Serialesitelenovelet
39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+32
pufy2010
IDILKO
iulia80
rodica
Bruni-My
vania_e
annadanna
mitzymeu
lexia
mihaela99
dlacatus65
anuta1971
elena
iulianagl
nicos66
nellys18
tiberici
clio 24
Theo_1
scumpica22
Garo
DENISA
nutzi
axxa246
lica54
alitheea
narcisa
vivi
rina-rina
dana17
florica
Admin_dea05
36 participanți

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 06 Ian 2011, 6:36 pm

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Tubao1
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Joi 06 Ian 2011, 6:46 pm

Bună seara doamnelor! Si un LA MULTI ANI călduros!
Sunt f. tristă. sad Singurul topic pe care intram pe port s-a inchis. Nu pentru ca nu era frecventat, ci pt. că s-a terminat filmul si probabil administratorul nu a vrut (banuiesc) să mai vorbim si despre altceva acolo.
Asa că va voi vizita mai des să citesc si dacă nu voi supăra pe cineva, sa-mi spun uneori părerea.
Voi incerca s-o fac cat mai rar, ca sa nu fiu inoportuna.Dar e foarte greu să nu poti comenta cu sau măcar lângă cineva filmul pe care-l urmaresti.
Urmaresc Gonulcelen atat in direct, cat si pe postarile cu subtitrare ale Deeei.
Dacă imi veți lăsa un colțisor discret de unde să privesc și eu filmul, voi fi încantată.
Cu multumiri, vizionare placută la orice veti urmări în această seară .
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 06 Ian 2011, 6:50 pm

Luana bun venit în ogradă , eşti liberă să-ţi exprimi părerea fără nici o reţinere , fiecare e liber să aibă propriile păreri , eu nu sunt fan Gonulcelen deşi mă uit la serial , o ador pe Tuba şi nu am nicio problemă cu fetele din această ogradă care sunt fane înfocate ale lui Cansel şi nici ele cu mine cunoscându-mi obsesia ptr cuplul TUBA-MURAT . Sunt sigură că fetele vor fi încântate să se converseze cu tine .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Joi 06 Ian 2011, 7:25 pm

Multumesc, e bine sa stiu asta!
O seara frumoasa!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 06 Ian 2011, 7:30 pm

mulţumim şi te aşteptăm la şuetă alături de noi .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 06 Ian 2011, 7:40 pm

Luana a scris:Bună seara doamnelor! Si un LA MULTI ANI călduros!
Sunt f. tristă. 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 593891 Singurul topic pe care intram pe port s-a inchis. Nu pentru ca nu era frecventat, ci pt. că s-a terminat filmul si probabil administratorul nu a vrut (banuiesc) să mai vorbim si despre altceva acolo.
Asa că va voi vizita mai des să citesc si dacă nu voi supăra pe cineva, sa-mi spun uneori părerea.
Voi incerca s-o fac cat mai rar, ca sa nu fiu inoportuna.Dar e foarte greu să nu poti comenta cu sau măcar lângă cineva filmul pe care-l urmaresti.
Urmaresc Gonulcelen atat in direct, cat si pe postarile cu subtitrare ale Deeei.
Dacă imi veți lăsa un colțisor discret de unde să privesc și eu filmul, voi fi încantată.
Cu multumiri, vizionare placută la orice veti urmări în această seară .
39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Sapte_trandafiriLA MULTI ANI si bine ai venit la noi,cine sa se supere doar facem parte din aceeasi familie,este loc pt.toate ,pe port v-am citit intotdeauna ce a-ti scris si cum a-ti comentat . 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580


Ultima editare efectuata de catre florica in Joi 06 Ian 2011, 7:48 pm, editata de 1 ori
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 06 Ian 2011, 7:47 pm

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 168352_179460552085125_100000635439492_484249_4430820_nfetelor ,buna seara,si bine v-am gasit,oare promo 2 nu v-a mai fi sau este de ajuns cit ne-a amarit primul,multumesc fetelor pt. subtitrarea ep.6,o seara placuta tuturor 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 06 Ian 2011, 7:49 pm

Luana a scris:Bună seara doamnelor! Si un LA MULTI ANI călduros!
Sunt f. tristă. sad Singurul topic pe care intram pe port s-a inchis. Nu pentru ca nu era frecventat, ci pt. că s-a terminat filmul si probabil administratorul nu a vrut (banuiesc) să mai vorbim si despre altceva acolo.
Asa că va voi vizita mai des să citesc si dacă nu voi supăra pe cineva, sa-mi spun uneori părerea.
Voi incerca s-o fac cat mai rar, ca sa nu fiu inoportuna.Dar e foarte greu să nu poti comenta cu sau măcar lângă cineva filmul pe care-l urmaresti.
Urmaresc Gonulcelen atat in direct, cat si pe postarile cu subtitrare ale Deeei.
Dacă imi veți lăsa un colțisor discret de unde să privesc și eu filmul, voi fi încantată.
Cu multumiri, vizionare placută la orice veti urmări în această seară .
Bine ai venit draga mea , aici la noi acasa vei fi oricand binevenita cu toata dragostea si chiar ma bucur ca vrei sa ni te alaturi kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 06 Ian 2011, 7:50 pm

buan seara zanute kiss kiss kiss
ce fac fetele mele?
ceva noutati? ca nu am apucat sa citesc kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 06 Ian 2011, 7:54 pm

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 7677 buna seara ALI,cum esti?eu vreau promo-ul al doilea,imi trebuie iar o doza de ,,adrenalina'' cum a zis Narcisa. 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 06 Ian 2011, 7:57 pm

alitheea a scris:buan seara zanute 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580
ce fac fetele mele?
ceva noutati? ca nu am apucat sa citesc 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580
Noutati n-am vazut azi,nu stiu daca ai vazut poza de ieri,care este foarte frumoasa adica ei sint frumosi. 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 06 Ian 2011, 8:00 pm

florica a scris:39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 7677 buna seara ALI,cum esti?eu vreau promo-ul al doilea,imi trebuie iar o doza de ,,adrenalina'' cum a zis Narcisa. 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580
ce faci folri , nu prea am avut timp sa intru , dar cred ca si restul fetelor au inceput in forta ca nu prea e lume ... asta pana maine kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 06 Ian 2011, 8:05 pm

alitheea a scris:ce faci folri , nu prea am avut timp sa intru , dar cred ca si restul fetelor au inceput in forta ca nu prea e lume ... asta pana maine 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580
miine trebuie sa ne pregatim cu calmante si batiste ..........cine stie daca nu vom face inundatie,abia astept ziua de vineri dar imi este si teama ca iar incepe seria supararilor 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 593891 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 593891 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 593891
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 06 Ian 2011, 8:11 pm

spuneţi-mi şi mie ptr ce se boceşte că bocesc şi eu , am antrenament de marţi seara şi trebuie să nu-mi pierd antrenamentul ptr marţea viitoare .( eu nu am văzut ultimile 2 ep din Gonulcelen ).
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 06 Ian 2011, 8:16 pm

florica a scris:Noutati n-am vazut azi,nu stiu daca ai vazut poza de ieri,care este foarte frumoasa adica ei sint frumosi. 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 296580
vorba ta sunt atat de frumosi ca nu te saturi sa te uiti la ei 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 283516 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 283516 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 283516
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 06 Ian 2011, 8:18 pm

DENISA a scris:spuneţi-mi şi mie ptr ce se boceşte că bocesc şi eu , am antrenament de marţi seara şi trebuie să nu-mi pierd antrenamentul ptr marţea viitoare .( eu nu am văzut ultimile 2 ep din Gonulcelen ).
Buna Denisa , pai nu stii tu ca nimeni nu poate sa incurce mai bine lucrurile decat turcaletii si noi o muscam de fiecare data Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 06 Ian 2011, 8:22 pm

eu nu mai vreau decese sad sad sad sad
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 06 Ian 2011, 8:28 pm

au dat promo , dar nimic nou
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 06 Ian 2011, 8:29 pm

DENISA a scris:eu nu mai vreau decese sad sad sad sad
nici noi , doar sa se deschida sezonul de vanatoare la bufnite Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 06 Ian 2011, 8:41 pm

Luana a scris:Bună seara doamnelor! Si un LA MULTI ANI călduros!
Sunt f. tristă. sad Singurul topic pe care intram pe port s-a inchis. Nu pentru ca nu era frecventat, ci pt. că s-a terminat filmul si probabil administratorul nu a vrut (banuiesc) să mai vorbim si despre altceva acolo.
Asa că va voi vizita mai des să citesc si dacă nu voi supăra pe cineva, sa-mi spun uneori părerea.
Voi incerca s-o fac cat mai rar, ca sa nu fiu inoportuna.Dar e foarte greu să nu poti comenta cu sau măcar lângă cineva filmul pe care-l urmaresti.
Urmaresc Gonulcelen atat in direct, cat si pe postarile cu subtitrare ale Deeei.
Dacă imi veți lăsa un colțisor discret de unde să privesc și eu filmul, voi fi încantată.
Cu multumiri, vizionare placută la orice veti urmări în această seară .
Luana bine ai revenit pe la noi!Abia astept sa imi beau cafeluta si cu tine alaturi de fete si sa despicam firul in 4 al serialului .
Fetelor o seara placuta..din pacate astazi nu mi sa da voie la calculator... sad
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Joi 06 Ian 2011, 8:51 pm

buna seara,doamnelor!; sinteti bine?- eu am fost la chef asa ca mai am de citit...Dana, multumesc pt.raspuns-pertinent si la obiect ca de fiecare data;multe din cele ce le-ai scris as vrea sa se adevereasca...
Dea+&-multumesc pt ep.6, il astept de mult asa ca merg sa-l vad
Luana, bine ai venit...te-am citit de multe ori la vecine
o seara placuta va doresc,pa
P.S. Ali am "intrebat"si sezonul de vinatoare la bu-hu-hu incepe din...15.01-e bine?
Smile kiss
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 06 Ian 2011, 9:18 pm

Dragalaselor buna seara si bine vam gasit vad ca avem lume noua buna Luana si bine ai venit in ograda noastra aici sunt fete minunate si ai sa te simti foarte bine kiss Ali multumesc pentru link.Dea multam frumos tie si echipei pentru ep 6.Tocmai lam vazut si am ris cu lacrimi nemai pomenit a fost sezonu 1.Va doresc o sara frumoasa si vizionre placuta la Ezel. kiss kiss kiss kiss si va iubesc cu multa dragoste bunicuta 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 06 Ian 2011, 9:48 pm

Bună seara dragele mele. 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 517793
Bine ai venit la noi Luana 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 517793 .
Dea multe mulțumiri :merci: pentru episodul șase, abia aștept să-l revăd ca de altfel întreg sezonul 1.
Acum vă las că din păcate nu prea am mult timp zilele astea dar vă mai urmăresc din umbră. 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155520
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 06 Ian 2011, 9:51 pm

DENISA a scris:eu nu mai vreau decese sad sad sad sad
Cine a murit la voi?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 06 Ian 2011, 10:04 pm

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 163816_117079878360473_100001753850729_112676_3903023_nMurat s-a suit in copac sa pua capcane la bufnita,buna seara Denisa,DEA,Garo,Narcisa eu m-am uitat la ep.6 ,va multumesc inca o data pt. subtitrare fetelor. 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 441904 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 441904 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 441904
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum