Serialesitelenovelet
13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
lica54
victoria
tiberici
costearamona
dica
anyta
alitheea
Andreea_Miha
Lucica10
13 participanți

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 20 Apr 2013, 6:36 pm

lica54 a scris:

E tradus in engleza? cum de intelegi ceva...

Nu e tradus si nici rezumat nu este facut la el dar il vad asa si unde inteleg pe unde nu, merg mai departe.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 20 Apr 2013, 6:39 pm

Fratilor sa nu-mi spuna acum ca RK vrea sa-l otraveasca pe Sultan?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Sam 20 Apr 2013, 6:51 pm

iulianagl a scris:Fratilor sa nu-mi spuna acum ca RK vrea sa-l otraveasca pe Sultan?

Ce nebunie i s-a declansat in cap lui RK este in stare de orice...
Nu pot sa cred oare RK nu-si gaseste nasul?
Ca prea face dor ce vrea muschi lui....
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Sam 20 Apr 2013, 6:54 pm

lica54 a scris:

Ce nebunie i s-a declansat in cap lui RK este in stare de orice...
Nu pot sa cred oare RK nu-si gaseste nasul?
Ca prea face dor ce vrea muschi lui....


Ce bine i-o trage (din vorbe Sultan lui RK)...
"Madhu este o fată inteligentă in cazul în care ea nu este cu RK ... ea a luat unele decizii mari! "

atunci cand suna la Sultan cautand-o pe Madu.... Smile


Sultan spune lui RK că, dacă Madhu era soția lui .. i-ar fi dat-o fericire atât de mare încât ea nu ar avea nici un motiv pentru a merge departe de el!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Sam 20 Apr 2013, 6:57 pm

Dar unde a plecat Madu???? Acesta este intrebarea.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 20 Apr 2013, 6:59 pm

Sultan spune ca nu este acolo si ca Madhu este o fata inteligenta daca ea nu este cu RK, ea a luat unele decizii mari.Sultan ii spune lui RK daca Madhu era sotia lui el i-ar fi dat atat de multa fericire incat ea nu nu ar fi avut nici un fel de motiv sa plece de la el.

Cu asta cred ca la infuriat si mai tare pe RK. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Sam 20 Apr 2013, 7:06 pm

iulianagl a scris:Sultan spune ca nu este acolo si ca Madhu este o fata inteligenta daca ea nu este cu RK, ea a luat unele decizii mari.Sultan ii spune lui RK daca Madhu era sotia lui el i-ar fi dat atat de multa fericire incat ea nu nu ar fi avut nici un fel de motiv sa plece de la el.

Cu asta cred ca la infuriat si mai tare pe RK. Smile

Dar nu i-a zis bine dobitocului??? Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 20 Apr 2013, 7:08 pm

Eu văd întrebările pe care le adresează RK lui Madhu ca fiind întrebările pe care le pune Vivian, fanilor filmului. Cum de a ajuns rolul personajului negativ mai mare decât al personajului pozitiv? Cred că îl macină că Avinesh a câștigat atâta simpatie.
Când începe concursul lui Drashti?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 20 Apr 2013, 7:10 pm

narcisa a scris:Eu văd întrebările pe care le adresează RK lui Madhu ca fiind întrebările pe care le pune Vivian, fanilor filmului. Cum de a ajuns rolul personajului negativ mai mare decât al personajului pozitiv? Cred că îl macină că Avinesh a câștigat atâta simpatie.
Când începe concursul lui Drashti?

Doamne chiar asta vroiam sa scriu si eu. Smile Madhu ar fi ytrebuit sa-i raspunda cine s-a batut cu cangurii si s-a luat la intrecere cu strutii in Australia?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Sam 20 Apr 2013, 7:14 pm

iulianagl a scris:

Doamne chiar asta vroiam sa scriu si eu. Smile Madhu ar fi ytrebuit sa-i raspunda cine s-a batut cu cangurii si s-a luat la intrecere cu strutii in Australia?

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 539466
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 20 Apr 2013, 7:20 pm

iulianagl a scris:

Doamne chiar asta vroiam sa scriu si eu. Smile Madhu ar fi ytrebuit sa-i raspunda cine s-a batut cu cangurii si s-a luat la intrecere cu strutii in Australia?
Ce, s-a săturat Vivian de balene și a trecut la animale exotice?
Și episodul de ieri și cel de azi eu le-am perceput ca fiind un dialog (chiar dacă a vorbit doar RK) cu fanii.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 20 Apr 2013, 7:21 pm

narcisa a scris:Ce, s-a săturat Vivian de balene și a trecut la animale exotice?
Și episodul de ieri și cel de azi eu le-am perceput ca fiind un dialog (chiar dacă a vorbit doar RK) cu fanii.

Nu l-am vazut pe cel de ieri cu traducere dar intr-adevar cred ca asta a fost si ideea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Sam 20 Apr 2013, 7:57 pm

Vad ca ati descifrat si mesajele ascunse de creativi in dialoguri...a devenit mult mai interesant sa va citesc pe voi decat sa ma uit la film... 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 3899832340
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Sam 20 Apr 2013, 8:14 pm

pe youtube sau pe desi-tashan
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 20 Apr 2013, 8:16 pm

petronela a scris:Vad ca ati descifrat si mesajele ascunse de creativi in dialoguri...a devenit mult mai interesant sa va citesc pe voi decat sa ma uit la film... 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 3899832340
În curând cred că nu va mai fi nimic interesant, dacă Madhu se hotărăște să-l aleagă pe RK. Cel puțin pentru mine.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Sam 20 Apr 2013, 8:22 pm

RK se crede personaj pozitiv si pe SULTAN personaj negativ , sincer dupa cum joaca si se comporta adevaratul personaj principal negativ este el RK.In schimb SULTAN a demonstrat ca are un caracter si un simt al dreptati si corectitudini si este un personaj pozitiv mai bun decat RK. Smile 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 244732 super1 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 229917 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 354328 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 354328
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Sam 20 Apr 2013, 8:31 pm

narcisa a scris:În curând cred că nu va mai fi nimic interesant, dacă Madhu se hotărăște să-l aleagă pe RK. Cel puțin pentru mine.
Cum ??? doar nu ati epuizat stocul de scenarii incredibile ???... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Sam 20 Apr 2013, 8:46 pm

Cred ca MADHU va merge la SULTAN si isi va cere scuze pt ce ia spus la telefon ieri ,si ai va spune adevarul .Si o sai spuna sa nu se amestece in treaba ei si sa aiba incredere in ea ca va face ceea ce trebuie .MADHU o sa-i plateasca lui RKcu aceasi moneda cum ia facut el. O sa-l faca sa se indragosteasca sa stea in limba dupa ea si cand e lumea mai draga lui RK sa-l paraseasca .Si SULTAN o va ajuta si sprijini in tot ce face Evil or Very Mad 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 244732 super1 king 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 229917 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 229917 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 354328
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 20 Apr 2013, 9:24 pm

petronela a scris:
Cum ??? doar nu ati epuizat stocul de scenarii incredibile ???... Smile
Nu mai avem decât din acelea credibile dar astea nu sunt interesante.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 20 Apr 2013, 9:35 pm

costearamona a scris: Cred ca MADHU va merge la SULTAN si isi va cere scuze pt ce ia spus la telefon ieri ,si ai va spune adevarul .Si o sai spuna sa nu se amestece in treaba ei si sa aiba incredere in ea ca va face ceea ce trebuie .MADHU o sa-i plateasca lui RKcu aceasi moneda cum ia facut el. O sa-l faca sa se indragosteasca sa stea in limba dupa ea si cand e lumea mai draga lui RK sa-l paraseasca .Si SULTAN o va ajuta si sprijini in tot ce face Evil or Very Mad 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 244732 super1 king 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 229917 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 229917 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 354328
Optimismul tău ne prinde bine, mai spune poate ai noroc și chiar se îndeplinește ce vrei.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Sam 20 Apr 2013, 10:23 pm

serios ma inerviaza si madhu ca tace si rk cai nebun si sultan cai prea bun

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Sam 20 Apr 2013, 10:24 pm

sultan daca o iubeste asa de tare puate sai arate lui rk cine este el si sal faca sa inteliaga ce valuare are madhu

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de alitheea Sam 20 Apr 2013, 10:26 pm

lica54 a scris:Nicoleta!LA MULTI ANI FERICITI!Iti doresc sa ai parte numai de bucuri si tot binele din lume te kiss kiss dulce
si te imbratisez cu drag bunicuta...

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 HcDbu98
Bunicuta draga si scumpa , multumesc mult 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 155520 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 517793 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 1518446744
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Sam 20 Apr 2013, 10:48 pm

https://youtu.be/SWSNuZSPp18 sper sa va placa a aparut acum nou sunny 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 242329
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Sam 20 Apr 2013, 10:51 pm

https://youtu.be/oE3Y3NgYNW4 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 354328 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 354328 cu SULTAN
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 13.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum