Serialesitelenovelet
21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+12
mihaela99
nutzi
DENISA
iulia80
alitheea
narcisa
elena
dana17
florica
danaxbt
anuta1971
Admin_dea05
16 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Vin 27 Aug 2010, 11:41 am

[quote="anuta1971"]
dana17 a scris:Fetelor,ne vedem diseara . Anuta,m-ai intrebat de program...Astazi plec la ST-TROPEZ .St-tropez nu inseamna numai yachturi si viata nebuna de noapte ,are si o parte linistita ,eleganta ,pe care sper sa o surprind in fotografii si sa v-o trimit ...Drumul pana acolo pe coasta , nu pe autostrada ,e frumos si la un moment dat trece printr-o padure cu arbori de pluta , cea mai mare care am vazut-o eu in Europa . Norocul lor , ca la cat vin fac francezii si la cat beau,au nevoie... Smile Sant ultimile zile de vara si trebuie sa-mi iau ramas bun de la mare pana anul viitor .Abia astept sa ne intalnim deseara ,o sa fim triste alaturi de Murat ,dar o sa ne bucuram ca i-am vazut si o sa adormim cu speranta ca se vor impaca repede si bine.... kiss O zi frumoasa !!! Va pup .

o zi buna iti doresc dana 21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 517793... mi-am facut tema Smile Smile uite ce spune o fata de pe hunili despre interviu

Special'cim, a beautiful picture of Cansel that i see for the first time. Thanks for sharing dear.
Nana'cim, i google translated your topic and, from what i understood Cansel enjoys living his life day by day without stressing about tomorrow. He's sincere and very open despite his private side.
What i loved about him is how he enjoys eating and chatting with people.
Honestly the more i read about his persona the more virtues i discover in him. What an amazing man he is

foarte frumos... indragostit
Frumos dar mai vreau ... Multumesc Anuta ,Paaaa ,m-ai intors din drum ... kiss
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 27 Aug 2010, 12:09 pm

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 27 Aug 2010, 12:37 pm

un videoclip nou cu cihan

anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 27 Aug 2010, 12:40 pm

anuta1971 a scris:un videoclip nou cu cihan
s-a gandit fetele la el acum cand nu mai este Crying or Very sad
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 27 Aug 2010, 12:50 pm

Admin_dea05 a scris:
anuta1971 a scris:un videoclip nou cu cihan
s-a gandit fetele la el acum cand nu mai este Crying or Very sad
da chiar imi pare rau ca nu mai este
uite Deea si alte poze de la evenimentul la care a participat Tuba.. exista si un articol in ziar.. dar tradus cu google e groaznic..nu se intelege nimic

http://www.iimmgg.com/image/e0c9442c91cc75240c47fb0538d64f13

asta e articolul

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/tuba_buyukustun_nisanlandi_mi_.htm
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 27 Aug 2010, 12:53 pm

anuta1971 a scris:
Admin_dea05 a scris:
anuta1971 a scris:un videoclip nou cu cihan
s-a gandit fetele la el acum cand nu mai este Crying or Very sad
da chiar imi pare rau ca nu mai este
uite Deea si alte poze de la evenimentul la care a participat Tuba.. exista si un articol in ziar.. dar tradus cu google e groaznic..nu se intelege nimic

http://www.iimmgg.com/image/e0c9442c91cc75240c47fb0538d64f13
multumesc.pune tu linkul la poze TUBA iar apoi pun eu pozele de acolo kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 27 Aug 2010, 1:00 pm

Admin_dea05 a scris:
anuta1971 a scris:
Admin_dea05 a scris:
anuta1971 a scris:un videoclip nou cu cihan
s-a gandit fetele la el acum cand nu mai este Crying or Very sad
da chiar imi pare rau ca nu mai este
uite Deea si alte poze de la evenimentul la care a participat Tuba.. exista si un articol in ziar.. dar tradus cu google e groaznic..nu se intelege nimic

http://www.iimmgg.com/image/e0c9442c91cc75240c47fb0538d64f13
multumesc.pune tu linkul la poze TUBA iar apoi pun eu pozele de acolo kiss
la articolul pe care l-am pus am vazut acum ca la galeria foto sunt 42 de poze cu ea de la eveniment... in unele se observa cat e de slaba.. din traducerea cu desteptul de google am inteles ca au intrebat-o daca e logodita cu Sami si ea ca de obicei a spus ca nu comenteaza... oare de ce nu a fost cu el la eveniment daca tot sunt impreuna?
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 27 Aug 2010, 1:47 pm

Deea ce avatar superb ai... sa-ti traiasca printesa..e tare dragalasa 21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 517793
am inteles aiurea.. am pus pozele la Gonulcelen in loc sa le duc la Tuba.. nu te supara pe mine.. daca vrei strege-le de la Gonulcelen..adevarul ca nu ma simt prea bine .de asta si stau la calculator 21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Vin 27 Aug 2010, 1:57 pm

Smile Smile nota explicativa tuba are pe o casa a valorilor a ceea ce acumulam nu numai material dar si spiritual o casa care vizeaza acomodorea cu ce i din jur felul cum acceptam si parerea altor persoane felul cum privim societatea lumea in care traim o prob lema ff hai sa nu zic grava dar discutabila este punctul ei este defectul pe care ea ar trebui sa si l corijeze ea nu este prietenoasa nu simte cu adevarat este retrasa nu comunica chiar daca este actrita cu cei din jur si cred ca asta se vede fara sa fii cunoscator . e EA TREBUIE ESTE CHIAR NECESITATE ACEST LUCRU TREBUIE SA SE SCHIMBE IN INTERIOR SA ACCEPTE CA TRAIESTE INTR O SOCIETATE IN CARE AVEM DREPTUL LA EXPRIMARE SI PENTRU ASTA TREBUIE SA COMUNICE CA ESTE O PROBLEMA CU EA INSASI ,.. de ce am afirmat ca anul acesta este f important pentru ceea ce v a urma in destinul ei este ca cineva acolo sus si nu se poate juca este un fel de ori faci asa ori vei avea necazuri . Da deci este timpul ca ea pentru ca i sa acordat sansa cansel nu este venit intimplator in viata si destinul ei pe linga faptul ca au impreuna o karma profesionala el a venit in aceasta lume pentru a o ajuta pentru a i schimba optica despre lume pentru a o intelege si atunci este lectia de viata pentru ea sa accepte aceasta schimbare sa simta sa accepte si asta este important D aca va intoarce spatele acestui ajutor daca nu v a intelege ca este sufletul ei pereche inseamna ca ea nu si a insusit lectia de viata aceasta urgenta care este prezentul nu trecutul si nici viitorul este ACUM in acest rastimp. viata ei va lua un alt curs ..
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Vin 27 Aug 2010, 2:07 pm

[quote="elena"] Smile Smile nota explicativa tuba are pe o casa a valorilor a ceea ce acumulam nu numai material dar si spiritual o casa care vizeaza acomodorea cu ce i din jur felul cum acceptam si parerea altor persoane felul cum privim societatea lumea in care traim o prob lema ff hai sa nu zic grava dar discutabila este punctul ei este defectul pe care ea ar trebui sa si l corijeze ea nu este prietenoasa nu simte cu adevarat este retrasa nu comunica chiar daca este actrita cu cei din jur si cred ca asta se vede fara sa fii cunoscator . e EA TREBUIE ESTE CHIAR NECESITATE ACEST LUCRU TREBUIE SA SE SCHIMBE IN INTERIOR SA ACCEPTE CA TRAIESTE INTR O SOCIETATE IN CARE AVEM DREPTUL LA EXPRIMARE SI PENTRU ASTA TREBUIE SA COMUNICE CA ESTE O PROBLEMA CU EA INSASI ,.. de ce am afirmat ca anul acesta este f important pentru ceea ce v a urma in destinul ei este ca cineva acolo sus si nu se poate juca este un fel de ori faci asa ori vei avea necazuri . Da deci este timpul ca ea pentru ca i sa acordat sansa cansel nu este venit intimplator in viata si destinul ei pe linga faptul ca au impreuna o karma profesionala el a venit in aceasta lume pentru a o ajuta pentru a i schimba optica despre lume pentru a o intelege si atunci este lectia de viata pentru ea sa accepte aceasta schimbare sa simta sa accepte si asta este important D aca va intoarce spatele acestui ajutor daca nu v a intelege ca este sufletul ei pereche inseamna ca ea nu si a insusit lectia de viata aceasta urgenta care este prezentul nu trecutul si nici viitorul este ACUM in acest rastimp. viata ei va lua un alt curs .. a se vedea starea de sanatate faptul ca are o incapatinare si la fel fuge de explicatii de asta spuneam aseara ca mi e teama este lectia ei este rezolvarea neaparata a acestei probleme astfel i se va lua tot nu ma refer la valori materiale va fi mai introvertita si .. va plati cu astea nu te joci indiferent poti sa fii si rege si imparat cind vine prezentul cind vine ACUM cind ti se cere rezolvare a ceea ce ai fost atentionata atunci... no coment. hei anuta draga mea esti multumita de explicatie aseara eram f obosita am vazut ca nu am dat explicatie asa este parca m ati cunoaste ca am considerat ca am fost nedreapta si va ofer explicatia kiss kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 27 Aug 2010, 2:11 pm

elena a scris: Smile Smile nota explicativa tuba are pe o casa a valorilor a ceea ce acumulam nu numai material dar si spiritual o casa care vizeaza acomodorea cu ce i din jur felul cum acceptam si parerea altor persoane felul cum privim societatea lumea in care traim o prob lema ff hai sa nu zic grava dar discutabila este punctul ei este defectul pe care ea ar trebui sa si l corijeze ea nu este prietenoasa nu simte cu adevarat este retrasa nu comunica chiar daca este actrita cu cei din jur si cred ca asta se vede fara sa fii cunoscator . e EA TREBUIE ESTE CHIAR NECESITATE ACEST LUCRU TREBUIE SA SE SCHIMBE IN INTERIOR SA ACCEPTE CA TRAIESTE INTR O SOCIETATE IN CARE AVEM DREPTUL LA EXPRIMARE SI PENTRU ASTA TREBUIE SA COMUNICE CA ESTE O PROBLEMA CU EA INSASI ,.. de ce am afirmat ca anul acesta este f important pentru ceea ce v a urma in destinul ei este ca cineva acolo sus si nu se poate juca este un fel de ori faci asa ori vei avea necazuri . Da deci este timpul ca ea pentru ca i sa acordat sansa cansel nu este venit intimplator in viata si destinul ei pe linga faptul ca au impreuna o karma profesionala el a venit in aceasta lume pentru a o ajuta pentru a i schimba optica despre lume pentru a o intelege si atunci este lectia de viata pentru ea sa accepte aceasta schimbare sa simta sa accepte si asta este important D aca va intoarce spatele acestui ajutor daca nu v a intelege ca este sufletul ei pereche inseamna ca ea nu si a insusit lectia de viata aceasta urgenta care este prezentul nu trecutul si nici viitorul este ACUM in acest rastimp. viata ei va lua un alt curs ..
Smile Smile Smile ai venit cu temele pregatite Smile Smile uite un articol aparut azi care chiar sustine ce spui tu.. nici nu te-am salutat.. dar si tu m-ai luat foarte repede Smile Smile Smile
http://www.ayakligazete.com.tr/haber/canlar_tuba_buyukustun_icin_caliyor.htm daca nu poti traduce cu google iti pun pe mp traducerea sa imi spui ce intelegi 21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Vin 27 Aug 2010, 2:15 pm

mi a picat netul daca cititi cititi textul de mai jos ca am si continuarea anuta chiar ma gindeam cxa daca nu dau explicatie o sa fii dezamagita dar vezi este chiar ceea ce ti doreai si nu numai tu .. important este ca tuba sa treaca cu brio aceasta lectie ii doresc succes si m a si bucura din suflet. Eu am analizat viata ei pentru ca ma interesat si pe a lui cansel la fel .NIMENI dar absolut nici unul din partenerii ei nu erau destinul ei in viitor erau doar parteneri de film si atit CANSEL ESTE CU TOTUL ALTCEVA 21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 165638 21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 165638 21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 918686 21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 918686 I love you I love you indragostit indragostit
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Vin 27 Aug 2010, 2:16 pm

anuta1971 a scris:
elena a scris: Smile Smile nota explicativa tuba are pe o casa a valorilor a ceea ce acumulam nu numai material dar si spiritual o casa care vizeaza acomodorea cu ce i din jur felul cum acceptam si parerea altor persoane felul cum privim societatea lumea in care traim o prob lema ff hai sa nu zic grava dar discutabila este punctul ei este defectul pe care ea ar trebui sa si l corijeze ea nu este prietenoasa nu simte cu adevarat este retrasa nu comunica chiar daca este actrita cu cei din jur si cred ca asta se vede fara sa fii cunoscator . e EA TREBUIE ESTE CHIAR NECESITATE ACEST LUCRU TREBUIE SA SE SCHIMBE IN INTERIOR SA ACCEPTE CA TRAIESTE INTR O SOCIETATE IN CARE AVEM DREPTUL LA EXPRIMARE SI PENTRU ASTA TREBUIE SA COMUNICE CA ESTE O PROBLEMA CU EA INSASI ,.. de ce am afirmat ca anul acesta este f important pentru ceea ce v a urma in destinul ei este ca cineva acolo sus si nu se poate juca este un fel de ori faci asa ori vei avea necazuri . Da deci este timpul ca ea pentru ca i sa acordat sansa cansel nu este venit intimplator in viata si destinul ei pe linga faptul ca au impreuna o karma profesionala el a venit in aceasta lume pentru a o ajuta pentru a i schimba optica despre lume pentru a o intelege si atunci este lectia de viata pentru ea sa accepte aceasta schimbare sa simta sa accepte si asta este important D aca va intoarce spatele acestui ajutor daca nu v a intelege ca este sufletul ei pereche inseamna ca ea nu si a insusit lectia de viata aceasta urgenta care este prezentul nu trecutul si nici viitorul este ACUM in acest rastimp. viata ei va lua un alt curs ..
Smile Smile Smile ai venit cu temele pregatite Smile Smile uite un articol aparut azi care chiar sustine ce spui tu.. nici nu te-am salutat.. dar si tu m-ai luat foarte repede Smile Smile Smile
http://www.ayakligazete.com.tr/haber/canlar_tuba_buyukustun_icin_caliyor.htm daca nu poti traduce cu google iti pun pe mp traducerea sa imi spui ce intelegi 21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 517793
Smile Smile Smile NIMIC Smile Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Vin 27 Aug 2010, 2:18 pm

NOI NE IUBIM TOATE ASA CA DIN GRABA DE A FI UNELE CU ALTELE MAI UITAM DE ACEST MERABA kiss kiss kiss Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 27 Aug 2010, 2:19 pm

elena a scris: NOI NE IUBIM TOATE ASA CA DIN GRABA DE A FI UNELE CU ALTELE MAI UITAM DE ACEST MERABA kiss kiss kiss Smile Smile
Smile Smile da asa e..vezi ca ti-am trimis mp kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Vin 27 Aug 2010, 2:21 pm

buna dragelor...hop si eu o fuga...
dea...ai un avatar superb! sa te bucuri de ea!
kiss kiss kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Vin 27 Aug 2010, 2:23 pm

anuta1971 a scris:
elena a scris: NOI NE IUBIM TOATE ASA CA DIN GRABA DE A FI UNELE CU ALTELE MAI UITAM DE ACEST MERABA kiss kiss kiss Smile Smile
Smile Smile da asa e..vezi ca ti-am trimis mp kiss
ANUTA SA MI SPUI DACA AI CITIT TOT DA SI DACA ITI PLACE kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 27 Aug 2010, 2:24 pm

iulia80 a scris:buna dragelor...hop si eu o fuga...
dea...ai un avatar superb! sa te bucuri de ea!
kiss kiss kiss
buna iulia.. esti ca un spiridus... mereu pe fuga 21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 27 Aug 2010, 2:26 pm

elena a scris:
anuta1971 a scris:
elena a scris: NOI NE IUBIM TOATE ASA CA DIN GRABA DE A FI UNELE CU ALTELE MAI UITAM DE ACEST MERABA kiss kiss kiss Smile Smile
Smile Smile da asa e..vezi ca ti-am trimis mp kiss
ANUTA SA MI SPUI DACA AI CITIT TOT DA SI DACA ITI PLACE kiss kiss
am citit elena .. ce sa-mi placa? ca mai tare m-ai speriat ... daca o sa faca asa cum a facut intotdeauna ... adica sa-si ascunda ca strutul capul in nisip? unde esti? unde ai disparut?


Ultima editare efectuata de catre anuta1971 in Vin 27 Aug 2010, 2:42 pm, editata de 1 ori
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 27 Aug 2010, 2:42 pm

Bună ziua dragele mele. kiss kiss
Ana mulțumesc pentru încurajare.
Elena să nu uiți să le spui colegilor tăi că astăzi au film.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 27 Aug 2010, 2:44 pm

narcisa a scris:Bună ziua dragele mele. kiss kiss
Ana mulțumesc pentru încurajare.
Elena să nu uiți să le spui colegilor tăi că astăzi au film.
buna Narcisa..e bine?..sa stii ca te-am adaugat in rugaciunile mele.. sper sa fi ajutat 21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 27 Aug 2010, 2:53 pm

anuta1971 a scris:
narcisa a scris:Bună ziua dragele mele. kiss kiss
Ana mulțumesc pentru încurajare.
Elena să nu uiți să le spui colegilor tăi că astăzi au film.
buna Narcisa..e bine?..sa stii ca te-am adaugat in rugaciunile mele.. sper sa fi ajutat 21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 517793
Iubita încă nu am primit rezultatul. Cred că va fi bine dar eu sunt cumplit de obosită. Noroc că vă am pe voi să vă citesc să mai uit de toate. Sper să fiu în formă până începe filmul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 27 Aug 2010, 2:54 pm

fetelor nu aveti chef de vorba


Ultima editare efectuata de catre anuta1971 in Vin 27 Aug 2010, 2:55 pm, editata de 1 ori
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 27 Aug 2010, 2:55 pm

narcisa a scris:
anuta1971 a scris:
narcisa a scris:Bună ziua dragele mele. kiss kiss
Ana mulțumesc pentru încurajare.
Elena să nu uiți să le spui colegilor tăi că astăzi au film.
buna Narcisa..e bine?..sa stii ca te-am adaugat in rugaciunile mele.. sper sa fi ajutat 21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 517793
Iubita încă nu am primit rezultatul. Cred că va fi bine dar eu sunt cumplit de obosită. Noroc că vă am pe voi să vă citesc să mai uit de toate. Sper să fiu în formă până începe filmul.
atunci odihneste-te... cred ca o sa ies si eu..chiar nu ma simt bine.. intru mai tarziu va pup 21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 27 Aug 2010, 3:00 pm

Si eu te kiss kiss kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

21. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 21. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum