Serialesitelenovelet
33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
florina1989
tiberici
dana17
nutzi
iulianagl
anuta1971
narcisa
axxa246
DENISA
elena
alitheea
rina-rina
Garo
lica54
mihaela99
florica
Admin_dea05
21 participanți

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 13 Noi 2010, 10:20 pm

abia astept sa traduca arzu ultima parte sa vad cum a argumentat murat faptul ca pleaca la Paris
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 13 Noi 2010, 10:22 pm

alitheea a scris:abia astept sa traduca arzu ultima parte sa vad cum a argumentat murat faptul ca pleaca la Paris
iti dai seama ca si eu... poate o ia si pe Hasret cu el 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 244732 ... visez si eu
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 13 Noi 2010, 10:23 pm

alitheea a scris:este plecata in weekend
foarte bine,cu vremea asta minunata ar fii si pacat sa nu profite 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 13 Noi 2010, 10:24 pm

anuta1971 a scris:
iti dai seama ca si eu... poate o ia si pe Hasret cu el 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 244732 ... visez si eu
tu ai vazut poza aceea cu o silueta de femeie in aeroport , poza pe care am luat-o de pe facebook, mie mi se pare ca e profilul tubei , dar poza e mica , iar cand am marit-o nu am mai inteles nimic
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 13 Noi 2010, 10:31 pm

alitheea a scris:abia astept sa traduca arzu ultima parte sa vad cum a argumentat murat faptul ca pleaca la Paris
ultima parte nici nu stiu de cite ori am vazut-o,cand vorbeste Murat cu Cansel,zimbeste ii se pare si lui curios,in ultima secventa se uita la ceas oare sa si fi luat si biletul de avion 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 13 Noi 2010, 10:32 pm

alitheea a scris:tu ai vazut poza aceea cu o silueta de femeie in aeroport , poza pe care am luat-o de pe facebook, mie mi se pare ca e profilul tubei , dar poza e mica , iar cand am marit-o nu am mai inteles nimic
am vazut-o Ali ... pare a fi Tuba, daca este ea, atunci iar ma intreb ce cauta acolo?... oare chiar se duce dupa Murat la aeroport? o sa o lase naucul asta iar in mijlocul aeroportului plangand? nici nu iti inchipui cate scenarii fac... ma dau peste cap... dupa episodul de aseara, azi am fost toata ziua nervoasa..
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 13 Noi 2010, 10:35 pm

anuta1971 a scris:
am vazut-o Ali ... pare a fi Tuba, daca este ea, atunci iar ma intreb ce cauta acolo?... oare chiar se duce dupa Murat la aeroport? o sa o lase naucul asta iar in mijlocul aeroportului plangand? nici nu iti inchipui cate scenarii fac... ma dau peste cap... dupa episodul de aseara, azi am fost toata ziua nervoasa..
si mie mi se pare ca ar fi ea , si eu am avut scenarita toata ziua si nimeni nu mi-a intrat in voie stupid stupid stupid , norocul ca nu s-au prins de ce Smile si cand ma gandesc ca sunt doua saptamani pana la urmatorul ep ma apuca jalea
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 13 Noi 2010, 10:38 pm

aici este imaginea hd
http://www.ddizi.com/izle/22373/Gonulcelen-28.-Bolum.htm/5#
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 13 Noi 2010, 10:39 pm

[Dragalaselor va spun si eu buna seara ce de vesti minunate nu mai reusesc sa va citesc vad ca au aparut si traducerea ep 28 felicitari 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580 va pup de noapte buna 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 somn usor vise placute ingeri sa va sarute din 5 in 5 minute alaturi de iubiti nostri 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 821331 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 495309
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 13 Noi 2010, 10:43 pm

alitheea a scris:si mie mi se pare ca ar fi ea , si eu am avut scenarita toata ziua si nimeni nu mi-a intrat in voie 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 706290 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 706290 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 706290 , norocul ca nu s-au prins de ce 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264 si cand ma gandesc ca sunt doua saptamani pana la urmatorul ep ma apuca jalea
eu aseara am fost foarte nervoasa, am si plans de ciuda ca a plimbat-o cu iahtul pe 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 885862 noaptea trecuta nu stiu daca am dormit 4 ore,nebunie totala 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 13 Noi 2010, 10:44 pm

alitheea a scris:si mie mi se pare ca ar fi ea , si eu am avut scenarita toata ziua si nimeni nu mi-a intrat in voie stupid stupid stupid , norocul ca nu s-au prins de ce Smile si cand ma gandesc ca sunt doua saptamani pana la urmatorul ep ma apuca jalea
si pe cei de langa noi disperarea Smile Smile Smile am fost muta toata ziua... sotul m-a intrebat de vreo 20 de ori daca ma simt bine Smile Smile Smile daca ar sti ca turcii is de vina Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 13 Noi 2010, 10:46 pm

florica a scris: eu aseara am fost foarte nervoasa, am si plans de ciuda ca a plimbat-o cu iahtul pe 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 885862 noaptea trecuta nu stiu daca am dormit 4 ore,nebunie totala 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264
mai Flori si la tine ne era nadejdea sa ne mai aduci cu picioarele pe pamant...si tu esti mai rau ca noi Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 13 Noi 2010, 10:49 pm

lica54 a scris:[Dragalaselor va spun si eu buna seara ce de vesti minunate nu mai reusesc sa va citesc vad ca au aparut si traducerea ep 28 felicitari 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580 va pup de noapte buna 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 somn usor vise placute ingeri sa va sarute din 5 in 5 minute alaturi de iubiti nostri 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 821331 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 495309
Noapte buna si tie Lica 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 13 Noi 2010, 10:49 pm

alitheea a scris:aici este imaginea hd
http://www.ddizi.com/izle/22373/Gonulcelen-28.-Bolum.htm/5#[/quote]mulumesc Ali ,l-am prins pe fiul meu in toane bune si mi-a pus linkul pe ecran si ma tot uit la ultima parte,la palaria asta Cobra a uitat sa-si puna floare 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 13 Noi 2010, 10:51 pm

lica54 a scris:[Dragalaselor va spun si eu buna seara ce de vesti minunate nu mai reusesc sa va citesc vad ca au aparut si traducerea ep 28 felicitari 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580 va pup de noapte buna 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 somn usor vise placute ingeri sa va sarute din 5 in 5 minute alaturi de iubiti nostri 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 821331 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 495309
noapte buna cu vise placute 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 13 Noi 2010, 10:54 pm

anuta1971 a scris:
mai Flori si la tine ne era nadejdea sa ne mai aduci cu picioarele pe pamant...si tu esti mai rau ca noi 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264
daca nu eram in aceeasi nota cu voi mai bintuiam eu pe aici, cum se spue ,,a tunat si ne-a adunat'' 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 13 Noi 2010, 11:00 pm

florica a scris:daca nu eram in aceeasi nota cu voi mai bintuiam eu pe aici, cum se spue ,,a tunat si ne-a adunat'' 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264
aveti dreptate suntem cauze pierdute pentru societate Smile Smile Smile , dar eu sper ca impacarea e aproape si va fi pe masura asteptarii, oricum in cateva saptamani iau vacanta si nu cred ca nu vor reabilita lucrurile pana atunci
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 13 Noi 2010, 11:01 pm

EPISODE 28 PART 5
Quote
https://www.youtube.com/watch?v=8hyoizPaDOs


Cafer: Congratulations gülnaz. I am happy for you both.
Gülnaz: Thank you.
Balçiçek: are you back here for sure?
Cafer: Yes. I am back in Istanbul for sure.
Balçiçek: So we will run into each other I guess.
Cafer: I am sure we will.
Cobra: we should get going. Cafer will be helping me with the preparations.
Gülnaz: oh great.
Cobra: Kisses.. (to Gülnaz.. )
Cafer: See you (to Balçiçek)
Kadriye: Mr. Cafer.. come to the market as well.
Gülnaz: oh. Come on Mrs. Kadriye.. we have lots to do. Come on. We have to go to the bath as well.
Balçiçek: oh god.. yeay!
**
Cobra: I was used to you man. I missed you when you were gone.
Cafer: Oh me too. It was boring back home. So I got on the first bus and came back.
Cobra: so what will you do now? You had resigned from the government..
Cafer: I will look for a new job.
Men: Congrats Cobra.. we have arranged a bachelors party for you tonight.
Cobra: Oh I don’t want a party.
Cafer: where are you going?
Men: who is this nerd??
Cafer: talk properly he is my best mate.
Men: ok. Come along then. We are going drinking. Come on..
**
(Henna party…)
Balçiçek: oh stop laughing you should be crying..
Gülnaz: ok ok I will cry..
Kadriye: she is still laughing..
Gülnaz: but you do not sing the song ruefully..
Balçiçek: Hasret you sing it so she can cry..
Saime: Oh she is crying..
Balçiçek: great..
Gülnaz: Oh sister.. I only have you.. I have no mom or dad. Just you.
Hasret: Oh sister don’t cry please..

The henna song lyrics:
In The High Hills
Don't let them build a home in the high hills
Don't let them give girls (as bride) to faraway countries
Don't let them to disdain the mother's one and only
Let the flying birds sense this
I miss my mother
Both my mother and my father
I miss my village
I wish my father had a horse so he would ride it to come to me
I wish my mother had a sail so she'd set it to come to me
I wish my siblings had known my adress so they'd come to me
Let the flying birds sense this
I miss my mother
Both my mother and my father
I miss my village
(When there was no cars, or anything brides would not see their parents or siblings for years.. and this is why this song was written)

**
The men have arranged women for the party.. cobra does not want to go but he is scared the men will make fun of him so has to go..
**
Nakish again is moaning she wants attention.
**
Ethem: I have great news.
Nesrin: me too.
Ethem: ladies first then.
Nesrin: Murat and Bahar are out sailing tonight.
Ethem: Ohh. I am jealous. Why don’t we ever do such things?
Nesrin: because you are so busy with work you do not show any attention to me. All I hear is Nejdet instead of Nesrin.
Ethem: I was about to say Nejdet again.. he called and the goods are ready to be delivered.
Nesrin: oh great. See you were scared for no reason?
The goods will be there on time.
Ethem: If these goods are delivered on time. I will take you out sailing all over the world not just the bosphorus.
**
Murat: here you go.
Bahar: Thanks. Istanbul is even prettier at night. I have been here only a few months but I feel like I can never leave Istanbul.
Murat: did you plan to leave?
Bahar: no not now anyway.. but I don’t know what will happen in the future.
Murat: yes. Time surprises everyone.
We should all be open to change.
Bahar: yes maybe we will be in very different place in a few months time. In different positions even. Who knows.
Murat: yes its best to wait and see.
Bahar: It must have been hard for you to stay away from Istanbul when you were abroad.
Murat: I used to visit a lot though. I used to come and stay for a couple of days. Eat some fish. Breathe its air and then I would go back.
Bahar: well they are temporary solutions.
Murat: yes then I came back for good and settled.
Bahar: I guess you will never leave Istanbul anymore.
Murat: we will see what will happen in time.
**
Kadir gathers his friends to fight with sercan’s gang.
**
Hasret: are you tired.
Gülnaz: I am very tired. I am not used to dancing so much.
Hasret: I have to tell you something sister.
Gülnaz: go on then
Hasret: It is important but it is so crowded I should tell you later.
Balçiçek: you should thank me and 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 244732 for me.
I saved cobra from being with other women.
Gülnaz: what are you talking about?
Balçiçek: you think while we have a party the men are just sitting home watching TV?
You are naïve, a fool.. they are having a bachelor party.. they are going to meet women.
Gülnaz: other women?
Balçiçek: but don’t worry I have everything under control.
But it’s all because I was thinking of Cafer..
Hasret: oh never mind sister.. don’t think about it.
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 13 Noi 2010, 11:03 pm

imi pare rau ca nu pot sa o ajut pe iulia , eu pot sa imi traduc pentru mine ca sa inteleg , dar tare mi-e frica ca daca as scrie ar fi o gramada de dezacorduri stupid
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 13 Noi 2010, 11:06 pm

alitheea a scris:aveti dreptate suntem cauze pierdute pentru societate 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264 , dar eu sper ca impacarea e aproape si va fi pe masura asteptarii, oricum in cateva saptamani iau vacanta si nu cred ca nu vor reabilita lucrurile pana atunci
cum se spune, sa te auda cel de sus,dar de Levent ce-i de zis cu toata dragostea lui pt. Hasret cred ca regreta propunerea ce i-a facut-o ,grea situatie oricum, 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 13 Noi 2010, 11:07 pm

alitheea a scris:aveti dreptate suntem cauze pierdute pentru societate Smile Smile Smile , dar eu sper ca impacarea e aproape si va fi pe masura asteptarii, oricum in cateva saptamani iau vacanta si nu cred ca nu vor reabilita lucrurile pana atunci
sa dea domnul sa fie asa...iti dai seama acum suntem suparate.. atunci ne urcam pe norisori si iar nu se intelege nimeni cu noi Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 13 Noi 2010, 11:10 pm

anuta1971 a scris:
sa dea domnul sa fie asa...iti dai seama acum suntem suparate.. atunci ne urcam pe norisori si iar nu se intelege nimeni cu noi 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264
pina la urma cu noi nu-i a buna nici de-i bine nici de-i rau 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 13 Noi 2010, 11:10 pm

alitheea a scris:imi pare rau ca nu pot sa o ajut pe iulia , eu pot sa imi traduc pentru mine ca sa inteleg , dar tare mi-e frica ca daca as scrie ar fi o gramada de dezacorduri stupid
eu inteleg chiar bine.. dar vorba ta mi-e teama de ridicol.. unde nu sunt sigura pe mine nu ma bag
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 13 Noi 2010, 11:11 pm

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Images?q=tbn:uZyS_NyP0kskpM:s 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Hsrtmrt2 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 Buna fetelor ,au aparut traducerile ? Ce noutați mai sant ? Narcisa a aparut ? Eu pregatesc inghețata...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 13 Noi 2010, 11:11 pm

florica a scris: cum se spune, sa te auda cel de sus,dar de Levent ce-i de zis cu toata dragostea lui pt. Hasret cred ca regreta propunerea ce i-a facut-o ,grea situatie oricum, 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 225264
cred ca levent a simtit ca ii cade cerul pe el cand ia vazut pe cei doi cantand impreuna , ati vazut ce fata avea si cat de mult suferea , ati vazut cum doi prieteni de o viata au devenit doi straini , mi-a placut de murat ca nu i-a raspuns cand l-a intrebat levent unde pleaca sau ce face si mi-a placut siguranta si increderea lui murat cand nu i-a raspuns si l-a lasat sa fiarba in suc propriu , chiar l-a privit de sus asa cum merita 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 357595
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum