you need anything. Halil! Open the door. When I am getting in the car and getting out you should open the door for me. Learn these things.
Halil: ok.
**
Sahnur: wash the pots in the sink. You guys are so lazy.
Suna: but the dishwasher washes better.
Sahnur: stop the backtalk! You have changed suna. You have forgotten you are a servant here. I heard you snapping at Çiçek today. I want you to show respect to everyone. And that includes Çiçek.
Suna: but
Sahnur: and that’s it!
Suna: what respect. No one respects you anymore. You will see how I will disgrace you all.
**
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Joi 25 Feb 2010, 4:58 pm

clio 24 a scris:

Nu ..si eu am votat tot Murat.cu toate ca mi-a placut de Kivang cum a dansat el tango cu Beren!! Super..luase podeaua foc...

nu am urmărit Aþk-ý Memnu
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Joi 25 Feb 2010, 5:02 pm

TRADUC EU PARTEA A SASEA!!! A MAI RAMAS DE TRADUS!!??
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Joi 25 Feb 2010, 5:03 pm

DENISA a scris:
clio 24 a scris:

Nu ..si eu am votat tot Murat.cu toate ca mi-a placut de Kivang cum a dansat el tango cu Beren!! Super..luase podeaua foc...

nu am urmărit Aþk-ý Memnu

Nici eu in totalitate..dar culmea la ep. asta m-am uitat..e drept pe sarite..si cam asta a fost singura faza care mi-a placut... kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Joi 25 Feb 2010, 5:04 pm

Eu am votat dar nu ma lasa sa votez de mai multe ori. sad
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Joi 25 Feb 2010, 5:05 pm

PISSI spine-mi mai e partea asta de tradus?ca daca da o traduc eu ca acum am timp..astept kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Joi 25 Feb 2010, 5:05 pm

pissycutz a scris:Eu am votat dar nu ma lasa sa votez de mai multe ori. sad

mai incearca ..asa am patit si eu ..si dupa aia m-a lasat.. kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Joi 25 Feb 2010, 5:06 pm

pissycutz a scris:Eu am votat dar nu ma lasa sa votez de mai multe ori. sad

BA DA , după 5- 10 minute poţi vota , eu am încercat şi a mers .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Joi 25 Feb 2010, 5:11 pm

clio 24 a scris:PISSI spine-mi mai e partea asta de tradus?ca daca da o traduc eu ca acum am timp..astept kiss
Eu nu m-am apucat de ea Asa ca ai liber la tradus kiss
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Joi 25 Feb 2010, 5:13 pm

pissycutz a scris:
clio 24 a scris:PISSI spine-mi mai e partea asta de tradus?ca daca da o traduc eu ca acum am timp..astept kiss
Eu nu m-am apucat de ea Asa ca ai liber la tradus kiss

Ok ..m-am apucat!!!
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Joi 25 Feb 2010, 5:13 pm

DENISA a scris:
pissycutz a scris:Eu am votat dar nu ma lasa sa votez de mai multe ori. sad

BA DA , după 5- 10 minute poţi vota , eu am încercat şi a mers .
Bine astept cuminte indragostit
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de teodora_roman Joi 25 Feb 2010, 5:15 pm

Multumesc DENISSA. Am salvat pasii, voi purcede la treaba diseara dupa ce imi culc din nou cucuiedul.
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Joi 25 Feb 2010, 5:17 pm

teodora_roman a scris: Am salvat pasii, voi purcede la treaba diseara dupa ce imi culc din nou cucuiedul.

dacă ai nevoie de ajutor să spui , dacă te putem ajuta oricând cu plăcere .


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Joi 25 Feb 2010, 5:23 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Joi 25 Feb 2010, 5:17 pm

EPISODE 9 TRAILER

Alıntı
https://www.youtube.com/watch?v=_ElQaj9fYTc


Sevgi: Yasemin who are you talking about? what happened?
Yaso: I was going to meet Savaş Baldar.

Moran: be sensible. You are not greater than an order which has been going on for more than 1000 years.
Savaş: don't you get it mom? the real issue is the MONEY from the drug busines.. Tore and other stuff are just excuses.

Çiçek: don't you understand I am scared they will hurt you.
Savaş: shhh..

Pala: Savaş wake up son! Çiçek is in love with you.
Çiçek: Savaş:
Savaş: don't be scared ok?

Sahnur: well done. you should be like this all the time.
Savaş: I am restless. I am going to go insane. (on the phone while Çiçek is eavesdropping : my dear. If you want me I will come. )

Sevgi: so you are in love with Savaş?
Yaso: I am not!
Savaş to çiçek: I would rather be in the drug business then give you up! (OH WOOOWW!! blink )
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Joi 25 Feb 2010, 5:18 pm

Ma ocup eu de trailer.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de teodora_roman Joi 25 Feb 2010, 5:21 pm

DENISA a scris:
teodora_roman a scris: Am salvat pasii, voi purcede la treaba diseara dupa ce imi culc din nou cucuiedul.

dacă ai nevoie de ajutor să spui , dacă te putem ajuta oricând cu plăcere .



Mii de multumiri
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Joi 25 Feb 2010, 5:26 pm

EPISODE 9 TRAILER




Sevgi: Yasemin despre cine vorbeşti? Ce s-a întâmplat?
Yasemin: Trebuia sǎ mǎ întâlnesc cu Savaş Baldar.


Moran: Fii serios. Nu eşti tu mai presus de un obicei care se desfǎşoarǎ de mai bine de 1000 de ani.
Savaş: Nu inţelegi mamǎ? Problema realǎ sunt banii care veneau din afacerea cu drogurile. Tradiţia şi celelalte sunt doar scuze.


Çiçek: Nu înţelegi cǎ mi-e teamǎ cǎ îţi vor face ceva?
Savaş: Shhh..

Pala: Savaş trezeşte-te fiule. Çiçek este îndrǎgostitǎ de tine.
Çiçek: Savaş!
Savaş: Nu-ţi fie teamǎ, bine?

Sahnur: Foarte bine. Aşa ar trebui sǎ fii mereu.
Savaş: Sunt neliniştit. Voi înnebuni. (La telefon în timp ce Çiçek trage cu urechea). Draga mea, Dacǎ vrei vin.

Sevgi: Deci te-ai îndrǎgostit de Savaş?!
Yasemin: Nu!
Savaş (cǎtre Çiçek) Mai bine mǎ apuc din nou de droguri decât sǎ renunţ la tine.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Joi 25 Feb 2010, 5:48 pm

cele mai bune seriale-este si ask ve ceza http://www.siyasetdergisi.com.tr/Tr/Anket.aspx?AnketID=37
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Joi 25 Feb 2010, 5:49 pm

cele mai bune actrite in roluri de cinema http://www.siyasetdergisi.com.tr/Tr/Anket.aspx?AnketID=36
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Joi 25 Feb 2010, 5:52 pm

Bravo! se pare ca nu mai e nimic de tradus. Ne odihnim acum ca sa putem traduce rapid episodul episodul de deseara???? 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 296580
Eu, totusi, nu inteleg de ce ii spune S lui Cicek ca nu renunta la ea, mai bine se apuca de droguri. parea atat de indragostit la inceputul ep. 8... 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 881894
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 19 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 38 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 38  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum